Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
01 липня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Графік

особистого прийому громадян керівництвом Дніпровського басейнового управління водних ресурсів

 

 

 

Букрєєв Юрій Васильович 

 Начальник управління

 

 

 Вівторок

08.00-10.00

 

 

 

Панков Валерій Михайлович 

 

 

 Головний інженер управління

 

 

 

Четвер

10.00-12.00

 

 

 

 


Стрелець Ігор Борисович 

 

 


 

Заступник начальника управління

 

 


Понеділок

14.00-17.00

 

 

 

Попередній запис на прийом до начальника управління можна зробити за телефоном 5-44-25.

Попередній запис на прийом до головного інженера управління можна зробити за телефоном 5-44-25 або 5-46-95.

Попередній запис на прийом до заступника начальника управління можна зробити за телефоном 5-44-25 або 5-46-95.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб він звертався і яке було прийняте рішення.

Робочий час Дніпровського басейнового управління водних ресурсів з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю до 16.00), перерва на обід з 12.30 до 13.30.

 

ПОРЯДОК

організації та проведення особистого прийому громадян у Дніпровському басейновому управлінні водних ресурсів

 

I. Загальні положення

 

1.1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян у Дніпровському БУВР.
1.2. Особистий прийом громадян начальником управління, головним інженером і заступником начальника управління, проводиться в їх робочих кабінетах в установлені графіком особистого прийому громадян, затвердженим Дніпровським БУВР, дні та години.
Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.
1.3. Вхід громадян до приміщення Дніпровського БУВР здійснюється за документами, що посвідчують особу.
1.4. Інформація про порядок і графіки особистого прийому громадян начальником управління, головним інженером і заступником начальника управління, розміщується на офіційному веб-сайті Дніпровського БУВР, у його приміщенні в доступному для вільного огляду місці для ознайомлення громадян.
Начальником управління, головним інженером і заступником начальника управління проводиться прийом громадян під час виїзду у відрядження у межах України.

II. Організація особистого прийому громадян

2.1. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється особисто або за телефоном:
до начальника управління, головного інженера і заступника начальника управління – відділом контролю та взаємодії із засобами масової інформації.
Офіційна адреса Дніпровського БУВР: м. Вишгород, вул. Київська, 10-В, тел. 5-44-25, ел. адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .
2.2. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб він звертався і яке було прийняте рішення, визначаються посадова особа, структурний підрозділ, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).
2.3. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалось у Дніпровському БУВР, проводиться у разі, коли порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті.
У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення.
2.4. Список громадян, що попередньо записалися на особистий прийом, формується не пізніше ніж за три дні до здійснення прийому.
2.5. В особистому прийомі громадян можуть брати участь їхні представники, повноваження яких оформлені в установленому чинним законодавством порядку.
Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.
2.6. У разі, якщо порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.
Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, вони розглядаються у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина, відповідно до чинного законодавства.
2.7. За бажанням відвідувачів може здійснюватися попередній запис на особистий прийом. Відповідальна за попередній запис особа проводить цей запис з урахуванням рішення, прийнятого під час особистого прийому, яке разом з письмовими заявами (клопотаннями), скаргами або пропозиціями (зауваженнями), поданими на особистому прийомі, передається відділу контролю та взаємодії із засобами масової інформації для централізованої реєстрації в журналі обліку особистого прийому громадян відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348.
2.8. Виконавець розгляду письмового звернення, поданого на особистому прийомі, згідно з резолюцією керівництва Дніпровського БУВР інформує відділ контролю та взаємодії із засобами масової інформації про результати розгляду для відповідного запису у журналі обліку особистого прийому громадян.
2.9. Відділ контролю та взаємодії із засобами масової інформації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щокварталу інформує про це керівництво Дніпровського БУВР.

Веб-представництва