Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
01 липня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

      

       Заступник начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ - Ігор Стрелець взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на грудень 2018 року.


Дата та місце проведення: 30 листопада 2018 року у приміщенні Держводагентства (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8 (зала засідань).

Детально

       30 жовтня 2018 року начальник відділу техногенно - екологічної безпеки Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ Катерина Гавриленко взяла участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на листопад 2018 року, що проходило у Держводагентстві.

 

Детально

        Заступник начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ - Ігор Стрелець 28 вересня 2018 року взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, що відбулось у Держводагентстві.

        Водність Дніпра у жовтні очікується в середньому 66%

        Саме це питання обговорювали на засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на жовтень 2018 року.

Детально

        27 вересня 2018 року проведено засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ та управлінню водними ресурсами басейнів річок Сула, Псел та Ворскла на осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років. Заступник начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ - Ігор Стрелець взяв участь у засіданні (м. Полтава, приміщення відділу водокористування та обліку вод по Полтавській області).

 

Детально

       

     Представники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ 30  серпня 2018 року взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на вересень 2018 року, яке відбулося під головуванням Павла Гвозденко – заступника Голови Держводагентства.

 

Детально

 

   Представники Дніпровського БУВР 31 липня 2018 року взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2018 року, що проходило у Держводагентстві. Засідання відбулося за участю заступника Голови Держводагентства Павла Гвозденка та в.о. директора Агентства «Апеле Молдовей» Республіка Молдова Раду Казаку.


 

Детально

     3 липня 2018 року представники Дніпровського БУВР взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2018 року, що відбулася в Держводагентстві.

 

Детально

 

      Заступник начальника Дніпровського БУВР Ігор Стрелець 30 травня 2018 року взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на червень 2018 року, що відбулося в Держводагентстві.Детально

Веб-представництва