O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Podsumowanie krwiodawstwa

W 23 akcjach i pomiędzy nimi, organizowanych w latach 2007-2019 zebraliśmy 1794,581 litrów krwi!!! Przekazaliśmy ją m.in. dla: Centrum Zdrowia Dziecka (3 razy), Instytutu Matki i Dziecka (3 razy), Instytutu Kardiochirurgii w Aninie (2 razy), Onkologii Ursynowskiej (2 razy) oraz setkom osób indywidualnych.

 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Podziękowanie Pary Prezydenckiej za akcję "Wybiegaj Krew i Szpik"

Pan Prezydent i Jego Małżonka doceniając bezinteresowną działalność honorowego krwiodawstwa i dawstwa szpiku, przesłali swoje podziękowanie za włożoną pracę i zaangażowanie, z którym można zapoznać się tu.

 
Akcja poboru krwi w Sądzie Okręgowym w Warszawie

Miło jest mi poinformować, w imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie Innym, że w dniu 23.05.2019 r. w Sądzie Okręgowym w Warszawie (współorganizator) odbyła się akcja poboru krwi  na rzecz Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie. W akcji uczestniczyło 164 osoby, dzięki kórym zebraliśmy 48,865 litrów krwi.
                                                         Z wyrazami szacunku Janusz Bukowski

 
ŚNIADANIE WIELKANOCNE DLA POTRZEBUJĄCYCH

W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać Siebie Innym, Dziękuję Darczyńcom: Piekarnie- Cukiernie PUTKA, Danielowi Mazurczakowi Ferma kur, osobom indywidualnym, dzięki którym zostały przekazanie artykuły spożywcze na rzecz śniadania wielkanocnego. Dziękuję również Rafałowi Wagnerowi i jego synowi Jankowi za bezpłatny transport tych artykułów. Dary przekazaliśmy:
Praskiemu Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot-Stowarzyszenie MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych. Ogrzewalnia w Warszawie, ul. Kijowska 22, gdzie zamieszkuje 100 osób, oraz Warszawskiemu Centrum Pomocy Bliźniemu w Warszawie, ul. Skaryszewska 19 - dla 100 osób.

zdjęcie nr 1 i nr 2

 
Wózek dla Mateusza

Miło jest nam poinformować, że dziś wręczyliśmy Mateuszkowi z czterokończynowym porażeniem, wózek aktywny MEYRA - Typ 1.123 o wartości 10 tys. zł. Mateuszkowi życzymy szerokiej i bez przeszkodowych dróg, tolerancji i pomocy od napotkanych ludzi.

 

zdjęcie z wręczenia

 
Ogłoszenie

W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie innym przekażemy bezpłatnie wózek dziecięcy, aktywny Brix Meyra typ 1.123 (nowy) wartość 10 tys. zł. Warunkiem otrzymania wózka jest świadectwo o niepełnosprawności. Kontakt: Janusz Bukowski 501259398

 
Wybiegaj Sprawność - Sportową Imprezą Roku (2018)

Dzięki głosom warszawskich kibiców sportowych i biegaczy po raz trzeci charytatywny bieg „Wybiegaj Sprawność” został nagrodzony tytułem „Sportowa Impreza Roku” w 2018 r.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosu na imprezę wspierającą bieg, który odbywa z myślą o słabszych, niepełnosprawnych lub z jakiegoś powodu wykluczonych społecznie.

Więcej informacji i zdjęć znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy-swiat/wybiegaj-sprawnosc-po-raz-trzeci-sportowa-impreza-roku-w-warszawie-doceniliscie-bieg#.XHJRs6BCfIU

 
Podsumowanie krwiodawstwa

W 22 akcjach i pomiędzy nimi, organizowanych w latach 2007-2019 zebraliśmy 1633,504 litrów krwi!!! Przekazaliśmy ją m.in. dla: Centrum Zdrowia Dziecka (3 razy), Instytutu Matki i Dziecka (3 razy), Instytutu Kardiochirurgii w Aninie (2 razy), Onkologii Ursynowskiej (2 razy) oraz setkom osób indywidualnych.

 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Wózek dla Madzi

Miło jest mi poinformować, że ramach Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbył się 14 października 2018 r. - Stowarzyszenia Dać siebie innym, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia przekazało paczkę niepełnosprawnej Madzi, a w niej profesjonalny wózek aktywny do gry w badmintona (zdjęcie). Madzi życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów sportowych.

 

 

 

 

 
Wyniki akcji „Podaruj krew na gwiazdkę pod choinkę"

Miło jest nam poinformować że w dn. 13.12.2018 r. odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez Stowarzyszenie Dać siebie innym i Urząd Gminy Warszawa Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 70. W akcji uczestniczyło 121 osób. Zebraliśmy 49,365 litrów krwi !!! 
Krew została przekazana dla Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka  w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A.
Szczególne podziękowanie dla licznej grupy osób z Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.


                                                  Z wyrazami szacunku Janusz Bukowski 
                                     Organizator - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym

 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>