CooLynX informatīvā lapa http://www.pods.lv
Netscape sux
Meklēt saitā ar Google.com
Meklēt ar   latnet      
-> www.pods.lv <-

Šī adrese ir mirusi! Ejiet visi uz podu jeb pareizāk Pods.lv :) Varbūt kādreiz tur kaut kas notiks...

17.08.2k1

:: 11:55
Vēl šo to piemirsu. Sakarā ar daudziem meiliem, kas man atnāca izdomāju uzrakstīt sīkāk, ko tad es meklēju. Domāju, ka lielākā daļa atkritīs, jo prasības ir lielas. :( Warez Hosting needed!
Un veel - saita fiziskā adrese mirst nevis pats saits, jo autors pagaidām nav noskaņots atmest spamot web'ā. Tā kā nav, ko iespringt =) Rīt dzeram (citi jau šodien sāk) un svinam Rīga 800. Pēc pāris nedēļām velkamies uz Pods.lv ... un spamojam tālāk. Tāpat visas vēlmes par to ko vajadzētu turpmāk saitā arī var mēģināt sūtīt uz meilu, kas atrodas podā. :-)

:: 01:11
Šajā saitā jaunumu vairs nebūs! :(
Bet tas nenozīmē, ka esmu atmetis ar roku visam tam sviestam, kas notiek Latvijas internetā. Pagaidām ik pa brīdim iemetu ko *svaigu* Dreef'am kā arī padalos ar puišiem no cietnis.lv.
coolynx.xxl.lv adrese domājams, ka drīzumā pazudīs tāpat kā visas iepriekšējās adreses, kur agrāk hostējos. Līdz brīdim, kamēr atradīšu jaunu vietu, kur hostēties, domāju, ka jaunumu no manis nebūs. Vismaz šajā saitā noteikti. Pilnībā pāreju uz Pods.lv (meklē hostingu), kas arī uz kādu brīdi var pazust, jo reāli hostējas uz blakus servera. :) Pagaidām meklēju hostingu. Vai ir vērts piedāvāt hostingu nezinu, jo saits kā redziet nav nekāds legālais + par hostingu nekas nav plānots maksāt nu un tādā stilā. Tā teikt haļava polnaja...

Bija ļoti patīkami paspamot ...

13.08.2k1

:: 20:58
Nu, ko nav miera?
Saits vēl nav miris, bet notiek lielas pārmaiņas, utt. un pats vēl īsti nezinu, kas būs tālāk. Pieņemsim, ka esmu atvaļinājumā =)
Datums labs ne...

06.08.2k1

:: 16:16
Kaut kā depresija nomāc un tā ... īsāk sakot piegriezies viss. Pievienojos dr.Kugis no [ cietnis.lv ] un atkāpjos no scēnas, ja tā to varētu nosaukt. Kas būs tālāk nezinu. Zinu, ka vajadzētu turpināt, bet ja nevari turēt, tad tā teikt tinies...
EOF.

:: 15:16
Oficiāli atvēries saits [ Loceklis.lv ]. Savdabīgs saits.

:: 15:01
Izlaboju līko norādi uz Swish. Un redz, ko sastrādājis Yaris. Savācis kaudzi ar banerpogām no dažādiem saitiem un salicis galerijās [ Baneru kolekcija ]
Kaut kā Intelli Mouse, kas pieslēgta caur USB portu karās uz WinSCP kā rezultātā bija 3 diskonekti (rebooti) un vi biku līki saglabāja faila backupu. Mēģināšu izlabot..., bet varbūt tā ir zīme, ka jāpārtrauc ...

:: 13:23
Šoreiz bez komentāriem. Kārtējais Serials 2000 datubāzes papildinājums [ Serials 2000 august 01 update ] 39Kb LV.
Iznākusi [ Swish 2.0 ] 5 604Kb LV ar kuras palīdzību vismaz agrāk varēja veidot visādus tekstiņus Flash'ā...
Ir iznākusi jauna versija pārlūkam Mozilla 0.9.3, ejam uz mozilla.org un lejuplādējam vai arī gaidam, kad būs download.times.lv. Man kaut kas bremzēja un bija slinkums gaidīt, kamēr to kluci uzmetīšu uz servera. Katrā gadījumā Mozilla es ieteiktu visiem tiem, kas par galveno OS ir izvēlējušies kādu distributīvu no linux saimes, jo diemžēl Internet Explorer vēl nav noportēts šai videi.

[ Mārtiņš ] atsūtījis vienu adresīti, kur var izbaudīt citu OS [ MacOS 8.0 ]. Man šķiet, ka bija vēl kāda adresīte ar līdzīgu Mac vides emulāciju, bet nu jau vairs neatceros.

Vilnis atsūtījis ekrāna uzņēmumu (screen shot) ar savu Hotmail pasta kastīti, kur saimnieko McAfee antivīruss, kas it kā nav paredzēts, lai tikai piesārņotu ekrānu ar savu loguci, bet arī attīrītu pasta kastīti no vīrusiem [ Hotmail bilde ]. Vilnis pastāstīja, ka Hotmail'a McAfee nav izķēris vīrusu, bet pārsūtot šo emailu uz citu adresi ir atstājis inficēto failu. McAfee gan esot noķēris šo vīrusu, kad tika mēģināts to saglabāt. Gribētos zināt kā sastāv ar vietējiem bezmaksas webpasta (webmail) serveriem. Šķiet, ka inbox.lv aizsargā antivirus.lv. Varbūt ir kādam, kas sakāms šajā sakarā?

03.08.2k1

:: 16:21
RoaT pēdējo dienu laikā plosās uz nebēdu. Plosās viņš ar savu *jauno* projektu [ Star.lv ]. Ja iepriekš minēju par sadaļu, kas ir veltīta mp3 failu lejuplādei, tad tagad top vēl pāris jaunas. Viena no tām būs reitingu sistēma, kas agrāk darbojās on-line.lv un pēc tam nedaudz pārtaisītā veidā arī star.lv, tad šobrīd tā
... te arī pārtrūka teksts (06.08.2k1)
Someone Like You, kas pirātu versijā varētu izskatīties šādi 07.21.01-Someone.Like.You.UNSUBBED.SCREENER-VORTEX vai arī kādu labāku versiju:) Varu pat iedot linku ar FTP serveri, kur šis brīnums atrodas, vienīgi tur ātrums ir 0.66kb/s un tā kā tas ir publiskais ftp, tad ir ļoti liela varbūtība, ka pēc pāris dienām varbūt pat nedēļu tas tiks aizvērts vai faili tiks izdzēsti. Bet filmiņu ta gribās :)~.

Starp citu ievēroju, ka [ Latnet ] meklētājam parādījies "palīgs sliņķiem". Par šādu palīgu biju rakstījis [ 17.07.2k1 ], kad to ieviesa lielākais Krievijas meklētājs Rambler.ru. Ievadot kādu meklējuma pieprasījumu meklētājs papildus atrastiem rezultātiem var piedāvāt līdzīgu meklējumu atslēgas vārdus jeb paraugus uz kuriem uzklikšķinot var mēģināt atrast vēlamo rezultātu ar savādāk formulētu pieprasījumu. Šos atslēgas vārdus meklētājs piedāvās gadījumā, ja viņa datubāzē būs noindeksēti saiti, kas satur šos vārdus. Manuprāt diezgan progresīvi. Pavērojot kā indeksē Latnet robots secināju, ka saiti tiek noindeksēti ar 2 nedēļu intervālu. Ja šādi turpināsies, tad visi pārējie Latvijas meklētāji varēs sekot Delfi.lv piemēram un iet pensijā.

01.08.2k1

:: 16:21
Kādreiz skolā bija ķīmija, kas galīgi nepatika. Lai gan, ja toreiz man priekšā liktu šādu ķīmisko elementu tabulu ... te pārtrūka teksts un links/i pazuda :( (06.08.2k1)
šis bij tas links, bet tekstu vairs neatceros :( [ Alkoholisko elementu tabula ].

31.07.2k1

:: 17:26
Ir atvēries jauns sludinājumu serveris [ EADS.lv ].

30.07.2k1

:: 15:57
Kamēr top star.lv RoaT ir atvēris jaunu saitu [ mp3.star.lv ]. Domāju, ka komentāri lieki un visiem ir skaidrs, ko šeit var lejuplādēt. ;)

:: 15:37
Šodien tika uzlauzts [ www.vmd.gov.lv - hacked ]. Ja labi pasteidzas iespējams, ka vēl var redzēt. [ www.vmd.gov.lv ] Info atsūtīja [ RoaT ]

:: 02:58
Ir iznākusi jauna versija programmai [ IsoBuster 0.99.7.1 ] 507Kb LV. Šī programmiņa varētu interesēt tos, kam ir gadījies saskarties ar dažādiem CD rakstīšanas programmu "CD image" failiem (.bin, .iso, .cif u.c.) un ir bijusi vēlme *atpakot* faila saturu. Ļoti bieži filmas it īpaši VCD (video CD) nāk no warez/DivX ftp serveriem .bin formātā un, ja nav vēlmes rakstīt Video CD disku, tad visērtākais veids ir izkasīt šos video failus (sapakoti iekš .bin *images*) tieši ar IsoBuster palīdzību. Īsāk sakot tā ir programma kurai ir jābūt katrā normālā kompītī tāpat kā Winzip un WinRar. Bez tam BSA draugi var gulēt mierīgi, jo šī ir bezmaksas programma. :)

Staigājot uz kinīti un skatoties reklāmas rullīšus jeb trailerus pirms seansiem, dažkārt rodas iekāre aiziet uz kādu no reklamētām filmām. Lai gan daudzas no tām ir filmas kuras var skatīties arī uz datora. Priekš tam ir pirāti, kas nodarbojas ar DivX. Ja teiksim apskatīties filmu Tomb Raider pirātu izpildījumā varēja jau pāris dienas pēc tās iznākšanas amerikas kinoteātros, tad [ American Pie 2 ] pēc Yahoo.com saitā publicētās informācijas var jau tagad. Pirāti it kā ir paspējuši pārkodēt šo filmu DivX formātā un izplata to pa saviem kanāliem, lai gan oficiālā pirmizrāde kinoteātros ir paredzēta tikai 10. augustā. Tās izklausās pēc blēņām, jo kāds cilvēks pēc šīs ziņas ir iemetis komentārus par šī raksta autora nekompetenci. Principā jau tas nav neiespējami, jo ir variants, ka (zagta) filmas darba versija tiek pārdzīta kādā no video formātiem. Dziļais domu grauds šajā sviestā bija vēlreiz nodemonstrēt kāds spēks, tomēr ir internets un kādas iespējas tas piedāvā.

[ Mavr ] atsūtīja adreses uz diviem jauniem saitiem. Viens no tiem ir veltīts autokrosam. Pasaules čempionāta laikā vienā no etapiem Mūsa - Bauska, kas notiks 05.08.2k1 šajā saitā reālā laikā varēs sekot līdzi sacensību norisei [ Auto-Cross.lv ]. Otrs saits varētu noderēt webmeistariem un cilvēkiem, kas izmanto augstas kvalitātes fotogrāfijas. Jāatzīst, ka atrast labas bildes ar augstu izšķirstpēju internetā ir ļoti grūti, bet te Latvijas saits ar aptuveni 17 000 labām bildēm no dažādām tēmām un ap 3 500 bildēm Adult sadaļā. Bildes ir ar ļoti lielu izšķirtspēju, lai gan izņēmums ir Adult sadaļa, kur bildes ir salīdzinoši ar mazāku izšķirtspēju [ Photocase.webclub.lv ]. Neesmu pārliecināts, ka šīs bildes var izmantot biznesa projektos, jo šķiet, ka tās ir no dažādiem foto CD diskiem, kas manuprāt nav visai legāli, bet tās ir tikai manas domas.

Pirms kāda laika J0ke izveidoja saitu, kas ir veltīts Latvijas mIRC skriptiem. Aizgāju uz šo saitu, bet tur joprojām nav informācijas par to, kas bija solīts. Varbūt kāds mIRC skripteris lasa šīs rindiņas un izteiks vēlmi publiskot savu gara darbu. Tapēc droši apmētājiet J0ke ar meiliem un informāciju par saviem mIRC skriptiņiem. [ The Nettricks ]. Man patika aptauja, kas bija saitā par to cik tu gribētu maksāt par J0kescript. Visvairāk atbildējuši - Neko jeb 0Ls. =)

27.07.2k1

:: 14:42
Šāds monstrs bija izlikts pirmajā lapā saitā [antivirus.com]. Lai vai kā, bet lielākā daļa no mums saņem šo nezvēru vairākas reizes dienā. Pēc kārtējā meila saņemšanas rodas vēlme iedot bietē un izlauzt rokas sūtītājam par dāsno dāvanu. Tiem, kas tikko no koka nokāpšu iesaku izlasīt šo te [Sircam]. Var arī lejuplādēt šo .com failu un noskanēt savu datoru [fix_sircam.com] 22Kb LV, ja ir bail lejuplādēt šo failu tā kā tas ir ar .com paplašinājumu, tad var lejuplādēt no izgatavotāju saita [fix_sircam.com] 22Kb. Informāciju iesūtīja [Storms].

Un neveriet vaļā emailus, kur ir šāds teksts:
Hi! How are you?

I send you this file in order to have your advice

See you later. Thank

Ģirts atsūtīja it kā uzlauztu saitu, kas manuprāt nau gluži uzlauzts, bet nu vērojiet paši. [dshadow]

Ja kādam ir apnicis strādāt un vispār viss pieriebies var pamētāt govis [FlingTheCow].

26.07.2k1

:: 11:43
Turpinot vakardienas tēmu par [Dmitry Sklyarov] jāatzīst, ka viņš vēl nav brīvībā. :(

Vienam cilvēkam izlaupījuši māju, tajā skaitā nozaguši datoru. Pozitīvais moments ir tas, ka datorā bija iemitinājies I-Worm.Sircam.c vīruss, kas tagad sūta emailus visiem adrešu grāmatā esošiem ierakstiem. Draugi viņam stāsta ka nāk meili. Nelaimīgais cilvēks tagad jautā cilvēkiem, kā noķert zagļus, kas tagad lieto viņa datoru. Sīkāk lasīt šeit [Slashdot].

Tiem, kas tik ļoti gribēja apskatīties, ko es rakstīju pirms gada var to izdarīt šeit:
[coolynx.from.lv] - v1.2 (virus free) lapā var sērfot, bet daudzas lietas var arī nestrādāt. Sadaļas daudz maz normāli strādā un iespējams, ka kāds arī kaut ko var atrast vērtīgu.
atliekas no 1.1 versijas ir atrodamas 1.2 versijā. Nelielas izmaiņas dizainā.
[world.lv/coolynx] - v1.0 pati pirmā saita versija (tagad moderni to sauc par weblogu), kas tapa pēc lapas no sērijas - tas esmu es un tas ir mans suns reksis =)
[v1.0 arhīvs] - pirmās versijas pirmais ieraksts, kas atrodams arhīvā.

25.07.2k1

:: 17:25
Gandrīz aizmirsu vēl vienu lietu pateikt. FlashFXP 1.3.775 versija, ko piedāvāju vismaz man gļukoja tāpēc iesaku lietot iepriekšējo. Šodien viss...

:: 16:39
Vakar nesanāca laika iemest pāris linkus par to, ka beidzot tika atbrīvots Dmitrijs Skļarovs, kas bija arestēts hakeru saietā, kas notika Las Vegasā. [Dmitry] aizturēja par to ka kompānija [ElcomSoft] kurā viņš strādāja uzlauza aizsardzību, kas bija uz Adobe eBook jeb elektroniskajām grāmatām. Atgādināšu tikai to, ka šī firma nodarbojas ar dažāda veida failu aizsardzības uzlaušanas programmatūras izstrādi. Skaidrāk varētu palikt, ja nosaukšu tādas programmas kā Advanced Zip Password Recovery, Advanced Rar Password Recovery, Advanced Office Password Recovery... Pēc šīs aizsardzības noņemšanas grāmatas varēja brīvi kopēt uz citu formātu (*.pdf). Par pamatojumu arestam kalpoja Digital Millennium Copyright Act, kas aizliedz jebkāda veida programmatūras *pielabošanu* un aizsardzības noņemšanu. Aizejot uz šiem resursiem var palasīt sīkāk par šo gadījumu. Gribēju tikai piebilst, ka viss pasākums notika 8 dienas kuru laikā sacēlās tāda vētra, ka maz neliekas. Kaut vai šie saiti, kas saradās kā sēnes pēc lietus. [clonebot][boycotteadobe] [freesklyarov]

Aivars atsūtīja informāciju, ka kāds ļaundaris ir uzkāris yo.lv serveri uz kura atrodas lietotāju mājas lapas. Iespējams, ka tas ir izdarīts pie reģistrācijas formas ievadot kādā no lauciņiem pārāk lielu simbolu skaitu, kas varēja novest pie servera pārslodzes jeb buffer overflow, laikam to zinātniski sauc. Vienu vārdu sakot auzas.

Andrey man lūdza noprecizēt, ka iepriekš minētais worms nav vis inficējis Delfi Serveri, bet gan Fortech serveri, jo firma Fortech esot nopirkusi Delfi E-commerc ar visu emols.lv un šis serveris tiek uzturēts ar attiecīgās nodaļas spēkiem un Delfi Internet tur nav pilnīgi nekāda sakara, lai gan es to arī nebiju minējis, tāpēc vienkārši precizēju. Pārpratumu vismaz man radīja tas, ka viss pasākums saucas Delfi un es atļāvos pabāzt to visu zem vienas šiltes, lai gan tās ir dažādas nodaļas un pat firmas, kas strādā neatkarīgi viena no otras. [Delfi (Fortech) E-commerc serveris hacked by worm]

Vakar iedevu līku linku par Code Worm 2 un līku tekstu. Pamainīju :) [antivirus.lv] Uzbļāva acīgais [storms].

Daudzi grib redzēt saita pirmās versijas webā. To sviestu iemetīšu jau tuvāko dienu laikā. Reāli, ja neaizmirsīšu, tad šovakar kaut kur uzmetīšu...

Ja es atkal sabraucu auzās droši meilojiet %)


Arhīvs 13.07. - 24.07.2k1
Arhīvs 02.07. - 12.07.2k1
Arhīvs 15.06. - 29.06.2k1
Arhīvs 04.06. - 14.06.2k1
Arhīvs 24.05. - 03.06.2k1
Arhīvs 06.05. - 21.05.2k1
Arhīvs 17.04. - 30.04.2k1
Arhīvs 04.04. - 12.04.2k1
Arhīvs 26.03. - 03.04.2k1
Arhīvs 14.03. - 23.03.2k1
Arhīvs 10.02. - 03.03.2k1
Arhīvs 26.01. - 09.02.2k1
Arhīvs 12.01. - 25.01.01
Arhīvs 03.01. - 08.01.01
Arhīvs 13.12. - 31.12.2k
Arhīvs 05.12. - 12.12.2k
Arhīvs 16.11. - 30.11.2k
Arhīvs 07.11. - 15.11.2k
Arhīvs 01.11. - 06.11.2k
Arhīvs 01.10. - 29.10.2k
Arhīvs 09.08. - 29.09.2k
Arhīvs 23.07. - 08.08.2k

Iesaku apmeklēt:
Latvijas hokeja fanu lapa Datorprogrammas no Latvijas

Reitingi:
Copyright © 1999 - 2000 CooLynX, All rights reserved.
info@pods.lv