! بچه يهودی

! بچه يهودی

جمعه، 1 آذر، 1381

بچه یهودی در راس google
وبلاگ بچه یهودی در سایت جستجوی google ثبت شده و اگر شما در این سایت به زبان شیرین فارسی تایپ کنید ٫ بچه یهودی ٫ اولین سایتی که در hit list مشاهد می کنید وبلاگ این حقیره .

 
پنجشنبه، 30 آبان، 1381

عمليات پرغرور فلسطينی ها
امروز در يک عمليات شهادت طلبانه در اورشلیم يک فلسطينی توانست با ورود به يک اتوبوس مسافربری بمب پر قدرتی را منفجر کند که حاصل آن به هلاکت رسیدن ۱۱ کودک نژادپرست صهیونیست بود . این مبارز فلسطینی ۲۶ ساله ٫ اهل شهر بیت لخم و عضو سازمان حماس بود . لازم به ذکر است که در این عملیات پرغرور ٫ ۵۰ نفر که اکثرا دانش آموزان نژادپرست غاصب صهیونیستی بودند زخمی شدند که حال بعضی از آنها وخیم اعلام شده که به خواست خدای تبارک و تعالی همگیشان در اسرع وقت به درک واصل می شوند .

 
دوشنبه، 20 آبان، 1381

تورات را به زبان فارسی بخوانید
دوستان عزیزی که می خواهند تورات ( عهد عتیق ) و انجیل ( عهد جدید ) را به زبان فارسی بخوانند و یا Download کنند این لینک را کلیک کنند .
تورات و انجیل به زبان فارسی

 
يكشنبه، 19 آبان، 1381

نــيــــايــــش
ای خداوند ٫ دشمنانم چقدر زياد شده اند ! بسياری بر ضد من بر می خيزند . بسياری می گويند که خدا به داد من نخواهد رسيد .
اما ای خداوند ٫ تو سپر من هستی و از هر سو مرا محافظت می نمايی . تو مرا پيروز و سربلند می سازی و شهامت مرا به من بازمی گردانی . به سوی خداوند فرياد می آورم و او از کوه مقدس صهيون خود مرا اجابت می کند . با خيال آسوده به خواب می روم و از خواب بيدار می شوم ٫ زيرا خداوند از من مراقبت می کند . از هزاران دشمنی که از هر سو مرا احاطه کرده اند ترسی ندارم .
ای خداوند برخيز! ای خدای من مرا نجات ده ! دشمنانم را مجازات کن و قدرت آنها را درهم شکن تا دیگر نتوانند به من آسیب برسانند .
نجات از جانب خداوند می آید و اوست که به قوم خود برکت می دهد .

 
شنبه، 11 آبان، 1381

قــــــــــــــــــــــرآن و ۱۱ سپتامبـــــــــــــــــــــــــــر
ارتباطی عجيب بين حادثه ۱۱ سپتامبر و سوره توبه قرآن وجود دارد . لطفا به اعداد زير توجه کنيد .

حادثه تروريستی برجهای دوقلو در تاريخ ۹/۱۱/۲۰۰۱ اتفاق افتاد . حالا شما به سوره ۹ قرآن که در جزء ۱۱ قرار دارد مراجه کنيد . اگر به کلمه دو هزارويکم (۲۰۰۱) برويد با اسم خيابان WTC که جرفن هار می باشد مواجه می شويد . اين کلمه در آيه ۱۰۹ قرار دارد که نشان از ۱۰۹ طبقه بودن برج تجارت جهانی دارد .
جالبتر از اينها معنی آيه می باشد :

آيا کسی که مسجدی به نيت تقوی و خداپرستی تاسيس کرده و رضای حق را طالب است مانند کسی است که بنائی سازد بر پايه سستی در کنار سيل که زود به ويرانی کشد و عاقبت آن بنا از پايه به آتش دوزخ افتد و خدا ستمکاران را به هيچ راه سعادتی هدايت نخواهد فرمود .

شما اين ارتباط را چگونه تفسير می کنيد؟
۱- آيا اين مسئله از عجايب قرآن است ؟
۲- آيا اين مسئله اتفاقی است ؟
۳- و شايد القائده و در راس آنها بن لادن به اين وسيله متوسل شدند تا به اين عمل تروريستی ظاهری قرآنی و اسلامی بدهند ؟

 
پنجشنبه، 25 مهر، 1381

تاريخچه يهودستيزی - قسمت دوم
يکی از اشکال يهودستيزی تهمت خون يا label blod بود . گروهی از روحانيون مسيحی که با يهوديت مبازره می کردند شروع به ترويج شايعه ای عليه يهوديان کردند . اين شايعه چه بود ؟
آنان مدعی شدند که يهوديان در يکی از جشن های خود پسری ۱۳ ساله و مسیحی را می کشند و خون او را در خمير نان می ريزند و پس از پخت آن را می خورند ؟؟!!!!
اين در حالی است که يهوديان مانند مسلمانان خون را نجس می دانند . به هر جهت هزاران يهودی در اروپا به همين بهانه کشته شدند . جالب اين است که اين تهمت بعد از صدها سال به کشورهای اسلامی سرايت می کند البته با کمی ويراش و آن ويرايش آن بود که : یهودیان خون پسر مسلمان را در خمیر نان خود می ریزند ........ و مابقی ماجرا .
اگر شما تاریخ قرون وسطی را مطالعه کنید می بینید که در آن دوران خرافه پرستی در حد اعلای خود بوده به طوری که در آن دوره هزاران نفر را به جرم جادوگر بودن اعدام کردند و حتی در انگلستان قانونی به تصویب رسید جادوگری را منع و حکمش را اعدام می دانست .
حال شما به عنوان یک آدم روشنفکر تا چه اندازه این تهمت را قبول می کنید ؟؟؟

 
سه شنبه، 23 مهر، 1381

تاريخچه يهودستيزی - قسمت اول
من مي خوام درباره تاريخچه يهودستيزی ٫ علل و اشکال اون براتون مطالبی رو بنويسم .

در لاتین به يهودستيزی anti semitic گفته می شود که در واقع ترجمه لغت لاتين به فارسی ضد سامی می باشد .
سامی ها چه کسانی هستند ؟
سام پسر حضرت نوح بوده و فرزندان سام را که متشکل از اعراب ٫ اسرائيليان ٫ آسوريها و کلدانی ها می باشد را سامی می گويند . از روی اين ترجه متوجه می شويم که در اوايل اين ضديت نژادی بوده و نه مذهبی . اما بعدها آنتی سيميتيزم فقط به معنای ضد يهودی تعبير می شود .
۱- اولين جرقه های يهودستيزی در اروپا زده شد و آن مقابله روحانيون مسيحی با دين يهوديت زيرا روحانيون مسيحی پيش خود فکر می کردند که اگر ما بخواهيم دين مسيحيت را در همه جا منتشر کنيم بايد با يهوديان مبارزه و آنان را به هر وسيله ممکنه به مسيحيت دعوت کنيم که اين دعوت حتی به بهای از دست دادن جان آن يهودی بود .

۲- دومين دليل ادعای بی پايه و اساسی بود که يهوديان منتسب می شود و آن اين است که اين يهوديان بودند که حضرت مسيح را به صليب کشيدند حال شما که اکثرا مسلمان هستيد می دانيد که حضرت مسيح اساسا به صليب کشيده نشده .

ادامه دارد

 
جمعه، 19 مهر، 1381

Magen David - ماگن داويد يا ستاره داوود
همان طوری همه می دانيد سمبل يهوديت و کشور اسرائيل ستاره حضرت داوود ( در زبان عبری به آن ماگن داويد می گویند ) می باشد . یهودیان گردنبدهای ماگن داوید رو که اکثرا از جنس طلا و یا نقره هستش رو به گردن می آویزن .


 
پنجشنبه، 18 مهر، 1381

اسرائيل يعنی چی‌؟
اسرائيل از دو کلمه اسرا به معنای بنده و ئيل به معنای خدا گرفته شده که در حقيت يعنی بنده خدا و اين لقب حضرت يعقوب بود در نتيجه به فرزندان يعقوب بنی اسرائيل گفته می شود.

 
پنجشنبه، 18 مهر، 1381

لغتنامه اسرائيلی
صهيونسم يعنی چه؟
صهيونسيم يا به عبارت صحيح صيونيسم از کلمه صيون گرفته شده ٫ صيون کوه مقدسی است واقع در اورشليم که آرامگاه و زادگاه حضرت داود بر بالای آن قرار دارد .
صيونيسم نهضت بازگشت يهوديان به سرزمين پدريشان يعنی اسرائيل است که توسط يک روزنامه نگار اتريشی به نام تئودور هرتصل پايه گذاری شد و با این بازگشت قوم یهود بعد از سالیان دراز که از کشور عزیزش دور افتاده و در تمام دنیا پراکنده شده بود توانست کشورش را باز پس گرفته و حکومتی یهودی که حضرت داوود ٫ یوشع و سلیمان پایه گذار آن بودند را دوباره احیا کند

 

[ خانه| آرشيو | پست الكترونيك ]

خانه
آرشيو

پست الکترونیک

تئودور هرتضل ٫ بنيانگذار نهضت صيونیسم


راديو اسرائيل

روش ساخت آدمک در ياهو مسنجر