на головну сторінку  
на головну сторінку    
      в обрані форум на сайті  
 

ТЕЛЕКАНАЛ

 
   
  НАШ ТЕЛЕКАНАЛ
  КЕРІВНИЦТВО КАНАЛУ
  ВЕДУЧІ КАНАЛУ
  ТЕХНІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ
  ІНШІ...
   
 
 
 

Телеканал

   
 
Вичерпна інформація про вибори Президента України
 
 

Шановні глядачі !

На нашому телеканалі ви можете отримати вичерпну інформацію про хід виборів Президента України. У день виборів разом з нашими кореспондентами ви побуваєте на виборчих дільницях та в Центвиборчкомі. Прямі включення 31 жовтня відбуватимуться кожні дві години, починаючи з дев’ятої ранку. А з 00:00 годин першого листопада ми будемо транслювати у прямому ефірі прес-конференцію голови Центрвиборчкому про хід підрахунку голосів по виборах Президента України.

Дирекція програм ДТРК „Всесвітня служба „УТР”

 
     
Державна телерадіокомпанія „Всесвітня служба
„Українське телебачення і радіомовлення”
 
  Державна телерадіокомпанія "Всесвітня служба „УТР” створена згідно Указу і доручень Президента України та рішень Ради Національної Безпеки і Оборони України.
"Всесвітня служба „УТР” розпочала розміщувати в ефірі перші експериментальні передачі на супутниковому каналі „Експрес” 01.03.2003 року (початковий обсяг - 4 години на добу). Здійснення технічної трансляції забезпечує Державне підприємство "Укркосмос". 22.10.2003 року Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про видачу УТР ліцензії на супутникове мовлення.
 
     
Концепція мовлення
 
  Згідно Концепції мовлення, затвердженої Кабінетом Міністрів України, програми УТР транслюються на супутникових каналах на Євразію та Північну і Південну Америку. Також створюється Перша національна мережа розповсюдження сигналу УТР в кабельних та ефірно-кабельних мережах України і на частотах 24 обласних телерадіокомпаній, які мають власні мережі розповсюдження телесигналу.
Головною метою створення Національного каналу супутникового телерадіомовлення є забезпечення входження України у світовий інформаційний простір та вирішення завдань входження національної інформаційної інфраструктури до європейської інформаційної інфраструктури та глобальної інформаційної інфраструктури; розповсюдження як в Україні, так і за кордоном технічними і технологічними засобами об'єктивної інформації про процеси, що відбуваються в нашій державі та у світі, виходячи з гарантування прав громадян на свободу думки і слова, на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань, а також розроблення та реалізація програмної політики, що відповідає національним інтересам України і формуванню демократичного суспільства; створення конкурентоспроможної інформаційної продукції та розповсюдження, обмін і продаж її в Україні і за кордоном; сприяння зміцненню міжнародних зв'язків України, зростанню її авторитету в світі.
 
     
Сьогодення
 
  З 01.01.2004 року розпочалися регулярні передачі УТР обсягом 16 годин на добу. Найближчим часом планується довести обсяг мовлення до 24 годин на добу з титруванням програм: на Північну Америку – англійською мовою, на країни СНД – російською. Також у планах є спеціальні програми англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською та арабською мовами.
Цьому сприяє допомога ряду телеорганізацій в залученні кращих телепрограм провідних виробників телепродукції, зокрема, Національної телекомпанії України, ”Укртелефільму,” „Культури”, „Києва”, 27 регіональних телерадіокомпаній та інших.
УТР надані на безоплатній основі ліцензійні та авторські права для показу постановочних ігрових картин Національної кіностудії ім.О.Довженка, Одеської кіностудії та інших, включаючи мультфільми, телесеріали і фільми для дітей та юнацтва; використовуються кращі неігрові картини (художньо-публіцистичних, документальних, науково-популярних), „Національної кінематики України”, „Галичина-фільм”, „Кінематографіст” та деяких інших недержавних студій.
Проводиться робота по придбанню ліцензійних та авторських прав для показу на каналі УТР кращих зразків світового кіномистецтва з подальшим озвученням їх українською мовою.
За інформацією Національного космічного агентства України передачі УТР приймаються сьогодні майже в 70 країнах світу, а також в ефірно-кабельних мережах всіх регіонів України.

Досягнуті домовленості про ретрансляцію програм УТР в кабельних мережах м. Рига (Латвія), м. Санкт-Петербург (Росія), м.Хантимансійськ (Росія), п‘яти містах Казахстану, на південному узбережжі Туреччини, Чорноморському узбережжі Болгарії, Буенос-Айресі (Аргентина) та інших.
 
     
Параметри мовлення
 
  Космічний апарат "Експрес-АМ22" (53' c.д.)
Формат мовлення - MPEG-2
Частота прийому - 11096,75 МГц
Поляризація - вертикальна
Символьна швидкість - 10,5 Мсимвол/с
FEC - 3/4
Модуляція - QPSK
 
     
Контакти
 
  Адреса:
Україна, 01001, Київ-1, вул. Прорізна, 2

Тел/факс:
+38 (044) 211-46-14 (приймальня)
+38 (044) 211-08-62 (юридичний відділ)
+38 (044) 211-08-26 (головна редакція висвітлення життя української діаспори за кордоном)
+38 (044) 211-08-26 (головна редакція роботи із сторонніми виробниками)
+38 (044) 211-08-98 (дирекція програм)
+38 (044) 211-61-35 (головна редакція музичних програм)
+38 (044) 211-43-08 (ТВО суспільних та пізнавальних програм)
+38 (044) 211-43-50 (ТВО інформаційних програм та спецрепортажів)

Веб-сайт: www.utr.tv

E-mail: mail@utr.tv
 
     
 

 

 

Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером