Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]

nic nic
 Prohlášení ČMFS
/img/hlstr/foto/logocmfs.jpg 19.09. - ČMFS zaregistroval nevhodné chování příznivců "klokanů", kterým se prezentovali v Náchodě, stejně jako prohřešek fanouška po zápase krajského přeboru mezi Lokomotivou Karlovy Vary a OSS Lomnice.

Teplice dokázaly zužitkovat hodinovou přesilovku až v závěru
/IMG/small40/Gambrinusliga.gif 19.09. - Fotbalisté Teplic zvítězili v dohrávce 6.kola nad Plzní 2:1. Nováček vedl od 27. minuty, ale za deset minut přišel o vyloučeného stopera Zakopala. Domácí poté hodinu dobývali hostující branku, ale dokázali se trefit až v závěru a rozhodující branku si vstřelil hostující Knakal do vlastní sítě.
Futsalisté na úvod změří síly se Slováky
/img/small40/Slovensko.gif 19.09. - Dnešním dnem startuje tradiční futsalový Turnaje tří zemí reprezentačních A týmů a celků do 21 let. Turnaj otevřeli v Púchově domácí Slováci zápasy proti Polsku. České reprezentace vstoupí do turnaje zítra zápasy se Slovenskem.
Šestnáctku čeká premiéra s Belgií
/img/small40/Belgie.gif 19.09. - První dva mezistátní zápasy, úterní a čtvrteční souboje s Belgií, čekají na nově se tvořící českou reprezentaci do 16 let pod vedením trenéra Ivana Kopeckého a asistenta Antona Mišovce.
Otevřený dopis předsedy Komise rozhodčích šéfredaktorovi deníku Sport
/img/small40/MelicharJaroslav.gif 19.09. - Předseda Komise rozhodčích ČMFS Jaroslav Melichar se v otevřeném dopise šéfredaktorovi deníku Sport ostře ohrazuje proti článku "Melichar: Ruka zápas nerozhodla" ze dne 19. září 2005.
/img/small40/logocmfs.gif 19.09. - ČMFS zaregistroval nevhodné chování příznivců "klokanů", kterým se prezentovali v Náchodě, stejně jako prohřešek fanouška po zápase krajského přeboru mezi Lokomotivou Karlovy Vary a OSS Lomnice.
V lize žen Hradec Králové vyhrál v Brně
/img/small40/Hradec.gif 19.09. - Ženská fotbalová liga pokračovala pátým kolem a šlágrem pro fanoušky mělo být derby Slavia – Sparta, ale díky účasti Sparty v Lize mistrů bylo odloženo. Sparta si tak bude dohrávat další, v pořadí již čtvrté utkání této sezóny.
Do čela druhé ligy se dostalo Ústí nad Labem
/img/small40/Usti.gif 18.09. - V sedmém kole 2.ligy se po tragickém úvodu prosadil favorizovaný tým Českých Budějovic, který bral tři body za výhru 3:2 na hřišti rezervy pražské Sparty. Na čele tabulky je překvapivě Ústí nad Labem. Severočeši zvítězili přesvědčivě 4:1 v Kroměříži.
Liberec získal bod v nastaveném čase
/img/small40/Liberec.gif 18.09. - Série neporazitelnosti Liberce trvá. V šestém kole o ni ale málem přišel v Ostravě, když až branka Zápotočného z penalty ve druhé minutě nastavení rozhodla o remíze 1:1.
Sparťanky senzačně postoupily do čtvrtfinále
/img/small40/Women-UEFACup.gif 17.09. - Fotbalistky Sparty dnes ve skupině druhé fáze Women´s Cupu ve švýcarském Luzernu porazily domácí tým 1:0 a zajistily si spolu s německým Frankfurtem senzační postup mezi osm nejlepších týmů Evropy. Jedinou branku zápasu vstřelila Bertholdová.