:: INDIRA :: Forum Index
  Register FAQ Search Memberlist Usergroups Profile Log in to check your private messages Log in 
Log in to check your private messages
koncert u domu sportova

Post new topic   Reply to topic    :: INDIRA :: Forum Index -> Nastupi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nusha
Moderator

PostPosted: Fri Apr 29, 2005 10:13 am    Post subject: koncert u domu sportova Reply with quote

da ne pišem sve ispočetka, pozdrav dečkima sa šare i svim forumašima koji su bili na koncertu....

odkuda da počnem????? joooooooj luda sam.....evo ja ću biti iskrena i reć kako je sve to proteklo zaista. PRVO:
INDIRA SVAKA TI ČAST, ŽENA I POL SI, BAŠ SI ONAKVA KAKVOM SAM TE ZAMIŠLJALA I JOŠ VIŠE OD TOGA, SAMO ĆU TI PUNO ZAHVALITI I PUUUUNO TE VOOOOLIM!!!!!!!

sa posla sam pobegla da bi išla na koncert....ušla sam i našla se s malim acom (stari kiss,hvala, svaka čast),stali smo se ispod pozornice,koncert je ubrzo počeo, indira počela redati svoje hitove, dvorana je vrištala, plesalo se kolo, mrdale se guze, sva usta doma sportova su pjevala s indirom...
ja sam oduševljena...indira je predivna, stajling, sam izgled, kako je ona zračila nekom pozitivom, issati, ja sam misla da će me šlag strefit...
neopisivo dobro....
kada je pričala između pjesama dvorani, došlo mi je da ju zagrlim, majke mi, imala sam osjećaj kao da se obraća svakome posebno s puno ljubavi, ne znam, indira, možda si očekivala nešto više od mene u ovom tekstu, ali ja ne mogu, ja sam još u šoku, ja sam oduševljena, ja idem sad vrištati kroz prozor
još jedna stvar:
PUNO HVALA ALENU KOJI MI JE SVE OMOGUĆIO SINOĆ I BIO JAAAKO STRPLJIV SA MNOM I BIO I VIŠE NEGO DOBAR PREMA MENI.HVALA ALENE.
dolaskom na koncert imala sam malu nadu u sebi da ću upoznati indiru, bar da ću joj ruku dat....koncert kako je trajao ,nosio mi je sve više iznenađenja...najedamput sam se našla iza pozornice i to je za mene bio šok, issati, ja sam iza pozornice, indira mi je samo par metara udaljena i nikakva ograda me ne dijeli od nje....malo mi je falilo da zaplačem od sreće, gledam indiru, gledam ljude i sama ne vjerujem svojim očima, htjela sam da ti trenuci traju i traju....
koncert je završio i baš kad sam mislila da ću pjevajući ići doma, još jedno iznenađenje, bila sam pozvana u backstage...aaaaaaaaaaaaaaaaaaa (to ja vrištim), meni su se noge odsjekle, primila sam jednog lika za ruku samo da se skuliram i tresla se ko luda....
ALI IZNENAĐENJU NIKAD KRAJA....zatvorena vrata, redar pred njima, i alen izlazi van i pušta me k NJOOOOJ!!!!!!
ja sam ju htjela samo zagrliti i dobiti autogram, pohvaliti ju, nisam ni sanjala DA INDIRA ZNA TKO SAM JA, ONA JE MENE ZNALA, SJETILA ME SE.
IZGRLILE SMO SE, IZLJUBILE SMO SE, JOOOOOJ (POČET ĆU VRIŠTAT OPET ) ,nisam ni mislila da će moja zaluđenost i opsesija sa forumom stvarno ispuniti moju veliku želju: da upoznam indiru....pohvalila me za forum i za trud, slikala se sa mnom, to je tako DIVNA ŽENA, TOPLA, PRISTUPAČNA, DRAGA...ma nemam riječi....
sa skratim priču , kasnije smo otišli u ludnicu.....
imam jednu veliku kritiku što se tiče ludnice...meni je tamo bilo super, ali sa mog stajališta, nisu trebali banut sa indirinim pjesmama, pokušala sam se staviti na njeno mjesto i znam da bi meni bilo glupo slušati kako netko drugi pjeva moje pjesme par njih za redom...ali što je tu je, malo smo bili tamo ,napjevali se, nasmijali se....i put pod noge u topli krevet.

PUNO HVALA INDIRI, HVALA ZA SVE SINOĆ, STVARNO SI SVE NAJ, MISLIM DA SU SVAKE DRUGE RIJEČI SUVIŠNE...NADAM SE DA ĆU TE OPET VIDJETI JEDNOM PRILIKOM (nadam se da te nisam iznevjerila što se tiče mog obećanja za pisanje:)) I DA ĆEMO PONOVITI OVAJ KONCERT, BILO JE PREDIVNO, NEZABORAVNO, mislim da će ovaj koncert ostati meni u jako lijepom sjećanju...INDIRA VOLIM TE I STO HVALA I ZA TEBE I ZA TVOJE PJESME I ZA ZAGRLJAJ I POHVALE, ZA DOBAR PROVOD, VOLIM TE ,VOLIM TE ,VOLIM TE...I NE ZABORAVI ME ...

i još jednom hvala alenu koji mi je omogućio toliko toga i bio toliko drag prema meni,cijenim ga kao osobu i iskreno još uvijek ne vjerujem koja sam iznenađenja sinoć doživjela zahvaljujući indiri i njemu, samo mogu reći
SVIMA VELIKO HVALA I VELIKA PUSA...

Papa_Strumf
fan

PostPosted: Fri Apr 29, 2005 3:21 pm    Post subject: Reply with quote

Evo da i ja kazem par rijeci o sinocnjem provodu, heh gdje da pocnem:
Prvo se nisam dovoljno dosta napio kako ja to inace znam, bio sam u nekoj zurbi i samo par pivica :/
Onda sam stigao na valjda posljednjih 20 min koncerta (ma ni 20)..
Ali Indira ma sta da kazem koka i pol Wink........a nusha tek wow (istina da sam je vidio na 20 sec al lijepo lijepo Smile)
Ali atmosvera onih 15 min sto sam bio bila je stvarno super, a valja ce biti jos koji put nadam se..
malo mi zao sto indiru nisam upozno ali eto nemozemo ju svi jeli..

I da nusha ti si pozvana na pice na sharu da te malo bolje upoznamo Wink(aco majstore takodjer)
Back to top
View user's profile Send private message
SharaFan
fan

PostPosted: Fri Apr 29, 2005 4:25 pm    Post subject: Reply with quote

Eto da i ja malo rezimiram dojmove:
Prije svega veliki pozdrav aci (puno hvala za upad i nadam se da te nismo previse gnjavili Confused ) i nushi (pa kud si nestala odmah Sad Very Happy -morat ces to nekom drugom zgodom nadoknadit Wink )

Sve je bilo super, osim sta smo mi dosta kasno dosli, doslovno na kraj koncerta, ma bit ce toga jos Wink Wink
Back to top
Misho_iz_Bugarske
Moderator

PostPosted: Fri Apr 29, 2005 11:07 pm    Post subject: Reply with quote

Stvarno je bilo super kako u Bugarske,pozdrav svima.
nusha
Moderator

PostPosted: Sat Apr 30, 2005 1:21 pm    Post subject: Reply with quote

hehehe, dečki legenda ste,bumo se jednom dogovorili
SharaFan
fan

PostPosted: Sat Apr 30, 2005 4:02 pm    Post subject: Reply with quote

nusha wrote:
hehehe, dečki legenda ste,bumo se jednom dogovorili

Ma nismo, ti si!!! Smile
Skoro sam sad rekao da te drzimo za rijec, al sam se sjetio da nas je to vec jednom odvelo do drzanja za svasta.... Laughing Laughing Laughing
Back to top
marija
fan

PostPosted: Sun May 01, 2005 7:22 pm    Post subject: Reply with quote

ej, ljudi , da se i ja javim...nisam mogla ovih dana na net, pa me evo tek sad... e, ja još ne shvačam sve što sam doživjela.... slažem se sa svime šta je napisala nusha... mislim da bi i ja mogla vrištat vrištat i vrištat od sreće, AAAAAAAAAAA!!!! prvo, veliko hvala aci na svemu, alenu koji me odveo do indire i doveo nam je u zagreb, i samoj indiri što nam je došla, priuštila nam nezaboravan provod i što je bila odlična prema meni...onih 10ak minuta provedenih kod nje u garderobi, njene zagrljaje i poljupce i to sve neću nikada zaboraviti!!! hvala svima koji su mi to omogučili!!! još se sva tresem od sreće kad se sjetim toga!!!!
presretna sam!!!! veliko hvala svima!!! legende ste... hvala hvala hvala!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nikky
fan

PostPosted: Mon May 02, 2005 7:39 pm    Post subject: Reply with quote

Evo ukratko da i ja par stvari napisem.....
Eto tek sam sad skuzila da me dojam tek popusta...Koncert cu vjecno pamtit,i svu ekipu,i sve kaj se dogodilo tokom koncerta....
Veliko hvala tebi Aco,na upadu,Alenu jedno jos vece hvala kaj nam je omogućio sve ovo...........STvarno ste legende ljudi.....
Evo necu ponavljati rijeci drugih forumasa s obzirom da mislim da svi mi smo jos uvjek pod dojmom koncerta i svi jednako razmisljamo o njemu....
Eh da još jedna stvar....
Indira hvala ti na tvojoj extra srdačnosti........Fakat si žena i pol kako nusha kaže....
Super si i super je kaj si sa svojim fanovima.
Želim ti izraziti jedno veliko hvala ZATO ŠTO POSTOJIŠ.
Samo pojam da postojiš usrećuje mnoge od nas,jer da nema tebe ne bi bilo ni onih svih pjesama koje si nam iz srca pjevala u Domu Sportova....
Vidi se da si 100%-tno sa nama...I da znas tko smo...Hvala ti zaista na svemu....Najbolja si.....Doista si najbolja....
Puno te volimo
i jedva čekam novi susret....
Zaista jedva čekam.
Nadam se da se uskoro vidimo...
Do tad puno pusa od Nikky!!!!!
Back to top
ozzy
fan

PostPosted: Mon May 09, 2005 9:54 pm    Post subject: Reply with quote

KADA ĆE DOĆI PONOVO U ZAGREB???? Ono u Domu je bilo savršeno, ali ja i frendovi hoćemo repete Very Happy
Back to top
Post new topic   Reply to topic    :: INDIRA :: Forum Index -> Nastupi All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum