demokraci.pl
kim jesteśmy?
ludzie
program
statut
historia
kontakt
   informacje
aktualności
przegląd prasy
naszym zdaniem
galeria
nasi młodzi
   faq
  newsletter


SZUKAJ
 
   sympatycy
   forum

 
 

Liderzy SLD, SdPl, UP i Partia Demokratycznej - demokraci.pl podpisali porozumienie wyborcze "Porozumienie Lewicy i Demokratów 'Wspólna Polska'". Tym samym partie te zdecydowały, że wezmą razem udział w najbliższych wyborach samorządowych

więcej


aktualności

 03.10.2006  
Wywiad z Januszem Onyszkiewiczem
To nie była prosta i łatwa decyzja. Ale uważam, że czas skończyć ze zbyt długo utrzymującym się w naszym kraju podziałem na środowiska postkomunistyczne i postsolidarnościowe. Najlepszym dowodem na załamanie się tego podziału było zresztą zawarcie przez PiS koalicji z Samoobroną – ugrupowaniem chyba najbardziej lewicowym i postpeerelowskim ze wszystkich obecnie funkcjonujących - mówi Janusz Onyszkiewicz

 25.09.2006  
O 30-leciu KOR
W 30. rocznicę powołania do życia Komitetu Obrony Robotników wyrażamy nasze podziękowanie jego założycielom, członkom i współpracownikom, a wszystkim osobom uhonorowanym wczoraj wysokimi odznaczeniami państwowymi składamy najszczersze gratulacje.

 15.09.2006  
SLD, SdPl, PD i UP powołały koalicyjny komitet wyborczy
Sojusz Lewicy Demokratycznej, Socjaldemokracja Polska, Partia Demokratyczna-demokraci.pl i Unia Pracy powołały w piątek Koalicyjny Komitet Wyborczy w wyborach do samorządów o nazwie "SLD+SdPl+PD+UP - Lewica i Demokraci".

 14.09.2006  
Powołać komisje śledczą ws. inwigilacji opozycji
Komitet "Wspólna Polska" na konferencji prasowej zaapelował o powołanie komisji śledczej badającej inwigilację opozycji podczas rządów PiS. Janusz Onyszkiewicz z Partii Demokratycznej powiedział, że wyjaśnienie sprawy jest tym ważniejsze, że są głosy o próbach wpływania polityków prawicy na decyzje prokuratorów.

 01.09.2006  
Geremek: Ataki pod adresem Kuronia są nikczemne
W ocenie Bronisława Geremka (PD), "ataki i potwarze" kierowane m.in. pod adresem Jacka Kuronia, przyczyniają się do degradacji autorytetów oraz całego procesu przemian, jakie zaszły w Polsce po 1989 roku, szkodzą Polsce i są "nikczemne moralnie".   internetowa sonda

   apel trzech parti
07.05.2006
Demokraci, SdPl oraz SLD
zaprezentowali wspólne oświadczenie i apel do społeczeństwa oraz innych partii i organizacji społecznych o utworzenie porozumienia, sprzeciwiającego się radykalnym ugrupowaniom, które obecnie doszły do władzy.
 

O NAS | MAPA SERWISU | POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
   REGIONY
Zobacz co dzieje się w regionach. Zajrzyj na strony serwisów wojewódzkich naszej partii i naszego ruchu.
   Z REGIONÓW

   nowości w prasie:
   Wspólna Polska
   nasi posłowie w Brukseli

Partia Demokratyczna ma swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Zobacz ich sywetki, zobacz kim są...


zobacz

   wesprzyj nas!
Możesz przekazać darowiznę wspomagającą naszą codzienną działalność. Zobacz jak to zrobić!

Jesteś sympatykiem demokratów? Kliknij i zarejestruj się. Dołącz do zabawy "Łap demokrację".
   SONDA
Czy zawarte porozumienie lewicy i demokratów Wspólna Polska stanie się realną i silną opozycją wobec koalicji rzadzącej?

 
Centrum CMS © Kujawski