Jāmaksā par citu stulbībām?!

Pāvilosta un Pelēkā kāpa. Foto: Jānis Vītiņš, www.zemesdraugi.lvIz nelielas vēstures…

Kādu laiku atpakaļ Rīgā, Berģos tika sataisīts skandāls par vienas kāpas norakšanu (tagad, starp citu, tur stāv iežogota pa pusei norakta kāpa), jo redz, kāds miljonārs sadomājis bij celt degvielas uzpildes staciju. Rīgas Dome satrakojās un sacēla brēku, ka nez no kurienes kāds bij dabūjis atļauju celties kāpu zonā. Tā arī vēl joprojām tur stāv pa pusei norakta kāpa, ja kāds ir to pamanījis, braucot virzienā no Juglas uz Siguldu, labajā pusē pirms Berģu tilta, nedaudz aiz krustojuma uz Brīvdabas muzeju…

Bet, kas tad notiek tagad?!

Pāvilostā, redz, vairāki miljonāri iedomājušies „nonest” visu Pelēko kāpu, kas ir ierakstīta aizsargājamo objektu sarakstā. Kas tad viņi ir un cik lielā teritorijā tad ir šī kāpa? Te nelieli izgriezumi no šodienas TVNet aktuālā raksta «Sabiedrībai jāsaziedo miljons, lai valsts varētu atpirkt kāpu teritoriju»: Turpināt lasīt ‘Jāmaksā par citu stulbībām?!’

WinVista latviski - sviests turpinās?

Windows Vista LogoNesen iekš TVNet tehnoloģiju jaunumiem lasīju, ka arī jaunais Windows Vista + MS Office 2007 būs sagaidāms latviski. Tas tiešām nozīmē atkal to pusdebīlo latviešu valodas tulkojumu? Vārds vārdā… varētu padomāt, ka Tilde, kā jau profesionāļi, nevarētu piemeklēt arī priekš WinXP normālu tulkojumu. Teikšu atklāti - ja man būtu jāizvēlas, uz kuras valodas palikt, tad labāk izvēlētos oriģinālo, par cik tur vismaz vairāk viss ir saprotams :P Nu vismaz kaimiņos - Krievijā - tulkojums bija daudz orģinālāks :)

Bļ… kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? :D

Līgo reklāmas :P

Vai vispār būtu vajadzīgas tās bezjēdzīgās līgo svētku reklāmas? Tāda sajūta, ka dzīvotu tādā kā koncentrācijas nometnē - skatās uz pirkstiem, kur nu vēl pa savu pagalmu braukt dzērumā… Tas jau varbūt liecina, ka nākamos gadus varbūt patrulētāji apbraukās tusētāju vietas un pie katra ugunskura Latvijā liks jau pūst trubiņā? :D Bāc, bet tok tāda reāla sajūta, ka katri svētki vairāk/mazāk aiziet kā tādi komerciālie svētki bez īpašas to noskaņas :P

Bezvadu Igaunija

Wi-Fi LogoInteresants fakts, ka Wi-Fi pieslēgums pieejams pat visā Igaunijas teritorijā. Pakalpojums pieejams jau no 18. jūnija, sadarbībā ar «Eesti Energia».

Šim nolūkam tiks izmantotas Wi-Fi un CDMA datu kartes. Protams, vietās, kur nebūs pieejams Wi-Fi 802.11b, datoram būs nepieciešams papildus iegādāties šo CDMA datu karti.

Kādu laiku atpakaļ jau kaut kur pavīdēja informācija, ka Wi-Fi tiek piedāvāts jau Igaunijas pasažieru vilcienos - domāju, ka tas ir kāds joks, bet nē - tagad pat saprotu, ka tā jau ir ikdiena.

Nez, tikai jautājums - vai kādreiz mēs Latvijas teritorijā sagaidīsim šādas iespējas? Un vēl - nebūtu jau slikti, ja «Lattelekom» ārpus saviem servisa pakalpojumiem (118, Apollo, Lattelecom, draugiem.lv) bez maksas piedāvātu Skype iezvanes opciju :) Pat tagad jau PDA (tautā pazīstami kā plaukstdatori) tiek apvienots ar GSM mobilā telefona iespējām un daudzos tiek jau standartā instalēta Skype mobilā versija.

Bet nu - lai nu kā - gaidīsim un būsim pacietīgi! :)

Līgo!

Pār gadskārtu Jānīt’s nāca, līgo,
Alus kanna rociņā’i, līgo!

Priecīgus visiem līgo svētkus!

PS: Kur un kā ta taisāties svinēt? Ir kādi ieteikumi?

LaMPA Sucks!

LaMPA Sucks!

BitHack ir atgriezies!

BitHack

Visiem labas ziņas! BitHack ir atgriezies! Te vēstule no iz manām šodienas vēstulēm:

Sveicināti!

Ar prieku paziņojam, ka BitHack ir atsācis savu darbību. Visi konti ir saglābati, varat turpināt izmantot trakeri kā agrāk.

Ar laba vēlējumiem,
BitHack administrācija

http://bithack.lv

Nez, tikai domāju - tā nu gan bij laba provokācija no LaMPA puses, ka speciāli uztaisīt ažiotāžu BitHack virzienā, lai gan pārējie tā vietā tikai ‘noraustījās’ domādami par aizklapēšanos :) Labi, ja izdodas apturēt vienu nelegālo failu pirātu, bet vai visus var, kas ir apkārt? Tak sviests…

Aizvadītās dienas piezīmes

Šodien tiešām bij jauka diena, jo no darba ātri tiku prom (šonedēļ tas sākas 8:30, bet prom jau 15:00) .. diena tiešām gara un piedzīvojumiem bagāta. Jā, šodien pirmo reizi (beidzot!) pagaršoju “Portera” alu, kas ir pats labākais un reizē dārgākais cenas ziņā (pudele, protams, no stikla, maksā +/- Ls 0,70) :) Heh.. pats jautrākais sākās, kad ar čomu aizkūlāmies līdz centram (nedaudz, tā teikt, darīšanās) un atpakaļ uz mājām braucot centrāltirgū paķērām arbūzu.. par to prieku čoms samaksāja ~Ls 10, bet manta pasmaga bij- kādi 12-15 kg :D Pat divos maisiņos likām, lai līdz Dreiliņiem aiztransportētu :) Nedaudz gan laikam pārgatavojies bij, bet man no pirmās (un vienīgās!:D) šķēles tok jau pietika vairāk, nekā vajag:D Bet, tādu mantu sen nebiju ēdis:) Tagad pats uz mājām soļoju- kreisajā rokā maisiņu ar vakardienas darba paiku turēdams, ko tāpat neapēdu, bet otrā- Siemens S75, kas vēl pagaidām ir mans sabiedrotais, uz kura ir uzlikts Opera Mini, lai arī ārpus mājas nebūtu garlaicīgi un varētu ar jums dalīties savos iespaidos:)

2dienas pievakare

Gh… tikko tā atlūzu, ka tāda sajūta radās, it kā veselu mūžību būtu nogulējis, lai gan reāli tikai apmēram tikai vienu stundu noguleeju ;)

Fonā pašlaik skan DI.fm - trance channel - kaut kāds radio Dj šovs… mja… i nez, ko sadarīt! Būs jāielien dušā nedaudz uzfrišināties un jāieēd ar kaut kas, lai vismaz garīgais paceltos! :)

Next Page »


Krist2ps chato

25.06.2007 11:33 @ Krist2ps :::>Rīts pēc Līgosvētkiem... tāds pasmags :D Nevar joprojām pamosties :D
20.06.2007 2:43 @ Krist2ps :::>Nja..tā ir, ka pēc darba uz kādu stundiņu pasnaudu i taga miegs nenāk... lap, būs jau jāielien kaut uz pāris stundām pasnaust :D /patlaban klausos Cisco Kid - Pizzaman (Club Mix)/
20.06.2007 0:20 @ Krist2ps :::>Bļin... tik garas tās reklāmas pauzes TV3 :P Labāk būtu filmu kāda torrentā novilkt :P Btw, skatos 'Pasaules galu' - vecs, bet labs mūvijs :)

Krist2ps skaita dienas

Jūnijs 2007
Pirmd O T C P Sest Svēt
« Maijs    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Krist2ps arhīvi

Krist2ps iesaka

Wall Of The Idiots

Krist2ps reklamē

My status

DIGITALLY IMPORTED

WYD 2008

eBaznica

Krist2ps statistika

  • 1,435 reizes tu ieblenzi manā blogā

Statistikas arhīvs

(Jaunākais ieraksts vispirms)

2007. gada 25. jūnijā - 201 apmeklējumi
2007. gada 14. jūnijā - 97 apmeklējumi
2007. gada 12. jūnijā - 73 apmeklējumi
2007. gada 28. maijā - 63 apmeklējumi

Lapas dzimšanas diena - 2007. gada 26. maijā