Оглядач

  ОБОЗ.ua
  UA-Портал
  Обозреватель
  Кияни
  СпортОбоз
  АвтоОбоз
  ФотоОбоз

  Видео
  Мобильник
  Киев2000
  Магазин
  Веселі Яйця
  Работа
  Мавпи
  Блог Бродского
      
Головна
Новини України
Світові новини
Фоторепортаж
НП і кримінал
Жовті сторінки
Гроші
Культура
Наука і техніка
Форум

ПОРТАЛ ОБОЗ.UA   
Відео
Файлообмін
Гороскопи
Чат
СМС
ТВ
UA-ПОРТАЛ   
Робота
Знайомства
Перекладач
Блоги

0
0
ВІДЕО НА ПОРТАЛІ OBOZ.ua
  Харківського мера матом вчать говорити на камеру. ВІДЕО
 
  Чужий проти хижака: битва триває
 
  Всі помилки Джеймса Бонда
 
  Цю рекламу Вітренко заборонили показувати по ТБ
 
  Голі і смішні. Сюрприз у філармонії
 

Тисячі відеороликів дивіться тут!


ЖОВТІ СТОРІНКИ
Ешлі Олсен - банки у волоссі. ФОТО
0
Он-лайн спілкування на "Обозі". П'ятничний Free-style
0
Спеціальний м'ясний п'ятничний фоторепортаж
0
Людина людині злодій
0
Скандальне інтерв'ю Шнура. ВІДЕО
0
Так проходять "корпоративи" сербських вівчарів. ФОТО
0
П'ятничні думки. Краще пиво в руці, ніж ця...
0
Було порно, стало прикольно. ФОТО
0
Шалена домогосподарка, якій все до лиця. ФОТО
0
Російське життя. Шлях від п'ятниці до неділі. ФОТО
0
Як п'яний Квасневський перед студентами КНУ виступав. ВІДЕО
0
Це чергова ілюзія. Суть - знайти на ФОТО другу жінку
0
Запах з рота. Методи усунення
0
Відважна Джоді Фостер
0
Бен Стіллер і дівчина його кошмарів
0

Інші сторінки читайте тут!


ФОТОРЕПОРТАЖ
  А ты готова к пятнице-развратнице? ФОТО
 
  Під час пожежі в квартирі загинула жінка (на фото труп!)
 
  Людям з міцною психікою! ДТП на трасі Харків-Сімферополь
 

Десятки тисяч фоторепортажів дивіться тут!

0
0
"Новини України"  Повертутися назад 

21.09.2006 | 13:59
Азаровщина в дії: Коаліція "просунула" Держбюджет-2007

SHENDER.RU — "ЭХО МОСКВЫ"

Верховная Рада приняла Госбюджет-2007

Верховная Рада сегодня приняла к рассмотрению проект государственного бюджета на 2007 год.

Как передает УНИАН, в частности, «за» соответствующее постановление проголосовали 249 народных депутатов из 434, зарегистрированных в зале. (“При” - 186 депутатов фракции Партии регионов, 30 – СПУ, 21 – КПУ, 10 – членов фракции БЮТ, и 2 представителя “Нашей Украины”).

Этим постановлением поручено председателю ВР Александру Морозу создать рабочую группу с двумя сопредседателями – первым вице-премьер-министром - министром финансов Николаем Азаровым и первым вице-спикером Адамом Мартынюком. В эту группу должны войти председатель бюджетного комитета ВР Владимир Макеенко и по три представители от каждой фракции.

Постановление предусматривает, что ко вторнику, 26 сентября, комитеты и фракции должны в письменном виде подать свои предложения рабочей группе, которая будет готовить проект бюджета-2007 к первому чтению.

Кроме того, ВР приняла решение перенести на следующую пленарную неделю рассмотрение проекта закона «О государственной программе экономического и социального развития Украины на 2007 год». «За» проголосовали 246 из 436 народных депутатов, зарегистрированных в зале.

Депутати прийняли дітище Януковича завдяки СПУ

Попри заперечення народних депутатів від фракції БЮТ та НУ, Рада прийняла рішення прийняття Проекту закону України про Державний бюджет 2007 року на розгляд ВР. За це проголосували 249 народних депутатів, з яких 186 – від партії Регіонів, 10 – від БЮТ, 2- від Нашої України, 30 – соціалісти і 21 – комуністи.

Лидер БЮТ оскорбила гордость команды Януковича

Это бюджет клана Януковича, - так Юлия Тимошенко прокомментировала проект госбюджета, презентованный в Раде 21 сентября. «Это не критика, а попытка объяснить людям, что бюджет на самом деле не для них. Попытка озвучить цифры. Эти цифры в том, что пенсия не увеличивается ни на копейку. Наоборот – Пенсионный фонд даже сокращается», – заявила Тимошенко журналистам.

Она выразила возмущение тем, что «вместо того, чтобы отдать деньги от приватизации, 10 миллиардов, на возвращение обесцененных сбережений населения, как они обещали, «регионы» собираются пустить эти средства на свои корпоративные нужды».

Вместе с тем, Тимошенко приятно удивлена позицией социалистов, которые «не смогли окончательно переступить через себя». Напомним, фракция социалистов выразила свои претензии к проекту госбюджета и заявляла о намерении не голосовать за него, если документ не будет радикально переработан.

Томенко розповів уряду Ахметова, що бюджет має дбати не про великий бізнес

Голова парламентського Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму акцентував увагу на запровадженні обмеження виплати допомоги при народженні дитини у розмірі 8,5 тисяч гривень, а також на тому, з якого часу – з 1 грудня 2006 року чи з 2007 року, як це передбачено у проекті бюджету, - має виплачуватися мінімальна заробітна плата у розмірі 400 гривень. Крім цього, Томенко звернув увагу на закладеній в урядовому проекту бюджету норму щодо обов’язкової виплати підприємством лікарняних протягом лише 30 днів, що може стати предметом для зловживання з боку роботодавців.

Крім того, Микола Томенко поінформував про рішення Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму щодо редагування і змін відповідних статей бюджету, які стосуються предметів відання Комітету.

«Перша надзвичайно важлива проблема стосується програми молодіжного кредитування і Комітет стурбований серйозним зменшенням кількості коштів, виділених на реалізацію цього проекту», - зазначив Микола Томенко. За його словами, фактично, це означає, що якщо не буде переглянута ця стаття бюджету, то програма молодіжного кредитування може зупинитися. «Адже сума коштів, закладена на компенсацію виплати відсотків, є недостатньою, щоб хоча б покрити відсотки тих сімей, які вже взяли житлові кредити на наступний рік», - зазначив голова Комітету.

Друга проблема пов’язана з діяльністю оздоровчих спортивних закладів. «З кожним роком іде закриття чи перепрофілювання фізкультурно-оздоровчих закладів. І одним із засобів врятування цих установ є дотримання норм законодавства та попередніх бюджетів про те, щоб при платі за землю до спортивних закладів підходили диференційовано, зважаючи на те, чи використовується спортивний заклад за цільовим призначенням», - вважає Томенко.

Третя позиція стосується впорядкування оподаткування туристичних і санаторно-курортних послуг. «Оскільки ми і далі опосередковано стимулюємо фірми, які працюють на «виїзний», зовнішній, туризм, то таким чином продовжується політика економічного тиску на вітчизняні санаторії та пансіонати», - зауважив голова Комітету.

Крім цього, Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму запропонував Уряду розподілити фінансування в частині фізкультури і спорту. Так, на думку народних депутатів, спорт високих досягнень повинен фінансуватися безпосередньо через Національний олімпійський комітет, а масовий спорт і фізкультура - через Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

"Наша Україна" хоче віддати бюджет у руки Зварича

Народний депутат Юрій Артеменко повідомив сайту RAZOM про те, що він звернувся з листом до міністра юстиції Романа Зварича з проханням дати правову оцінку відповідності законопроекту про державний бюджет-2007 Конституції та Бюджетному кодексу України.

“Проектом держбюджету грубо порушуються і Конституція, і Бюджетний кодекс, - заявив Артеменко, - зокрема, введенням нових або скасуванням існуючих норм податкового законодавства. Усім відомо, що зміни до податкової системи можуть вноситися лише шляхом змін до податкового законодавства. Тому я й вимагаю дати правову оцінку цьому документу”.

Кушнарев верит в успех, «тому що коалицианты»

Народный депутат Украины, член фракции регионов регионал Евгений Кушнарев полагает, что Верховная Рада даст за новый проект «в районе 240 голосов».

«Мы же коалиция. И не можем голосовать «вразнобой». А то только начали работать - а уже проблемы», - подчеркнул Кушнарев.

Ющенко такой бюджет не понравился

«Президент читает проект Бюджета очень внимательно, с карандашом и маркером, и он ему - я знаю - очень не нравится, - заявил депутат-нашеукраинец Николай Катеринчук. - С идеологической точки зрения это дважды бесперспективный документ. Там нет ни Программы Партии регионов, ни «10 шагов навстречу людям». Это просто сырой, непрофессиональный документ», - сказал Катеринчук.

«По этому бюджету кто-то будет получать многомиллиардные государственные контракты-заказы, а кто-то нести тяжелое бремя. Любые направления бюджетных потоков будут решаться Кабмином в ручном режиме, причем в ручном режиме с политической окраской».

Комментируя приватизационные перспективы, Катеринчук сказал: «Вопросы, связанные с приватизацией, сделаны так, что Кабмин может в любой момент изменить список этих предприятий».

По мнению Катеринчука, «в проекте документа даже не выписаны системные выгоды для крупного бизнеса, например, в том, что касается внешнеэкономической деятельности».

Комментируя это, он еще раз подчеркнул, что бюджет запланирован на «ручное управление», «например, Кабмин будет сам давать льготы по свободным экономическим зонам».

Азаров хоче задовольнити всіх вагітних мам одночасно

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Віце-прем’єр представив проект Державного бюджету на 2007 рік. Під час відповіді на запитання народних депутатів міністр фінансів Микола Азаров заспокоїв «всіх вагітних мам, всіх одночасно» - 8,5 тисяч гривень як виплачували, так і будуть виплачувати, без обмежень. Єдине обмеження, яке хотів би встановити Азаров, - це надання пільг тим сім’ям, сукупний дохід яких становить більше мільйона гривень.

Також він повідомив, що мінімальна заробітна плата в розмірі 400 гривень буде встановлена з 1 грудня 2006 року і не змінюватиметься з 1 січня 2007 року.


На головну сторінку Отримай email @oboz.com.ua


Оцінити новину:

Обговорити новину на форумі "Оглядача"
Додати коментар
Версія для друку | Відправити другу | Прочитати пізнішеВІДЕО ПОРТАЛУ ОБОЗ.ua
0
Головне - грамотно розмістити коханців
0
Допоможіть зняти спідницю!
0
Як замінити прокладку. Інструкція для блондинок
0
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
0
Кабмин не будет выделять деньги на поддержку русского языка
0
Мiрошниченко вже сам не знає, що каже
0
Прес-конференція Глави держави транслюватиметься в Інтернеті
0
Кращі з кращих
0


ІНШІ СТАТТІ ЦЬОГО АВТОРА - SHENDER.RU — "ЭХО МОСКВЫ"
0
Кінах не проти позбавитися від комуністів
0
Німці чекають на українців в ЄС через півтори десятиліття
0
Тимошенко не привітала Ахметова
0

ІНШІ НОВИНИ РОЗДІЛУ
0
Кінах не проти позбавитися від комуністів
0
Янукович повернув Ющенку сім його указів
0
Тимошенко не привітала Ахметова
0
Німці чекають на українців в ЄС через півтори десятиліття
0
Тимошенко думає, що Янукович обманув своїх виборців
0КОМЕНТАРІ:
Регистрируйтесь, будьте вежливыми и смело высказывайте своё мнение!
Регистрация тут
Ваше ім'я  
Пароль  
Коментар
до 1500 знаків
 
   

ПОДІЯ ДНЯ
0
Суд дозволив Ющенку використовувати адмінресурс
0НОВИНИ ДНЯ
0
13:01  Тимошенко не пробачить НТН за фільм „Хрещена мати”
0
12:54  За планом Тимошенко вибори не закінчаться 30 вересня
0
12:54  Протестуючу М’янму влада намагалася від’єднати від Інтернету
0
12:40  Вдова Че Гевари написала про нього книгу
0
12:34  Янукович привіз дружину до Донецька мітингувати
0
12:32  У посольстві США в Москві шукають бомбу
0
12:31  Команда Кличка "образила" Холіфілда гонораром $2 млн.!
0
12:27  Сербія пропонує Косову найавтономнішу автономію в світі
0
12:25  Иракские боевики сбили американский "Апач"
0
12:18  П'яні підлітки розгромили майже 200 пам'ятників
0
12:15  Микола Мельниченко зустрівся із земляками

0
12:15  Українці й білоруси вирішили освоювати космос разом
0
12:12  Томенко пропонує свій варіант розвитку подій
0
12:12  Вперше в Україні пройде Манхеттенський кінофестиваль
0
12:08  Шуфрич перед днем виборів роздає квартири
0
12:02  Архієпископ попередив вірних про заражені презервативи
0
11:57  ШОК: у київському спорткомплексі потонула дитина
0
11:52  Добкін рветься до державної таємниці
0
11:50  Америка загрожує Росії!
0
11:48  Балтійське море більше не холодне, перевірено дельфінами
0
11:45  «Регіонали» обіцяють, що «помилкових» розстрілів не буде
0
11:40  Харківського мера матом вчать говорити на камеру. ВІДЕО
0
11:39  Конгрес США в черговий раз врятував країну від дефолту
0
11:34  Донеччан зобов'язали прийти на мітинг до Януковича
0
11:25  Робітники Донецька вимагають розправи над кланами Януковича
0
11:25  Британський суд визнав "поштового терориста" винним
0
11:25  Четверо підлітків жорстоко згвалтували молоду дівчину
0
11:21  Суд дозволив Ющенку використовувати адмінресурс
0
11:20  КПУ хоче відновити страту в Україні
0
11:17  Тренер "Арсеналу" Заваров спростував чутки про звільнення

Повну стрічку новин читайте тут!
0
0Rambler's Top100 Russian America Top bigmir)net TOP 100 Датагруп. Весь спектр услуг передачи данных, телефонии и интернет для корпоративных клиентов и частных лиц. Выделенные линии, радиодоступ, двусторонний спутниковый интернет, ADSL TOP.proext.com