Forum ::: Skodovka-Club ::: Strona Główna ::: Skodovka-Club :::

To forum jest częścią serwisu www.skodovka.pl
This forum is a part of www.skodovka.pl
Menu: http://www.skodovka.pl/Skodovka.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja ProfilProfil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj

KONKURS VIRTUAL TUNING :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ::: Skodovka-Club ::: Strona Główna -> Tuning virtualny/optyczny ::: Virtual/Optical Tuning
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza125L
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 5256
Miejscowość: Pociejów

PostWysłany: 01-05-2006 :: 20:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PANOWIE i PANIE W TYM TEMACIE (czyt. KONKURS VIRTUAL TUNING Uśmiech... ) PISZEMY I ZAKŁADAMY NOWE KONKURSY Wykrzyknik

fotka może być
_________________
W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW lub inny kontakt, pozdr Uśmiech...
Skoda 125L 1989r niejaki BoBek doświadczalny Mruga 2 piękna...gdyby nie przegniłe mocowania wahacza i popękane tylne podłużnice Crying or Very sad
Felicia 1.3 2000r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
erde
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 4264
Miejscowość: Warszawa

PostWysłany: 01-05-2006 :: 21:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok to róbmy tą fotę jak już bez zamieszania, może być

aha no i regulamin taki sam jak był.

*praca w rozdzielczości 1024x768
*nie może być na pracy nicku autora ani żadnego podpisu
*nie można wcześniej pokazywać pracy
*żadnego plagiatu

a start konkursu dopiero po ogłoszeniu wyników 5tego konkursu vt
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizonq
Inżynier Skoda
Inżynier Skoda


Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 1120
Miejscowość: Gorlice (okolice Nowego Sacza) | Plany co do Skody : swap na vw g40 lub g60 :D

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dodam od siebie:

czesc zderzaki itp z DIGIMODS sa chronine prawem autorskim!! nie wiem jak na innych stronkach tego typu Uśmiech...
zreszta wydaje mi sie ze kopiowanie jest bezsensu Ekhm... lepiej dluzej posiedziec i samemu cos namalowac Uśmiech...

i ja tak bym sobie chcial na nastepy konkurs favke zrobic ale np. jakby byla fotka jakas dobra wersji 3 drzwiowej lub sedana Uśmiech... co wy na to?? pozdr
_________________
Amstaff USER Suszę zęby + Favo 136L .. ale juz nie dlugo... Mruga 2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Yahoo Messenger MSN Messenger
erde
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 4264
Miejscowość: Warszawa

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym zrobił konkurs na najlepiej zrobione auto po wypadku - znisczyć auto:D

a co do rysowania samemu zderzaków itp, to myślę że na tym forum nie ma NIKOGO, kto jest w stanie zrobić to naprawdę ładnie. Bizonq, nie obraź się, ale piszesz tak, jak byś był mistrzem VT czy coś. najpierw to trzeba się nauczyć dobrze dobierać elementy, kolor itp a potem dopiero brać się za własnoręczne malowanie części.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza125L
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 5256
Miejscowość: Pociejów

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bizonq napisał:
zreszta wydaje mi sie ze kopiowanie jest bezsensu lepiej dluzej posiedziec i samemu cos namalowac

kopiowanie z czyjejś pracy to tak, z fotek orginalnych nie, wkońcu to jest VT.
Niekażdy umie to malować, I erde dobrze pisze że najpierw trzeba się nauczyć pasowac i zgrać jakoś cała prace a potem zabrać się i uczyć malowania elementów i nadawać sobie prawa autorskie Uśmiech...
_________________
W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW lub inny kontakt, pozdr Uśmiech...
Skoda 125L 1989r niejaki BoBek doświadczalny Mruga 2 piękna...gdyby nie przegniłe mocowania wahacza i popękane tylne podłużnice Crying or Very sad
Felicia 1.3 2000r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
Bizonq
Inżynier Skoda
Inżynier Skoda


Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 1120
Miejscowość: Gorlice (okolice Nowego Sacza) | Plany co do Skody : swap na vw g40 lub g60 :D

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
a co do rysowania samemu zderzaków itp, to myślę że na tym forum nie ma NIKOGO, kto jest w stanie zrobić to naprawdę ładnie. Bizonq, nie obraź się, ale piszesz tak, jak byś był mistrzem VT czy coś. najpierw to trzeba się nauczyć dobrze dobierać elementy, kolor itp a potem dopiero brać się za własnoręczne malowanie części.


ale Erde jak sie nie zacznie wczesnie to nigdy sie nie bedzie dobrze robilo Uśmiech... wiem ze jestem w tym slaby Ekhm... ale powiedz mi czy lepiej zaczac teraz czy opanowyac do perfekcji kopiarke Ekhm... pozatym ty masz hmm 20 lat? ja mam 16 i jestem w tym ile 4 miesiace wiec wiesz nie porownuj nawet mnie do siebie bo to sie mija z celem Uśmiech...

Ps. mysle ze jak na 4 miesiace i tak calkiem niezle mi idzie.... pozdro...
_________________
Amstaff USER Suszę zęby + Favo 136L .. ale juz nie dlugo... Mruga 2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Yahoo Messenger MSN Messenger
misza125L
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 5256
Miejscowość: Pociejów

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bizonq napisał:
Ps. mysle ze jak na 4 miesiace i tak calkiem niezle mi idzie.... pozdro...

zwracaj uwage na szczegóły i wykonanie to bedzie dobrze
_________________
W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW lub inny kontakt, pozdr Uśmiech...
Skoda 125L 1989r niejaki BoBek doświadczalny Mruga 2 piękna...gdyby nie przegniłe mocowania wahacza i popękane tylne podłużnice Crying or Very sad
Felicia 1.3 2000r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger
erde
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 4264
Miejscowość: Warszawa

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zipek, nikogo z nikim nie porównuję po pierwsze, po drugie, jezeli chcesz robić coś w miarę ok a nie najlepiej to spox. Wg. mnie w Virtual Tuningu trzeba przechodzić pewne etapy - chodzi o wprawę, przynajmniej z tego co wiem wszyscy najlepszi vtuningowcy tak robili.

ok. koniec głupiej gadki. każdy niech robi jak chce, byle by się nie ośmieszał
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizonq
Inżynier Skoda
Inżynier Skoda


Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 1120
Miejscowość: Gorlice (okolice Nowego Sacza) | Plany co do Skody : swap na vw g40 lub g60 :D

PostWysłany: 01-05-2006 :: 22:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
ok. koniec głupiej gadki. każdy niech robi jak chce, byle by się nie ośmieszał


i tego sie trzymajmy a z kazda pracka bedzie na pewno lepiej:) a co z moja koncepcjia o tych favkach ... fajnieby bylo ale pewnie trudno bedzie znalesc jakies sensowne fotki... Ekhm... pzdr
_________________
Amstaff USER Suszę zęby + Favo 136L .. ale juz nie dlugo... Mruga 2

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Yahoo Messenger MSN Messenger
Snake
. Moderator .


Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 733
Miejscowość: Czerwionka

PostWysłany: 01-05-2006 :: 23:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki za OT bo widze, ze temat zakonczony. Ja mysle, ze niech kazdy robi sobie wedlug uznania i umiejetnosci. Jak ktos potrafi cos namalowac to niech sobie namaluje. Ja osobiscie ucze sie i jak cos umie to namaluje... W ostatecznosci jak nie wyjdzie to kopiuje.......ale nie z zadnego VT.
A jesli Bizonq chodzi o wiek, to naprawde to nie ma zadnego znaczenia.... Wiem ze sa Virtual Tunerzy co maja po 14 lat lub mniej i robia takie pracki, ze glowa boli... Wiec to nie ma zaden argument....
Pozdro Virtual Tunerzy Headbanger
Niech Adobe bedzie z nami Język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KNRD
Aktywny Skodziarz
Aktywny Skodziarz


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 227
Miejscowość: RKR

PostWysłany: 01-06-2006 :: 14:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do kiedy 3a zgłaszać tą czarną octavię?
_________________

Skoda 102/120 (avatar) niestety już nie moja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
erde
*** GURU KLUBOWE ***


Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 4264
Miejscowość: Warszawa

PostWysłany: 24-10-2006 :: 21:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

UWAGA UWAGA! OGŁASZAMY 6TY KONKURS VT! WSZYSTKO W NOWYM ODDZIELNYM TEMACIE
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ::: Skodovka-Club ::: Strona Główna -> Tuning virtualny/optyczny ::: Virtual/Optical Tuning Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group