Загальна ╕нформац╕я Аб╕тур╕╓нту Економ╕чний коледж Довуз╕вська п╕дготовка та п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ Випускники Новини ╤нформац╕йно-б╕бл╕отечний центр Студентам заочно╖ форми навчання web-квест Форум
 
     
  ЗАХ╤ДНОДОНБАСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ ╤НСТИТУТ ЕКОНОМ╤КИ ╤ УПРАВЛ╤ННЯ  
 
ЗП╤ЕУ
Аб╕тур╕╓нту
Економ╕чний коледж
 
 

 

Зах╕днодонбаський приватний ╕нститут економ╕ки ╕ управл╕ння (ЗП╤ЕУ) виступа╓ правонаступником Павлоградського коледжу економ╕ки та управл╕ння, який був заснований у 1994 роц╕ як вищий заклад осв╕ти ╤╤ р╕вня акредитац╕╖ недержавно╖ форми власност╕. Засновниками ╕нституту ╓ Академ╕я прац╕ та соц╕альних в╕дносин Федерац╕╖ профсп╕лок Укра╖ни (юридична особа) та штатн╕ прац╕вники вузу (ф╕зичн╕ особи).

За соц╕альним статусом ЗП╤ЕУ - заклад осв╕ти рег╕онального призначення, який зд╕йсню╓ п╕дготовку фах╕вц╕в для задоволення потреб рег╕онального ринку прац╕. Зах╕днодонбаський ╕нститут економ╕ки ╕ управл╕ння готу╓ фах╕вц╕в з напрямку 0501 "Економ╕ка ╕ п╕дпри╓мництво" за спец╕альностями: "Ф╕нанси", "Економ╕ка п╕дпри╓мства", "Обл╕к ╕ аудит", "Маркетинг" за осв╕тньо - квал╕ф╕кац╕йними р╕внями "бакалавр" ╕ "спец╕ал╕ст", а також п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ з даного напрямку.

 
За 14 рок╕в д╕яльност╕ ╕нститут випустив понад 1100 фах╕вц╕в економ╕чного проф╕лю, як╕ усп╕шно працюють на п╕дпри╓мствах Зах╕дного Донбасу та за його межами. Щор╕чно реальний показник працевлаштування випускник╕в склада╓ понад 90 в╕дсотк╕в (91-96%).

 

На тепер╕шн╕й час   Зах╕днодонбаський приватний ╕нститут економ╕ки ╕ управл╕ння нал╕чу╓ 1057 студент╕в денно╖  та заочно╖ форми навчання та 360 слухач╕в курсово╖ форми навчання. З 2004 року в структур╕ ╕нституту д╕╖ коледж як структурний п╕дрозд╕л, який зд╕йсню╓ п╕дготовку фах╕вц╕в на р╕вн╕ "молодшого спец╕ал╕ста" за напрямком "Економ╕ка ╕ п╕дпри╓мництво"

П╕дготовка фах╕вц╕в зд╕йсню╓ться на  4 факультетах: денно╖ форми навчання, заочно╖ форми навчання, довуз╕всько╖ п╕дготовки та п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖, Першотравенському факультет╕. На 7 кафедрах ╕нституту (4- випускаюч╕ ╕ 3 загальновуз╕вськ╕) працюють 43 викладача, серед яких 35 штатних (81%). Науково -педагог╕чн╕ прац╕вники складають 65%

Значна увага в ЗП╤ЕУ прид╕ля╓ться науково-методичному забезпеченню навчального процесу. Б╕бл╕отечний фонд ╕нституту нал╕чу╓ 27251 прим╕рник навчально-методично╖ та науково╖ л╕тератури та  щор╕чно передплачу╓ б╕льше 60 найменувань пер╕одичних видань.

Наукова д╕яльн╕сть ╕нституту зд╕йсню╓ться за комплексною темою "Методолог╕я рег╕онального розвитку". Щор╕чно на баз╕ ╕нституту проводяться науково-практичн╕ та науково-методичн╕ конференц╕╖ з актуальних проблем соц╕ально-економ╕чного розвитку рег╕ону та актуальних проблем педагог╕ки вищо╖ школи. Результати наукових досл╕джень публ╕куються у зб╕рнику наукових праць "Соц╕ально-економ╕чн╕ проблеми рег╕онального розвитку". За роки ╕снування в ╕нститут╕ захищено 7 кандидатських дисертац╕й.

Осв╕тню д╕яльн╕сть ╤нститут зд╕йсню╓ у т╕сному сп╕вроб╕тництв╕ з вищими навчальними закладами ╤╤╤ ╕ IV р╕вн╕в акредитац╕╖ м. Ки╓ва, Дн╕пропетровська, Харкова, Донецька та ╕н.

Значна увага прид╕ля╓ться реал╕зац╕╖ програм соц╕ального захисту молод╕: надання грант╕в обдарован╕й молод╕ на навчання, п╕льг для сир╕т та д╕тей з малозабезпечених с╕мей. Щор╕чна благод╕йницька д╕яльн╕сть ╕нституту склада╓ понад 40 тис. грн. Колектив студент╕в ╕ викладач╕в ЗП╤ЕУ прийма╓ активну участь у соц╕альному житт╕ м╕ст Зах╕днодонбаського рег╕ону. Велика увага прид╕ля╓ться виховн╕й робот╕ ╕з студентами з метою формування культурного р╕вня майбутнього фах╕вця та створення умов для самореал╕зац╕╖ особистост╕ студента. В ╕нститут╕ активно д╕ють органи студентського самоврядування, створен╕ клуби за ╕нтересами, спортивн╕ секц╕╖, ╓ музей ╕стор╕╖ ВНЗ.

Для реал╕зац╕╖ осв╕тн╕х програм ЗП╤ЕУ ма╓ достатню матер╕ально-техн╕чну базу: навчальн╕ корпуси, спортивну базу,  комп'ютерний центр, видавничий в╕дд╕л, ╖дальню, гуртожиток тощо. Загальна площа власних ╕ орендованих прим╕щень склада╓ 9700 кв. м.

ЗП╤ЕУ ╓ активним членом Асоц╕ац╕╖ заклад╕в осв╕ти приватно╖ форми власност╕ та Укра╖нсько╖ Асоц╕ац╕╖ з розвитку менеджменту та б╕знес-осв╕ти.

 

Новини ЗП╤ЕУ

 

 

Розпочався новий навчальний р╕к у ЗП╤ЕУ

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

   
     
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 
  Загальна ╕нформац╕я | Аб╕тур╕╓нту | Економ╕чний коледж | Довуз╕вська п╕дготовка та п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ | Випускники
Новини ЗП╤ЕУ | ╤нформац╕йно-б╕бл╕отечний центр | Студентам ЗФН | Web-квест
 
     
 

Укра╖на Дн╕пропетровська обл. м. Павлоград 51400 вул. Паркова 1-А
Тел/факс (0563) 20-94-48 (приймальна ректора)

(05632) 3-11-95, 3-36-06 (приймальна ком╕с╕я)
institut@ukrpost.ua

веб-сайт розроблено multimedia europe