Egal la Medias

09.04.2009; 10:03

-FC Arges a terminat la egalitate scor 2-2 partida jucata in deplasare la Gaz Metan dupa ce mediesenii au condus la pauza cu 2-0 prin golurile marcate de Bud si Sabou. Gazdele s-au retras repede in aparare, iar alb-violetii au avut doua ocazii de a inscrie prin Dulcea si Nastasie. La doar un minut dupa pauza Tanase scapa singur cu Vatca dar sutul trimis de acesta este scos de pe linia portii de Nohai.

EXCLUSIV! CLICK AICI PENTRU A VEDEA REZUMATUL MECIULUI

detalii »

FC Arges - Pandurii 2-2

-FC Argeș a reușit să obțină prima victorie din acest retur învingând în Trivale cu 2-1 pe Pandurii lui Sorin Cârțu. Alb-violeții au avut . .. .
Cauta prima victorie din retur

-Partida de astăzi reprezintă o ocazie pentru FC Argeș de a obține prima victorie în acest retur de campionat. .. .
Nu voi dezamagi!

-După ce a marcat un gol în partida cu Steaua și a fost unul dintre cei mai buni jucători ai FC Argeș, Cristi .. .. .
FC Arges - Steaua 2-2

-In fata unor tribune arhipline, FC Arges a terminat la egalitate scor 2-2 meciul disputat .. .. .
"Meciul cu Steaua trebuie neaparat sa-l castigam"

-Vineri seara, cu începere de la ora 20:45, pe stadionul "Nicolae Dobrin", FC Argeș va întâlni formația .. .. .
Alb-violetii se pregatesc sa infrunte pe Steaua

-FC Argeș va încerca să obțină primul succes din această parte secundă a campionatului. .. .
FC Brașov - FC Argeș 1-0

-FC Argeș a pierdut ieri, cu scorul de 1 - 0, partida disputată în deplasare la FC Brașov, în cadrul .. .. .
Egal cu ialomițenii

-FC Arges a terminat la egalitate, scor 0-0, partida jucata pe teren propriu impotriva ialomitenilor de la Unirea Urziceni.. .