Volkswagen Golf

HomeIVyhledáváníINápovědaIKontaktINewsletterIOdpovědnost za informace
Golf
Golf
Nový Golf.
Vychutnejte si absolutní požitek z jízdy a spolehlivou dokonalost až do posledního detailu. Nový Golf nabízí vynikající úroveň zpracování a kvalitu s dlouhou životností bez kompromisů. Při jeho vývoji byly využity mnohaleté zkušenosti a nastaveny vysoké kvalitativní standardy, které jsou součástí všech linií výbavy a odrážejí se i v jeho dynamickém designu.

Nový Golf Plus.
Jste zvyklí stanovovat si priority? S novým Golfem Plus přichází čas změnit myšlení. Nezná totiž žádné kompromisy. Pouze nadstandard. Nový Golf Plus nabízí maximální požitek z jízdy a na jeho moderní bezpečnostní výbavě záleží, abyste si každou jízdu mohli vychutnat bez starostí.

Golf Variant.
Golf Variant charakterizují ideální proporce mezi vnitřním prostorem a vnějším rozměrem. V designu tohoto modelu se spojují klasické stylistické prvky s novými přístupy. Golf Variant ohromí na první pohled velkorysými vnějšími rozměry a pod dynamickou zádí rovnou podlahou zavazadlového prostoru. Klasický design perfektně doplňují chromovaná maska chladiče a praktické podélné střešní nosiče.


© Import Volkswagen Group 2006-2009IMapaIVelkoodběratelé