DELFI

Buvusį Konstitucinio Teismo pirmininką E.Kūrį užpuolė kaimynas

Ainis Gurevičius, www.DELFI.lt
2009 spalio mėn. 8 d. 16:34
SpausdintiSpausdinti Informuoti redakcijąInformuoti redakciją KomentaraiKomentarai  (331)
Teksto dydis: DidintiMažinti
Egidijus Kūris
Egidijus Kūris
© DELFI (J.Juršienės nuotr.)
Trečiadienį Vilniuje buvusį Konstitucinio Teismo pirmininką Egidijų Kūrį, vedantį pasivaikščiotį šuniuką, laiptinėje užpuolė keistais pareiškimais garsėjantis kaimynas Jurijus Radovičius. Profesoriui teko patirti ašarinių dujų poveikį. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kaip DELFI pasakojo Vilniaus centre gyvenantis E. Kūris (dabar vadovaujantis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedrai), trečiadienį, apie 12 val., jis vedė į lauką šuniuką. Laiptinėje sutiko kaimyną J. Radovičių. Šis pasiteiravo: „Gal nori ašarinių dujų?“ Ir iškart ėmė purkšti dujas profesoriui į veidą.

Visą tai matė kitas kaimynas. Jis padėjo beveik nieko nematančiam E. Kūriui sugrįžti į savo butą. Jiems nueinant J. Radovičius pavymui šaukė: „Nebandyk siundyti ant manęs savo vaiko!“

Namuose E. Kūris vandeniu išsiplovė akis, žmona iškvietė policiją. Atvažiavusių patrulių užpuolikas į savo butą neįsileido, bet pasikalbėjo su jais per uždaras duris. J. Radovičius pareigūnams pareiškė, jog E. Kūris „visame name primontavo“ mažyčių vaizdo kamerų, jį seka ir t.t.

REKLAMA

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas dėl užpuolimo parašė pareiškimą. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

J. Radovičius dažnai internete dėsto savo mintis apie jį persekiojančius landsbergininkus ir įvairiausias spec. tarnybas. Pasak E. Kūrio, šis keistas žmogus yra paskelbęs sąrašą „saugumo agentų“, kurie jį persekioja. Sąraše yra daugybė garsių Lietuvos žmonių. Pasak E. Kūrio, J. Radovičių „seka pusė Lietuvos“. Tame pačiame sąraše yra ir E. Kūris, jo žmona ir sūnus (sąrašo paskelbimo metu berniukui buvo 12 metų, dabar jam 14).

„Tikiuosi, dabar policija ir psichiatrai savo darbą padarys“, - DELFI sakė buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas.

Į medikus E. Kūris nesikreipė - susitvarkė pats. Jis pirmąkart gyvenime patyrė ašarinių dujų poveikį: „Nemaloni ir pikantiška patirtis“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.


Straipsnių komentarai
Vardas El. paštas
Komentaras
neburnok.lt
 
 
Nusikaltimai ir nelaimės Archyvas
Penktadienį į Lietuvą iš Bulgarijos parskraidintas Kauno nusikaltėlių vadeiva vadinamas Henrikas Daktaras šeštadienio popietę buvo atvežtas į Vilniaus miesto 1-ąjį apylinkės teismą, kuris nusprendė jį suimti 3 mėnesiams. "Henytės" pravardę turinčiam įtariamajam prokuroras prašė skirti ilgiausią galimą suėmimo terminą.
Ukmergės rajone nuo Dukstynos kapinių važiuojantį 4 maršruto autobusą su keleiviais, taranavo miškavežis „Scania“. Autoįvykis penktadienį apie 9.30 val. įvyko Dukstynos kaime, sankryžoje ties „Lukoil“ degaline. Nuo smūgio UAB "Ukmergės autobusų parkas" priklausantis autobusas „Karosa“ apsisuko aplink ir nuslydo į kelkraštį.
Šeštadienį paryčiais Panevėžyje šūviu į krūtinę nužudytas 23 metų Mindaugas S. Mirštantis jaunuolis buvo aptiktas Klaipėdos gatvėje, netoli visą parą veikiančio lošimo automatų salono, esančio gretimoje F. Vaitkaus gatvėje.

DELFI ekstra


Namai Pardavimas
Vilnius, Zujūnai
620 000 LTL
Namai Pardavimas
Vilnius, Kalnėnai
1 050 000 LTL
Skelbkis NEMOKAMAI!!!

Reklama