Наступна програма:
Наші партнери

Новини від Ukr.net

Супутник

Якщо ви слухаєте нас через супутник HOTBIRD 8,
необхідно змінити SYMBOL RATE на 16.3 MS/s
Політика

СБУ порушила кримінальну справу за фактом вчинення геноциду

25.05.2009

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом вчинення геноциду в Україні у 1932-33 роках, внаслідок чого загинули мільйони громадян. Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко сьогодні під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців.

«Україна зібрала достатньо свідчень для порушення кримінальної справи про штучно створений більшовицьким режимом голод, який призвів до масового знищення цивільного населення», – цитує слова голови СБУ прес-служба відомства.

Він звернувся через Світовий конгрес українців до провідних зарубіжних юристів та адвокатів з проханням сприяти з’ясуванню усіх обставин, пов’язаних із підготовкою та вчиненням злочину геноциду у 1932-1933 роках.

Виконавчий секретар Світового конгресу українців Стефан Романів зазначив, що українські громади у світі сприймають такі кроки як значний прогрес на шляху до встановлення історичної справедливості.

Учасники зустрічі домовилися про співпрацю у поширенні в інших країнах правдивої інформації про Голодомор-геноцид в Україні 1932-33 років шляхом проведення виставок, історичних громадських слухань, видання документальних збірок та книжок.

Під час Голодомору в 1932–1933 роках в Україні загинули, за різними підрахунками, від майже 4 до 10 мільйонів людей. Україна визнала ці події геноцидом і домагається такого ж визнання і від інших держав і міжнародних організацій.
РОЗМІР ТЕКСТУ - +

Лідери рейтингу

Гроші

RUB / 
USD
28,737
EUR / 
GBP
1,1181
USD / 
EUR
1,5005

Середній курс між купівлею та продажем на світових ринках

сервіси сайту:

ПодкастRSSПідпискаMobile