Vēl viens iemesls...

  • ASV Prezidenta diena.
  • 1473. gadā dzimis poļu astronoms Nikolajs Koperniks.
  • 1793. gadā Krievija aizliedz ievest valstī žurnālus un citus izdevumus no Francijas. Tas tiek darīts, lai izvairītos no Lielās franču revolūcijas kaitīgās ietekmes Krievijā.

Mērsraga iedzīvotāji nolemj izstāties no Rojas novada[43] ieteikt draugiem - draugiem.lv twitter.com blogs.lv

LETA
Sestdiena, 16. janvāris (2010) 17:43

Sestdien Rojas novada Mērsraga Tautas namā notika iedzīvotāju sapulce, kurā ar absolūtu balsu vairākumu pieņemta rezolūcija par Mērsraga izstāšanos no Rojas novada, aģentūru LETA informēja Rojas novada domes deputāts Lauris Karlsons, kurš domē ievēlēts no Mērsraga pagasta un pašvaldību vēlēšanās kandidēja no LPP/LC saraksta.

Kopumā sapulcē piedalījušies 312 Mērsraga iedzīvotāji, no kuriem 308 pauduši atbalstu rezolūcijai par Mērsraga izstāšanos no Rojas novada.

Rojas pagasta vadītājs Jānis Žoluds aģentūrai LETA atzina, ka neliks šķēršļus Mērsraga vēlmei dzīvot atsevišķi. Tieši Mērsraga deputāti bija tie, kuri ierosināja abiem pagastiem apvienoties vienā novadā, taču «piespiedu laulības» nav izdevušās.

Tomēr Mērsraga vēlmei veidot atsevišķu novadu var rasties problēmas. Kā aģentūru LETA informēja reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra Edgara Zalāna (TP) preses sekretāre Dace Kārkliņa, ministrs neatbalsta Rojas novada likvidēšanu un atgādina, ka novadu izveidi nosaka likuma prasības, kurām pēc šķelšānās neatbilstu ne jaunais Mērsraga novads, ne Rojas novads.

Reklāma

Materiāls publicēts sadarbībā ar LETA

Lasīt citus komentārus [43]

Niks: Adresāts:

Reģistrēties

Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.