אנו רואים - פוטנציאל ללא גבולות
היום הלאומי לאינטרנט בטוח

היום הלאומי לאינטרנט בטוח
היום הלאומי לאינטרנט בטוח 2009 התקיים ב- 17 בפברואר, וכלל הדרכות בכל רחבי הארץ בנושא גלישה בטוחה ופרטיות. באתר היום הלאומי לאינטרנט בטוח תמצאו חומר רב בנושאים אלה, קישורים למידע נוסף ולתוכנות להורדה שיסייעו לכם להנות מחוויית גלישה בטוחה ולהגן על פרטיותכם.


מורים המפיחים רוח חיים בלימודים

מורים המפיחים רוח חיים בלימודים
אם תתן לאנשים הכשרה וגישה לטכנולוגיה, יגדל הסיכוי שהעולם יצא נשכר מתרומתם.

גלה כיצד מיקרוסופט משתפת פעולה עם קהילות מקומיות כדי לסייע בקידום לימודים בכל גיל

מחשוב אמין ובטוח יותר

מחשוב אמין ובטוח יותר
יותר ויותר אנשים משתמשים כיום במחשבים ובאינטרנט. באחריותנו לסייע להפיכת האינטרנט בטוח יותר והמחשוב מאובטח יותר.

גלה כיצד מיקרוסופט ושותפיה ברחבי העולם פועלות לקידום מחשוב אמין ובטוח לכל

חברה חדשה, משרות חדשות, אפשרויות חדשות לעתיד

חברה חדשה, משרות חדשות, אפשרויות חדשות לעתיד
מסחר הוא סוג של מערכת אקולוגית מודרנית. המטרה היא לוודא שהפרטים, החברות הממשלות והקהילות יקבלו את התמיכה הדרושה להם לצורך צמיחה בריאה.

גלה כיצד מיקרוסופט ו- 650,000 שותפיה פועלים כדי להזרים חיים חדשים בשווקים המקומיים

הגל החדש של ממציאים גדולים

הגל החדש של ממציאים גדולים
לכל אחד יכול להיות רעיון מהפכני. אם תתן לאנשים את המשאבים, הם יוכלו לממש את רעיונותיהם.

גלה כיצד מסייעים מיקרוסופט ושותפיה להפוך רעיונות חדשים להמצאות כלל-עולמיות

מעורבות חברתית במיקרוסופט

אנו במיקרוסופט מאמינים שעל כל חברה מצליחה מוטלת אחריות להשתמש במשאביה ובהשפעתה כדי ליצור שינוי חיובי בעולם לטובת כלל בני האדם. פעולתה הממושכת של מיקרוסופט בתחום המעורבות החברתית ברחבי העולם ממוקדת בגיוס משאבים בכל מקום בחברה כדי ליצור הזדמנויות בקהילות בכל העולם, לטפח צמיחה כלכלית ולשרת את טובת הכלל באמצעות טכנולוגיות חדשניות ושיתוף פעולה עם ארגונים ממשלתיים, תעשייתיים וקהילתיים. מידע נוסף

דוגמאות לדרכי פעולה עסקיות אחראיות
מיקרוסופט מקדמת תרבות של נטילת אחריות ושל שיתוף פעולה. אנו שואפים להבטיח את האיכות ואת היושרה של כל הקשרים העסקיים שלנו ושל כל הפעולות שלנו באמצעות פיקוח ושליטה בחברה, היענות לכל דרישות החוק ומעורבות בונה, ומשלבים בתוכנה שלנו תכונות שמעניקות לה יכולת פעולה הדדית עם טכנולוגיות של חברות אחרות.

שיפור האבטחה ובטיחות האינטרנט
אנו מכירים באחריותנו לסייע בהפיכת האינטרנט בטוח יותר ואת המחשוב מאובטח יותר. מטרתינו הסופית היא לסייע ביצירת סביבה שבה יוכלו כל מבוגר וילד, כל חברה וארגון, ליהנות ממלוא יתרונותיו של האינטרנט מבלי לחשוש לבטחונם, פרטיותם ובטיחותם. בינתיים אנו ממשיכים לפעול לקראת מטרה זו בשיתוף עם הממשלות, התעשייה וארגוני אכיפת החוק ברחבי העולם, ולסייע לצרכנים וללקוחותינו להבין מה יש באפשרותם לעשות כדי להגן על עצמם ועל המערכות שלהם.

קידום כלכלת הידע
יש לנו מחוייבות לעזור למדינות לשפר את יכולת התחרות שלהם בעולם, לקדם את צמיחתה והתפתחותה של הכלכלה המקומית ולדרבן לחדשנות. כמו כן מיקרוסופט ערה לכך שלגבי מיליוני בני אדם ברכת הטכנולוגיה עדיין לא מומשה. לכן התחייבנו התחייבות מקיפה לפעול לצמצום הפער הדיגיטלי כדי להפוך את הטכנולוגיה נגישה לכול. אנו פועלים יחד עם שותפינו ברחבי העולם, ומתכננים לספק הדרכה בתקשוב לרבע מיליארד בני אדם שעד כה לא זכו ליהנות משירות הטכנולוגיה.