Mateusz Piechnat | pianista

Strona główna

Witam serdecznie. Nazywam się Mateusz Piechnat, a to jest moja prywatna strona internetowa. Pełni ona funkcję sieciowej wizytówki. Próbuje scharakteryzować moją osobę. Często pośredniczy w przekazywaniu informacji, ale przede wszystkim zawiera produkty moich twórczych okresów życia.

Materiały tu zawarte pochodzą z różnych etapów dorastania, dlatego niektóre mogą wydawać się infantylne a nawet żenujące. Mimo tego nie zamierzam ich usuwać, ponieważ są dowodem ewolucji mojej osobowości oraz świadectwem twórczej egzystencji.

Na wzór popularnych blogów umieszczam poniżej najświeższe informacje dotyczące funkcjonowania witryny, pracy nad innymi projektami lub po prostu nieskrępowane przemyślenia, którymi chciałbym się podzielić.

Pokaż stronę:  1 2 3 4 5 > 

Trochę muzyki
4 kwietnia 2010, 21:51

Ostatnio miałem przyjemność wykonywać preludia A. Skriabina w ramach sesji artystyczno-naukowej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Zapraszam do wysłuchania kilku nagrań z tego koncertu.

Nowa domena
25 marca 2010, 00:47

Witam po długiej przerwie. W końcu doczekałem się własnej domeny i związanego z nią eleganckiego adresu e-mail :) Pliki strony ponownie trafiły na polski hosting – tym razem wybrałem darmowy cba.pl. Mam nadzieję, że będą serwowane szybko i bezawaryjnie. Jeśli komuś przeszkadza automatycznie doklejana reklama to radzę zainstalować Adblock Plus do Firefoxa. Pozdrawiam.

Nowe wcielenie
17 października 2009, 20:40

Właśnie uruchomiłem najnowszą wersję strony. Tym razem skorzystałem z pomocy Frameworków jQuery i CodeIgniter. Witryna posiada prosty system zarządzania treścią, dzięki czemu mogę w prosty i szybki sposób użyć jej silnika do zrobienia innej witryny o podobnej strukturze (jeśli ktoś byłby zainteresowany). Niestety skorzystałem z kilku nowoczesnych rozwiązań, które uniemożliwiają poprawne wyświetlanie w przeglądarce Internet Explorer 6 i innych archaicznych wynalazkach.

Przepisywanie Nut
24 grudnia 2007, 02:50
Komputerowe przepisywanie nut solowych, kameralnych, orkiestrowych, wokalnych wraz z tekstem, możliwość zmiany tonacji. KONIEC
Sens życia
24 marca 2010, 22:25

Utworzyłem nowy dział Autor -> Filozofia, w którym to zapisałem kilka ostatnich spostrzeżeń na temat sensu życia i natury wszechświata. Myślę, że coś tam jeszcze dopiszę, na razie jest to, co najważniejsze. Zapraszam do lektury...

Pokaż stronę:  1 2 3 4 5 > 

Katalog stron KATALOG.Z-Z.PLkatalog.inforam.plKatalog Stron SeoKatalog Stronlinki24.plaranżacjeMuzyka Moją Pasją, Miłością, ŻyciemRobert Kubicazaprojektujemy wnętrze twojego domuwizytówki - pieczątki - ulotkitorby papierowe wrocławHotele Białystokk1, kickbox, mma, box, walkimeble tapicerowanenieruchomosci bydgoszczStrony www Bydgoszczrozliczenia z NFZDobre Miastotorby papieroweusługi transportowe poznań