سه‌شنبه, آگوست ۱۰, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که فرزندان ایمان و حماسه و سربازان شهید اعظم امیر عبدالمالک (رحمه الله) در یک عملیات اطلاعاتی برای دستگیری خائن بزرگ و جاسوس مشهور مولوی غلام خمینی جنگی زهی در روستای حاجی آباد شهرستان سرباز به منزل وی حمله ور شده و منزلش را مورد بازرسی قرار دادند که این بار این مولوی دین فروش و خائن از محل گریخته بود.
در این عملیات اطلاعاتی مردم روستا و حتی خانواده نامبرده از مجاهدین استقبال کرده و انزجار و نفرت خود را از این مولوی دین فروش ابراز نمودند و حتی همسر و بچه های این مولوی خیانتکار به مجاهدین اعلام نمودند که آماده همکاری با جنبش مقاومت جندالله هستند و از پدر خود اعلام برائت و بیزای نمودند.
مولوی غلام خمینی جنگی زهی یکی از مولوی های خائن و دین فروش است که همیشه علیه اهلسنت و مردم بلوچ با رژیم ضد انسانی ولایت جهل و جور خامنه ای و حتی مذهب اسلام را ترک کرده و به رفض روی آورده است و سال گذشته به اصطلاح در مراسم ضد اسلامی ایام فاطمی شرکت کرده و به اصطلاح شهادت حضرت فاطمة الزهراء را تسلیت گفته است که نشان می دهد این فرد چه اندازه در خباثت و خیانت پیش رفته است و به خود اجازه گستاخی به اصحاب پیامبر اسلام صلی الله و علیه و سلم را داده است.

این مولوی خائن و دین فروش در گفتگو با رهبر شهید امیر عبدالمالک (رضوان الله علیه ) علنا به رهبر شهید که اسیر دست بیگانگان بود اهانت نمود و قلوب ملیونها انسان آزاده را جریحه دار نمود و همان زمان جنبش مقاومت به این بردگان خمینی هشدار داد و به امید الله هیچ کدام از اهانت کنندگان به رهبر شهید نجات نخواهند کرد.
این مولوی دین فروش و برده خمینی جنایتکار در گفتگو با رهبر شهید جنبش مقاومت می گوید در مدرسه دارالعلوم کراچی درس خوانده است در حالیکه طبق تحقیقات صورت گرفته این مولوی در زمان تحصیل مشغول سرقت و دزدی بوده است و حتی به اساتذه خود رحم نمی کرده است و طبق روایت همکلاسی هایش بارها جلوی استاذ بزرگوار و شیخ الحدیث مولانا سبحان محمود را گرفته و از استاد خود باج خواهی نموده است.

لازم به ذکر است که قصد مبارزان از این عملیات دستگیری این مولوی خائن بود تا مورد بازجوئی قرار گیرد و از خیانت های خود به مردم و دین بگوید.
جنبش مقاومت جندالله به این مولوی خائن و دیگر مزدوران رژیم هشدار می دهد که هر چه زودتر خود را معرفی نموده و از خیانتهای خود توبه کنند و در غیر این صورت به آنها رحم نخواهد شد و هر جا یافته شوند به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.
تنها راه نجات مولوی غلام خمینی جنگی زهی این است که فورا خود را به یکی از پایگاههای جنبش معرفی نماید و اگر از اعمال خود توبه کند و از گذشته خود ابراز ندامت و پشیمانی نماید آنگاه جنبش مقاومت به وی تامین خواهد داد و الا باید برای کشته شدن آماده شود.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

شنبه, جولای ۲۴, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله در مورد ادعای دروغین معاون امنيتي وزير کشور ایران


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله ) اظهارات معاون امنیتی وزیر کشور ایران را در مورد دستگیری افراد کمک کننده در عملیات استشهادی شهید اعظم را به شدت تکذیب می نماید.
معاون امنیتی وزیر کشور که دید با شکست نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و نظامی در بلوچستان ، رژیم رسوای خلایق شده است و خصوصا سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رسواتر شده اند به دروغ پراکنی روی آورده است تا به زعم باطل خویش بر شکست و رسوائی پرده نهد و به همین دلیل تناقض در گفتارش مشهود است و در ابتدا ادعا می کند که" تعدادي از کمک کنندگان به عوامل عملیات زاهدان دستگير شده اند و باز در آخر سخنانش فقط بر شناسائی حامیان تاکید می کند و می گوید:و افرادي که به اين افراد کمک کرده اند ، حتما شناسايي شده اند و با آنان برخورد خواهد شد.
و اگر واقعا افرادی مرتبط با عملیات شهید اعظم دستگیر شده اند چرا پنهان نگه داشته می شوند و این دستگیری ها رسانه ای نمی شود و این ادعا جز دروغ چیزی دیگر نمی تواند باشد و تنها احتمالی که باقی می ماند این است که رژیم پلید ولایت جهل و جور قصد جنایت دارد و باز می خواهد چهره کریه و شیطانی و پلید خود را با اعدام چند جوان بی طرف به نمایش بگذارد و افرادی دستگیر شده اند تا شکنجه شوند و سپس به ناکرده ها اعتراف کنند و آنگاه برای شاد کردن متجاوزان زابلی اعدام شوند.
لذا جنبش مقاومت هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که اگر یک جوان بلوچ بناحق اعدام شود زابلیهای متجاوز هدف حملات شدیدتر از عملیات شهید اعظم(ره) قرار خواهند گرفت.
و رژیم و ایادی مزدور و خبیثش خوب بدانند که هنوز ما در آغاز انتقام شهید اعظم (ره ) هستیم و عملیات زاهدان اولین عملیات شهید اعظم بود و عملیات های شهید اعظم در راه هستند و هر اعدامی با عملیات استشهادی پاسخ داده خواهد شد.
در آخر پیام رهبر دلیر جنبش مقاومت حاج محمد ظاهر را خطاب به متجاوزان نقل می کنیم که فرمودند : قسم به ذات الله چنان شما را در هم شکنیم که اثری از شما در بلوچستان باقی نماند.
جنبش مقاومت مردمی جندالله

اطلاعیه جنبش مقاومت ، تعیین سخنگوی جدید


PRMI declares Mr Abddul Rauf Rigi as spokesman for the party

The People Resistance Movement of Iran (PRMI) announced new spokesmen for the party. In a letter dispatched to the Public Relations department of PRMI, Mr Muhammad Zaher Balouch, the leader of PRMI appointed Mr Abdol Rauf Rigi, as spokesman of the PRMI.

Text of the letter:


In the name of Allah

Now that the activities of PRMI is steeply progressing and widening in all aspects, some organizational changes in political, military and security arenas seemed necessary.

In this regard besides appreciating the tireless efforts of other members, Mr Abdul Rauf who has a good hand in the area of politics and diplomacy, and is also committed to the mission of the PRMI, is appointed as official spokesman for the party with effect from July 20, 2010.

I hope that he in the light of previous experience and efforts and above all relying on the Almighty would perform his duty and responsibility as best as possible.

Wish him success in his responsibility and life.


Muhammad Zaher Balouch

Secretary General
People Resistance Movement of Iran
(PRMI)

پنجشنبه, جولای ۲۲, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله


به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت ایران (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رژیم ولایت جهل و جور بعد از عملیات استشهادی شهید اعظم (ره) در اقدامی جنایتکارانه و وحشیانه به دستگیری گسترده مردم بی دفاع و بی سلاح بلوچستان روی آورده است.
رژیم که ضعف و ناتوانی اش برای همگان ثابت شد و سپاه پاسدارانی که رسوای جهان شد در جهت پرده نهادن بر ضعف و ناتوانی خود جوانان بی دفاع بلوچ را دستگیر نموده و احتمال می رود تعدادی از این جوانان به اتهامات واهی و پس از اعترافات دیکته ای اعدام شوند.
جنبش مقاومت ضمن محکوم کردن این جنایات به رژیم و مزدوران زابلی اش که مستقیما در جنایت دست دارند هشدار می دهد که اگر یک فرد هم به اتهام همکاری و همدستی با جنبش اعدام شود رژیم و مزدوران زابلی اش پاسخی شدید تر از عملیات شهید اعظم دریافت خواهند کرد.
همچنین باید متذکر شویم که تنها راه نجات زابلیهای جنایت پیشه خروج از بلوچستان است زیرا آنها در طول سی سال حکومت ننگین ولایت جهل و جور و فساد این نظام پلید را همراهی کرده اند و همیشه نشان داده اند که با ملت بلوچ دشمن هستند و در حالی که به آنها هشدار داده شد باز در دستگیری و اعدام رهبر شهید امیر عبدالمالک (رحمه الله) دربرابر منازل و مساجد اهلسنت به شادمانی و رقص پرداختند و دشمنی خود را با اهلسنت و ملت بلوچ ثابت کردند و شهادت رهبر مقاومت پایان کار زابلیها بود و دیگر راهی جز خروج یا کشته شدن ندارند و اگر تمام جهان هم به محکومیت بپا خیزد باز عم عملیاتهای استشهادی علیه زابلیهای متجاوز به شدت ادامه خواهد یافت.
زابلیها غیر بومیان متجاوزی هستند که سرزمین بلوچستان را اشغال کرده اند و امروز در حالی که فقط پنج در صد هستند بر نود در صد بلوچستان حکمرانی می کنند ، دین مردمان این دیار را مورد استهزاء و اهانت قرار داده اند و مقدسات را زیر پا نهاده اند و به ظلم و جنایت علیه مردمان این دیار پرداخته اند و الان راهی جز خروج از بلوچستان برایشان نمانده است.
و کشورها و سازمانها و نهادها و ملاها و ... به جای محکوم کردن عملیاتهای دفاعی و استشهادی زمینه خروج این غیربومیان متجاوز و جنایتکار را فراهم کنند تا امنیت در بلوچستان حاکم شود و مردم بلوچ بر سرنوشت خود حاکم شوند.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

دوشنبه, جولای ۱۹, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت، نصب سخنگوی جدید


به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رهبر جنبش امیر حاج محمد ظاهر بلوچ با ارسال پیامی به روابط عمومی جنبش ، عبدالرئوف ریگی را به عنوان سخنگوی جنبش مقاومت جندالله منصوب نمودند.
متن پیام رهبر جنبش حاج محمد ظاهر بلوچ به این شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
اکنون که فعالیتهای جنبش در همه عرصه ها مراحل رشد و شکوفائی را می پیماید لازم دیدم که با تغییرات در سازماندهی سیاسی و نظامی و اطلاعاتی جنبش گامهائی در سرعت این شکوفائی برداشته شود و در همین راستا با تشکر و تقدیر از از مجاهدتها و خدمات ارزنده و تلاشهای بی وقفه دیگر فعالان عرصه سیاسی ؛ برادر عزیز و مکرم عبدالرئوف ریگی که از برجستگان عرصه علم و سیاست و برخوردار از جذبه کار و تلاش می باشد را طبق اصول و منشور جنبش به عنوان سخنگوی رسمی جنبش منصوب می کنم.
اینجانب امیدوارم که ایشان با توجه به فعالیتهای سابق با جدیت کامل و پشتکار این مسئولیت را به نحو احسن به انجام رسانده و با تکیه بر الله در هر چه شکوفاتر کردن جنبش در عرصه سیاست گام بردارند.
توفیقات خاص را برای برادر عزیز و مکرم عبدالرئوف ریگی از الله تعالی مسألت دارم.
محمد ظاهر بلوچ
8 شعبان 1431
سه شنبه 29 تير 1389
Jul 20 2010

جمعه, جولای ۱۶, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله، هلاکت یکی از بزرگترین عناصر وزارت اطلاعات


بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که شاخه اطلاعاتی جنبش در یک عملیات دقیق و حرفه ای یکی از عناصر مهم و بزرگ وزارت اطلاعات را با نام مجیب رحمانی ساکن سراوان را در یکی از مناطق مرزی بلوچستان به هلاکت رساندند.

رحمانی که از عناصر مهم وزارت اطلاعات در شهر سراوان بود در جنایات و کشتار مردم بلوچ نقش مستقیم داشت و یکی از مهره های فعال وزارت اطلاعات بود که شاخه اطلاعاتی جنبش مدتی وی را تحت نظر داشت و شب گذشته در حالی که مقداری پول از وزارت اطلاعات دریافت کرده بود و مسلح با اسلحه وزارت اطلاعات بود به دام مبارزان افتاد و به هلاکت رسید و پولهای دریافتی و سلاح های همراهش به غنیمت مجاهدین در آمد.

این عملیات هشداری است برای همه مخبران و جاسوسان و عناصر خود فروخته که دست از خیانت به دین و ملت برداشته و به آغوش ملت بازگردند در غیر این صورت مانند ظاهرهای گمشادزهی و رحمانی ها به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.

مخبرها فکر نکنند که می توانند از نگاههای تیزبین مبارزان و سربازان الله مخفی بمانند بلکه همه آنها تحت نظر هستند و دیر یا زود به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید.

جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت مردمی جندالله


بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که پس از عملیات افتخار آفرین شهید اعظم در جلسه روز پاسدار و هلاکت دهها پاسدار؛ بسیجیان مزدور و زابلیهای متجاوز به مغازه ها و اماکن تجاری مردم بلوچ و اهلسنت یورش برده و خساراتی وارد نمودند و طبق گزارشهای دریافتی بسیجیان و زابلیهای متجاوز به منازل و خانه های مردم یورش برده اند و بسیاری از جوانان بلوچ را دستگیر کرده اند و این حملات همچنان ادامه دارد.

جنبش مقاومت جندالله ضمن محکوم کردن این حملات بزدلانه علیه مردم عادی و بی دفاع به مزدوران رژیم هشدار می دهد که پاسخ سختی در برابر این تهاجمات صهونیست گونه دریافت خواهند کرد و رزمندگان ایمان و حماسه درس عبرتناکی به مزدوران زابلی رژیم خواهند داد.

همچنین جنبش مقاومت تبلیغات دروغین رژیم مبنی بر هلاکت افراد عادی در عملیات شهید اعظم را به شدت تکذیب می نماید و کسانی که در عملیات دیشب به هلاکت رسیدند همه پاسداران و سپاهیانی که برای روز پاسدار در حسینیه جمع شده بودند و عملیات هم خارج از حسینیه و در برابر حسینیه زاهدان انجام گرفت و در این عملیات پاسدارانی به هلاکت رسیدند که در کشتار مردم بی دفاع بلوچستان دست داشتند.

عملیات " شهید اعظم " نشان داد که رژیم کاملا ضعیف و ناتوان است ، زیرا که این عملیات در قلب شهر زاهدان و در حالی که شهر زاهدان کاملا تحت مراقبت نیروهای امنیتی و نظامی بود انجام گرفت و این عملیات عظیم نهایت ضعف و بیچارگی و زبون حالی وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران را به نمایش گذاشت و ثابت کرد که فرزندان ایمان و حماسه بلوچستان و سلحشوران حسینی در اوج قدرت قرار دارند و براحتی می توانند قلب نیروهای امنیتی و اطلاعاتی را هدف حملات خود قرار دهند.

از سوئی این عملیات عظیم به همه مردم ایران مژده انقلاب و آزادی داد زیرا که رژیم با تبلیغات پوشالین و دروغین چنین وانمود می کرد که مقابله و مبارزه با این رژیم ناممکن است اما فرزندان دلیر سرزمین حماسه ساز بلوچستان با فدا کردن خود به همه مردم ایران ثابت کردند که می توان با این رژیم مبارزه نمود و می توان قلب پاسداران را هدف قرار داد و می توان سپاهیانی که در تهران و اصفهان و شیراز و ....جنایت می کنند را به سزای اعمالشان رساند.

آری سپاهیان دیشب در برابر حسینیه زاهدان تکه پاره شده و به سزای جنایات ننگین خود رسیدند و دیگر سپاهیان بدبخت هم باید از هلاکت دوستان خود درس عبرت بگیرند و بدانند که چنگال پر قدرت جوانان پرقدرت گلوی سپاهیان بدبخت را خواهد فشرد.

جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

پنجشنبه, جولای ۱۵, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش ،عملیات استشهادی شهید اعظم در زاهدان به زبان عربی


بسم الله الرحمن الرحيم
الله اكبر ‘ الله ‘ الله اكبر
ولله العزة لله ولرسوله وللمؤمنين
تعلن حركة المقاومة الشعبية - جندالله - الى عموم الشعب بلوشستان و الإيراني ان اثنان من أبناء الإيمان و الحماسة و الإيثار قاموا مساء هذا اليوم بعملية بطولية قل نظيرها في قلب تجمع لقوات الحرس في حسينية زاهدان مركز إقليم بلوشستان أثناء اجتماع لهم بمناسبة يوم الحرس مما أدى الى مقتل أكثر من مئة عنصر من الحرس وجنود حزب الشيطان .
وان الشبان الذين قاموا بتنفيذ هذه العملية البطولية التي أودت بعناصر حزب الشيطان الى الدرك الأسفل هم ‘ محمد ريغي ومجاهد عبد الباسط ريغي . فكانت المرحلة الأولى من هذه العملية البطولية نفذها الشهيد مجاهد عبد الباسط ريغي الذي تمكن من النفوذ الى الاجتماع ومن ثم تفجير نفسه وسط تجمع للحرس مما أدى الى مقتل وإصابة العشرات منهم ‘ وبعد ان قامت قوات من العناصر الأمنية وعناصر من الاطلاعات " الاستخبارات " بمحاصرة موقع الانفجار تقدم الشهيد محمد ريغي وفجر نفسه وسط تلك القوات مما أدى الى مقتل عشرات آخرين منها.
ان هذه العمليات تأتي ردا على الجنايات المستمرة للنظام الايراني في بلوشستان والذي كان يعتقد ان باستشهاد الزعيم الأمير عبدالمالك ريغي سوف يتمكن من القضاء على كفاح شعبنا ولكن هؤلاء الشبان ومن خلال التضحية بأنفسهم تمكنوا من مواجهة قوات هذا النظام و تمريغ أنوفهم بالوحل ‘ وقد اثبتوا ان طريق الكفاح والجهاد لا ينتهي إلا بهزيمة وفضيحة المعتدين والجناة .
ان أبناء الإيمان قد عاهدوا الله أنهم سوف يواصلون طريق الجهاد والكفاح حتى آخر قطرة من دماءهم‘ وأنهم سوف يضيقون الخناق على الجناة والمعتدين حتى يتركوا ارض بلوشستان ويتمكن الشعب البلوشي المسلم من تقرير مصيره ويحكم نفسه بنفسه. فإما حياة بعزة و إما موت بشرف .
حركة المقاومة الشعبية – جندالله
‏04‏/08‏/1431هـ‏15‏/07‏/2010م

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله ،دو عملیات استشهادی در جمع پاسداران در روز پاسدار


بسم الله الرحمن الرحیم

الله اکبر، الله اکبر، الله اکبر

و لله العزة و لرسوله و للمومنین

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که امشب دو تن از فرزندان ایمان و حماسه در عملیاتی بی نظیر در قلب سپاهیان و پاسداران که در حسینیه زاهدان مشغول برگزاری همایش روز پاسدار بودند بیش از صد تن از پاسدارن و سپاهیان حزب الشیطان را به درک اسفل السافلین واصل کردند.

نوجوان عزیز محمد ریگی و مجاهد عبدالباسط ریگی این عملیات عظیم را به اجرا گذاشتند و یزیدیان زمان را به سزای اعمال جنایتکارانه و ننگینشان رساندند.

در این عملیات در مرحله اول مجاهد بزرگوار عبدالباسط ریگی خود را به میان پاسداران در همایش روز پاسدار رسانده و با انفجار خود دهها تن را به هلاکت رساند و پس از آن که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی منطقه را به محاصره خود درآورده بودند شهید عزیز محمد ریگی خود را به میان جمع نیروهای امنیتی و نظامی رسانده و با انفجار خود دهها تن دیگر را به درک واصل نمود.

این عملیات پاسخی است به جنایات بی وقفه رژیم در بلوچستان که فکر می کرد با دستگیری و شهادت رهبر شهید امیر عبدالمالک مبارزه به پایان رسیده است اما دو جوان شهید با فدا کردن خود رویای دژخیمان و طاغوتیان را به خاک مالیدند و با شهید کردن خود ثابت کردند که این مبارزه و جهاد را نهایتی جز شکست و رسوائی متجاوزان و جنایتکاران نیست و نخواهد بود.

فرزندان ایمان با پروردگار خود عهد بسته اند که تا آخرین قطره خون به جهاد و مبارزه ادامه دهند و عرصه را برای متجاوزان و جنایتکارن تنگ کنند تا سرزمین بلوچستان را ترک کنند و مردم مسلمان بلوچ خود بتوانند بر سرنوشت خود حاکم شوند.

یا زندگی با عزت یا مرگ با شرف

جنبش مقاومت جندالله


جمعه, جولای ۲, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت ، دستگیری و اعدام دو مزدور رژیم

به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که دو تن از مزدوران خائن رژیم جنایت پیشه ولایت سفیه توسط شاخه اطلاعاتی جنبش دستگیر شده و پس از اثبات جرم و خیانت به سزای اعمال ننگین خود رسیدند.
این دو نفر نبی بخش نوتی زهی و جلال نوتی زهی از نزدیکان و وابستگان خائن جنایتکار و مزدور کثیف حاجی مجید نوتی زهی بودند که در شهادت رساندن دو تن از مبارزان جنبش(شهید علی رضا ناروئی و شهید نعمت الله ناروئی ) مستقیما نقش داشتند و این ماموریت را از خائن مزدور حاجی مجید نوتی زهی دریافت کرده بودند که نهایتا این دو مجرم و قاتل به دستان پر قدرت مجاهدین افتاده و به سزای جنایت ننگین خود رسیدند.
جنبش مقاومت به همه مزدوران و مخبران رژیم هشدار می دهد که دست از خیانت و جنایت بردارند در غیر این صورت به شدید ترین وجه با آنها برخورد خواهد شد و به هیچ مخبر و جاسوسی به هیچ صورت رحم نمی شود.
همچنین به همه آن کسانی که در تلویزیون ظاهر شده و علیه رهبر شهید مقاومت سخن گفته و توهین کرده اند هشدار می دهیم که خود را آماده مرگ کنند زیرا که دیگر به این خائنان مزدور اجازه زندگی داده نخواهد شد از جمله سردارهای مزدور و خائن و ملاهای درباری و جیره خوار که غیرت اسلامی و دینی و حمیت ملی و قومی را زیر پا نهاده و مانند مزدورانی بدبخت در تلویزیون سخن گفتند.
این ملاهای جیره خوار کثیف و سردارهای خائن پلید فکر نکنند که فرزندان ایمان و حماسه و غیرت و شجاعت بلوچستان از این خیانت و جنایت آنها درگذر خواهند کرد بلکه به امید الله این خائنان در خانه هایشان و توسط نزدیک ترین افراد خانواده تکه پاره خواهند شد.
دشمن پلید و جنایت پیشه صفوی هم بداند که بلوچستان چند ملای جیره خوار و چند سردار خائن نیست بلکه بلوچستان هزاران و دهها هزار فرزند غیور و با شرف دارد که روزگار رژیم صفوی و حامیان زابلی اش را در بلوچستان سیاه خواهند کرد و آن روز بسیار نزدیک است که زابلیهای جنایت پیشه با اربابان صفوی خود دیار ایمان و حماسه بلوچستان را ترک کنند.
جنبش مقاومت جندالله

چهارشنبه, جون ۳۰, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله ، موشک باران منطقه زعمران بلوچستان را محکوم می کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رژیم جنایت پیشه ولایت سفیه ساعت یک بامداد امروز باری دیگر و بدون توجه به قوانین بین المللی به موشک باران آن سوی مرز و منطقه زعمران بلوچستان پرداخت که در این موشک باران تعداد شیش تن از مردم منطقه مجروح شده و خسارات مالی به مردم روستای سرکیزی زعمران وارد آمده است.
جنبش مقاومت این حملات وحشیانه را به شدت محکوم نموده و این گونه حملات بزدلانه را نشانه ترس و وحشت رژیم از مردم می داند و رژیم می خواهد بدین طریق مردم منطقه را از حمایت مقاومت بازدارد که البته در این طرحش ناکام و ناموفق است و هر اندازه که میزان جنایت رژیم افزایش یابد به همان اندازه میزان حمایت از مقاومت افزایش خواهد یافت.
رژیم سال گذشته چندین بار منطقه مرزی ماشکیل را هدف حملات موشکی قرار داد و موجب شهادت چندین زن و کودک بلوچ شد و رژیم می خواست با این حملات ترس و وحشت بیافریند اما بالعکس این حملات موجب بیداری بیشتر مردم و حمایت بیشتر مردم از مقاومت شد.
امروز جنبش در دل تمامی مردم بلوچ در دو سوی مرز جای گرفته است و جنبش طی سالهای گذشته با تلاش های فراوان حمایت وسیع مردمی را در مناطق مرزی بدست آورده است و رژیم با این جنایتهای وحشیانه اش جز اینکه مردم را بیشتر به سوی جنبش سوق دهد سودی نخواهد برد.
جنبش مقاومت از همه سازمانهای سیاسی در دو سوی مرز می خواهد که این جنایت وحشیانه رژیم را محکوم نموده و از سازمانهای بین المللی بخواهند که جلوی این اقدامات ضد انسانی رژیم را بگیرند.
همچنین جنبش به رژیم هشدار می دهد که به این حملات ضد انسانی با همان موشک پاسخ داده خواهد شد و جنبش هرگز از خون بی گناهان درگذر نخواهد کرد.
جنبش مقاومت جندالله

چهارشنبه, جون ۲۳, ۲۰۱۰

اطلاعیه جنبش مقاومت جندالله پیرامون دستگیری یکی از بزرگترین عوامل رژیم


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که شاخه اطلاعاتی جنبش طی یک عملیات پیچیده یکی از بزرگترین عوامل رژیم در منطقه را با نام حاجی ظاهر گمشادزهی دستگیر و پس از بازجوئی و اعتراف نامبرده به جرائم و جنایت حکم اعدام وی صادر و به اجرا در آمد.
این عامل رژیم که در یک وقت با چند نهاد از جمله وزارت اطلاعات ، اطلاعات سپاه ، اطلاعات نیروی انتظامی و مرصاد فعالیت می کرد پس از شراکت در جنایت کوه سفید و شهادت یک تن از اعضای جنبش و دستگیری چهار تن در سال 88 زیر ذره بین شاخه اطلاعاتی جنبش قرار گرفت ولی این مزدور خبیث از ترس جنبش جرات خروج از خانه خود را نداشت تا اینکه چند روز پیش با هماهنگی اطلاعات سپاه از خانه خود خارج شد و از همان لحظه اول تحت اشراف کامل اطلاعاتی جنبش بود و حتی تماس اخیر وی با رئیس اطلاعات سپاه استان آقای ذاکری مورد شنود شاخه اطلاعاتی جنبش قرار گرفت و این عامل رژیم تحت تعقیب قرار گرفت و پس از اینکه به محل مورد نظر رسید دستگیر شد و در ساعت اولیه به تمامی جرائم خود اعتراف نمود اما از آنجائیکه اطلاعات بسیار مهمی داشت چند روزی برای تخلیه اطلاعاتی نگه داشته شد و بامداد امروز به مجازات خود رسید و اعدام گردید.
حاجی ظاهر گمشادزهی در اعترافاتش به جنایات رژیم و عوامل رژیم پرداخت و اسامی 54 تن از مزدوران رژیم را افشاء نمود وی همچنین به نقش کلیدی خود در عملیات کوه سفید سراوان در سال 88 اعتراف نمود که در آن مجاهد بزرگوار و قهرمان نوجوان عبدالجلیل شنبه زهی به شهادت رسید و چهار تن از مبارزان جنبش دستگیر شدند و همچنین وی به نقش خود در عملیات موشک باران ماشکیل که در آن تعدادی زن و کودک به شهادت رسیدند اعتراف نمود.
حاجی ظاهر گمشادزهی در اعترافاتش از ارتباط قوی سپاه پاسداران و سپاه محمد حزب تندروی شیعه پاکستان که تاکنون صدها عالم سنی مذهب را به شهادت رسانده است پرده برداشت و اعتراف کرد که وی نقش نمایندگی بین سپاه پاسداران و سپاه محمد پاکستان را بر عهده داشته است.
وی در زمینه فعالیتهای تروریستی برون مرزی سپاه پاسداران جزئیات بسیار زیادی و اسامی افراد بسیار مهمی را ارائه داده است که خصوصا در پاکستان مشغول فعالیتهای تروریستی هستند و از سوی سپاه پاسداران تغذیه می شوند.
حاجی ظاهر گمشادزهی همچنین به نقش وزارت اطلاعات در شهادت عالم بزرگوار شهید شیخ علی رحمه الله اعتراف نمود ، وی طی اعترافاتش گفت لحظه ترور شیخ علی در حالی که من صدای تیراندازی را می شنیدم رئیس اداره اطلاعات سراوان با من تماس گرفته و از ترور شیخ علی خبر داد و گفت ما شیخ علی را از سر راهمان برداشتیم.
این عامل خبیث رژیم به جنایت هولناک برخی مزدوران رژیم در منطقه اعتراف کرد و گفت برخی از عناصر مزدور رژیم از جمله غفور ریکی ماشکیلی (غفور نتو) (که قبلا توسط شاخه اطلاعاتی جنبش به هلاکت رسید) با هماهنگی حاجی ظاهر گمشادزهی مهاجرین مسلمان افغانی را که برای کسب و کار به ایران می آمدند را به منطقه کوه سفید برده و آنجا این جنایتکاران خبیث کارگران و مهاجران مظلوم افغانی را به شهادت رسانده و از آنها فیلم و عکس تهیه کرده و برای وزارت اطلاعات می فرستادند که اعضای جنبش را کشته اند تا بدین طریق امتیاز کسب کنند.
حاجی غفور گمشادزهی از آنجائی که نزدیک ترین ارتباط را با سران نهادهای امنیتی و نظامی داشته است از اطلاعات دقیق درگیری ها و حجم کامل تلفات رژیم آگاه است و در اعترافاتش پرده از دروغگوئی و مخفی کاری رژیم در این باب برداشت.
وی طی اعترافاتش گفت که در عملیات استشهادی سراوان که توسط شهید عبدالغفور ریگی انجام گرفت 105 تن از پاسداران نظام به هلاکت رسیده و تعداد 25 تن مجروح شدند ، و در عملیات سرباز کافه بلوچی 25 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده و 15 پاسدار دیگر مجروح شدند و در عملیات فتح المبین لار 330 تن به هلاکت رسیده اند و در عملیات کوه سفید سال 84 تعداد 112 پاسدار به هلاکت رسیده اند و در عملیات مرصاد خاش 70 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده اند و در عملیات دومگ در حالی که مبارزان جنبش در کمین نیروهای رژیم افتاده بودند 25 تن از پاسداران رژیم به هلاکت رسیده اند.

مشروح اعترافات این جنایتکار مزدور به زودی پخش خواهد شد تا مردم منطقه از جنایات رژیم و مزدورانش در منطقه آگاه شوند.
جنبش مقاومت طی این اطلاعیه به تمامی مخبران و جاسوسان و مزدوران رژیم هشدار می دهد که دست از جنایت و خیانت برداشته و به آغوش مردم بازگردند در غیر این صورت مانند این جنایتکار خائن به دام عدالت خواهند افتاد و پنجه قدرتمند رزمندگان جنبش مقاومت گلوی خائنان را خواهد فشرد و آنان را نابود خواهد کرد.
خائنان به دین و سرزمین و ملت دیر یا زود به سزای اعمال ننگین خود خواهند رسید و به چنین جنایتکارانی هرگز رحم نخواهد شد.
جنبش مقاومت جندالله

یکشنبه, جون ۲۰, ۲۰۱۰

اطلاعیه جنبش مقاومت جندالله برای شهادت سرور مجاهدان و رهبر انقلابی امیر عبدالمالک( رحمة الله علیه)


بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
ما از آن الله هستیم و به سوی او بازمی گردیم
باری دیگر دستان جنایت پیشه و خونریز ولایت فقیه از آستین در آمد و فرزندی مومن و مجاهد و مبارز و مقاوم از دیار مظلومان و ستمدیدگان که هیچ هدفی جز عزت و آزادی مردم خود و خوشنودی پروردگارش نداشت را به شهادت رساند البته آنگونه که رژیم اعلام کرده نیست بلکه رهبر مقاومت زیر شکنجه های رژیم ولایت سفیه جان به جان آفرین تسلیم نمود و رژیم از ترس رسوائی اعلام کردند که رهبر مقاومت را اعدام کرده اند.
آری پیشوای مجاهدان و سرور مبارزان و عاشق مرگ در راه حق امیر عبدالمالک بلوچ بامداد امروز به آرزوی دیرینه خود رسید و همانگونه که بارها می گفت مرگ با عزت بهتر از زندگی پر خفت و ذلت ؛ مرگ با عزت را بر زندگی پر ذلت و خفت برگزید و به سوی بهشت برین و نعمتهای الهی شتافت.
امیر عبدالمالک در سال 1361 در شهر زاهدان چشم در این جهان گشود و در از آغاز کودکی عاشق شهادت در راه حق بود و هنگامیکه در کلاس دوم دبستان درس می خواند برای نیل شهادت به سوی میدان حرکت کرد و موفق نشد و باز در دوازده سالگی عازم میدان نبرد علیه رژیم ولایت سفیه شد و مدتی در سازمان مولا بخش درخشان بود و در عمر نوزده سالگی فعالیت مستقل را آغاز نمود و جنبش جندالله را پایه گذاری نمود و بالاخره امروز پس سالها انتظار به بزرگترین آرزوی خود (شهادت) رسید و به دیدار الله تعالی شتافت.
الله تعالی می فرماید:من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر
جنبش مقاومت از این جهت شهادت وی را مبارک دانسته و از سوئی این شهادت را ضایعه ای بزرگ برای امت اسلامی و جامعه اهلسنت و ملت بلوچ دانسته و شهادت وی را به همگان بویژه نزدیکان و دوستان و فدائیانش و خانوده محترم خصوصا به مادر شهداء و مجاهدین مادر عزیز امیر عبدالمالک و به برادران مجاهد رهبر جناب مولوی عبدالرئوف ریگی و حاجی عبدالغنی ریگی و عبدالستار ریگی تسلیت گفته و برای همه از پروردگار صبر و شکیبائی می طلبیم.
همچنین جنبش مقاومت شهادت امیر عزیز را محضر رهبر جدید جنبش حاجی محمد ظاهر بلوچ تسلیت می گوید و برای ایشان از درگاه ایزد منان طول عمر و توفیق می طلبد.
بی شک دستگیری و شهادت رهبر مقاومت جانکاه ترین حادثه تاریخ بلوچستان و اهلسنت ایران می باشد که دل همه مسلمانان را به درد آورد و نفرت و عداوت بیشتر رژیم جهل و جور و فساد را در دلها ایجاد نمود اما از سوئی این آزمایش بزرگ الهی جامعه اهلسنت و ملت ستمدیده بلوچ را برای نبردی جدید و بزرگ آماده نمود که نبرد و جنگ در راه و جدید به مراتب سنگین تر و شدید تر از گذشته خواهد بود و این قربانی بزرگ ملت را آماده هر گونه فداکاری نمود.
جنبش مقاومت جندالله باری دیگر و با تجدید عهد و پیمان با رهبر جدید حاجی محمد ظاهر بلوچ اعلام می کند با قدرت و ایمان به راه جهاد و مبارزه علیه ظلم و بیعدالتی ادامه خواهد داد و در این راستا لحظه ای هم درنگ نخواهد کرد و صفویان متجاوز و جنایتکار به سزای اعمال غیر انسانی و جنایات وحشیانه خود خواهند رسید و دیگر نبرد مثل گذشته نخواهد بود بلکه در مرحله ای جدید و با تاکتیکهای جدید خواهد بود و فرزندان ایمان و حماسه با تکیه بر خدا رژیم ترسو و بزدل ولایت سفیه را شکست خواهند داد.
عبدالمالک یک جنبش است و جنبش با اعدام از بین نمی رود و عبدالمالک یک تفکر و اندیشه است و اندیشه و تفکر با اعدام نابود نمی شود و تاریخ ثابت خواهد کرد که عبدالمالکها رژیم را نابود خواهند و پیروزی و عزت خود را جشن خواهند گرفت.
امروز اندیشه و تفکر عبدالمالک بلوچستان را در نوردیده است و اگر چه او جانش را فدای آرمان کرد اما آرمانش تبدیل به آرمان ملیونها انسان شده است و این آرمان عزت طلبی و آزاده خواهی دمار از روزگار رژیم ولایت جهل و جورد درخواهد آورد.
جنبش مقاومت از همه مسلمانان جهان و جامعه اهلسنت و مردم مظلوم بلوچستان می خواهد که برای علو درجات رهبر بزرگوار دعاء کنند و همچنین برای پیروزی و کامیابی فرزندان مجاهد خود که در حال نبرد با ظالمان و ستمگران هستند دعاء کنند.
نصر من الله و فتح قریب
جنبش مقاومت جندالله

جمعه, جون ۱۸, ۲۰۱۰

فیلم رهبر اسیر و اطلاعیه جنبش مقاومت جندالله و تقاضای مذاکره از سوی رژیم

به نام خدا

پس از دستگیری رهبر مقاومت رژیم ولایت فقیه نمایندگان و همچنین فیلم و نامه ای از رهبر اسیر برای شورای مرکزی جنبش ارسال نمود که در فیلم و نامه رهبر مقاومت مطالبه مذاکره از سوی رژیم را مطرح نمود و از شورای مرکزی جنبش خواست که در این باره تصمیم بگیرند و شورای مرکزی جنبش با ریاست حاجی محمد ظاهر بلوچ جانشین رهبر اسیر به خاطر جلوگیری از کشتار بیشتر و با اینکه می دانستند که رژیم دروغ می گوید و فریب و مکر می کند باز هم بنابر توصیه رهبر اسیر و درخواست معتمدان منطقه به مذاکره پاسخ مثبت داده و پیامی به شرح زیر برای رژیم ارسال نمودند:

بسم الله الرحمن الرحیم

مذاکرات سابق به درخواست شما و پادرمیانی بزرگانی همچون حاجی کمال خان صلاح زهی و دیگر معتمدان و با موافقت رهبر مقاومت آغاز گردید و از بدو مذاکرات شورای جنبش بر این عقیده بود که رژیم سیاست وقت کشی و پیشبرد سیاستهای خود را در نظر دارد و این سیاست رژیم در عرصه بین المللی و هم در عرصه داخلی و در برابر نیروهای مقاومت در تمام ایران می باشد اما رهبر مقاومت امیر عبدالمالک (فک الله قیده) می گفت که اگر روزنه ای کوچکی برای فتح باب گفتگو و حل مشکلات از راه گفتگو باشد بدان لبیک می گوید و شورای مرکزی اگرچه این عقیده را داشتند و در این نظر موافق با رهبر بودند اما هیچ اعتمادی به نظام نداشتند و مشکل اساسی در گشودن باب مذاکره عدم اعتماد است که رژیم هیچ گامی در اعتماد سازی برنداشته است و این نشان می دهد که در نیت خود صادق نیست و همانگونه بود و در حین گفتگو و مذاکره رژیم طرح رسیدن به رهبر مقاومت را دنبال می کرد و در این راستا برنامه ریزی می کرد و در عمل نشان داد که متعهد به هیچ عهد و پیمانی نیست اما الان و پس از دستگیری رهبر مقاومت و ارسال فیلم از سوی ایشان توسط نظام و اعزام نمایندگان و درخواست مذاکره شورای مرکزی جنبش فقط به خاطر توصیه رهبر گفتگو را آغاز می کند ولی اولین گام در این زمینه باید زمینه سازی برای گفتگو باشد که متاسفانه رژیم به جای زمینه سازی برای مذاکره زمینه نفرت و عداوت و خشم بیشتر را با برنامه های نفرت انگیز خود فراهم آورده است و اگر واقعا رژیم خواهان حل مشکل است باید در این راستا گام بردارد و اولین گام پذیرفتن مشکلات منطقه و ظلم روا رفته بر اهلسنت و ملت بلوچ و مطرح نمودن این موضوعات از رسانه ملی و یا استانی می باشد تا زمینه گفتگو فراهم گردد و جلوی افراطیون زابلی و شیعه ای که حتی حاضر نیستند اهلسنت و ملت بلوچ را انسان بدانند گرفته شود.

در مرحله دوم باید برای اعتماد سازی بیشتر افراد ذی نفوذی از مناطق مختلف بلوچستان و از اقشار مختلف خصوصا از قشر علمای اهلسنت در مذاکرات شرکت داشته باشند و بدانند که جنبش چه خواسته ها و مطالباتی را مطرح می کند و بدین صورت زمینه برای گفتگو فراهم می گردد.

و در مرحله سوم و برای اعتماد سازی بیشتر چند پیش شرط برای مذاکره به اجرا در آیند که عبارتند از :

1 : آزادی زندانیان سیاسی بلوچستان که تماما به اتهام همکاری با جنبش مقاومت دستگیر شده اند

2 : لغو اعدام زندانیان سیاسی که تعدادشان از 200 نفر تجاوز می کند

3 : توقف کامل تمامی فعالیتها اعم از نظامی و سیاسی و تبلیغاتی علیه جنبش

4 : ابطال تمامی پرونده های سیاسی علیه اعضای جنبش توسط رئیس قوه قضائیه

5 : بازگرداندان اجساد شهدای بلوچستان به خانواده ها که تعدادشان از هزار نفر تجاوز می کند.

6:آزادی علمای اهلسنت از زندانها

با اجرای این پیش شرطها می توانیم به سوی مذاکرات گام برداریم که محور مذاکرات عبارتند از:

1 : حقوق سیاسی و مدنی و اجتماعی اهلسنت

2: تقسیم قدرت سیاسی و نظامی و امنیتی بلوچستان بر اساس فاکتور جمعیت

3:آزادی فعالیت برای تشکل ها و احزاب سیاسی

4: پایان دادن به تمامی تبعیض ها ، تحقیرها ، تجاوزها و اهانتها در تمامی عرصه های مذهبی ، فرهنگی و اجتماعی

محور مذاکرات بر اساس انعطاف در مطالبات و راهی برای پایان یافتن جنگ بیان گردیده اند تا شاید مردم بلوچ و اهلسنت بتوانند از راه مسالمت آمیز به حقوق خود برسند اما اگر رژیم بخواهد این مطالبات قانونی و مشروع را که حتی مطابق با قانون خود رژیم هستند رد نماید راهی جز نبرد و مبارزه باقی نمی ماند و مجبوریم در راستای دفاع از هویت دینی و ملی خود به مقاومت ادامه دهیم.

و السلام علی من اتبع الهدی

پس از ارسال این نامه رژیم مکار همانگونه که گمان می رفت به تلاشهایش علیه جنبش ادامه داد و چندین گروه تروریستی اعزام نمود تا فرماندهان جنبش را هدف قرار دهند و همه ناکام شدند و چندین گروه دیگر از مخبران و جاسوسان دستگیر شدند اما باز هم جنبش منتظر پاسخ ماند تا اینکه رژیم بر خلاف وعده توقف تبلیغات علیه جنبش رهبر جنبش را با وضعی بسیار اسفبار و با چهره ای کاملا متفاوت که آثار شکنجه بر چهره اش مشاهده می شد و حتی فراتر از آن آثار تزریق مواد مخدر خطرناک در چهره اش مشاهده می شد در تلویزیون نمایش داد و جنایتی را مرتکب شده که راه را بر هر گونه گفتگو و مذاکره ای مسدود نمود و فقط راه استشهادی و گلوله را باز گذاشت.

این جنایت واقعا وحشیانه است که یک اسیر چنان مورد تعرض شکنجه گران قرار گیرد و یک رهبر مومن و مجاهد و شخصیت جهانی با تزریق مواد مخدر معتاد شود و آیا رژیم فکر می کند با این جنایت وحشیانه می تواند جلوی کشتار متجاوزان و پاسداران را بگیرد؟

آیا رژیم فکر می کند با این رفتار وحشیانه و ضد بشری می تواند جلوی فدائیان امیر عبدالمالک را بگیرد و فقط کافی است ده فدائی وارد شهر زابل شوند و روزگار متجاوزان را در این شهر سیاه کنند.

امروز فدائیان امیر عبدالمالک با حاج محمد ظاهر پیمان مرگ بسته اند و او را عبدالمالک دوم می دانند و رژیم فقط یک عبدالمالک را دستگیر کرده است و نمی تواند جلوی صدها و هزاران عبدالمالک را که با حاج محمد ظاهر بیعت کرده اند را بگیرد.

خونخوارانی که هزاران انسان را کشته اند و به زنان و کودکان رحم نکرده اند و خون آشامی با سرشتشان عجین شده است یک انسان مقاوم را که در برابر ظلم و جنایت و کشتار و اعدام قیام نموده است را محاکمه می کنند و خانواده های همان خون آشامان را دعوت می کنند تا نظاره گر مظلومیت یک اسیر مبارز شوند.
اسیری که مردانگی و شجاعتش حتی در رفتار با دشمنان زبانزد خلایق است و اسیران در بندش که امروز در کشور هستند می توانند بهترین گواه این امر باشند دربند وحش های درنده ای قرار گرفته است که به هیچ اصل انسانی و بشری پابند نیستند.
چرا این خانواده ها که در بیدادگاه رژیم حاضر می شوند تا محاکمه یک رهبر مبارز را مشاهده کنند جلوی جنایت فرزندان و همسران خود را که علیه ملت می کردند نمی گرفتند.
فرزند شوشتری خبیث چرا دست پدر جنایتکارش را نمی گرفت که دستور کشتار بیگناهان را در بلوچستان و دیگر شهرهای کشور صادر می کرد و از هیچ خونریزی و کشتاری دریغ نمی کرد و عاقبت بدست مبارزان به هلاکت رسید و آیا روح الله شوشتری فکر می کند می تواند از دست مبارزان نجات کند و آیا مبارزان چنین درنده زاده ای را که در بیدادگاه علیه رهبر مقاومت سخن می گوید می بخشند؟
آیا رژیم فکر کرده با این مسخره بازیها می تواند از خشم مردم مسلمان بلوچ بکاهد و می تواند کار به جائی برساند ؟ هرگز چنین نیست رهبر مقاومت اسیر دست درندگانی است که هیچ انتظار خیری از آنان نیست و جز جنایت چیزی در پرونده ندارند و اگر رهبر را شهید هم کنند باز هم مبارزان به راهشان ادامه می دهند و انتقام سختی از همه متجاوزان خواهند گرفت و به قول خود رهبر اگر همه مبارزان شهید شوند باز هم این نبرد پایان نمی یابد و فرزندان توحید و حماسه عرصه را بر متجاوزان صفوی تنگ خواهند کرد.
امروز مبارزان در سراسر بلوچستان با حاجی محمد ظاهر بیعت کرده اند و پیمان بسته اند و در هر صورت به نبرد ادامه خواهند داد و هیچ کس و هیچ قدرتی نمی تواند راه مبارزه را مسدود نماید.
شهادت راه همه ماست و ما شهادت را همانگونه دوست داریم که شما صفویان زندگی را دوست دارید و این سخن زیبای رهبر مقاومت است و ما آماده پذیرش هر گونه فداکاری در مسیر مبارزه و مقاومت هستیم و فکر نکنید با شهادت امیر عبدالمالک می توانید مقاومت را ضربه زنید و تاریخ ثابت کرده است که مقاومت با شهادت تنومند تر خواهد شد همانگونه که فلسطینیان دو رهبر خود را فدا کردند و شیخ احمد یاسین و عبدالعزیز رنتیسی در راه آزادی سرزمین جام شهادت نوشیدند اما مقاومت به جای ضربه خوردن قوی تر شد و عرصه بر متجاوزان صهیونیستی تنگ تر شد به همین صورت است بلوچستان و شما جنایتکاران متجاوز هر اندازه شهید کنید به همان اندازه مقاومت بیشتر و قوی تر خواهد شد و عرصه بر شما متجاوزان جنایتکار تنگ تر خواهد شد.
ما امروز به جایگاهی رسیده ایم که مادران ما خود بر ما بمب می بندند و ما را راهی میدان شهادت می کنند پس چگونه ما را می توانید از شهادت رهبر عزیزمان که عاشق شهادت بود بترسانید و شهادت راه مختصر بهشت و نعمت های خداوندی است که آرزوی همه ماست و بارها رهبر عزیزمان می گفت که من از پروردگارم خواسته ام که به من شهادت در راهش نصیب فرماید و از دیگر دوستان تقاضای چنین دعائی را می کرد.
راه جهاد ادامه دارد و ما به خاطر عبدالمالک گام در راه جهاد ننهاده ایم که با نبودنش جهاد را ترک کنیم نه چنین نیست ما برای پروردگارمان قدم در راه جهاد گذاشته ایم و تا مرگ به این راه ادامه خواهیم داد و به گفته صدیق اکبر رضی الله عنه : من کان یعبد محمدا فان محمدا قد مات و من کان یعبد الله فان الله حی لا یموت
کسی که محمد را عبادت می کند بداند که محمد وفات کرده است و کسی که الله را عبادت می کند بداند که الله زنده است و نمی میرد .
و ما هم به رژیم اعلام می کنیم که ما سربازان الله هستیم و تا آخرین قطره خون به راه مبارزه ادامه خواهیم داد و رژیم متوجه خواهد شد که دستگیری رهبر مقاومت بزرگترین ضربه را به رژیم زده است و آن روز بسیار نزدیک است.
نصر من الله و فتح قریب
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

سه‌شنبه, جون ۸, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله

بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله اعلام میدارد که یک خانه عملیاتی مبارزان جنبش جندالله در شهر کرج توسط نیروهای رژیم کشف شده است و مقادیر بسیار زیادی مهمات از جمله 10عدد کلاشنکوف با 10هزار فشنگ و دو عدد تیربار گرینوف (بلبل) با ده هزار فشنگ و 100 عدد نارنجک دستی و 10عدد کلت کمری همراه با 1000 فشنگ بدست ماموران رژیم افتادند.
جنبش مقاومت جندالله اعلام میدارد که برخلاف ادعای سایت جوان آنلاین وابسته به سپاه پاسداران هیچ یک از اعضای جنبش مقاومت جندالله در این خانه دستگیر نشده است و اعضای جنبش جندالله قبل از حمله نیروهای رژیم خانه را ترک کرده اند.
مبارزان جنبش جندالله موفق شدند مقادیر زیادی اسلحه و مهمات به تهران و دیگر شهرهای کشور برسانند و تعداد دهها تن از مبارزان در شهرهای بزرگ آماده عملیات استشهادی هستند و این تیم در کرج هم قصد اجرای بزرگترین عملیات را با اجرای ده عملیات استشهادی داشتند که خانه گروهی در کرج کشف شد اما افراد استشهادی خود را به نقاط محفوظ رسانده اند و منتظر اجرای دستور بعدی هستند.
رژیم فکر نکند که با کشف یک خانه از مبارزان به موفقیتی نائل شده است بلکه منتظر عملیاتهای استشهادی در شهرهای بزرگ باشد و بداند که مبارزان لحظه ای از نبرد و جنگ غفلت نخواهند کرد و جنایتهای رژیم را با شدیدترین نوع ممکن پاسخ خواهند داد.
رژیم جنایت پیشه ولایت سفیه با پخش اعترافات رهبر مقاومت و انتفاضه امیر عبدالمالک (فک الله قیده) نبرد را وارد فاز جدیدی کرد و راه را بر هر گونه نرمی و ملاطفت بست و اکنون فقط گلوله و استشهادی است که بر سر ستمگران کافر و متجاوزان ظالم فرود خواهد آمد و الان با کشف این خانه تیمی مبارزان در کرج رژیم مشاهده نمود که مبارزان تا کجا گام برداشته اند و سطح جنگ را به مرکز کشور گسترانده اند و مرکز کشور را به امید الله به آتش خواهند کشید.
دلیر مردان جنبش جندالله پس از دستگیری رهبر مقاومت فعالیتهای خود را به تمام کشور گسترش داده اند و امروز از تمام گوشه های ایران جوانان مومن اهلسنت به جنبش ملحق شده اند و باری دیگر جنبش از جوانان مجاهد کرد و ترکمن و عرب و فارس می خواهد که به صف مبارزه و جهاد بپیوندند.
فدائیان جنبش به رژیم ترسو و بزدل صفوی اعلام میدارند که آماده پذیرش هرگونه مشکل و مصیبتی در راه جهاد و مبارزه هستند و با سرور و خوشحالی حاضر برای فدا کردن خود در راه عقیده و ایمان هستند و شهادت و اسارت و جراحت و هر مصیبتی دیگر در راه جهاد برای مبارزان و مجاهدان شیرین و لذت بخش است.
جنبش مقاومت جندالله

یکشنبه, می ۳۰, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله


بسم الله العزیز القهار
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله رفتار وحشیانه و ضد بشری رژیم با رهبر مقاومت امیر عبدالمالک بلوچ (حفظه الله و رعاه و فک قیده) را به شدت محکوم نموده و این گونه اعمال ضد انسانی را نشانه ضعف و زبونی رژیم ظالم و کافر ولایت فقیه می داند و جنبش مقاومت که طی چند ماه گذشته بنا بر درخواست رهبر مقاومت عملیاتهای خود را متوقف کرده بود پاسخی شدید و دندان شکن به این عمل پلید و غیر انسانی رژیم خواهد داد تا درس عبرتناکی برای فرزندان پلید ابن سبای یهودی باشد.
رژیم جهل و جور و کفر و شرک که از بیداری روز افزون ملت مسلمان بلوچ و جامعه اهلسنت و محبوبیت رهبر انتفاضه امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک قیده ) به شدت وحشت کرده است با پخش اعترافات تزریقی توسط رهبر اسیر مقاومت و برگزاری دادگاه نمایشی که متهم از هیچ حق قانونی و انسانی برخوردار نیست می خواهد از خشم مردم بکاهد اما زهی خیال باطل که این رفتارها موجب خشم و نفرت بیشتر از رژیم ستمگر و کافر ولایت سفیه شده است و موجب تضاعف خشم و نفرت و عدوات و کینه با صفویان وحشی ومشرک شده است.
رژیم جهل و کفر و شرک و نفاق که در دشمنی با اسلام و مسلمانان روی صهیونیستها را سفید کرده است و از هیچ جنایتی در حق مسلمانان ایران و جهان ابا نکرده است با پخش یک سری اعترافات از رهبر مقاومت که معلوم نیست در چه وضعیت و شرایطی گرفته شده است می خواهد خود را منزه و مقدس جلوه دهد و بر حقایق پرده نهد اما دیگر مردم ایران و جهان به دروغهای رژیم توجهی نمی دهند و خود حقیقت را درک می کنند و می دانند که نظریات و اندیشه های فرد اعتراف کننده چه بوده است و چگونه ممکن است شخصی که رهبری یک نهضت انقلابی و استشهادی را در دست داشته است در یک ماه نظریاتش تغییر کند جز اینکه با تزریق مواد مخدر و ماده روانگرد که شگرد رژیم پلید ولایت سفیه است سخنان دیکته ای خود را به او القاء نمایند.
اما رژیم خوب بداند که این عمل جنایتکارانه اش با عملیات استشهادی پاسخ داده خواهد شد و عاشقان رهبر مقاومت که تاکنون فقط بنا بر توصیه خود وی صبر کرده بودند درس عبرتناکی به مشرکان و کافران و متجاوزان خواهند داد و دیگر صبری در کار نیست و عملیاتهائی به اجرا در خواهد آمد که رژیم را تکان خواهند داد و این چند ماه پس از دستگیری رهبر مقاومت و انتفاضه فرصتی میسر آمد تا جنبش تجدید قوا نموده و با تجدید سازماندهی خود را آماده نبرد نماید و این تجدید سازمان دهی در همه عرصه های نظامی و سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و دیپلماسی لازم و ناگزیر بود تا دستگیری رهبر مقاومت موجب آسیبی دیگر نشود و الحمدلله که رژیم با تمام تلاشش نتوانست ضربه ای دیگر به جنبش بزند و اکنون سوگند می خوریم به ذات الله که چنان پاسخی به رژیم خواهیم داد که تمام جهان شوکه شود و سبائیان زمان نتوانند حجم ضربه را درک کنند.
فدائیان رهبر مقاومت و انتفاضه امیر عبدالمالک( حفظه الله و رعاه و فک قیده) از همان روز اول صف بسته اند و کفن در دست گرفته اند و نام خود را برای عملیات استشهادی نوشته اند که بنابر توصیه رهبر مقاومت در فیلمی که رژیم از رهبر جنبش برای جنبش ارسال نمود شورای مرکزی جنبش تصمیم گرفت عملیاتهای نظامی را متوقف نماید تا شاید رژیم به هوش آید و راهی برای گفتگو فراهم گردد اما رژیم نه تنها گامی مثبت در راستای حل موضوعات برنداشت که بر تنش موجود با پخش اعترافات دیکته ای و دروغین و تزریقی افزود و الان باید منتظر عملیاتهای استشهادی باشد و خود را آماده نبردی سنگین در بلوچستان و دیگر مناطق سنی نشین نماید.
جنبش مقاومت جندالله در این اطلاعیه شهادت شهید قهرمان عبدالحمید ریگی برادر رهبر مقاومت را به مردم و خانواده محترم و خصوصا مادر مجاهدان و مادر رهبر مقاومت تبریک و تسلیت گفته و برای آن شهید مقام بلند در بهشت برین طلب دارد.
رژیم فکر می کند این اعدامها جوانان را از راه مبارزه باز می دارد اما در حقیقت همین اعدام هاست که جوانان را راهی میدان نبرد می کند و مرگ را برای آنان آسان تر و سهل تر می کند و عبدالحمید هم یکی از همان هزاران جوانی بودکه در راستای دفاع از حق و حقیقت جان خود را فدا کردند و زندگی جاودانه آخرت را بر زندگی بی بهای این دنیا ترجیح دادند.
همچنین قابل ذکر است که رژیم که در طرح تامین اعضای جنبش ناکام شده است به تامین دادن به مواد فروشان و قاچاقچیان روی آورده است و آنها را اعضای جنبش و یا افراد تامین گرفته می نامد تا چنین وانمود کند که آن افراد با جنبش وابسته بودند در صورتیکه هیچ فردی از اعضای جنبش چنین ذلت و خواری و نفاقی را نپذیرفته و امان گرفتن از کافران را کفر و نفاق می دانند ، مجاهدین و مبارزین حق ولاء و دوستی با ظلم و جبر و کفر را خروج از اسلام و پذیرفتن کفر و نفاق می دانند و هرگز برای یک مبارز ممکن نیست تن به چنین ذلتی دهد و الحمدلله که رژیم تاکنون موفق نشده است یک مبارز را جذب نماید.
و کسانیکه از رژیم امان گرفته اند همه مواد فروشان و قاچاقچیانی بوده اند که بوئی از جهاد و مبارزه نبرده اند و رژیم به آنها مجوز خرید وفروش آزادانه مواد مخدر در داخل کشور را داده است و به همین خاطر آنها تامین گرفته اند تا در داخل کشور و با همکاری سپاه پاسداران به مواد فروشی بپردازند و از جمله این افراد حاج عزیز شهلی بر یکی از قاچاقچیان معروف منطقه است که با وساطت حاجی خدانظر براهوئی یکی از مافیای مواد مخدر و از همکاران سپاه پاسداران تامین گرفته است و رژیم در منطقه چنین القاء کرده است که حاجی عزیز شهلی بر از اعضای جنبش بوده است در حالی که وی هیچ ارتباطی با جنبش نداشته است و نه چنین افرادی جایگاهی در جنبش می توانند داشته اند البته جنبش همیشه از امثال این افراد خواسته است که از خرید و فروش مواد مخدر دست کشیده و توبه کنند که بسیاری به این ندای جنبش لبیک گفته و ترک کرده اند اما حاجی عزیز شهلی بر همچنان به خرید و فروش مواد مخدر ادامه داد و الان هم تجارتش با همکاری سپاه انجام خواهد گرفت
جنبش به حاجی عزیز شهلی بر و دیگر قاچاقچیانی که تامین گرفته اند هشدار می دهد که اگر راه همکاری با رژیم را در پیش گیرند به سرانجام بدی دچار خواهند کرد و در دنیا و آخرت ذلیل خواهند شد و جنبش در برخورد با خائنان نرمی نخواهد کرد.
رژیم ولایت سفیه چنان زبون و خوار و بدبخت و بیچاره است که با تامین گرفتن چند مواد فروش جشن و پایکوبی برگزار کرده است و هر روز تصاویر این قاچاقچیان مواد مخدر را از تلویزیون پخش می کند تا شاید به نوائی برسد و بیچاره نمی داند که خود را ذلیل تر و رسواتر می کند و نمی تواند با چنین مسخره بازیهائی کار به جائی برد و تامین گرفتن قاچاقچیان مواد مخدر نمی تواند جوانان مجاهد و مبارز را از هدف مبارزه دور نماید و فرزندان جنبش از روز اول با خرید و فروش مواد مخدر مخالف بوده و نفرت و انزجار خود را از این تجارت خانمانسوز ابراز نموده اند و همیشه تاکید بر حرمت و عدم جواز این تجارت کرده اند و تاجران این مواد مهلک خواسته اند که از این کار دست بردارند و به تجارت مشروع روی آورند.
رژیم با نشان دادن مواد فروشان به عنوان تامینی می خواهد جلوی سیل خروشان جوانان به جنبش را بگیرد اما بیچاره تر از آن است که به چنین موفقیتی نائل گردد و همانگونه که خدواند در قرآن کریم دشمنان اصحاب پیامبر را احمق و بی شعور خوانده است اتباع ابن سبا در رژیم ایران هم مانند نیاکان خود بی شعور و احمق هستند و هر تبلیغی که علیه رهبر مقاومت و جنبش می کنند به نفع جنبش تمام شده و جوانان بیشتری به جنبش ملحق می شوند و تبلیغات رژیم به نفع جنبش و به ضرر رژیم تمام می شود و هر روز بر خشم و نفرت مردم از رژیم افزوده می شود و هر روز گروهی جدید از جوانان به جنبش ملحق می شوند و حجم فعالیتهای آموزشی و تربیتی جنبش پس از دستگیری رهبر مقاومت چند برابر شده است که خود نشانگر شکست طرح های منحط و احمقانه رژیم است.
در آخر باز به رژیم هشدار می دهیم و اعلام می کنیم که عملیاتهای استشهادی سراسر ایران را فرا خواهد گرفت و رژیم ولایت سفیه را به لرزه در خواهد آورد و همچنین از همه زابلیها و دیگر مشرکان و متجاوزان و اشغالگران ساکن بلوچستان می خواهیم بلوچستان را ترک کنند تا هدف حملات جوانان خشمگین بلوچستان قرار نگیرند این اتمام حجت و آخرین پیام جنبش در این باره می باشد و همه هدف شدید ترین حملات قرار خواهند گرفت و بلوچستان تبدیل به آتشی جهنمی برای اولاد ابن سبای یهودی خواهد شد و جوانان اسشهادی کاسه صبرشان لبریز شده است و فقط آماده منفجر کردن خود و نابود کردن مشرکان کافر و متجاوزان بی دین هستند و به امید الله و با تکیه بر ذات الله رژیم به زودی نتیجه این رفتار نابخردانه خود با رهبر عزیز و سرور گرامیقدر امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک قیده ) را خواهد دید و مشرکان و کافرانی که در بلوچستان جشن برپاکرده اند خود را برای مرگ و تکه پاره شدن آماده کنند و همانگونه که در عملیات افتخار آفرین و مشرک کش روضه خانه علی بن ابی طالب در زاهدان هلاک شدند به امر الله و با عملیات استشهادی تکه پاره خواهند شد و نیازی به لشکر کشی و جنگ چریکی نیست و فقط کافی است 20 استشهادی به مشرکان و کافران و دشمنان اصحاب پیامبر و تهمت زنندگان به ام المومنین عایشه صدیقه رضی الله عنه حمله کنند و همین حملات رژیم را از پای در خواهند آورد.
رژیم کفر و شرک و جهل و جور صفوی ایران بداند که اگر توصیه و پیام رهبر نبود بلوچستان پس از دستگیری ایشان تبدیل به جهنمی برای متجاوزان کافر شده بود اما توصیه ایشان در فیلمی که رژیم ارسال کرده بود مبارزان را مجبور به توقف عملیات نمود و این فیلم بزودی از شبکه های ماهواره ای پخش خواهد شد تا همگان از حقیقت آگاه شوند.
جنبش مقاومت جندالله

جمعه, آوریل ۳۰, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله / شکست مفتضحانه مزدوران رژیم

به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران( جندالله) به اطلاع عموم مردم ایران و بلوچستان میرساند که مبارزین جنبش در شامگاه روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه 1389 باری دیگر توانستند عملیات کمین مزدوران رژیم را خنثی کنند.
در این عملیات که مزدوران تا دندان مسلح در کمین مبارزین مستقر در کوهستانهای بلوچستان نشسته بودند مبارزین در یک عملیات دفاعی حمله های سنگین آنان را دفع نموده ، صحیح و سالم به پایگاههای خود باز گشتند.
هدف مزدوران سرسپرده ی رژیم آخوندی حاجی خدابخش شه بخش یکی از فرماندهان ارشد جنبش بود که با تاکتیک های عملیاتی خویش خواب را بر چشمان آخوندها حرام نموده است.
آری! باری دیگر وی توانایی عملیاتی و تاکتیکی خود را به رخ دشمن کشید و ثابت نمود مزدوران رژیم در مقابل تاکتیکهای نظامی وی همچون طفلان شیر خوار به بازی گرفته میشوند. در این عملیات فقط یکی از مبارزین زخمهایی سطحی برداشت.
جنبش مقاومت به مزدورانی که به استخدام رژیم در آمده و پیشاپیش نیروهای اطلاعات و سپاه حرکت می کنند ، هشدار می دهد که دست از غلامی آخوندهای جنایتکار و فاشیست بردارند و بیش از این به ملت و ناموس خود خیانت نکنند. در غیر اینصورت بدانند که جز مرگ، هلاکت و بربادی چیزی دیگر در انتظارشان نیست، و به زودی چنگال قدرتمند جنبش مقاومت گلویشان را فشرده ، به بدترین صورت نابودشان خواهد کرد.
جنبش مقاومت به سران جنایتکار سپاه پاسداران نیز هشدار می دهد که از اقدامات وحشیانه خود در حق مردم بلوچ باز آیند و بدانند که فرزندان دلیر بلوچستان منتظر دستور رهبر خود هستند تا با حملات استشهادی خود مقدمات ملاقات آنها را با همدست جنایتکارشان شوشتری ملعون فراهم سازند .
جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

پنجشنبه, آوریل ۸, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله در مورد گروه تازه تاسیس لشکر مالکی


به نام خدا
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند گروهی جدید در بلوچستان با نام لشکر مالکی اعلام موجودیت کرده است که هدف خود را رهائی رهبر انقلاب و انتفاضه بلوچستان امیر عبدالمالک بلوچ(حفظه الله و رعاه و فک قیده) اعلام کرده است و این گروه که غالبا از جوانان خودجوش داخل شهرهای بلوچستان می باشد هشدارهائی به رژیم و ساکنین غیر بلوچ بلوچستان داده است.
جنبش مقاومت اعلام می دارد که این گروه هیچ ارتباطی با جنبش مقاومت نداشته و ندارد و طبق تحقیقات شاخه اطلاعاتی جنبش این گروه را جوانانی از داخل بلوچستان تشکیل داده اند که علت اصلی این جریان خشم شدید مردم از دستگیری رهبر جنبش می باشد که این خشم جوانان را وادار به فعالیتهای خود جوش کرده است.
جنبش مقاومت مانند سابق و همراه با جبهه عظیمی که از شمال تا جنوب بلوچستان و اعم از سرحد و مکران و اعم از همه طوایف و قبایل و بزرگان و معتمدان را در برگرفته است و همراه با جامعه علمای اهلسنت بلوچستان با جانشین امیر عبدالمالک حاج محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و عهد و پیمان بسته اند و تحت قیادت و رهبری ایشان به مبارزه ادامه خواهند داد.
البته از آنجائی که رهبری جنبش دستگیر شده اند جنبش نیاز به تجدید سازماندهی کامل و صد در صدی داشت که این تغییرات در همه جهات نظامی و سیاسی و ارتباطی در حال اجرا هستند تا از ضربه احتمالی دشمن جلوگیری شود و با این همه گروههای چریکی جنبش در مناطق مختلف ضمن تغییر سازماندهی و تغییر پایگاههای سابق آماده عملیات هستند و بزودی این عملیاتها به اجرا درخواهند آمد چنانچه در عملیات سراوان 13 پاسدار رژیم توسط یک هسته نظامی جنبش به هلاکت رسیدند.
جنبش از گروههای تازه تشکیل می خواهد که مانند دیگر گروههای موجود به جنبش مقاومت بپیوندند و در جهاد و مبارزه جنبش را یاری دهند و سعی کنند در مبارزه و جهاد اصول انسانی و اسلامی را رعایت کنند.
البته جنبش مقاومت تشکیل چنین گروههائی را نتیجه سیاستهای وحشیانه و ضد بشری رژیم ولایت فقیه می داند که به هیچ اصل و قانون بشری و اسلامی متعهد نیست و در راستای سرکوب مردم به هر جنایتی متوسل می شود و از کشتن و اعدام افراد بی طرف هم ابا نمی ورزد و وحشیانه جنایت می کند و نتیجه این سیاستهای مرگبار و وحشیانه تشکیل گروههائی است که دست به مقابله بالمثل می زنند و می گویند همانگونه که رژیم افراد بی طرف ما را می کشد ما هم افراد بی طرف آنها را می کشیم و بدین صورت انتقام می گیرند و می گویند که پایه رژیم در منطقه همین ساکنان غیر بلوچ هستند که اگر منطقه را برایشان نا امن کنیم رژیم خود به خود در منطقه ضعیف می شود و در همین راستا دست به اقدامات مشابه می زنند و جنبش قبلا در باره هشدار داده است اما رژیم توجهی به هشدارها نکرده است و اگر فاجعه ای در منطقه رخ دهد مسئولیت آن با رژیم است.
جنبش رژیم را مسئول هر فاجعه و خونریزی در منطقه دانسته و به جهانیان اعلام می دارد که رژیم ولایت فقیه با جنایت و وحشی گری علیه مردم عادی بلوچ در حال آفریدن زمینه خون ریزی و کشتار و زابلی کشی تمام عیار در بلوچستان است و اگر گروهی اقدام به عملیاتهای چنین کند مسئول رژیم تهران است که با اعدام و کشتار و شکنجه و جنایت علیه مردم عادی بلوچ جوانان را مجبور به واکنش می کند.
جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

اطلاعیه جدید جنبش ، شهادت یک جوان بلوچ در سیاهچالهای رژیم جهل و جور


بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و الیه راجعون
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رژیم ولایت فقیه جهت فشار بر مبارزان و مجاهدان به گروگان گیری و دستگیری و کشتار افراد بی طرف روی آورده است تا به زعم باطل خویش مبارزان را از راه جهاد و مبارزه باز دارد و در همین راستا رژیم طی چند ماه اخیر دهها تن از نزدیکان حاج خدابخش شه بخش که از رهبران جهاد و مبارزه علیه رژیم ظلم و ستم می باشد را دستگیر کرده و در سیاه چالهای وحشت انداخته و این افراد که هیچ جرمی جز قرابت و نزدیکی با حاجی خدابخش شه بخش ندارند زیر شدید ترین شکنجه ها قرار دارند که در نتیجه همین شکنجه ها چندی پیش یکی از این افراد با نام شاپور شه بخش فرزند غلامعلی به شهادت رسید و الان باری دیگر جوان بی طرفی دیگر با نام شیرمحمد شه بخش فرزند میرزا که هیچ مشارکتی در مبارزه نداشته است و تنها جرمش قرابت با حاجی خدابخش شه بخش بوده است با بی دردی زیر شکنجه های سپاهیان ولایت فقیه شهیده شده است و روز گذشته وزارت اطلاعات اعلام کرده است که شیرمحمد شه بخش فرزند میرزا به شهادت رسیده است و در یکی از مناطق بدون اطلاع خانواده به خاک سپرده شده است و احتمالا به خاطر شکنجه شدید جنازه وی را به خانواده تحویل نداده اند و خود دفن کرده اند تا مردم آثار جنایت و شکنجه بر جسدش را نبینند..
جنبش مقاومت جندالله این جنایت وحشیانه رژیم را به شدت محکوم کرده و به رژیم هشدار می دهد که این رفتارها سبب می شود که جوانانی در منطقه به صورت خودجوش بپاخیزند و برای مقابله بالمثل افراد بی طرف زابلی و شیعیان مهاجر مقیم در بلوچستان را هدف قرار دهند وآنگاه وضعیت از دست رژیم خارج خواهد شد و کشتار و خونریزی در منطقه براه خواهد افتاد و این رفتار رژیم است که به جوانان منطقه مجوز چنین برخوردها و واکنشهائی می دهد زیرا رژیمی که ذلیلانه و زبونانه به دستگیری و کشتار افراد بی طرف روی آورده است تا بر مبارزین فشار بیاورد از طرف مقابل هم انتظار چنین برخوردها و واکنشهائی را داشته باشد.
رژیم طی چند ماه گذشته برای مقابله با مبارزه به روش نامشروع فشار بر افراد بی طرف روی آورده است و طی این مدت 16 نفر از نزدیکان حاجی خدابخش شه بخش که هیچ مشارکتی در مبارزه نداشته اند دستگیر شده اند که نام برخی از این افراد عبارت است از:
1 :گل محمد شه بخش فرزند الله داد
2 : دین محمد شه بخش فرزند خدادا
3 : عطاء الله شه بخش فرزند ولی محمد ( ایشان نابینا هستند و معلوم نیست رژیم جهل و جور چرا ایشان را دستگیر کرده اند فقط برای فشار بر مبارزان)
4 : خالد شه بخش فرزند یوسف
5 : عبیدالله شه بخش فرزند حاجی محمد
6 : مهر الله شه بخش فرزند حاجی فقیر
7 : امان الله شه بخش فرزند دین محمد
8 : رحمان شه بهش فرزند نورمحمد
و.......
رژیم از سوئی بزرگان و معتمدین قبایل را نزد مبارزان و خصوصا نزد حاجی خدابخش فرستاده که با رژیم مذاکره نماید و از سوئی جوانان بی طرف و نزدیکان ایشان را دستگیر کرده و شکنجه و اعدام می کند و فکر می کند با چنین رفتارهای غیر انسانی و ضد بشری می تواند مبارزان را مجبور به عقب نشینی نماید در صورتیکه این جنایات عزم مبارزان را برای جهاد و مبارزه جزم تر نموده و راه را هموارتر و موجه تر می نماید.
جهانیان هم باید بدانند که رژیم با رفتارهای ضد بشری و اعدام و کشتار و دستگیر افراد بی طرف راه را برای مقابله بالمثل گشوده است و آغازگر این عمل رژیم بوده است و اگر جوانانی در برابر این جنایت دست به اقدام مقابل زنند فقط خشم خود را اظهار نموده اند که البته آنگاه رژیم زمین و آسمان را به هم می دوزد و هزاران دروغ می بافد که افراد بی گناه کشته شدند و سوال اینجاست که آیا جوانانی که اسامی آنها بالا ذکر شد طبق قانون خود نظام مجرم هستند و یا بی طرف؟ و حقیقت این است که این جوانان هیچ جرمی جز قرابت با حاجی خدابخش شه بخش ندارند.
آیا قرابت و نزیکی و خویشاوندی با مبارزان در قانون نظام ولایت فقیه جرم است؟
آیا شهید شاپور شه بخش طبق قوانین خود رژیم مجرم بود و یا تنها جرمش نزدیکی با حاجی خدابخش شه بخش بود؟
آیا جوان شهید شیر محمد فرزند میرزا طبق قوانین حاکم مجرم بود و یا تنها جرمش این بود که خواهرزاده حاجی خدابخش بود؟
این نمونه و مشتی از خروار است و فشارها و دستگیری نزدیکان اعضای شناخته شده جنبش مقاومت در سراسر بلوچستان ادامه دارد و این خود مبارزان را مجبور به اتخاذ برخورد و واکنش بالمثل خواهد کرد و مهاجران ساکن در بلوچستان امنیت خود را از دست خواهند داد و عام و خاص در این آتش خواهند سوخت.
رژیم بهتر است عقلانی بیندیشد و به جای بغرنج کردن مسائل و ایجاد زمینه جنگی قومی و مذهبی در منطقه به حل مسائل روی آورد و حل مسائل در اعدام و کشتار و شکنجه نیست و این اعمال مسائل را پیچیده تر و مشکل تر خواهد کرد و راه را به سوی یک جنگ کاملا مذهبی و قومی در منطقه به پیش می برد.
جهان باید بداند که رژیم در تلاش است یک جنگ کامل مذهبی و قومی در بلوچستان براه بیندازد تا به نفع خود بهره برداری نماید و متاسفانه زابلیها در این طرح رژیم را همراهی می کنند و فریب رژیم را خورده اند و خود را در برابر ملت بلوچ قرار داده اند که رژیم با استفاده از آنها به سرکوب می پردازد و الان بسیاری از مردم بلوچ خواهان مقابله همه جانبه با زابلیها هستند که این امر منجر به یک جنگ مذهبی و قومی خواهد شد و جنبش نسبت به این امر هشدار می دهد و از رژیم می خواهد که عقلانی فکر کند و کار را به جائی نرساند که شیعه کشی در بلوچستان براه بیافتد که آنگاه حل مسئله خیلی مشکل خواهد بود.
اگر چه جنبش در تماسهای تلفنی که با مقامات نظام داشته نسبت به این امر هشدار داده است اما رژیم بی خردانه به همان راه می رود و به همین جهت لازم بود که طی این اطلاعیه نسبت به یک جنگ خونین قومی و مذهبی در منطقه هشدار دهیم و خصوصا دستگیری رهبر جنبش منطقه را کاملا تبدیل به بشکه ای از باروت کرده است که هر لحظه امکان دارد منفجر شود لذا بهتر است رژیم از ظلم و جنایت و اعدام و کشتار و دستگیری افراد بی طرف دست بردارد تا آرامش به منطقه بازگردد و اگر رژیم به رفتارهای ضد بشری و غیر انسانی ادامه دهد بداند که فرزندان ایمان و حماسه بلوچستان را تبدیل به جهنمی برای بیگانگان خواهند کرد.

رژیم فکر نکند که با گروگان گیری و شهید کردن اعضای خانواده می تواند بر مبارزین فشار بیاورد نه هرگز چنین نیست و سوگند به ذات الله که انتقام این جنایات از مزدوران و ایادی رژیم در منطقه گرفته خواهد شد و آنگاه رژیم از جنایاتش پشیمان خواهد شد اما آن زمان پشیمانی سودی نخواهد داشت.
در آخر شهادت شهید شیرمحمد شه بخش را به مردم ستمدیده و مظلوم بلوچستان و همچنین به خانواده ایشان و محضر مبارز بزرگوار حاجی خدابخش شه بخش تسلیت گفته از درگاه الله برای شهید مغفرت و رحمت و بهشت برین طلب داریم.

جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

چهارشنبه, مارس ۲۴, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله پیرامون شایعات گسترده در بلوچستان


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله شایعات منتشر شده در بلوچستان پیرامون فرار رهبر مقاومت و انتفاضه امیر عبدالمالک بلوچ از زندان را تکذیب نموده و این شایعات را دسیسه رژیم ولایت فقیه برای کم کردن نگرانی و ناراحتی مردم می داند که می خواهد با نشر اخبار دروغ و شایعه پراکنی مردم را از حق و حقیقت و مقاومت و مبارزه غافل و دور گرداند.
زیرا که دستگیری رهبر مقاومت بالعکس پیشبینی های رژیم موجب شور و نشاط بیشتر مردم و مبارزان شده است و طی چند روز پس از دستگیری صدها تن از جوانان بلوچستان به جنبش پیوسته اند و تقاضای اعزام برای عملیات استشهادی کرده اند و این سیل همچنان در جریان است و هر روز به تعداد جوانان ملحق شده به جنبش افزوده می شود و حتی محبوبیت جنبش با این دستگیری مرزهای ایران را درنوردیده است و مردم بلوچ و اهلسنت در پاکستان ، افغانستان ، امارات ، عمان و ترکمنستان حمایت و همکاری خود با جنبش را اعلام نموده اند و این دستگیری موجب اتحاد و همدلی و وحدت مردم بلوچ و اهلسنت شده است و تمامی گروهها و سازمانهای سیاسی و نظامی در منطقه با جنبش اعلام همبستگی و اتحاد کرده اند و همین امر سبب شده که وزارت اطلاعات به دروغ سازی و شایعه سازی روی بیاورد تا جلوی جوانان را بگیرد اما این شایعات و دروغها هیچ تاثیری بر مردم منطقه نخواهد داشت و نمی تواند از انقلاب در حال رشد جلوگیری نماید.
رهبر مقاومت در بند و اسارت رژیم است و جنبش از همه مردم مسلمان و مومن می خواهد که برای رهبر انتفاضه و مقاومت بلوچستان امیر عبدالمالک دعاء کنند و از پروردگار برای ایشان صبر و استقامت و رهائی از بند رژیم ولایت سفیه بطلبند.
رژیم با چنین شایعات دروغ و بی اساسی نمی تواند و نخواهد توانست مردم را از حق طلبی و مبارزه و مقاومت باز دارد و رژیم بداند که هر رفتاری با رهبر مقاومت انجام گیرد موجب به آتش کشیده شدن منطقه خواهد شد و آنگاه کسی را توان ایستادن در برابر آتش بلوچستان نخواهد بود و عام و خاص در این آتش خواهند سوخت و زابلیهائی که از دستگیری رهبر جنبش خوشحال شده و جشن برگذار کردند خوب بدانند که خانه و کاشانه شان به آتش کشیده خواهد شد و دیگر در جنبش شخص مهربان ورئوفی مانند امیر عبدالمالک نیست که جلوی خشم جوانان را بگیرد.

جنبش مقاومت مردمی ایران(جندالله)

پنجشنبه, مارس ۱۸, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت و عملیات جدید در بم پشت سراوان

به نام خدا

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که فرزندان ایمان و حماسه شامگاه روز چهارشنبه در یک عملیات کمین برای پاسداران نظام در منطقه بم پشت سراوان بلوچستان 13 پاسدار را به هلاکت رسانده و دهها تن دیگر را مجروح کردند.

در حالیکه سپاه پاسداران تمام مرز را از زمین و هوا کنترل می کند فرزندان دلیر بلوچستان در یک عملیات برق آسا در منطقه بم پشت سراوان سپاه پاسداران را هدف قرار داده و 13 تن از پاسداران نظام را به درک واصل کردند و دهها تن دیگر را مجروح نمودند ، در این عملیات مبارزان جندالله با تعداد کم نیروهای سپاه پاسداران که بیش از هزار نفر و با بیش از دویست خودروی نظامی بودند را مجبور به عقب نشینی کردند و در این درگیری فقط یک تن از مبارزان دچار جراحاتی سطحی شده و دیگر مبارزان پس از عملیات با صحت و سلامت به پایگاههای خود در کوههای بلوچستان بازگشتند.

سپاه پاسداران که از حمله ناگهانی مبارزان خشمگین شده بود و عقل و حواس خود را از دست داده برای مخفی کردن رسوائی و ذلت خود به دروغ روی آورده است تا شاید بر ضعف و زبونی و رسوائی خود پرده نهد و به دروغ ادعا کرده است چند تن از اعضای جنبش و از جمله شخصی به نام برکت زامرانی از اعضای جنبش و هدایت کننده عملیات استشهادی پیشین سرباز را به شهادت رسانده اند در صورتیکه چنین فردی عضو جنبش نبوده و ارتباطی با جنبش نداشته است بلکه گزارشهای محلی حکایت دارد که برکت زامرانی یک روز قبل از عملیات مبارزان در بمب پشت و روز سه شنبه در یک درگیری جداگانه در منطقه کافه بلوچی سرباز کشته شده است و این فرد اصلا پاکستانی بوده و از منطقه زامران پاکستان می باشد و هیچ ارتباطی با جنبش نداشته است که هیچ اصلا ایرانی نیست اما رژیم به دروغ وی را عضو جنبش و هدایت کننده عملیات سرباز معرفی کرده است تا شاید بتواند با دروغ مردم را بفریبد.

مبارزان جنبش پس از عملیات موفق خود علیه سپاه پاسداران با صحت و سلامت به پایگاههای جنبش در کوههای بلوچستان بازگشته اند و اخبار منتشر شده توسط رژیم کاملا دروغ و فقط برای مخفی کردن ضعف و ناتوانی اش می باشد که با این همه نیرو چگونه چنین ضربه سنگینی خورده است.

سپاه پاسداران و رژیم ولایت فقیه بداند که فرزندان بلوچستان لحظه ای آرام نخواهند نشست و خواب و آرامش و سکون را از متجاوزان و ستمگران سلب خواهند کرد و سپاه چاره ای جز شکست و زبونی و خواری در بلوچستان ندارد و باید بلوچستان را به مردم بلوچ واگذار نموده و حقوق مردم را به آنان بازگرداند.

عملیات ها همچنان ادامه دارد و جنایتکاران و متجاوزان همانگونه که شامگاه چهار شنبه هدف قرار گرفتند وفرار را بر قرار ترجیح دادند و کشته ها را پشت سر گذاشتند باز هم هلاک و نابود خواهند شد.

جنبش مقاومت مردمی ایران( جندالله )

پنجشنبه, مارس ۴, ۲۰۱۰

پیام محمد ظاهر بلوچ جانشین رهبر جنبش مقاومت


بسم الله الرحمن الرحیم
و ان جندنا لهم الغلبون
مردم شریف ایران
جامعه ستمدیده اهلسنت
ملت مظلوم بلوچ
هفته گذشته حادثه ای دردناک و غم انگیز رخ داد که قلب انسانهای آزاده در چهار سوی جهان را به درد آورد و اشک مومنان را سرازیر نمود و خصوصا بلوچستان را در غم کامل فروبرد ، چنانکه تاریخ این دیار چنین غم و اندوهی به خود ندیده است ، و آن دستگیری ابرمرد تاریخ بلوچستان و رهبر مبارزان اهلسنت و دلیر مرد ایران امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک قیده)بود.
آری حادثه ای دردناک بود و بیش از همه دلهای یاران و یاوران و دوستان و دوستداران و عاشقان رهبر فرزانه و امیر بزرگوار را به درد آورد و بی شک که این یک سانحه تاریخی برای آزادی خواهان و آزادگان جهان بود و موجب تاسف و تاثر همگان شد.
اما این سانحه دردانگیز با تمام غم و اندوهی که در پی داشت ذره ای تردد و تزلزل در فرزندان روحانی رهبر عزیز پدید نیاورد بلکه بیش از پیش ایمانها را قوی تر ، عزمها را مستحکم تر و اراده ها را راسخ تر نمود و این به فضل الله و تلاشها و مجاهدتها و تربیت رهبر بزرگوار بود که مبارزان و مجاهدان با ایمان کامل بر پروردگارشان باری دیگر در راه جهاد و مبارزه تجدید عهد نموده و از سر نو با پروردگارشان پیمان مرگ بستند.
سانحه دستگیری رهبر عزیز اگرچه خیلی بزرگ است اما با خود نوید پیروزی می دهد زیرا سختیها و مشکلات و مصایب با خود آسانیها و پیروزیها را به همراه دارد (فان مع العسر یسرا ان مع العسر یسرا) و ما به پروردگارمان ایمان داریم که در برابر این مصیبت بزرگ به ما پیروزی بزرگی عنایت می فرماید و این وعده الهی است و الله تعالی هرگز خلاف وعده نخواهد کرد.
چنانچه پروردگارمان می فرماید:أَمْ حَسِبْتُمْ أَن تَدْخُلُواْ الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُم مَّثَلُ الَّذِينَ خَلَوْاْ مِن قَبْلِكُم مَّسَّتْهُمُ الْبَأْسَاء وَالضَّرَّاء وَزُلْزِلُواْ حَتَّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُواْ مَعَهُ مَتَى نَصْرُ اللّهِ أَلا إِنَّ نَصْرَ اللّهِ قَرِيبٌ
آيا پنداشتيد كه داخل بهشت مىشويد و حال آنكه هنوز مانند آنچه بر [سر] پيشينيان شما آمد بر [سر] شما نيامده است آنان دچار سختى و زيان شدند و به [هول و] تكان درآمدند تا جايى كه پيامبر [خدا] و كسانى كه با وى ايمان آورده بودند گفتند پيروزى خدا كى خواهد بود هش دار كه پيروزى خدا نزديك است.
دستگیری رهبر عزیز واقعا که سخت و شدید و تکان دهنده بود و ما به پروردگارمان ایمان و یقین کامل داریم که پس از این مصیبت بزرگ به ما فتح و پیروزی خواهد داد و جشن و شادی ستمگران و ظالمان را به غم و عزا تبدیل خواهد کرد. والله علی کل شیء قدیر

من به عنوان مسئول جدید جنبش و جانشین رهبر عزیز به مردم ایران و جامعه اهلسنت و ملت بلوچ نوید فتح و پیروزی می دهم و مردم ستمدیده بدانند که عهد و پیمان فرزندان و سرمچاران و سربازان جنبش با پروردگارشان بوده است و تا آخرین قطره خون بر عهد و پیمان خود ایستاده اند و حوادث و سوانح و مصایب هرگز نمی تواند خللی در ایمان و عزم آهنین فرزندان دلیر جنبش مقاومت ایجاد نماید همانگونه که یاران پیامبر در سخت ترین شرایط به جای تردید و تزلزل مستحکم تر شده و اعلام می کردند : حسبنا الله و نعم الوکیل
همچنین من از مردم و خصوصا از جوانان می خواهم هر چه زودتر به صفوف جنبش ملحق شده و بدانند که تنها راه نجات از سلطه ستمگران و متجاوزان و تعدی گران مقاومت و مبارزه مسلحانه است و من از همه مردم ایران اعم از مردم شجاع کردستان و مردم خون گرم ترکمن و دلیر مردان عرب اهواز و حماسه سازان بلوچستان و غیورمردان فارس و مردان آهنین ترک می خواهم که علیه ظلم و تجاوز رژیم ولایت فقیه قیام مسلحانه نموده و جنبش آمادگی خود را برای آموزش همه مردم ایران در همه زمینه های نظامی و چریکی اعلام می نماید.
من درد و نگرانی جامعه اهلسنت و خصوصا مردم بلوچستان را درک می کنم اما آنها مطمئن باشند که فرزندان ایمان و حماسه لحظه ای از عهد و پیمان خود غفلت نخواهند کرد و راهی که امیر عبدالمالک ترسیم نموده بود را با جدیت و عزمی مستحکم تر ادامه خواهند داد و هرگز به جنایتکاران ولایت فقیه اجازه نخواهند داد که در بلوچستان با آسایش و امنیت زندگی کنند و بلوچستان را برای بیگانگان جنایتکار تبدیل به جهنمی بس خطرناک تر از قبل خواهند کرد.
امروز از گوشه و اطراف بلوچستان و ایران مردم و جوانان پیام می فرستند و اعلام می کنند که ما به راه امیر عبدالمالک ادامه خواهیم داد و حتی صدها جوان اعلام کرده اندآماده عملیات استشهادی علیه پایگاههای رژیم در تمام نقاط ایران هستند و این خود نوید و مژده ای بس بزرگ از جانب پروردگار است و نشان می دهد مبارزه و مقاومت در اعماق دل مردمان ما جای گرفته است و حذف کردن، شهید کردن و دستگیر کردن شخصی نمی تواند این انقلاب بزرگ را خاموش گرداند .
من به اقتدا به رهبرم می گویم:
یا زندگی با عزت یا مرگ با شرف
زنده باد آزادی ، زنده باد مقاومت
محمد ظاهر بلوچ
جانشین رهبر جنبش مقاومت جندالله


شنبه, فوریهٔ ۲۷, ۲۰۱۰

بیان جديد من جند الله حول تعيين خليفة قائد الحركة

بيان جديد من جند الله حول تعيين خليفة قائد الحركة
بسم الله الرحمن الرحیم
كَتَبَ اللَّهُ لأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ
وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الغَالِبُونَ
تعلن حركة المقاومة جندالله لكل الشرفاء من أبناء بلوشيستان و كل الشعوب في جغرافية فارس ان بعد الحادث الأليم لأسر قائد الحركة ، اجتعمت اللجنة المركزية اجتمعت بكل أعضائها و الفصائل المتحالفة معها و بحثت موضوع تعيين خليفة ومسؤولية الإجراءات التنفيذية في غياب القائد و باتفاق كل أعضاء الحركة و الفصائل المتحالفة تم أختيار الحاج محمد ظاهر بلوش خليفة للأمير عبدالمالك و كل الأعضاء بايعته على السير في نهج المبادئ السامية وأهداف النبيلة للأمير عبدالمالك (حفظه الله و رعاه و فك أسره) حتى الموت.
في هذا الإجتماع التي اخدت فيه البيعة للخليفة، شاركت كل عشائر وافخاذ قبيلة سرحد بفروعها الثلاثة ريغي ، ناروئي و شهلي بر و كذلك شاركت كل فصائل المقاومة من مناطق مكران و هي صلاح زهي ، درخشان و شاهوزئي و الأقوام الأخرى و بايعت الحاج محمد ظاهر بلوش و تعهدت بأن تستمر في النضال والكفاح و والجهاد الى آخر قطرة في دمها .
في هذا الإجتماع أقسم كل مناضلي الحركة و الفصائل المتحالفة بأن تسمتر بالنضال والجهاد كما رسم خطوطها قائدنا الأمير عبد المالك (حفظه الله و رعاه و فك أسره) وليعلم الجميع ان قائدنا علم كوادر سوف تستمر في تحقيق أهدافه السامية و الحركة لا تختصر بقائدها فقط حتى تواجه المشاكل بعد إعتقاله أو تتوقف حركتها بل أصبحت الحركة أقوي للإستمرار في نهجها و توفيق الله و نصرته مع المجاهدين و الذين ينصرون دينه و المناضلين بحول الله و قوته و بعزم راسخ و إرادة عالية تستمر في طريق الجهاد الى آخر قطرة من دمها و هذا عهد كل المناضلين مع الله سبحانه وتعالى.
و ليعلم النظام انه سيواجه حركة أقوي و أشد صلابة من أي وقت مضى ولم تكن تدر بخلده و سيرى ان الأبطال ابنائنا البلوش المؤمنين ماذا يفعلون بالمحتلين و المعتدين و الظالمين و ستفضح كذبة كبار رؤوس النظام قريبا.
الحق بأي حال من الأحوال هو المنتصر و الكفر و الظلم و الباطل الى زوال و اذا احتفل الكفار هذا اليوم و اقاموا مناسبات الفرح سيرون قريبا فنائهم و ذهابهم أدراج الرياح و الهلاك و عندها ستفضح كذبتهم للجميع و سيفهمون ان بلوشيستان لم يكن لهم مضمار يصولون و يجولون به و هذا كان الهدف النبيل لقائد الحركة و ابنائه المعنويين سيفسرون هذه الرؤيا على أرض الواقع.
حركة المقاومة جند الله

پنجشنبه, فوریهٔ ۲۵, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله در مورد تعیین جانشین برای رهبری جنبش


بسم الله الرحمن الرحیم
كَتَبَ اللَّهُ لأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ
خدا مقرر كرده است كه حتما من و فرستادگانم چيره خواهيم گرديد آرى خدا نيرومند شكستناپذير است

وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الغَالِبُونَ
ارتش ما (جندالله) البته که در آینده غالب هستند.
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که پس از حادثه جانکاه دستگیری رهبر جنبش ، کمیته مرکزی جنبش طی نشستهائی با تمامی اعضا و متحدین جنبش ، موضوع جانشینی و همچنین مسئولیت اجرائی جنبش را در غیاب رهبر مورد بررسی قرار داد و امروز در نشست نهائی و اخیر به اتفاق آرا و با موافقت همه اعضای جنبش و همچنین با موافقت همه متحدین حاج محمد ظاهر بلوچ به عنوان جانشین امیر عبدالمالک انتخاب شدند و همه مبارزان با ایشان در راستای آرمانها واهداف والای امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) بیعت نموده و پیمان نبرد تا مرگ بستند.
در این نشست و پیمان تمامی اقوام و قبایل سرحد اعم از شه بخش ، ریگی ، ناروئی و شهلی بر و همچنین تمامی گروههای مبارز از مناطق مکران اعم از صلاح زهی ، درخشان و شاهوزئی و سایر اقوام با حاج محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و پیمان بستند که تا آخرین قطره خون به نبرد و مبارزه و جهاد ادامه خواهند داد.
در این نشست همه مبارزان جنبش و گروههای متحد سوگند خوردند همانگونه که رهبر عزیز جنبش امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) خطوط مبارزه و جهاد را ترسیم کرده بودند به نبرد و مبارزه ادامه دهند و مردم بدانند که رهبر عزیز مبارزانی تربیت کرده که به نحو احسن آرمانهای وی را به پیش خواهند برد و جنبش تنها در رهبر خلاصه نبوده است که با دستگیری وی مشکلی رخ دهد و یا حرکت متوقف شود بلکه جنبش استوارتر از پیش به راهش ادامه خواهد داد و مدد و نصرت پروردگار هم با مجاهدان و نصرت کنندگان دین خواهد بود و مبارزان با تکیه و اعتماد بر ذات الله با عزمی راسخ و همتی وافر راه جهاد را تا آخرین لحظه زندگی ادامه خواهند داد و این عهدی است که امروز همه مبارزان با پروردگارشان بستند.
رژیم هم بداند که با جنبشی مقتدرتر و مستحکم تر از قبل مواجه خواهد شد که هرگز بدان فکر نکرده است و خواهد دید که فرزندان دلیر و مومن بلوچستان با متجاوزان و اشغالگران و ستمگران چه خواهند کرد و بزودی ادعاهای دروغین سرکردگان رژیم به باد هوا خواهند رفت.
حق در هر صورت پیروز است و باطل ، ظلم و کفر نابود شدنی است و اگر امروز کافران جشن گرفته و مراسم شادمانی برپا کرده اند بزودی شاهد تباهی و بربادی و هلاکت خود خواهند بود و آنگاه دروغهایشان برای همگان آشکار خواهد شد و به یقین خواهند دانست که بلوچستان برایشان جولانگاه تاخت و تاز نخواهد بود و همین بود آرمان رهبر جنبش و فرزندان معنوی اش این رویا را تعبیر خواهند کرد.
جنبش مقاومت جندالله

سه‌شنبه, فوریهٔ ۲۳, ۲۰۱۰

بيان جديد لحركة المقاومة*جندالله

بسم الله الرحمن الرحيم*
تعلن حركة المقاومة جندالله لكل الشرفاء من أبناء بلوشيستان و كل الشعوب في جغرافية فارس بأن اليوم الثلاثاء و في عملية موجعة و مؤلمة التي أساءت الى مشاعر الملايين من قلوب الأحرار في بلوشستان والمناطق الأخرى تم إعتقال زعيم الحركة في عملية إرهابية نفذتها اجهزة مخابرات غربية والمخابرات الأمريكية السي آي أي و المخابرات الأفغانية و المخابرات الباكستانية و سلمته الى نظام ولي الفقيه.
وفقا للمعلومات الإستخبارية التي حصل عليها فرع مخابرات الحركة ان اجهزة المخابرات الغربية لعبت دورا كبيرا بواسطة تتبع حركة زعيمنا*عن طريق الأقمار الصناعية وباستخدام طائرات تجسسية و ... وهذا يثبت العلاقات الوثيقة بين النظام في طهران مع أمريكا و لم يستطع النظام انكار هذا التعاون مع هذه الأجهزة الى درجة اعترف وزير إطلاعات بتعاون أحد أهم الأجهزة المخابراتية في هذا الخصوص و استند على معلومات حصل عليها من جهاز مخابرات أجنبي في مؤتمره الصحفي.
النظام و وزارة إطلاعات احقر و أجبن من القيام بمثل هذه العمليات و قريبا سنكشف وثائق تثبت التعاون بين أجهزة المخابرات البريطانية و الأمريكية والأجهزة المخابراتية في المنطقة مع نظام ولي الفقيه.
وبهذه المناسبة تدعي حركة المقاومة الشعبي البلوشية جندالله، اهل السنة و البلوش الى التحلي بالصبر و ليعلم الكل ان هذا قدر وفضل من الله علينا و نسلم انفسنا للباري و نعمل بما أمرنا به و أي مصيبة لا تثنينا عن طريق الحق والحقيقة و الكفاح و الجهاد.
الأنبياء و الكبار من أوليائه و المجاهدين و المصلحين تحملوا مشاكل أكبر من هذا لكن لم تسبب في إطفاء شعلة الحق بل هذه المصيبة الكبيرة تستنهض همومنا أكثر من أي وقت مضى للكفاح و الجهاد و القربان الكبير يمهد طريق الحق و الحرية والكرامة الى الشعب البلوشي و اهل السنة .
هذه المصيبة وان كانت كبيرة علينا لكن الوضع ليس كما يصوره هذا النظام المجرم و قائدنا المحبوب درب و علم المئات من أبناء شعبه و الحركة مستمرة بكامل القوة في نهجها و العالم سيشهد كيف يرد ابناء بلوشيستان البواسل على النظام و على النظام ان ينتظر المزيد من العمليات لم تخطر له ببال و لم يتوقعها.
وتحذر الحركة النظام* و تحذر الحركة مرة أخرى ان بلوشيستان كله تحول الى عبد المالك و عبدالمالك ليس شخص واحد بل عقيدة و نظرية و فكر لم تندثر أبدا و قريبا سيعلم النظام وزمرته هذا في المنطقة.
الحركة المقاومة للشعب البلوشي و أهل السنة (جندالله)

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله


بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که بامداد امروز سه شنبه حادثه ای تلخ و دردناک رخ داد که قلب ملیونها انسان آزاده را در ایران و بلوچستان به درد آورد و آن اینکه رهبر بزرگوار جنبش مقاومت در یک عملیات تروریستی و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غرب از جمله سیا و اطلاعات افغانستان و اطلاعات پاکستان دستگیر و به رژیم جنایت پیشه ولایت فقیه تحویل داده شد.

طبق اطلاعاتی که شاخه اطلاعاتی جنبش بدان دست یافته است سرویسهای اطلاعاتی غرب در دستگیری رهبر جنبش همکاری بسیار زیادی از جمله کنترل خط های ماهواره ای و همچنین استفاده از هواپیماهای جاسوسی و ..... داشته اند که نشان می دهد امریکا و غرب نزدیک ترین ارتباط ها را با رژیم ایران دارند به صورتی که رژیم تهران نمی تواند همکاری سرویسهای اطلاعاتی کشورهای غرب را انکار نماید تا آنجائیکه وزیر اطلاعات در کنفرانس خبری به همکاری یک سرویس اطلاعاتی در این باره اذعان نمود و تمامی اطلاعاتش را به نقل از یک سرویس اطلاعاتی بیگانه ارائه داد.

رژیم ایران و وزارت اطلاعاتش حقیرتر و ناچیزتر از اینند که چنین عملیاتی را به اجرا در آورند و ما به زودی مدارکی را از همکاری امریکا و انگلیس و سرویسهای اطلاعاتی منطقه را با رژیم ولایت فقیه ارائه خواهیم داد.

طی این اطلاعیه جنبش مقاومت مردمی ایران مردم مومن اهلسنت و بلوچ را به صبر فرا می خواند و باید همه بدانند که این قضاء و فیصله الهی بوده است و ما در برابر الله تسلیم هستیم و احکامش را تعمیل می کنیم و هی مصیبتی نمی تواند ما را از راه حق و حقیقت و مبارزه و جهاد بازدارد.

مشکلاتی بس از این بزرگتر بر پیامبران و بزرگان و مجاهدان آمده است اما هرگز سبب خاموش شدن حق نشده است بلکه این مصیبت بزرگ عزم ما را برای مبارزه و جهاد راسخ تر نموده و این قربانی بزرگ راه عزت و آزادی را برای ملت بلوچ و جامعه اهلسنت فراهم خواهد کرد.

این مصیبت گرچه بزرگ است اما آنطور که رژیم ادعا می کند نیست بلکه رهبر محبوب ما صدها جوان را تربیت نموده و پرورش داده است و جنبش با اقتدار کامل و تام به راهش ادامه خواهد داد و جهان خواهد دید که فرزندان غیور بلوچستان چه پاسخی به رژیم ایران می دهند و رژیم باید منتظر حملاتی باشد که هرگز به فکر و خیالش هم نبوده است.

جنبش به رژیم هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که بداند امروز بلوچستان کاملا عبدالمالک شده است وعبدالمالک یک فرد نیست بلکه یک نظریه و تفکر و اندیشه است که هرگز از بین نخواهد رفت و بزودی رژیم و مزدورانش در منطقه این حقیقت را درخواهند یافت.

جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

یکشنبه, فوریهٔ ۱۴, ۲۰۱۰

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت مردمی ایران


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رژیم ولایت فقیه پس از عملیات استشهادی پیشین با وساطت سفید ریشان منطقه از جنبش تقاضای گفتگو نمود که جنبش با اصرار سفید ریشان منطقه و در راستای رسیدن مردم بلوچ و اهلسنت به حقوق طبیعی و انسانی به این تقاضا لبیک گفت و نمایندگانی از تهران برای گفتگو به بلوچستان اعزام شدند و باب گفتگوها باز شد که محور گفتگوها و مذاکرات بر حقوق سیاسی و مدنی و اجتماعی ملت بلوچ و اهلسنت بود و جنبش با طرح مطالبات بنیادین و منطقی و مشروع مردم مذاکرات را به پیش برد و در یک چارچوب معقول خواهان رسیدگی به مشکلات و اوضاع منطقه شد و با تقاضای تمدید مدت مذاکرات بنابر حسن نیت و پیشرفت در گفتگو موافقت نمود و در طول این مدت به صورت اعلام نشده ای آتش بس نموده و تمامی فعالیتهای نظامی خود در منطقه را به حالت تعلیق در آورد.
اما رژیم هر بار به سیاست وقت کشی پرداخته و در راستای مطالبات مشروع جنبش
که همان مطالبات مردم هستند هیچ گام محسوسی برنداشت و در عمل نشان داد که حاضر نیست به مطالبات و حقوق حقه مردم بپردازد و هدفش از گشودن باب مذاکره فقط و فقط وقت کشی و دستیابی به پایگاهها و فرماندهان و شخص رهبری جنبش می باشد که الحمدلله در تمامی نقشه هایش ناکام و ناموفق شد و وقت برای اجرای عملیات بسیار زیاد است و در این گزینه هم بهره ای نخواهد برد.
مذاکرات به دعوت رژیم و با وساطت سفید ریشان منطقه آغاز شد اما رفتار رژیم در طول مدت مذاکره نشان داد که رژیم هیچ اعتقادی به حقوق ملت بلوچ و جامعه اهلسنت ایران ندارد و فقط خواهان حکومت قاهره بر جامعه و اطاعت بی چون و چرا ملت است و حقوق مردم هیچ ارزشی برای حکومتگران تهران ندارند.
بنابر این و با پایان آخرین مهلت جنبش مقاومت اعلام می نماید که فعالیتهای نظامی خود در منطقه را از سرخواهد گرفت و عملیاتها و خصوصا عملیاتهای استشهادی را به زودی به اجرا در خواهد آورد.
جنبش با آغاز دوباره عملیاتها مردم ایران را به مقاومت مسلحانه فرا می خواند و آمادگی خود را برای آموزش جوانان اعلام می نماید و مردم ایران بدانند که هیچ راهی برای نجات از این رژیم جز مقاومت مسلحانه وجود ندارد و فقط با اسلحه می توان این نظام را از بین برد و سرنگون نمود.
جنبش مقاومت طی این اطلاعیه از برادران کرد و عرب و ترکمن می خواهد به سازماندهی نظامی پرداخته و عملیاتهای خود را علیه رژیم از کردستان و اهواز و ترکمنصحرا آغاز نمایند و جنبش مقاومت آمادگی خود را برای آموزش در زمینه بمب سازی و انفجار کنار جاده ای و انواع انفجارهای دیگر اعلام می نماید و خصوصا از برادران کرد و عرب می خواهد هر چه زودتر به صف مبارزه و جهاد بپیوندند.
طی این اطلاعیه به علمای کرام توصیه می کنیم به صف جهاد و مبارزه ملحق شوند و بدانند که مردم در کنار حق و حق طلبی خواهند ایستاد و هر اندازه که علمای کرام سکوت کنند به همان اندازه مردم از آنها دور خواهند شد و علمای کرام جایگاه خود را از دست خواهند داد.
همچنین جنبش مقاومت به ریش سفیدان و خصوصا آنانی که به نمایندگی رژیم به پایگاههای جنبش آمدند متذکر می شود که رژیم ولایت فقیه یک رژیم پلید و فاسد است که هیچ اعتقادی به گفتگو و مذاکره ندارد و فقط می خواهد از طریق این گفتگوها به اهداف شوم خود برسد لذا بهتر است که معتمدین و ریش سفیدان صف خود را از رژیم جدا کرده و به صف مبارزان بپیوندند.
جنبش مقاومت به رژیم هشدار می دهد که خود را آماده نبردی سخت کند که سال جاری شدید ترین حملات علیه اهداف نظامی وسیاسی و اقتصادی رژیم به اجرا درخواهند آمد و جنبش با تمام قدرت مشتهای محکمی را بر پیکر فرسوده نظام فرودخواهد آورد.
رژیم بداند همانند گذشته در برابر جنبش شکست خواهد خورد و ضربه های بسیار سخت تری خواهد خورد و دلیرمردان مومن و غیور جنبش ، بلوچستان را تبدیل به جهنمی آتشین برای رژیم و همه متجاوزان و هواداران و پیروان رژیم خواهند کرد.
کسانی که رژیم را همراهی می کنند هدف حملات شدید جنبش قرار خواهند گرفت و هر اقدام رژیم با حمله به اتباع و پیروان رژیم در بلوچستان پاسخ داده خواهد شد.
جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)