Kategori: Acil Kurye

İSTANBUL YAYA KURYE

Yazan: KraL on Eyl 26th, 2010

Etiketler Paylaş Yorumlar (0)

arabalı kurye dagitim sözleşmesi dvd dvd film ekspres kurye express kurye gece kurye hızlı kurye kargo kurye kurye abone kurye hizmetleri kurye yetki belgesi kuryecilik kuryelerimiz lider kurye lider kurye ekibi liderkurye moto kurye motosikletli kurye normal kurye P1 yetki belgesi uçak kargo uçak kurye yaya kurye Müşterinin evrak’ını istediği zamanda, İstanbul içinde istediği yere kaliteli hizmet anlayışı ve sürekli bilgi aktarımı ile sağlam teslim edebilmek.Çalışanların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamak, eğitim ve disipline gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini arttırmak. Şirket faaliyetlerini ekip çalışması ile yerine getirmek, hatasız ve kaliteli iş anlayışını benimseyerek iletişim ağ ile örülmüş bir çalışma ortamı oluşturmak ve aksaklıklara fırsat vermemek. Çıkabilecek sorunları kabullenerek çözüm yolu üretmek ve iyileşme ve gelişme yolunda etkin adımlar atmak. Sektörümüze hitap eden teknolojik gelişmeleri takip ederek verimliliği arttırmak. Etkili iletişim ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını tespit etmek, yapacağımız analizler sonucunda müşteri memnuniyetini arttırma yönünde hizmet vermektedir.

Halkdilinde elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye denen Kurye, günümüzde ise genelde büyükşehirlerin ( özellikle İstanbul başta olmak üzere ) trafik yoğunluğu sebebi ile evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselere denir.

Kuryeler yapmış oldukları iş alanında Yaya Kurye, Arabalı Kurye, Motorlu Kurye ve Kiralık Kurye olmak üzere 4 hizmette sınıflandırılırlar.

Benzer Yazılar
Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar.

Niye İlk Yorum Yapan Siz Olmayasınız?

Gravatar AlınYorum Yapabilirsiniz

İsim: « Gerekli

Email Address: « Gerekli (Sİtede Görünmez)

Website URL: « İstege Baglı

Aşagıdaki Etiketleri Kulanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>