Atpakaļ Tālāk

Zoodārza apmeklētāju līderos šogad Gulbji

«Apollo», izglitiba@apollo

Pirmdiena, 11. oktobris (2010) 10:22    |    Komentāri: (3)

ieteikt draugiem - draugiem.lv twitter.com blogs.lv       Drukāt     Nosūtīt draugam

Kā jau ierasts, oktobrī zoodārzs svin dzimšanas dienu. Tās tradicionāla sastāvdaļa ir «Dzīvnieku dienas». Šogad tās notika 9. un 10. oktobrī, kad zoodārzs kopā ar apmeklētājiem svinēja savu 98. dzimšanas dienu un īpaši aicināja ciemos apmeklētājus, kuru vārds vai uzvārds saistīts ar kāda dzīvnieka nosaukumu. Visiem šiem īpašajiem zoodārza viesiem, kuri visa mūža garumā aktīvi popularizējuši dzīvnieku pasaules daudzveidību, biļetes DZĪVNIEKU DIENĀS pienācās par puscenu.

Foto: Publicitātes foto

Kopumā kasēs Rīgas zoodārzā un filiālē CĪRUĻI ieradās 1349 «dzīvniecisko» vārdu un uzvārdu nēsātāji, pārstāvot 36 zīdītājdzīvnieku (arī Žirafes!), 45 putnu, 15 kukaiņu, 16 zivju sugas. Ieradušās bija arī Ķirzaku, Vēžu un Zirnekļu ģimenes.

Pēc sestdienas rezultātiem vadībā izvirzījās «dažādu tautību» Gulbji (Ļebedevi, Švāni u.c.), Vilki (Vilciņi, Volkovi, Volfi u.c.), Vanagi (Daugavvanagi u.c.), Zaķi (Zaķīši, Zaicevi, Zajaci u.c.) un Dzērves (Žuravļevi u.c.).

Apkopojot abu dienu informāciju no zoodārza un filiāles CĪRUĻI kasēm, secinājām, ka šogad visčaklākie zoodārza draugi ir:

Reklāma

1. vieta – Gulbji -76 , pērn ieņēma 3.vietu;
2. vieta – Vilki - 64, pērn ieņēma 4.vietu;
3.-4. vieta – Gaiļi - 52 un Lāči  - 52, kuri pērn pirmajā trijniekā neiekļuva.
Pie lielākām saimēm pieskaitāmi arī Kazas (50), Lūši un Zaķi (49), Baloži (44), Brieži un Strazdi (43), Ērgļi (42), Vanagi (41).

Īpašs prieks bija par Kaijas Daugavvanagas, Kaijas Gulbes, Irbes Balodes, Mārītes Vilciņas, Mārītes Lūses, Mārītes Gailes, Mārītes Sīles, Mārītes Vanagas ierašanos, jo ar dzīvnieku nosaukumiem saistīts gan viņu vārds, gan ari uzvārds, tātad – ieeja bez maksas.

2009. gadā visaktīvākie Rīgas zoodārza apmeklētāji bija Zaķi, Brieži, Gulbji, Vilki un Vanagi, bet 2008. gadā - Baloži, Gulbji, Vilki un Lāči. Kā redzams, «līderi» katru gadu mainās, šogad pirmajā trijniekā ir izdevies iekļūt arī Gaiļiem.PĒDĒJIE KOMENTĀRI Lasi visus komentārus(3)
Domā, ko raksti     12.10.2010 15:49:27     Ziņot!

Nomelnošanas kampaņa. Baiss formulējums- "dzīvniecisks"uzvārds (tiešais tulkojums no krievu valodas un pats rakstītājs ir dzīvnieks. Izvēlieties formulējumus, kad runājat par latviešu tautu, kurai raksturīgs garīgums.

Urtika     12.10.2010 05:25:12     Ziņot!

Jauki, mīļi un interesanti! Zināju Kāķi un Zivtiņu. Traumās bija dakteri Zaķis un Lapsa. Abi operēja.

Koļenkor     11.10.2010 11:02:59     Ziņot!

Kurbadi.


Ienāc ar savu lietotājvārdu


Apollo neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. Apollo aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā Apollo ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam Apollo lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un Apollo ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.

Apollo lietošanas noteikumi


Tiramisu kaloriju skaitītājiem (10)

Maskarpones siera tauku saturs ir no 50 līdz 75%, tāpēc šī treknā produkta...

Kļūsti par reportieri!
images/v5/1px.gif" width="4px" height="7px" border="0" alt=""/>-->
LAIKA ZIŅAS
neliels sniegs Rīga šobrīd:
neliels sniegs -7 °C

Vējš: 6 m/s Z
Saule lec: 9:01 riet: 15:51
Dienas ilgums: 6h 50min
Šodienas gaviļnieki:
Daniela, Dāniels, Dāvids, Dāvis
Republikas diena Madagaskarā