او ال سی چیست

سایت OLC یک مرکز آموزش آنلاین (eLearning) زبان انگلیسی است که شما می توانید با استفاده از سرویس های آموزشی آن بصورت آنلاین و از طریق اینترنت، در منزل و یا محل کار خود به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر ...

چگونه از او ال سی استفاده کنیم

برای شروع در آموزشگاه مجازی عضو شوید. برای عضویت رایگان در این بخش می توانید به عضویت رایگان مراجعه کرده و فرم عضویت را تکمیل کنید.

اطلاعات بیشتر ...

او ال سی چه سرویس هایی دارد

استاد راهنمای آنلاین، کلاس مجازی، کتابخانه الکترونیکی، انجمن زبان انگلیسی، گفتگوی آنلاین، تلویزیون و رادیو اینترنتی، مرجع گرامر، مرجع لغات، مرجع گفتاری و شنیداری، آزمون ورودی رایگان، آزمون های ماهانه.

اطلاعات بیشتر ...

چرا می توانیم به او ال سی اعتماد کنیم

دارای تاییدی از معاونت فناوری ارتباطات وزارت آموزش و پرورش. اثر برتر در دومین جشنواره ملی دستاورد های رایانه ای. دارنده لوح نوآوری در دومین جشنواره رسانه های دیجیتال و لوح تقدیر از دومین همایش آموزش الکترونیکی در ایران

اطلاعات بیشتر ...

شارژ خدمات آنلاین چیست

با خرید کارت شارت شارژ خدمات آنلاین یک شماره سریال و Pin Code برای شما ارسال می شود که پس از وارد کردن آن در سایت می توانید از تمام خدمات آمورشی سایت بدون محدودیت زمانی یا مکانی استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر...

آموزش زبان از طریق پیام کوتاه

آموزش زبان از طریق SMS یکی از جذاب ترین روشهای به خاطر سپردن نکات مفید، لغات روزمره و اصطلاحات پرکاربرد و بسیاری از موارد دیگر در زبان انگلیسی است.

اطلاعات بیشتر...

آموزش الکترونیکی یا یادگیری الکترونیکی چیست

با گسترده شدن فناوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه، ابزار ها و روش های آموزش نیز دچار تحول شدند.

اطلاعات بیشتر ...

آموزش رایگان چگونه است

شما می توانید قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی سایت به مدت 1 هفته (7 روز) از سرویس های سایت بصورت رایگان استفاده کنید. برای ثبت نام به آموزشگاه مجازی وارد شوید و سپس بر روی گذینه New Member Sign up کلیک کنید.

ورود به آموزشگاه مجازی