RADIJO IR TV PROGRAMŲ SIUNTIMAS

Telecentras eksploatuoja didžiausius radijo ir televizijos programų siuntimo tinklus Lietuvoje. Didžiojoje šalies teritorijos dalyje jau veikia ne tik antžeminės analoginės, bet ir antžeminės skaitmeninės televizijos tinklai.

Antžeminės analoginės TV siųstuvai
Antžeminės skaitmeninės TV siųstuvai
Radijo siųstuvai

INTERNETO PASLAUGOS

Lietuvos interneto rinkoje Telecentras – jau beveik 10 metų. Plačiajuosčio interneto paslaugas bendrovė teikia naudodama fiksuotą belaidę ir mobiliojo ryšio technologijas. Interneto galimybės išnaudojamos kuriant įvairias naujas paslaugas.

4G internetas MEZON
Internetas ERDVĖS
Neringa ERDVĖS

PAUKŠČIŲ TAKAS

Vilniaus TV bokštas tarnauja radijo ir televizijos programų siuntimo, taip pat ir kitoms paslaugoms teikti. Aukščiausiame šalies statinyje (326,5 m) įrengtos muziejinės ekspozicijos, konferencijų ir pobūvių salės, restoranas – apžvalgos aikštelė.

Restoranas
Konferencijų ir pobūvių salės
Muziejinės ekspozicijos
BENDROVĖS NAUJIENOS
2011 sausio 30 d.

Vilniaus TV bokštui – 30 metų

Pirmas betono kubas į Vilniaus TV bokšto pamatus buvo supiltas 1974 m. gegužės 31 d., o priėmimo eksploatuoti aktas patvirtintas – 1981 m. sausio 30-ąją. Aukščiausias Lietuvos statinys (326,5 m) telekomunikacijų reikmėms tarnauja jau 30 metų. Vilniaus TV bokštą eksploatuoja AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras).

Daugiau

IŠSKIRTINIAI PROJEKTAI
2010 rugsėjo 24 d.

Mobilusis 4G ryšys „WiMAX“ tarnauja viešojo transporto keleivių patogumui ir saugumui

UAB „Vilniaus troleibusai“ ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) praneša apie bendro projekto „Mobiliojo 4G ryšio technologijos „WiMAX“ panaudojimo viešajame transporte galimybės“ pradžią. Penkiolikoje Vilniaus devyniolikto maršruto troleibusų jau veikia nemokama „WiFi“ ryšio zona, dešimtyje troleibusų įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros. Apie tai keleivius įspėja specialūs informaciniai lipdukai. Bandomasis projektas tęsis iki š.m. gruodžio 7 d.

Daugiau

MES IR VISUOMENĖ
2011 vasario 22 d.

Vilniečiai ir toliau naudosis „WiFi“ ryšiu troleibusuose nemokamai

Šiais metais Vilniaus miesto troleibusuose „WiFi“ ryšiu ir toliau bus galima naudotis nemokamai. Užbaigus bandomąjį projektą „Mobiliojo 4G ryšio technologijos „WiMAX“ panaudojimo viešajame transporte galimybės“, UAB „Vilniaus troleibusai“ ir AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) susitarė dėl nemokamos „WiFi“ paslaugos pratęsimo iki 2012 metų.

Daugiau

Kamera Palangoje Kamera Nidoje Kamera Klaipėdoje