استقلال بعد از بارسا صاحب بهترین خط حمله دنیاست


عکس روز


نظرسنجی: استقلال

به توجه به اتفاقات پیش آمده، به نظر شما مجتبی جباری به استقلال باز می گردد؟

تبلیغات
اشتراک خبرنامه

اشتراک در خبرنامه
  • email معرفی به دوست

06-04-2009 11:38
Decrease font Enlarge font
image
نگاهي به ليگ‌هاي معتبر جهان نشان مي‌دهد كه تيم فوتبال استقلال تهران با به ثمر رساندن 68 گل در ليگ برتر فوتبال ايران صاحب دومين خط حمله برتر جهان پس از بارسلونا است.

در حال حاضر تيم بارسلوناي اسپانيا با 85 گل زده صاحب بهترين خط حمله لاليگا و فوتبال باشگاهي جهان است، اين تيم در پايان هفته بيست و نهم با دريافت 24 گل صاحب تفاضل گل 61+ است كه از اين نظر نيز در ميان باشگاه‌هاي جهان پيشتاز است.

اما، پس از بارسلونا در اسپانيا، تيم استقلال تهران در ليگ برتر ايران پس از 31 هفته و با به ثمر رساندن 68 گل صاحب دومين خط حمله برتر باشگاهي در كنار ليگ‌هاي معتبر جهان است. اين تيم 33 گل نيز دريافت كرده و با تفاضل گل 35+ صدرنشين ليگ برتر ايران است.

پس از اين تيم‌ها نيز وولفسبورگ صدرنشين بوندسليگاي آلمان تا پايان هفته بيست و ششم با 58 گل زده سومين خط حمله برتر باشگاهي را در اختيار دارد. تفاضل گل اين تيم نيز 26+ است.

تيم‌هاي گلاسكو رنجرز اسكاتلند، با 59 گل زده، آلكمار هلند با 56 و اينترميلان ايتاليا و الاتحاد عربستان با 55 گل در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

در انگلستان بهترين خط حمله با 55 گل در اختيار ليورپول است اما، منچستريونايتد صدرنشين ليگ برتر انگليس نيز 52 گل به ثمر رسانده است.

در لاشامپيونه ليون پس از 30 هفته 41 گل به ثمر رسانده و بهترين خط حمله را دارد و در پرتغال نيز پورتو همين تعداد گل را در 22 هفته وارد دروازه حريفان كرده است.

در آرژانتين سن لورنزو در پايان هفته نوزدهم با 34 گل زده بهترين خط آتش را در ليگ فوتبال اين كشور در اختيار داشته است.


منبع:ایسنا


بازگشت

ارسال نظر نظرات - 1 مورد

  • amin3sss, 06-09-2009 15:31
    خیلی باحاله