Právě se nacházíte >> 
Home
NOVÉ
Autodesk Club, redakce | Informace o akci
3.6.2011

Jarní novinky Autodesku a HP vzbuzují velký ohlas

Akciová společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a PLM řešení ve střední Evropě, uspořádala v květnu roadshow v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Bratislavě i Košicích. Zájem odborné veřejnosti o živé předvedení novinek Autodesku řady 2012 a velkoformátových tiskových technologií HP potvrdil nejen tradičně silnou pozici řešení pro počítačem podporované navrhování v českém a slovenském průmyslu, ale také sílu uživatelské komunity ve střední Evropě. Odpovědí na neutuchající zájem uživatelů o další informace i praktické tipy a triky je nová série workshopů a webinářů, která probíhá od května až do října.

Celý článek
Autodesk Club, redakce | CAD, Stavebnictví, Strojírenství, Infrastruktura
1.6.2011

Staňte se i vy autory článků na AutodeskClub.cz

Chcete zkusit něco nového? Máte nápady, o čem by se mělo psát? Znáte funkce a triky, o které byste chtěli podělit? Staňte se redaktory Autodesk Clubu.

Celý článek
STAVBAweb, .
31.5.2011

Dostavba ostravského Domu umění by mohla začít v roce 2013

Vzhled dostavby ostravského Domu umění je znám. Vítězný návrh architekta Josefa Pleskota by se mohl začít realizovat v roce 2013. Přijde na 500 milionů korun. Stavbu by měl financovat krajský úřad a Evropská unie. ČTK to řekl ředitel Galerie výtvarného umění v Ostravě (GVUO) Jiří Jůza.

Celý článek
Fořt, Petr | Strojírenství
30.5.2011

Analyzujeme kompozitní plochy v Autodesk Inventoru

Autodesk Inventor lze využít efektivně nejen pro analýzu interně vytvořených ploch. Funkce jsou velmi účinné také v případě importované kompozitní geometrie. Provedení analýz kompozitních ploch si ukážeme na projektu návrhu trupu větroně.

Celý článek
Autodesk Club, redakce | Stavebnictví
27.5.2011

Přehled nových sad aplikací - Autodesk Design Suites 2012 pro architekturu a stavebnictví

Autodesk Building Design Suite 2012 nabízí komplexní soubor nástrojů, které pomohou architektům, projektantům a inženýrům s řešením potřeb z hlediska pracovního postupu, od návrhu, vizualizace a simulace projektů až po tvorbu dokumentace a vlastní výstavbu. Sada aplikací Autodesk Building Design Suite obsahuje produkty Revit 2012, které nabízejí nové nástroje pro spolupráci a modelování stavby a díky podpoře mračen bodů umožňují přímo začlenit laserové skenování do procesu informačního modelu budovy (BIM).

Celý článek
Fořt, Petr | Strojírenství
27.5.2011

Bodová a směrová světla v Autodesk Showcase

Autodesk Showcase i přes svou vysokou primární kvalitu scény dovoluje uživateli vyladit mimo jiné i osvětlení. Jak používat v Showcase směrová a bodová světla?

Celý článek
STAVBAweb, . | Stavebnictví
26.5.2011

Wingårdh Arkitektkontor: Kuggen (Ozubená kola)

Švédská kancelář wingårdh arkitektkontor dokončila "Kuggen" (Ozubená kola), trvale udržitelnou kancelářskou budovu v Gothenburgu.

Celý článek
HP, | CAD, Stavebnictví, Strojírenství, Infrastruktura | Partnerský
26.5.2011

Tiskové materiály HP pro velkoformátové inkoustové tiskárny

Každý uživatel velkoformátové tiskárny ví, že pro tisk nestačí pouze inkousty, ale je potřeba mít také na co tisknout. Ne každý už ale má celkový přehled o tiskových materiálech, které lze v těchto tiskárnách používat. S papíry, samolepkami či fóliemi HP v rolích vás dnes seznámí specialistka Tereza Vosyková z firmy Amon System. Tyto tiskové materiály jsou výhradně určené pro takzvané inkjety, neboli velkoformátové tiskárny s inkoustovými náplněmi, v tomto případě pro dye-based i pigmentové inkousty a přestože jsou značky HP, najdou uplatnění při tisku na velkoformátových tiskárnách všech značek.

Celý článek
Autodesk Club, redakce | CAD, Stavebnictví, Strojírenství, Infrastruktura
25.5.2011

„Autodesk Design Suites 2012“ – výkonné sady aplikací výrazně rozšiřují možnosti práce podporou kompletního cyklu návrhových procesů

Široké spektrum softwarových nástrojů sestavených do oborově zaměřených sad odstraňuje dosavadní hranice a omezení, které mohly doposud limitovat uživatele jednotlivých aplikací při práci na komplexních projektech.

Celý článek
Dobešová, Zdena | CAD, Strojírenství
25.5.2011

Asociativní pole v AutoCADu

V příkazu ARRAY (POLE) došlo k určitým změnám ve verzi 2012.

Celý článek
RSS článků << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... > >>  Všechny články
Partner
Autodesk Clubu
Přihlášení registrace
Email
Heslo
Zapomenuté heslo
Suites 2012
Hledáme nové redaktory pro AutodeskClub
Anketa

Které typy článků vás nejvíce zajímají?

Představení nových produktů Autodesk či novinek ve stávajících aplikacích.1
 
Tipy a triky.51
 
Podrobné postupy "jak".33
 
Informace o událostech v daném oboru.2
 
Tiskové zprávy.0
 
Jiné ...1
 

V anketě mohou hlasovat jen registrovaní uživatelé.

Aktuální akce
2.6.2011 - 17.6.2011
MIX - školení pro začátečníky na Autodesk Inventor 2011 (5 dní)
6.6.2011 - 8.6.2011
Autodesk Revit Architecture - základní
6.6.2011 - 8.6.2011
AutoCAD Architecture - základní kurz
6.6.2011 - 8.6.2011
MIX - školení AutoCAD/LT 2011 - základní školení (3 dny)
Objevujeme produkty
Autodesk Alias

Autodesk Alias

Strojírenství

Softwarové produkty pro specifická odvětví Autodesk® Alias® —Autodesk® Alias® Design, Autodesk® Alias® Surface a Autodesk® Alias® Automotive:

Detail produktu