Subreg.CZ - Registrace domén z celého světa
+ Odpovědět
Stránka 1 z 2 1 2 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 20 z 27

Vlákno: Nový srank po seznambotovi 3.0

Stálý člen
    Důvěryhodný obchodník
    iTrader 1 (100%) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Avatar uživatele Drago
    73500429
    Blog

Defaultní Nový srank po seznambotovi 3.0

Tak se pochlubte. Seznam nasadil laťku pořádně vysoko.
    Nabídka dne: | Blog o doménách a interentovém podnikání | Napište krátký článek na dejEcho.cz a získejte nové návštevníky |

Stálý člen iTrader 1 (100%) Beginner je na dobré cestě (13 bodů) Beginner je na dobré cestě (13 bodů)

Defaultní Re: Nový srank po seznambotovi 3.0

Tak já zaznamenávám u dvou webů pokles (ostatní jsem nesledoval) - index jednoho webu má GPR 4, ale Seznam mu SRank z 60 srazil na 30, což vůbec nechápu. Druhý GPR 3, SR 50 -> 40.

Naopak weby, které Seznam zná, ale existují cca měsíc nebo dva, mají pořád SR 0 (přitom by měly mít alespoň 10, ne?).

Nováček iTrader 2 (100%) Lukáš Valenta je zatím velká neznámá (0 bodů)
    75559111

co pozoruji, tak
    weby sr100 - některým zůstalo, některé sr90 a jiné sr80
    weby se sr90 - na sr70, výjimky na sr80
    sr80 - na sr60, výjimky na sr70
    a potom je velký spád. sr70 - sr50/sr40
    sr60 - sr40/sr30/sr2
    sr50 a méně - buď nulový srank, nebo srank 10/20.

Podle mě se toho moc nestane, pouze se více zreguluje trh - na místě Seznamu bych to udělal taktéž, protože se průměrný srank stále zvedal a dosáhnout sr70 nebyl jakýkoli problém (dříve byli rádi za sr100). Jen si budeme muset zvyknout na to, že sr40 vlastně je sr70 a ceny zůstanou, pokud to budou akceptovat i inzerenti. Já osobně prodávám pouze PR články na PR webech a dělám seo, takže ztráta zřejmě bude v menším zájmu po pr článcích, no uvidíme. Zajímalo by mě, co to způsobí se SERP, zda se určování pozic opět navrátí dle SRanku. Trh se zreguluje, jen to bude pár dnů/týdnů trvat, než si na to zvykneme. Otázkou zůstává, zda to není jen nějaký předběžný přepočet a poté se to napraví.

PS: Spousta nových webů je z srank60/70 najednou na sr0, sr20.

Vsetko padlo ... SR70 - SR50 ... cca vsetko o 20-30 bodov ... polovica webov padla na SR0

Stálý člen
    Ověřený účet
    iTrader 0 House MD bude brzo slavný (24 bodů) House MD bude brzo slavný (24 bodů) House MD bude brzo slavný (24 bodů) Avatar uživatele House MD
    Blog

Hlásím se k propadům:
    1) 50 -> 20
    2) 30 -> 10
    3) 50 -> 40

No nepotěšil.
    Věnuji se především internetovému podnikání, také tvořím IT Návody a když je čas přečtu si knihu na Amazon Kindle.

Neregistrovaný
    Host

Jsem rád, že nejsem sám :-). Je to děs.

Neregistrovaný
    Host

ještě jedna připomínka, když už je to tak na hovno posazené, aspoň by se mohlo aktualizovat častěji, aby člověk viděl, jestli dělá nebo nedělá dobře.

75559111

přesně, jak jsem říkal. http://fulltext.sblog.cz/2011/05/30/55

Co jsem komu udělal? Šlo to všechno dolů
    Přidejte svůj odkaz do katalogu odkazů!

Seznamokalipsa

75559111

je to naše chyba. Chtěli jsme, aby začali makat. Začali )

Neregistrovaný
    Host

Unhappy Re: Nový srank po seznambotovi 3.0

Jo všem nám to psadlo do hnoje!!!

Stálý člen
    Důvěryhodný obchodník
    iTrader 1 (100%) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Drago může být na sebe pyšný (41 bodů) Avatar uživatele Drago
    73500429
    Blog

Tak berem to z té lepší stránky. Alespoň stoupnou ceny
    Nabídka dne: | Blog o doménách a interentovém podnikání | Napište krátký článek na dejEcho.cz a získejte nové návštevníky |

Zase na druhou stranu - všichni si stěžují (samozřejmě i já), ale proč? Všichni to mají stejné, všem webům SR spadl, tudíž se v podstatě nic nestalo, ale taktéž bych byl rád, kdyby se vše vrátilo do "normálu".

Konečně snad ta hodnota něco vyjadřuje, kdejaký web měl za pár týdnu 60 a víc.
    Zajímá mě linkbuilding. Píšu blogy o Palm Pre, Nokia E75 nebo BF2 modu Project Reality. Sepsal jsem i vícero manuálů pro CMS Joomla.

Jsem v podstatě málem zapomněl co je to Srank...

Já bych byl taky v klidu, myslím, že Seznam by udělal líp, kdyby to úplně zrušil.

Podle mě to mohly ovlivnit změny na Yahooo Backlinks, u všech webů se mi počet zaindexovaných zpětných odkazů rapidně zmenšil. U jednoho webu z 30k na 6k, SR díky tomu padl z SR 70 na SR 50. Nevím jestli jde o chybu nebo prostě se už nepočítá zpětný odkaz z každý funkční stránky, ale když má muj blog přes 200 článků a sitewide je na každým článku odkaz na web, tak ten web musí mít minimálně 200 zpětných odkazů (yahoo backlinks) a momentálně tomu tak není, vidím jich 130. Ale ještě před pár dny to tak bylo.

Je to jen spekulace ale mohlo by to mít nějaký vliv na změny, respektive je divný že se změnou yahoo backlinks přišliy změny na SR.
    Využijte půjčky bez registru ihned a vyřešte Vaši finanční krizi. Určitě Vás zaujme český i zahraniční online trh a byznys nebo třeba investiční blog.

Lighter: Právě, že jsem si toho všiml také. Nevím proč, jako by to spolu nějak souviselo. Těžko říct.

Stálý člen
    Důvěryhodný obchodník
    iTrader 0 Kleopatra je zatím velká neznámá (6 bodů) Avatar uživatele Kleopatra
    72364521

Tak po přečtení této diskuse se fakt zdá, že se vlastně nic moc nestalo. Uvidíme, jestli to ovlivní nějak i pozice. I počet odkazů na stránce je irelevantní. Hledajícího to nezajímá.

+ Odpovědět

Podobná vlákna

1. Nabízím odkazy GPR 4 Srank 7, GPR 3 Srank 8
    Založil petrick v sekci Marketing a reklama
    Odpovědi: 1
    Poslední příspěvek: 07. 05. 2011, 14:02
  2. srank update! :)
    Založil stolda v sekci SEO
    Odpovědi: 5
    Poslední příspěvek: 18. 04. 2011, 20:30
  3. srank
    Založil stolda v sekci SEO