سه‌شنبه, جولای ۲۷, ۲۰۱۰

آدرس جدید آژانس خبری تفتان

ما را در آدرس جدید ببینید

آدرس جدید آژانس خبری تفتان

رژیم آخوندی بعد از عملیات آتشین ، شهید اعظم خودش را شکست خورده می بینید ، انعکاس این عملیات تاریخی در صحنه های بین المللی رژیم را رسوا کرده ، رژیم دیوانه و حیران گشته و از اطلاع رسانی تریبون مبارزین ملت بلوچ ترس و وحشت دارد از هیچ کوششی دریغ نورزیده و به حمایت مالی و سرمایه گذاری بر علیه این تریبون پرداخته و هکرهای رژیم با مقابله به این سایت پرطرفدار تقتان بلند شده اند و مدتی است این سایت با حمله هکرهای مواجه شده است .
لذا دست اندکاران سایت آژانس خبری تفتان آدرس جدیدی را برای خوانندگان عزیز بروزداده اند.
ازکاربران و مدیران سایت و وبلاگ نویسان گزارس میشود که در انتشار آدرس جدید با ما همکاری و همیاری نمایند.
آدرس جدید آژانس خبری تفتان
با سپاس مدیریت آژانس خبری تفتان

دوشنبه, جولای ۲۶, ۲۰۱۰

حمله ی هکرهای رژیم به سایت پرطرفدار تفتان

به خدمت خوانندگان عزیز میرسانیم :
سایت پرطرفدار آژانس خبری تفتان با حمله ی هکرهای رژیم مواجه است و بسیاری از خوانندگان با مشکل فنی روبرو هستند.
دست اندرکاران آژانس خبری تفتان در کوشش هستند به زودی با آدرس جدیدی در خدمت خوانندگان عزیز باشند
لطفا در انتظار باشید آدرس جدید تفتان متعاقبا اعلان خواهد شد.
با سپاس
مدیریت آژانس خبری تفتان

آدرس ایمیل جدید آژانس خبری تقتان : taftaanbaloch@hotmail.com

ایمیل جدید آژانس خبری تفتان
مدیریت آژانس خبری تفتان به اطلاع کاربران عزیز میرساند :
که ایمیل قبلی آژانس خبری تفتان در یاهو (taftaan.baloch@yahoo.com) توسط هکرهای رژیم منحوس آخوندی هک گردیده است ، لذا از کاربران گرامی درخواست میشود که به ایمیل قبلی در یاهو رابطه نکنند و از این به بعد با ما با آدرس جدید ذیل در ارتباط باشید ، از اطلاع رسانی و خبررسانی شما با آژانس خبری تفتان سپاسگزاریم.
ایمیل جدید آژانس خبری تقتان :
taftaanbaloch@hotmail.com

با سپاس مدیریت آژانس خبری تفتان

یکشنبه, جولای ۲۵, ۲۰۱۰

احتمال حمله نظامی به رژیم افزایش یافته

احتمال حمله نظامی به رژیم افزایش یافته
به گزارش رادیو آلمان، مایکل هایدن رییس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) روز یک‌شنبه (۲۵ ژوئیه / ۳ مرداد) گفت که امروز احتمال حمله نظامی به رژیم ایران بسیار بیشتر از قبل شده است.
وی در توضیح این سخن خود افزود که رژیم تهران علیرغم تلاش‌های دیپلماتیک بر فعالیت‌های خود برای دستیابی به سلاح هسته‌ای افزوده است.
به نظر هایدن که در مصاحبه با CNN سخن می‌گفت، «رژیم ایران در مراحل پایانی ساخت کلاهک هسته‌ای است» و این امر «باعث تنش در خاورمیانه خواهد شد».

اطلاعیه فوری -- آژانس خبری تفتان

اطلاعیه فوری
مدیریت آژانس خبری تفتان به خدمت کاربران و نویسندگان و دانشمندان میرساند :
که ایمیلهایی به نام تفتان از طرف هکرهای وزارت اطلاعات رژیم به ایمیل شما فرستاده میشود ، لذا از تمامی دوستان تقاضا میشود دراولین فرصت این ایمیل ها را حذف (delete) کنید.
زیرا این ایمیلها حاوی هک میباشند و هکرهای رژیم در کوشش میباشند که به اطلاعات امنیتی و روابط دسترسی پیدا کنند.
با سپاس
مدیریت آژانس خبری تفتان

دومین سالگرد یعقوب مهرنهاد

تهران به حمایت از 3 گروه تروریست شیعه ی عراقی متهم شد

به گزارش اخبار جهان اسلام به نقل از المختصر: فرمانده ی نیروهای آمریکایی در عراق "رای اودینیز" گفت: ایران از 3 گروه شیعه که در کارهای تروریستی فعالیت دارند حمایت می کند و افزود ایران، این گروهها را از نظر آموزشی و اسلحه تأمین کرده است.
فرمانده ی نیروهای اشغالگران در عراق گفت: این سه گروه عبارتند از : "عصائب اهل الحق" و "گردانهای حزب الله" و "تیپ روز موعود" می باشند.
از جانب دیگر، سفارت آمریکا گفت: روز پنجشنبه حمله ی موشکی به منطقه ی الخضرا باعث کشته شدن دو اوگاندایی و یک پرویی شد، که این افراد در شرکت ساخت زیر بناهای امنیتی برای محافظت از نیروهای آمریکایی کار می کردند.
منطقه ی خضرا در ساحل رود دجله قرار دارد که در این منطقه مقر وزارتخانه ها و پارلمان عراق به علاوه ی منازل مسؤلان بلند پایه ی عراقی و بسیاری از سفارتخانه ها وجود دارد.
و سفارت در بیانیه ی خود افزود: در این حمله ی موشکی، 15 آمریکای زخمی شدند، و همه ی کشته شده گان و زخمی ها، کارمند شرکت "تریپل کانوبی" بودند که دفتر اصلی این شرکت در ایالت ویرجینیای آمریکا است که با همکاری جنگجویان اولیه ی نیروهای ویژه ی آمریکایی ساخته شده بود.
افراد این شرکت مسؤل محافظت از سفارت آمریکا و ساختمانهای نظامی آمریکایی در عراق بودند.

ملت خاموش

ملت خاموش
بلوچم من، ملتی خاموش و مظلوم ـ اسیر بند حاکمان جور و بہ زندان ستم تا ابد محکوم ـ
نہ کس فریاد دادخواھی مرا می شنود و نہ دستی از برای یاری ام ھست کہ فریادم چون بغضی در گلو بہ نھفتہ و بیرون نمی آید ـ نمی دانم کہ از ترس ستمکاران است و یا ھراس این من ترسو ! ھزاران پاک گھر جوان سرزمین ام صلح محبوس زندان و صدھا بند اعدام بر گردن آنان کہ از من با شھامت تر بودند ـ صدھای دیگر کشتہ مینھای جباران و تیر ماموران بر کیش و کسی را باز ھم غم این ملت رنج کش بی فریاد نیست ـ
کجایند آن مجامع کہ فریاد حقوق آدمی سر می دھند؟ کجایند آن مسلمانان کہ از آیین مھر و دادگری اسلامی خبر می دھند؟ خدایا تا بہ کی اینگونہ با ظلمت بسر بردن؟ خاموش بہ چوبہ دارھا و بر روی مین مردن؟ مرد باید توانی تا بہ دست آرد بہ دست خویشتن ـ آن گھر آزادی کامیابی را کہ کھن دیاری عشق شیدایی شیح مرید و ھانی را و این ھرگز نمی آید بدست، مگر با اتحاد من و انبوہ جوانان بلوچ ـ من و تو اگر فریادمان را از گلو بیرون نھیم و بعض ھا را بشکنیم، دشمن جبار و بزدل را ھراسان می کنیم و خشم خود را ھمچون بمبی بر سر آنان فرود می آریم و بنیان کاخ ستم را برمی اندازیم ـ
آرش بلوچ

مراجعی که دیکتاتورند و دیکتاتورانی که مرجع شدند3

سنی نیوز: در بخش قبلی دوره اول پنجاه ساله مراجع در حکومت غاصب و دیکتاتوریهای پهلوی و آنچه بر مردم عرب اهواز از غارت ذخایر تا انهدام مغرضانه فرهنگ و آداب و سنن عربی اسلامي ما گذشت نوشتم و خلاصه آن ترسیخ بدعه ای به نام تقليد و مرجعیت و تلقین خرافات تشیع پهلوی صفوی به جامعه به طوري که سب و توهین به خلفا و اصحاب الرسول {ص} یکی از شرایط دخول به بهشت کرده بودند و برای ایجاد کراهیت با تزريق پول به چند آخوند فارس آموزش دیده مسلط به زبان عربي را به مناطق می فرستادند تا با طرح ادعاي خود در مورد وفات حضرت فاطمه الزهرا {ع} منافقانه بر طبل فتنه و فتنه گری می کوبیدند و از طرفی شاه مشغول غارت ذخایرمان و با تمام امکانات تیشه به ریشه فرهنگ عربی و اسلامی ما می زد و با دلارهای نفت و گازمان ژاندارم منطقه شد و در حالی که 40 سال پیش در منازل نازی آباد تهران لوله کشی گاز بود مردم عرب اهواز و تا کنون سیلندر به سر دنبال گازند.
اگر بخواهيم تمام خیانتهای پهلوی که اکيدا بدون اطلاع و هماهنگی مراجع نبود برشماریم کتابها باید نوشت.
آیا مراجعی که به خود زحمت ندادند روزي در مورد حقوق اساسی قریب هفت الی هشت میليون سخنی بگویند و با حيله و نیرنگی به نام تقلید و مرجعيت ناجوانمردانه با خمس دست رنج آبا و اجدادمان گوشت و استخوانشان را بنا کردند و نه تنها سخنی از ظلم و جنایت پهلوي نگفتند بلکه امام علی علیه السلام و اهل بیت را برای امنیت پهلوي غاصب هزینه کردند آیا نمی دانستند که کشوری به نام ایران با مالیات مردمش اداره نشده و نمی شود بلکه با پول غارت شده نفت و گاز؟؟
آيا نمی دانستند چند میلیون انسان عرب که زبان و فرهنگشان قرآنی است از تحصیل به زبان همان قرآن محرومند؟ مگر آخوندهایی را که برای جمع آوری خمس می فرستادند به آنها نمی گفتند؟ آیا از هزاران چاه و لوله و تلمبه خانه که نفت و گاز اهواز را به شهرهایشان و خارج صادر می کرد اطلاع نداشتند؟ و در حالی که روزانه شش میلیون بشکه نفت صادر می شد خبر از فقر مهلک صاحبان اصلی آن نداشتند؟
چگونه برای دريافت خمس مردم تا ریال آخر سریع الحسابند و اگر کسی متوجه حیله آنها شود و نپردازد با صدها حدیث و فتوی تمام زندگیش را که با عرق جبین بدست آورده حرام و نجس می کنند؟ چرا "براي یک بار ريا مِن باب شرم و حیا" اگر راضی نبودند از جنایتهای شاه در حق مردم عرب الاهواز سخنی نگفتند؟ آیا از فروع دین فقط دریافت خمس از عرق جبین مردم واجب است؟ آيا سخن از غارت کردن ذخایر و انهدام مبانی فرهنگی هفت میلیون و غصب زمینهای آنان امر به معروف نبود؟ آیا مراجع با آن همه القاب عظیم و عظمی گذرشان به "کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته" نخورده یا فقط برای دیگران می گفتند؟
مگر نمی گفتید علی عليه السلام وقتی آن پیرمرد یهودی که در کناری افتاده بود را می بیند به متولیان امور گفت چرا در جوانی از این مرد یهودی جزیه گرفتید و در پیری رهایش کردید؟ حال ما مي پرسیم چرا از دست رنج آبا و اجداد مان خمس گرفتید ولی از جنایتهای پهلوی و خمینی در حق مردم ما سخنی نگفتید ؟ اگر "الساکت عن الحق شیطان اخرس" هست، پس سکوت آیه الله العظمی و ... خمس خور را به چه باید تشبیه کرد؟! پس کجا بود عدالت و شجاعت مجتهدین اعلم در قبال آن همه ظلم و تعدی به حقوقمان !؟
50 سال پهلوی و 31 سال خمیني و خامنه ای غاصبانه و جائرانه به ما مردم عرب اهواز ظلم کرده دو بار قتل عام و اعدامهای بدون محاکمه و مراجع نه تنها ساکت بلکه تایید مي کردند؟ اگر ذره ای شرم و حیا باشد حداقل برای یک بار اعلاميه یا سخنی می گفتند. وصدها سئوال دیگر انباشته از هشتاد و اندی سال ذهن همه ما را مشغول کرده و این جمله امام حسین را من بعد ما به مراجع خواهیم گفت: "ان لم یکن لکم دين فکونوا احرارا"، تا ببینیم چه جوابی تدارک دیدند؟ وقتی یک بودایی و کمونیست را برای حمایت از حقوق بشر از آنسوی جهان به بوسنی می رود و وقتی آن دختر آمریکایی و انگلیسی برای حمایت و جلوگيری از تخریب خانه فلسطینیان زير چرخ لودر اسرائیل له می شود هرگز و اکيدا مراجع نمی توانند کلاه خود بافتشان را سر ما بگذارند!!

دوره دوم
که آن را می توان از خمینی پاریس تا خامنه ای و 32 سال حکومت مستقیم مراجع و خورده آخوندها به حساب آورد.
آنچه من از بزرگترها شنيده و در کتابها و اخبار خوانده و مستند به شهادت شهودی که همراه خمینی بودند، می باشد این است که وي در زمان اقامتش در نوفل لوشاتو فرانسه و در تمام مصاحبه ها متعهد شد که کشور دمکراسی و همه مردم از تمام حقوق برخوردار خواهند شد من جمله آزادی احزاب و دادن حقوق ملیتها و اقليتهای دینی و انتخابات آزاد برقرار مي شود و بجای زندانها شاه دانشگاه ساخته می شود. و این سخن و تعهدات را یک مرجع مجتهد جامع الشرایط شجاع و عادل و حلال زاده با عمامه ای مشکی را مشاهده ميفرمایید. و مردم و خصوصا اقلیتهای قومی و مذهبی که با ظلم فوق مضاعف شاه به مدت بیش از نیم قرن روبرو بوده اند اين تعهدات را از کسی می شنیدند که امام هم بر القابش اضافه شده خلاصه بهمن 57 ریشه شاه کنده شد و آقای خمینی پا به تهران گذاشت و اضافه بر تعهداتی که در فرانسه داده بود تعهدات دیگری را در سخنرانی خود در بهشت زهرا بیان کرد و همه مسرور اما عده ای از همقطارانش که او از همکاریشان با شاه و ساواک خبر داشت یواشکی در گوشه ای خزیدند ولی همچنان به خمس گیری ادامه می دادند. آقای خمینی با انتخاب صادق خلخالی به عنوان حاکم شر و نه شرع و بگیر و ببند که سهل است بگیر و بکشهایی که راه انداختند براي هر عاقلی روح انتقامی روح الله خان محرز و از رأفت و رحم اسلامی نه تنها خبری نبود بلکه یاد آوری آن جرم شد و بازار عمامه رونق گرفت.
عمامه دار حجره نشین تن پرور تنبل ترسو ، با القاب "ثقه الأصنام" و "حجت الامسال و الپارسال"، سوار بر "موج احساسات مذهبي" مبنی بر خرافات و امامزاده گري شروع به تاختن کردند. خمینی و خلخالی و من معهم آدم می کشتند و آیت الله های به قدرت رسیده با آیه و حدیث توجیه می کردند و خمینی در اولین روزها با تشکیل دادگاههای انقلاب بدون رعایت موازین حقوق بشر میخ دیکتاتوری و استبدادش را پایه کوبی کرد و خون اعدامیهای بي محاکمه از بالای پشت بام مدرسه علوی بر درب و پنجره های آن که خمینی در آن سکونت کرده بود سرازیر شد و از همان ابتدا نه تنها زندان مدرسه و دانشگاه نشد بلکه مدرسه قتلگاه آدمیان شد و عقلا گفتند سالي که نکوست از بهارش پیداست. در همینجا این قسمت را بپایان رسانده در بخش بعدی مرجعیتها را عریان کرده تا با شفافیت کامل آنطور که هستند بادلایل و مستندات بشناسیم نه آنطور که نوچه هایشان برایتان مي گویند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
نویسنده: JS.MJ

شنبه, جولای ۲۴, ۲۰۱۰

زابلی های جنایتکار ما بمب اتم داریم شما ندارید

زابلی های جنایتکار ما بمب اتم داریم شما ندارید
زابلی های جنایتکار شما فکر کردید ، حکومت دارید ، فوج و لشکر دارید ، سپاه و بسیج و نیروی انتظامی محافظان شما هستند.
زابلی های جمکرانی شما در این فکر بودید که مال و ثروت سرزمین بلوچستان را به تاراج ببرید خانه های ما را اشغال کرده و با سکون و آرامش زندگی کنید.
شما فکر کردید که جوانمان را اعدام میکنید وما سکوت میکنیم پدرمان را میکشید و ما تماشاگر میمانیم .
زابلی های فاشیست یادتان است هنگامیکه شهید نصرالله شنبه زهی را با بدترین شکنجه بدن پاکش را تکه تکه و درل کردید و در حین اعدام دستهای کثیف تان را به عنوان پیروزی بر ملت بلوچ بلند کردید.
زابلی های اشغالگر یادتان است که در هنگام اسارت رهبرمان شهید عبدالمالک ، شیرینی تقسیم میکردید مسیج بازی کردید در خیابانهای زاهدان رقص و طبل میزدید و تبریک میگفتید.
اکنون بر اون روزها صلوت و گر چه شما بر جنایتهایتان ادامه میدهید ، ولی ما الحمدلله به فضل خدای متعال بدعای رهبرمان شهید عبدالمالک به بمب اتم دسترسی پیدا کرده ایم ما بمب اتم داریم شما ندارید بمب اتمی که شما نمیتوانید دسترسی پیدا کنید گر چه حکومت مال و دولت دارید ولی کوشش های شما نافرجام مینماید به این سلاح بزرگ هرگزدسترسی پیدا نمیکنید.
ما بمبی داریم که شما را تکه تکه میکند شما را از بین میبرد جسدهای کثیف تان را در هوا از بین میبرد شما را تارو مار میکند
بله ما مبارزین بمب اتم داریم . بمب اتم ما همان حمله ی استشهادی است جوانی که بمب بر تن میبندند شما را واژگون میکنند شما را خاکستر میکند.
ای جنایتکاران رژیم توبه کنید و از کارکردهای رذیلانه ی خود بازآیید ای زابلی های اشغالگر سرزمین مان بلوچستان را ترک کنید ورنه منتظر حملات بمب اتمی ما باشید
جوانان بلوچستان برای عملیات استشهای بیقرارند ، گریه میکنند ، آرام و قرار ندارند که زود ما را بفرستید به خدای قهار قسم برای عملیات استشهادی بیقرارند این مبالغه نیست صدق است تعریف نیست حقیقت است .
اگر از کارهای شوم تان باز نه آیید ، به جنایتهایتان ادامه دهید مورد هدف عملیاتهای بمب اتمی مبارزین که همان استشهادی است قرار میگیرید .
ناکو وشدل

اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله در مورد ادعای دروغین معاون امنيتي وزير کشور ایران


بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله ) اظهارات معاون امنیتی وزیر کشور ایران را در مورد دستگیری افراد کمک کننده در عملیات استشهادی شهید اعظم را به شدت تکذیب می نماید.

معاون امنیتی وزیر کشور که دید با شکست نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و نظامی در بلوچستان ، رژیم رسوای خلایق شده است و خصوصا سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رسواتر شده اند به دروغ پراکنی روی آورده است تا به زعم باطل خویش بر شکست و رسوائی پرده نهد و به همین دلیل تناقض در گفتارش مشهود است و در ابتدا ادعا می کند که" تعدادي از کمک کنندگان به عوامل عملیات زاهدان دستگير شده اند و باز در آخر سخنانش فقط بر شناسائی حامیان تاکید می کند و می گوید:و افرادي که به اين افراد کمک کرده اند ، حتما شناسايي شده اند و با آنان برخورد خواهد شد.

و اگر واقعا افرادی مرتبط با عملیات شهید اعظم دستگیر شده اند چرا پنهان نگه داشته می شوند و این دستگیری ها رسانه ای نمی شود و این ادعا جز دروغ چیزی دیگر نمی تواند باشد و تنها احتمالی که باقی می ماند این است که رژیم پلید ولایت جهل و جور قصد جنایت دارد و باز می خواهد چهره کریه و شیطانی و پلید خود را با اعدام چند جوان بی طرف به نمایش بگذارد و افرادی دستگیر شده اند تا شکنجه شوند و سپس به ناکرده ها اعتراف کنند و آنگاه برای شاد کردن متجاوزان زابلی اعدام شوند.

لذا جنبش مقاومت هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که اگر یک جوان بلوچ بناحق اعدام شود زابلیهای متجاوز هدف حملات شدیدتر از عملیات شهید اعظم(ره) قرار خواهند گرفت.

و رژیم و ایادی مزدور و خبیثش خوب بدانند که هنوز ما در آغاز انتقام شهید اعظم (ره ) هستیم و عملیات زاهدان اولین عملیات شهید اعظم بود و عملیات های شهید اعظم در راه هستند و هر اعدامی با عملیات استشهادی پاسخ داده خواهد شد.

در آخر پیام رهبر دلیر جنبش مقاومت حاج محمد ظاهر را خطاب به متجاوزان نقل می کنیم که فرمودند : قسم به ذات الله چنان شما را در هم شکنیم که اثری از شما در بلوچستان باقی نماند.

جنبش مقاومت مردمی جندالله

تصاویر غنائم بدست آمده از عاملان محلی وزارت اطلاعات
تصاویر غنائم بدست آمده از عاملان محلی وزارت اطلاعات که در هفته ی گذشته توسط مبارزین جنبش مقاومت جندالله بدست آمد و در این عملیات موفقیت آمیز یکی از فرماندهان محلی وزارت اطلاعات رژیم بنام رحمانی به هلاکت رسید و یکی دیگر موفق به فرار شده بود.
توجه : برای مشاهده ی تصاویر در اندازه ی واقعی دو بار کلیک کنید.

گروهی از جوانان روستای چاه احمد و قلعه بید عملیات افتخار آفرین شهید اعظم را تبریک گفتند


با درود فراوان بر روان پاک شهید اعظم عبدالمالک بلوچ و تمامی شهدای بلوچستان عزیز .و باسلام و درود خدمت رهبر عزیز امیر محمد ظاهر بلوچ و تمام مجاهدین هم رزمش .

ما جوانان بلوچ چاه احمد این عملیات غرور افرین را خدمت تمامی ملت بلوچ و بخصوص خانواده شهید اعظم عبدالمالک بلوچ و تمام شهدای بلوچستان و خدمت رهبر جنبش امیر محمد ظاهر بلوچ و مجاهدین هم قطارش تبریک عرض می نماییم.

ما جوانان بلوچ چاه احمد امادگی خود را برای هر نوع همکاری با رزمندگان جنبش اعلام می داریم واماده ایم به دستور رهبر عزیز محمد ظاهر بلوچ جبهه ایی دیگر در منطقه بلوچستان که دشمنان ان را سرحد می نامند بگشایم تا به فضل خدا عرصه را بر دشمنان ملت بلوچ را تنگ تر نماییم.

گروهی از جوانان روستای چاه احمد و قلعه بید

پیام تبریک بزرگان و ریش سفیدان و جوانان طایفه کرد تمینی به مناسبت عملیات شهید اعظم


بسم الله الرحمن الرحیم

ان جندنا لهم الغالبون

بدینوسیله ما مردم طایفه کرد تمینی اعم از بزرگان و ریش سفیدان و جوانان عملیات غرور آفرین و مبارک شهید اعظم (ره) که منجر به هلاکت و زخمی شدن صدها نفر از دژخیمان و متجاوزان مشرک رافضی در مسجد ضرار که محلی برای توهین به مقدسات اسلام و مرکز تجمع پاسداران رژیم آخوندی شد را به جامعه اهلسنت ایران و بالخصوص ملت ستمدیده بلوچستان و همچنین برادران مجاهدمان در حرکت اسلامی جندالله و خانواده آن دو شهید بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و از درگاه الله تعالی برای مجاهدان پیروزی و توفیق طلب داریم.

ما مردم طایفه کرد تمین اعلام می داریم که کلیه افرادی که در روستای تمین با رژیم آخوندی همکاری می کنند و عوامل رژیم در این منطقه هستند از جمله :

1- محمد نبی کرد فرزند شندی

2 -عبدالنبی کرد فرزند شندی

3 -موسی کرد فرزند شندی

4 - عبدالعزیز کرد فرزند شندی

5 - الله رسان کرد فرزند موسی

که از سران منافقان محسوب می شوند و سائر همکاران خبیث آنها را در اسرع وقت به سزای اعمال خائنانه و منافقانه و ضد اسلامی شان خواهیم رساند.

مردم طایفه کرد تمین

وزیر خارجه ایران دست در دست قاتل اهلسنت عراق ، سگ وحشی مقتدا صدر


ایران ادعا می کند که در جنگ های مذهبی عراق دست ندارد و تصویر فوق حقیقت را برای همه آشکار می کند که چگونه یک دیپلمات ایرانی که پست وزارت خارجه را بر عهده دارد دست در دست قاتل اهلسنت عراق سگ وحشی مقتدا صدر نهاده و به خاطر جنایتهایش علیه اهلسنت از او تشکر و قدردانی می کند.

خمینی ملعون صهیونیست زاده


اطلاعیه جنبش مقاومت ، تعیین سخنگوی جدید


PRMI declares Mr Abddul Rauf Rigi as spokesman for the party

The People Resistance Movement of Iran (PRMI) announced new spokesmen for the party. In a letter dispatched to the Public Relations department of PRMI, Mr Muhammad Zaher Balouch, the leader of PRMI appointed Mr Abdol Rauf Rigi, as spokesman of the PRMI.

Text of the letter:


In the name of Allah

Now that the activities of PRMI is steeply progressing and widening in all aspects, some organizational changes in political, military and security arenas seemed necessary.

In this regard besides appreciating the tireless efforts of other members, Mr Abdul Rauf who has a good hand in the area of politics and diplomacy, and is also committed to the mission of the PRMI, is appointed as official spokesman for the party with effect from July 20, 2010.

I hope that he in the light of previous experience and efforts and above all relying on the Almighty would perform his duty and responsibility as best as possible.

Wish him success in his responsibility and life.


Muhammad Zaher Balouch

Secretary General
People Resistance Movement of Iran
(PRMI)

پیام مولوی عبدالمتین در مورد فتواهای بی اساس و پایه برخی مولوی ها

حضور غیر اسلامی مشرکان و تخریب کنندگان مسجاد اهلسنت در مسجد و خانه خدا
ان المساجد لله فلا تدعوا مع الله احدا

بسم الله الرحمن الرحیم
در این عرصه گیتی از چه کسی گلایه کرد؟ واز کدام گروه مظلومین دفاع کرد؟ چه گناهی پستر وبدتر از وارونه جلوه دادن حقایق وچه جرمی بالاتر از انکار واقعیتها ؟ وچه خیانتی کریه تر از قلب ماهیت ها است؟

زمانی مصیبت ها دوچندان می شوند که همه این جرایم در زیر پرچم علم وزیر نقاب فرهنگ ودانش شکل بگیرد.در دنیای امروز تمام چیزها به خود شکل دیگری گرفتند چنان چه تخریب وظلم به خود نام آبادانی وعدالت داده وشرک وبت پرستی بنام اسلام ودین پرستی خود نمایی می کند .

بی ادبان مودب ومودبان بی ادب قلمداد می شوند خائن را صادق وصادق را خائن لقب می دهند وبالاخره علم ودانش را با نام خود علم گردن می زنند.

مخاطبان اصلی بنده علمایی است که به ظاهر از نعمت ارزشمند علم بهره می برند اما متاسفانه از علم هیچ چیزی عاید شان نمی شود شاید بتوانند الفبائی را سرهم کنند وبه مردم بی سواد تحویل دهند اما هر گز معنای سخنان خویش را نمی دانند گمان می کنند خطیب ماهری هستند وسخنان وافکارشان در راه خدمت به اسلام است اما بی خبر از آنند که از نوک زبانشان خون می چکد واز عصاره آن بوی تعفن عداوت ودشمنی بین مسلمین منتشر می شود.
من از بیگانگان هر گز ننالم
که با من هر چه کرد آن آشنا کرد
شیشه نزدیکتر از سنگ ندارد خویشی
هر شکستی که به هر کس رسد از خویش است
از آن جایی که مجمع علماء جنبش مردمی جندالله چندی پیش بیانیه ای مدلل خدمت علماء اهل سنت ارسال کردند که به شدت حملات سهمگین جوانان غیور بلوچ را محکوم کرده بودند وبعضی از این علماء متاسفانه با در رسانه های دولتی حضور پیدا کردند وبا مظلوم نمایی در مقابل بزرگترین دشمنان اسلام سخنانی را برزبان راندند که قلوب تمامی مسلمانان اهل سنت را بدرد آورد.

با آن که این بیانه مدلل ومختصر بیان شده بود. اما متاسفانه باز هم به طمع بعضی از این علماء ننشسته بود.ازآن جایی که این علماء با عقاید ی که از ترس وبزدلی برگفته است پشت کرده اند. وبه بیانیه ای که با لطف ومهر خاصی تنظیم شده بود اما هنوز به همان عقیده پوچشان پایدار هستند.

واین بار با برگزاری فاتحه خوانی در مسجد مکی برای مشرکان و کافران بار دیگر به اسلام و قرآن و اصحاب پیامبر خیانت کردند پرداختند.

چگونه مسجدی که برای الله ساخته شده برای مشرکان و کافران و منافقان مجلس تعزیت برگزار می کند؟

چگونه به خود جرات می دهند که مسجد مکی را که خانه دوستی با الله و یاران رسول الله است را محلی برای فاتحه خانی برای دشمنان اصحاب پیامبر اسلام کنند؟

با کدام دلیل شرعی برای دشمنان و معاندان اصحاب و یاران و همسران پیامبر تعزیت می گویند و آن هم در مسجد مکی که بر اساس توحید و دوستی و ولاء با الله و دوستان الله اساسش نهاده شده است؟

آیا پیامبر خدا از استغفار برای منافقان نهی نشدند و آیا به پیامبر اسلام دستور داده نشد که بر منافقان نماز نخوان؟

باید گفت انا لله و انا الیه راجعون

متاسفانه با وجود این همه برادری که از سوی علماء اهل سنت به اهل تشییع اعلام می شود. یکی از آخوندهای شیعیان در خانه خودمان و در مسجد مکی به اساتید وبزرگان توحید حمله ور شدند وآن ها را انسان هایی شهوت پرست قلمداد کردند. که متاسفانه باز هم با سکوت تعجب وار علماء اهل سنت روبرو شد.

با آن که مولوی احمد نارویی از علمایی است که بنده در گذشته ارادت خاصی به ایشان داشتم اما با گفتن چرندیات خودشان به فتواهایی روی آورده که به گمان خودش می تواند با این فتواهای سرخود وغیر شرعی مجاهدین را از هدفشان باز دارد. امام جای تعجب این جا است که علمایی مثل مولوی احمد که اصلا به درجه مفتی گری نرسیده اند چگونه به خود جرات فتوا می دهند. در حالی که هیچ گونه تخصصی در موضوع فتوا دادن ندارند.

اگر قرار باشد که هرکس وناکسی روی به فتوا بیاورد وبه خاطر راضی نگه داشتن مشرکین وخشنودی آنها تمام احکامات خداوندی را زیر پابگذارند.پس فاتحه دین باید خوانده شود که ملاهای چنین دین را آله دست خود قرار دهند و آیا از زندان می ترسند و یا از شکنجه ؟

چگونه فتاوای علمای اسلام در طول تاریخ نادیده گرفته می شود و یک شخص که فقط سخنرانی یاد گرفته است فتوا می دهد؟

این مولوی صاحب در مورد خامنه ای که حضرت طلحه و زبیر را منافق خواند چه فتوائی می دهند؟

در مورد احمدی نژاد که خلفای ثلاثه را منافق خواند چه فتوا می دهند؟

در مورد خمینی ملعون که در کتابش کشف الاسرار حضرت فاروق اعظم رضی الله عنه را زندیق نوشته است چه فتوا می دهند؟

یا اینکه در این باره سکوت می کنند و فقط یاد دارند علیه مجاهدین فتوا دهند؟


بنده عاجزانه از مجمع علماء جندالله تقاضا دارم که به طور شفاف و واضح حکم این گونه افراد را بنویسند و برای مردم بیان دارند که حقیقت چیست ، اگرچه بیشتر مردم می دانند که این مولوی ها از ترس چنین حرفهائی را می زنند ولی آیا شریعت چنین اجازه ای داده است که در مسائل شریعت تقیه کنند و یا خیر؟

و توصیه من به این مولوی ها این است که بیش از این دین را بازیچه سیاست قرار ندهند و چنین فتواهای بدون دلیل و پایه ای را بیان نکنند زیرا این به ضرر خود آنهاست و آنها با نشان دادن این همه ضعف و ناتوانی و ترس جایگاه خود را در بین مردم از دست خواهند داد.

مولوی عبدالمتین

پیام تبریک جمعیت علمای اهلسنت زاهدان به مناسبت عملیات شهید اعظم
بسم رب الشهداء والصدیقین
خدمت مجاهدین جان برکف جندالله
السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته


جمعیت علماء اهل سنت زاهدان عملیات غرور آفرین شب پنجشنبه در مقابل حسینیه زاهدان را به فرمانده جندالله حاج محمد ظاهر بلوچ و تمامی مجاهدین تبریک وتهنیت عرض می نماید.
از آن جایی که بسیاری از ملاهای ترسو بعد از این عملیات در رسانه های ملی ایران حضور پیدا کردند وبا فتواهای پوچ وبی اساس خود به شدیدترین وضع مجاهدین جندالله را مورد حملات قرار دادند که باعث انزجار وتنفر دیگر علماء از این افراد شد.
جمعیت علماء اهل سنت زاهدان تمامی سخنان این علماء را بدون پایه شرعی و بی اساس خوانده وهرگونه حمایت خودش را از سازمان مجاهدین جندالله اعلام می دارد.
همچنین این سازمان هرگونه حمایت خود را از مجمع علماء جنبش جندالله اعلام می دارد وبرای ترقی ورشد این بخش (مجمع علماء جنبش جندالله) از هیچ کوتایی دریغ نخواهد کرد.
جمعیت علمای اهلسنت زاهدان

امنیت با رذالت برقرار نمی‏شود

وقتی سردار رادان صاحب عکسی که ملاحظه می‏فرمایید مامور ایجاد امنیت در بلوچستان شد فهمیدم که فاتحه‏ی امنیت بلوچستان را خواهد خواند. حضرت رهبر چون ولی فقیه جامع‏الشرایط است، هفت خط هم هست. هر وقت برای ایجاد امنیت در مناطق نا امن مامور می‏فرستد دو گروه می‏فرستد. یک گروه آخوند و یک دسته نظامی. آخوندها با لبخند و حرف مفت و شعار، مساجد منطقه را اشغال می کنند، میهمان می‏شوند و کنگر می‏خورند و لنگر می‏اندازند و روحانیون منطقه را شرمنده‏ی خنده رویی خود کرده در معذوریت اخلاقی میهمان نوازی قرار می‏دهند. نظامیان هم چون رادانِ نادان، راه می‏بندند و گذر قرمز تعیین می کنند و می کشند و دستگیر می کنند و خانه‏ی صاحبخانه را روی سرشان خراب می‏کنند. در حالی که روحانیون میهمان و میزبان غرق خواندن خر برفت و خربرفت و خر برفت هستند و شعار امنیت و برادری و برابری سر می‏دهند، نظامیان شهر به شهر می‏روند و زهر چشم می‏گیرند. حالا نوبت رسیده به خاش و مردم مثال زدنی اش از لحاظ آرامش. ریخته‏اند به جان مردم. سر گذر می‏گیرند و بهانه. پیرتر‏ها را می‏زنند. جوانترها را می‏برند و فرزترها را به گلوله می‏بندند. نوبت سراوان و ایرانشهر و کنارک و چابهار هم می‏رسد. فکر می‏کنند بعد هر انفجار اگر این بلا را سر مردم بیاورند آنها را از جند‏الله متنفر می‏کنند. نمی‏دانند با این سیاستهای غلط چنان جوانان هجوم برده‏اند به جند‏الله که بعید نیست عنقریب شعبه‏ی دوم بزند یا تابلو یزند که: تا اطلاع ثانی از پذیرفتن داوطلب انتحاری معذوریم

«دادگاه ویژه‌ی روحانیت، دادگاهی سیاسی ـ مذهبی است»

«دادگاه ویژه‌ی روحانیت، دادگاهی سیاسی ـ مذهبی است»
دویچه وله : تعدادی از روحانیون اهل‌سنت ازجمله مولوی عبدالحمید، امام جمعه‌ی زاهدان و حسن امینی، حاکم شرع کردستان به دادگاه ویژه‌ی روحانیت احضار شده‌اند. برای آشنایی با نظرات اهل‌ تسنن پیرامون این دادگاه با حسن امینی گفتگو کردیم.

دادگاه ویژه‌ی روحانیت، یکی از نخستین ارگان‌های وابسته به دستگاه قضایی ایران است که در سال ۱۳۵۸ به دستور آیت‌الله خمینی تاسیس شد. منتقدین می‌گویند، این دادگاه یک ارگان فراقانونی است که برای کنترل روحانیون کشور فعالیت می‌کند. این دادگاه تابحال برخی از روحانیون منتقد از جمله آیت‌الله سیدمحمد کاظم شریعتمداری، آیت‌الله حسینعلی منتظری، عبدالله نوری، محسن کدیور و تعدادی دیگر از روحانیون را محاکمه کرده است. بسیاری از روحانیون شیعه و سنی کشور با ادامه‌ی فعالیت آن مخالف می‌کنند.
این دادگاه تا بحال در ۱۰ شهر ایران تاسیس شده است. آقای حسن امینی، حاکم شرع مردمی کردستان که خود زمانی به دادگاه ویژه روحانیت واقع در مشهد احظار شده بود به دویچه وله می‌گوید، دادگاه ویژه‌ی روحانیت در هیچ یک از شهرهای مناطق سنی‌نشین کشور فعالیتی ندارد.
دویچه وله: جناب آقای حسن امینی دادگاه ویژه‌ی روحانیت چگونه دادگاهی هست و از نظر اهل‌ سنت در ایران آیا این دادگاه به رسمیت شناخته می‌شود؟‌
حسن امینی: از دیدگاه اسلام ما دادگاه‌های مختلف نداریم. حتی پیامبراسلام در مقابل قانون با شهروند عادی هیچ تفاوتی نداشت. بنابراین اگر این تفاوت وجود نداشته باشد، پس این دو دادگاه برای چیست؟ به چه دلیل دادگاه من که یک روحانی هستم بایستی عیب و ایرادهای مرا بپوشاند، ولی شهروندان دیگر که روحانی نیستند عیب‌شان برملا شود. بنابراین از نظراسلام دادگاه ویژه‌ی روحانیت و هر دادگاه مخصوصی در ممالک اسلامی به نام اسلام غیراسلامی است. من این را بر اساس دیدگاه اسلام بیان می‌کنم و حاضرم در هر مناظره‌ای پیرامون این موضوع شرکت بکنم.
قانون اساسی ایران هم می‌گوید، مردم در مقابل قانون یکسانند. وقتی یکسان هستیم، چرا من که یک روحانی هستم "با احترام بیشتری" محاکمه شوم و آن شهروندی که روحانی نیست با تحقیر محاکمه شود. چنین دادگاه‌هائی در اسلام نیست و ما مسلمان‌ها نمی‌توانیم آن را بپذیریم.
آقای امینی جدا از بحث در خصوص جایگاه قانونی این دادگاه، اگر روحانی اهل‌ سنت را در ایران بخواهند محاکمه کنند، آیا دادگاه ویژه‌ی روحانیت صلاحیت آن را دارد که یک روحانی اهل سنت را هم احضار و یا دادگاهی کند و حکم صادر کند؟
بنظر ما این تحقیر این ملت هست. ما به لحاظ مسائل قضائی اختلافاتی داریم. اگر قرار است محاکمه ، یک محاکمه‌ی مذهبی باشد، سنی‌ها باید بر اساس مذهب خودشان محاکمه شوند و یک شیعه هم بر اساس مذهب تشیع. اگر قرار است ما این دادگاه را که هرچند غیردینی است، بپذیریم، عادلانه است که قاضی آن دادگاه ویژه روحانیت باید یک سنی که مورد قبول اهل سنت است، باشد. ما معتقدیم اگر مذهب را هم در نظربگیریم، طبق ماده‌ی ۱۲ قانون اساسی کشور، ما در امور دینی خود آزاد هستیم. پس اگر یک روحانی سنی محاکمه می‌شود، بایستی قاضی آن هم سنی باشد و نه شیعه. واین دادگاه چرا در مناطق خودمان نباشد؟ تمامی روحانیون اهل‌ سنت که باید محاکمه بشوند، بایستی به مشهد بروند. در مناطق سنی‌نشین کشور حتی یک دادگاه ویژه‌ی روحانیت وجود ندارد و این بنظر ما نوعی تحقیر است.
تابحال برخی از روحانیون اهل‌ سنت در تایباد و استان سیستان و بلوچستان به دادگاه ویژه روحانیت در مشهد احضار و محاکمه شدند، خود شما هم به دادگاه مشهد احضار شدید. آیا این دادگاه برای روحانیون اهل‌ سنت در ایران پاسخگو هست؟
در آذربایجان‌غربی که اکثریتش اهل ‌سنت است، در کردستان و کرمانشاه که تقریبا همه اهالی آن سنی هستند، کسانی که در رابطه با اموردینی پرونده داشته باشند، همه باید به همدان بروند. در مناطق سنی‌نشین کشور حتی یک دادگاه ویژه‌ی روحانیت وجود ندارد.
روی این حساب آیا روحانیون اهل سنت خواستار تاسیس دادگاه ویژه روحانیت اهل‌ سنت نیستند یا اینکه شما با نص چنین دادگاهی مخالفید و می‌گویید که نیازی به دادگاه ویژه روحانیون نیست؟
من یک عالم مسلمان هستم و هر چیزی را که در دینم نباشد برای مسلمان‌ها قبول نمی‌کنم. البته برای غیرمسلما‌ن‌ها محترم است و کسی که ادعای مسلمانی می‌کند، باید بر اساس دین اسلام نیزعمل کند. ما در صدر اسلام، در زمان حضرت محمد و جانشینان وی خلفای راشدین هم دادگاه‌های مختلف نداشتیم. واین "چند نوع دادگاه" دینی نیست، بنابراین ما تقاضای یک دادگاه غیردینی و غیراسلامی را نمی‌کنیم.
کلا انتخاب قاضی دادگاه در میان اهل ‌سنت چگونه است، شما که خودتان حاکم شرع مردمی کردستان هستید، آیا از سوی اداره‌های دولتی احکام صادره‌ی شما به عنوان یک حاکم شرع به رسمیت شناخته می‌شود؟
نخیر، این مساله مربوط است به پیش از انقلاب. در زمان رژیم سابق در مناطق اهل‌ سنت، بویژه در کردستان حکومت یک عالم دینی را که مردم برای رفع اختلافات خود مراجعه می‌کردند، می‌پذیرفت و حتی حکم آن را در "احوال شخصیه" می‌پذیرفتند و حاکم شرع رسمیت داشت. از آن زمان حاکم شرع بوده و بیشتر از سوی مردم مورد قبول واقع شده، نه از سوی حکومت.
شما تابحال آیا به حکومت ایران در به رسمیت شناختن آن مراجعه نکردید؟
نخیر ما مراجعه نکردیم، چونکه نمی‌خواهیم این ارکان حکومتی شود. ما دوست داریم که این مستقل باشد. مسائل دینی اگر یک قسمتی از آن حکومتی شود از دست دین خارج خواهد شد و مسئله‌ی حاکم شرع بودن من هم به این شکل است و من دوست ندارم حکومتی شود و ما تابحال تقاضا هم نکردیم. فقط خواست ما این است که در حیطه‌ی کاری ما مزاحمتی ایجاد نکنند و تابحال هم مانعی بوجود نیامده است.
در حال حاضر مشکل شما در رابطه با دادگاه ویژه‌ی روحانیت چیست؟
ما هرمشکلی که داشته باشیم به دادگاه عمومی مراجعه می‌کنیم و این قضیه دادگاه روحانیت در واقع یک نوع دادگاه سیاسی مذهبی است ونفعی برای روحانیون اهل‌سنت نداشته است. ولی تابحال در گفتگو با مسئولین صحبت شده که اگر قراراست این دادگاه باشد، بایستی این دادگاه در کردستان و قاضی آن از میان اهل سنت باشد ولی توجه نشده است.
مصاحبه‌گر: طاهر شیرمحمدی

تحریریه: بهمن مهرداد

ماهیت و نقش تقليد و مرجعيت در تحکيم ديکتاتوري پهلویها وخمینی وخامنه ای، ادامه نامه سرگشاده به نخبگان اهواز.

ماهیت و نقش تقليد و مرجعيت در تحکيم ديکتاتوري پهلویها وخمینی وخامنه ای، ادامه نامه سرگشاده به نخبگان اهواز
سنی نیوز: نخبگان گرامی جوانان و نوجوانان عزیز خصوصا دانشجویان همگی ما و بنا به وظيفه انسانی و اخلاقی ودینی خود باید پیشتازان پرسش و پرسشگري باشیم و سئوالات گرفتار در ذهن جامعه عربی اهوازی خود را با انهدام دیواره قدسیت و مقدس تراشی که دهها سال است در عقل و وجدان ما متراکم شده در تمام مناسبتهاي شادی و احزان درمجلس و دیوان در مسجد و حسینیه وخصوصا در ماه رمضان المبارک که در پيش داریم مطرح کرده جواب بخواهیم واین شهر کريم را به افشای مهمترین عامل که باعث تخدیر و تأخر حرکت جمعی مردم ما شده اختصاص دهیم وبا عنایت به پيشرفت تکنولوژی و سرعت انتقال اخبارو رسواییهای حکومت در یک سال اخیر کار ما در شناختن و شناساندن همه علل و عواملی که مستقیم یا غیر مستقیم در حق مردم ما مرتکب جنایت شده اند آسان می شود و بدون بررسی ماهیت بدعت تقلید و مرجعیت نمي توانیم به علل اصلي بودن غاصب در ماندن او بمدت 84 سال و غارت کردن زمین و ذخایرمان پی ببریم زیرا اساسی ترین پشتوانه سرکوب مسلحانه مردم ما توسط دشمن حرکت منافقانه ای است که به نام تقلید و مرجعیت دین و مذهب عده زیادی از مردم ما را وابسته به اشخاصی کرد که خودشان درزمان پهلویها عملا ولی غیر علنا و با آمدن خمینی عملا و علنا در غارت ذخایر و سرکوب مردم ما مشارکت داشته و دارند.

می توان موضوع تقلید و مرجعیت را در 84 سال گذشته را به دو دوره تقسیم کرد:
* دوره اول: حکومت غاصب پهلوی ومراجع و آنچه بر مردم ما گذشت
بجزء اصطکاکی که ابتداي کودتای رضا پهلوي در رابطه با حجاب با معدودی از روحانیون رخ داد که بعدا همان روحانیون معترض و مراجعی که باید شجاعت جزء شرایط مرجعیتشان باشد از ترس رضا پهلوی در لانه های خود خزیدند و رضا پهلوی بر سر قدرت دیکتاتورانه خود ماند تا حکومت به پسرش رسید و پدر و پسر پنجاه سال بر مسند قدرت ماندند پس از تهاجم غاصبانه رضا پهلوی به سرزمین ما مراجعی که چند دهه در سرادیب نجف لانه کرده بودند براي وابسته کردن مردم به خودشان وسیله ای بهتر از تبلیغ و توسعه تقلید نیافتند وبرای رسیدن به هدف خود که سلطه کامل بر حوزه علمي نجف و گرفتن زمام مرجعیت جنگ نرمی را عليه اخباریها راه انداختند که بنا به گفته یکی از روحانیون اگر این جنگ نرم را علیه اسرائیل بکار می بردند اسرائیل شکست می خورد. روحانيون و مراجع ايراني مقیم در نجف از زمان پهلويها کاملا در هماهنگي و ارتباط کامل با سفارت ايران در بغداد عمل می کردند. مراجع ایرانی حرکت خود را با اهرمی خود ساخته به نام تقلید و ترسیخ آن به عنوان اساسیترین اصل در قبول عبادات استادانه و مکارانه تحت عنوان خمس شریک دست رنج آبا و اجدادمان شدند و در حالی که حکومت پهلویها مشغول هدم فرهنگ وغارت ذخاير نفت و گاز ما بود آقایان مراجع با نشستن درسایه و سرادیب قم و نجف تحت عنوان خمس شریک دست رنج مردم ما که در گرماي بیش از 50 درجه و بدون برق کار می کردند شده از پينه بستن دستان امام علي علیه السلام در کار کشاورزی و سرکشی شبانه ایشان به فقرا و ایتام می گفتند ولی خودشان در سایه نشسته با پول خمس امت بيچاره برای فرزند و داماد و نوادگانشان زندگی مرفه تدارک دیده که مال و منالشان سالهای سال است سر از اروپا در آورده و هم زمان باپنجاه سال که پهلويها با اعدام مبارزین عرب هر حرکتی را سرکوب می کردند مراجع ایرانی در قم و نجف با تزریق خرافات و سوار بر احساسات مذهبی مردم ما و تحت عنوان اينکه حکومت محمد رضا و ایران تنها دولت شيعه در جهان است و تضعیف آن حرام است زيرکانه فتوی بر حرام بودن مبارزه با شاه دیکتاتور می دادند و در زمانی که شاه در شهرهای ما فرماندار و ساواک داشت در کنار مسئولین دولت غاصب، وکلا و نمایندگان مراجع که همگی ايرانی بودند دفتر و دستک داشته و ضمن دریافت حقوق از ساواک با سوء استفاده از عقايد مذهبی مردم ما زمینه امنی برای وجود غاصبان که از هزاران کیلومتر به سرزمین ما آمده بودند مهیا کردند و علی رغم اطلاع نسبتا کاملی که مردم ما از مسائل شرعی در حد زمان و مکان آن روز و خصوصا با بودن آیه الله ا...شیخ محمد طاهر خاقاني با موقعیت فقهی و علمی بالا، عرب و همزبان مردم اصلي و بومی آقايان مراجع توسط وکلای خود و هماهنگ با عوامل شاه چند نفر از آخوندکهای محلی را خریداری تا ضمن جاسوس پروري ازنفوذ حرکت آزادیخواهانه مردم عرب جلوگیری کنند و بزرگان ما نقل می کنند در زماني که سید محسن حکيم و بعد از ايشان آقای خویی و ... مدعيان شرایط مرجعیت شجاعت و عدالت با شاه و حتی فرح پهلوی دیدار مي کردند مردم ما به جرم عرب بودن در بدترين شرایط و گرماي سخت بدون برق و امکانات نه تنها نظاره گر غارت ذخایر نفت و گاز و شاهد حذف زبان و فرهنگ خود توسط شاه بودند بلکه خمس دست رنج عرق جبین خود را به کلاه برداران در سايه نشسته و همنشینان طاغوت زمان مي دادند و اگر احدي از مردم عرب اهواز در مورد عدم اعتراض مراجع نسبت به ظلمی که از جانب شاه بر مردم ميرود سئوالی مطرح کند با چند نوع جواب مواجه می شود مرجعي از احساسات و عواطف مذهبی سوء استفاده کرده سکوت خود و ساکت شدن مردم را برای حفظ تنها دولت شيعی فتوی می دهد و مرجع دیگري دخالت در امور سیاسی را حرام می دند تا با آرامش و سرعت مطمئنه مشغول خمس خوری مردم ما باشد و مرجع ثالثی نفاق را به تقیه تفسیر و پشت آن پنهان می شود و خلاصه آنچه در این آقایان اثری نداشت همان شجاعت و عدالت بود.
از پینه بستن دستان و عدالت حیدر الکرار علیه السلام می گویند و خودشان با پول پینه بستن دستان مردم برای فرزندان و نوادگان خود خانه که سهل است ویلا و هتل و کارخانه می سازند و خودشان فقط برای چکاب بدنشان مردم بیچاره نجف را در حال برادر کشی رها ساخته و با دهها حاشيه خود در ایران و لبنان به لندن می روند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جمعه, جولای ۲۳, ۲۰۱۰

شرکت کردن برای عزاداری کفار و منافقین ننگی است برای کسانی که در این جلسات شرکت میکنند

شرکت کردن برای عزاداری کفار و منافقین ننگی است برای کسانی که در این جلسات شرکت میکنند گر چه نفعی برای نجات این مشرکین ندارد روزی رسول اکرم صلی الله علیه وسلم بر روی قبر پدر شیعه عبدالله بن ابی حاضر شد و دعا کرد الله تعالی فرمود اگر تو هفتاد بار هم استغفار بکنی دردی را دوا نمی کند لذا خدمت کسانی که در این جلسات عزاداری شرکت میکنند عرض میکنم شما اگر به حکم اطلاعات هزار بار هم سینه زنی بکنید برای فرزندان عبدالله بن ابی در دی را دوا نمی کند و جلوی جوانان فدایی را نمی توانید بگیرید.

پیام تبریک جمعی از جوانان طایفه شهید پرور شنبه زهی (ریگی)


به گزارش آژانس خبری تفتان جمعی از جوانان طایفه شهید پرور شنبه زهی با ارسال پیامی عملیات شهید اعظم را تبریک گفتند که متن پیام چنین می باشد:


بسم الله الرحمن الرحيم

سلام به مبارزان راه حق ودرود فراوان بر روح پاك شهيداميرعبدالمالك بلوچ و ديگر شهدا.

ما طائفه شنبه زهي عمليات شهيداعظم را به تمام مردم اهل سنت و بلوچستان و مبارزان راه حق تبريك عرض مي نماييم و با اين عمليات غرور آفرين بار ديگر اميد به ما مردم اهل سنت ايران برگشته و از ايزدمنان براي مبارزين طلب توفيق روز افزون مي نماييم و هنوز هم جواناني غيور وشهادت طلبي همچون ياسر،سعد واسماعيل... هستند و ايستاده اند وتا آخرين قطره خون كه در بدن دارند در اين راه مبارزه كرده وجان خود را به خاطر الله و دفاع از مردم ستمديده بلوچستان فدا مي كنند. به اميد الله

يك روز مثل شير زندگي كردن از هزار سال زندگي مثل روباه بهتر است

ياشهادت ياشريعت

حاج عارف شنبه زهي

حاج خليل شنبه زهي

حاج خالد شنبه زهي

ام ياسر شنبه زهي

امين شنبه زهي

اعضاي هيات علمي اهل سنت دانشگاههای بلوچستان و اتباع از رهبری


اعضای بلوچ هیات علمی دانشگاه بلوچستان با صدور بیانیه ای اتباع از رهبر جنایتکار و جنایت پیشه ولایت جهل و جور و فساد و جنایت و خیانت و سفاهت را واجب دانستند.

جالب است که این خودفروختگان بیچاره حتی به تبعیض نظام در حق خودشان هم توجه نکرده اند و از ظلم و تبعیض در حق خودشان هم چشم پوشی کرده اند.

این بیانیه در حالی صادر می شود که هيات علمي دانشگاه بلوچستان حدود 430 عضو دارد که در این میان حق مالکان اصلی این سرزمین فقط 30 نفر هم نمی باشد.

آری از 430 عضو هیات علمی دانشگاه بلوچستان تعداد 30 نفر بلوچ هم نمی باشند و آنگاه همین 30 نفر که با عین الیقین تبعیض و تحقیر و تجاوز و ظلم و ستم را مشاهده می کنند باز هم دم از اتباع رهبر پلید و جنایتکار می زنند.

به یاد داستان پزشک فرعون افتادم که می گوید شخصی پیش او مراجعه نمود که بدنش پر از زخم و جرح بود و گفت این جراحات از شکنجه های فرعون بر جسم دارد و پزشک فرعون او را علاج کرد و پس از اینکه فرعون هلاک شد همان شخص مجروح را دید که داد و فریاد و نوحه می کند چنانچه پزش فرعون به آن شخص نزدیک شد و گفت تو دیگه چرا؟ در پاسخ آن بیچاره گفت نه شاید فرعون از من ناراحت باشد.

دقیقا همین داستان بر بیچارگان اعضای بلوچ هیات علمی دانشگاه بلوچستان صادق است که خود تبعیض و تحقیر و ظلم و جنایت و تجاوز را لمس می کنند اما باز هم فدای فرعون عصر و طاغوت بزرگ خامنه ای جنایتکار می شوند.

تحصیل کردگانی که به جای دفاع از حقوق ملت خود از فرعون زمان ،خامنه ای جنایتکار دفاع می کنند و باید بر این تحصیل کردگان گریست که چنین بیچاره اند که حتی نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند تا چه رسد که بیایند و از حقوق مردم مظلوم و ستمدیده بلوچ دفاع کنند.


آری زمانی که امثال باقر کرد بی سواد عضو هیات علمی دانشگاه باشند انتظاری نیست و این اعضای بیچاره هم کارشان جز چاپلوسی برای نظام نیست و تحصیل کردگان واقعی بلوچ و اهلسنت هرگز در نظام طاغوتی خامنه ای جایگاهی در دانشگاه ندارند و چند بی سواد چاپلوس تبدیل به اعضای علمی دانشگاه شده اند.

اینها کافی است فقط همین اندازه بیاندیشند که چرا در بلوچستانی که از آن ملت بلوچ است 400 عضو علمی اش غیر بلوچ و فقط 30 تا بلوچ است؟

آیا بلوچها توانش را ندارند و یا محروم نگه داشته شدند و مورد تبعیض قرار گرفته اند؟

اگر می گویند بلوچها توانش را ندارد پس چرا در بلوچستان پاکستان همین بلوچها دانشگاه بلوچستان را در شهر کویته در اختیار دارند؟

این اعضای هیات علمی همین اندازه هم توان اندیشیدن و تفکر را ندارند و یا چشمانشان را در برابر این ظلم و تبعیض آشکار بسته اند؟

ابو عبدالمالک ریگی

اختلاف و جنگ بین اشغالگران بلوچستان

پنجشنبه, جولای ۲۲, ۲۰۱۰

تایم: حمله به تاسیسات رژیم ایران در دستور کار پنتاگون

تایم: حمله به تاسیسات رژیم ایران در دستور کار پنتاگون
رادیو آلمان: به گزارش نشریه "تایم"، نشانه‌های آمادگی آمریکا و اسرائيل برای حمله به مراکز هسته‌ای جمهوری اسلامی آشکارتر شده است. آمریکا پایگاه‌های خود را در آسیای مرکزی تقویت کرده و اسرائيل مشغول جا به جا کردن تجهیزات جنگی است.
نویسنده نشریه تایم در تازه‌ترین مقاله خود فاش می‌کند که طرح حمله به تاسیسات اتمی جمهوری اسلامی، بار دیگر در دستور کار واشنگتن قرار گرفته است.
جو کلاین، نویسنده تایم، که به نوشته زوددویچه تسایتونگ شبکه ارتباطی قدرتمندی در پنتاگون دارد، می‌نویسد:«در حلقه‌های قدرت واشنگتن، دوباره با جدیت از طرح حمله به تاسیسات اتمی رژیم ایران سخن گفته ‌می‌شود. در واشنگتن به شدت شایع شده که هلیکوپترهای نظامی اسرائيل تجهیزات زیادی را به پایگاه "توبروز" در صحرای جنوبی این کشور انتقال داده‌اند. آمریکائی‌ها نیز پایگاه‌های خود در آسیای مرکزی را برای حمله آماده کرده‌اند.»
کلاین معتقد است که آمریکائی‌ها امروز بیشتر از دو یا سه سال پیش می‌دانند که برای جلوگیری از اتمی ‌شدن رژیم ایران کدام مراکز اتمی را باید مورد حمله قرار دهند.
وی می‌نویسد:«تلاش‌های سرویس‌های اطلاعاتی در منطقه به رشد این آگاهی کمک زیادی کرده‌اند.»
نویسنده تایم در مقاله خود می‌افزاید:«همسایگان ایران، برای جلوگیری از اتمی شدن جمهوری اسلامی فشار می‌آورند. یوسف العتیبه سفیر امارات متحده عربی در واشنگتن طرفدار حمله نظامی آمریکا است. ترکیه، مصر، عربستان سعودی و حتی اردن تهدید کرده‌اند که اگر از دسترسی جمهوری اسلامی به بمب اتمی جلوگیری نشود، آن‌ها نیز برنامه اتمی خود را آغاز خواهند کرد.»
به نظر می رسد در پی گسترش تحریم‌های اقتصادی، نشانه‌های تشدید بحران مناسبات رژیم ایران و آمریکا، هر روز آشکارتر می‌شود

محمد ریگی نوجوان قهرمان


محمد ریگی برادر خانم رهبر شهید اعظم امیر عبدالمالک (رحمة الله علیه) و برادر شهید اسحاق ریگی که در نزدیکی شهر زاهدان توسط نیروهای جنایتکار نظام به شهادت رسید بود.

محمد جوانی تحصیل کرده و شایسته بود و مسئولین جنبش حاضر به پذیرفتن وی به عنوان استشهادی نبودند اما او روز اول که به پایگاه نظامی آمد نامش را برای عملیات استشهادی نوشت و برای رفتن به عملیات پافشاری و پافشاری نمود و می گفت من را باید بفرستید و من نمی توانم یک لحظه صبر کنم ، او با یکایک مسئولین نظامی جنبش حرف می زد و می گفت من را باید برای عملیات استشهادی بفرستید و نهایتا از میان صدها جوان منتظر برای عملیات استشهادی قرعه به نام محمد و عبدالباسط افتاد و اینجا بود که محمد را خوشحالی و سرور فرا گرفت و این جوان قهرمان با درایت کامل حرکت کرد و به نحو احسن عملیات را به اجرا در آورد و درس عبرتناکی به دشمنان متجاوز و کافر داد.

روحش شاد و راهش پر رهرو باد


جنگ زرگری اشغالگران در دزآپ


جنگ زرگری اشغالگران به درگيری لفظی بين جاسوسان وابسته به استانداری بيگانگان و جاسوسان وابسته به باند تبه کار شهرياری ـ نورا هم کشيد. زابليها به سردستگی نورا و شهرياری از علی محمد بيگانه و باند احمدی نژاد ظاهرا طلبکار شده اند و آنها را متهم به کم کاری در سطح امنيتی کرده اند.

شايعاتی مبنی بر رشوه خواری مسئولين امنيتی ـ انتظامی وجاسوسان رژيم، عدم توجه به اطلاعات زنده و بی توجهی به امنيت زابليها که از طرف باندهای زابلی در دزآپ پخش شده اند، صدای معاون امنيتی و انتظامی علی محمد بيگانه را در آورد.

جلال سياح اشغالگری معاون امنيتی استاندار بيگانگان در دزآپ مايوسانه با رسانه های دولتی گفت: «ما هیچ اطلاعاتی از مقصد گروه تروريستي و يا زمان تقريبي آن مبنی بر وقوع حادثه تروریستی در مسجد جامع زاهدان نداشته ایم ». اگر جلال سلاخ يک حرف درست در زندگی انگلی اش زده باشد همين است که از فعاليت و عمليات سرمچاران بلوچستان هيچگونه اطلاعی نداشته و ندارد .
در مورد شايعات زابليها در دزآپ مبنی بر رشوه خواری سرکردگان جاسوسان رژيم چه در اطلاعات و چه در سپاه کافی است بدانند که فساد و رشوه خواری چنان تا مغز استخوان دستگاه مافيايی حاکم رخنه کرده که با دادن رشوه می توان حتی زير منقـل سيدعلی شيره ای يک کيلو تی. اِ ن . تی. کار گذاشت.

حضور آخوندهای رافضی در مسجد مکــیچند آخوند رافضی که بدستور خامنه ای جلاد به مسجد مکی فرستاده شده بودند به عوامفريبی پرداختند و باز هم مکارانه از«اتحاد شيعه و سنی» گفتند. در حاليکه ۳۱ سال است که حاکميت رافضيها به جنگ برنامه ريزی شده و طولانی بر عليه اهل تسنن مشغول هست و با حربه های گوناگون و ابليسی سعی در شيعه کردن مردم بلوچ دارد آخوند رافضی علمای مذهبی بلوچ و مردم را به سکوت و تسليم وادار می کنند

نورای زبون: زندگی بر مردم ما ( زابليها) سخت شده است.


بازی عوامفريبانه و جنگ زرگری بين نورا- شهرياری از يک طرف و استاندار علی محمد بيگانه - احمدی نژاد از طرفی ديگر، منجربه افشای روابط بين غارتگران و جنايتکاران نيز شده است و همديگر را بدليل شکست کامل طرحها و برنامه های مذهبی ـ فاشيستی حکومت در بلوچستان، مقصر می دانند..
نورای جنايتکار علی محمد بيگانه و احمدی نژاد رافضی را «لجباز» خطاب کرده و می گويد : «زندگی بر مردم ما( زابليها) سخت شده است». نورا و شهرياری حسابی نگران هستند که زابليها و بيگانگان دريافته اند که در صورت ماندن در خاک بلوچستان بدست توانای سرمچاران بلوچستان کشته خواهند شد. . . جنايتکاران جنگی شهرياری و نورا با همدستی دولت احمدی نژاد و علی محمد بيگانه قصد شوم نابودی هويت بلوچی ما و در نهايت ملت بلوچ را دارند. هيچ گونه فرقی بين شهرياری، نورا ، اوباش زابلی ، احمدی نژاد و علی محمد بيگانه وجود ندارد.
بقول ضرب المثلی فارسی « سگ زرد برادر شغال است». دشمنان ملی و تاريخی مـا هستند که برای اشغال وغصب سرزمين بلوچستان و غارت اموال ملی و دارايی های متعلق به ملت بلوچ به چهبار، کنرک، جاسک، ميناب، پهره، شستون، گـِه، بــُنـپـور، دهوار، دزآپ، محمد آباد، دوست محمد، دشتياری، سرباز، لاشار، واش، مـَه گس، بم پشت، سوران، تپتان و ڈمّــن وحشيانه هجوم آورده اند

تحليلي بر وضعيت رژیم پس از دستگیری شهید اعظم (ه)


رژیم دیکتاتوری و فاشیستی تهران پس از اسارت رهبر انقلابی بلوچستان شهید امیر حاج عبدالمالک بلوچ ، از ایشان بصورت گروگانی و برگ برنده ای بر ضد مردم بلوچ و مبارزان قصد استفاده داشت و خواست و قضا و قدر الهی فراتر از این بود و رهبر فرزانه تحت شکنجه به شهادت و سعادت رسیدند و حتی رژیم با برگزاری نمایشنامه های ساختگی حتی خواست از رهبر شهید برای تبلیغات بر ضد دشمنان خارجی خود استفاده کند و به همین منظور تلاشهایی بیهوده و مضحکی هم انجام داد ولی در این زمینه هم ناکام ماند و دستش به هیچ جا بند نشد و حالا که در داخل و خارج درمانده است و برگ برنده ای هم در دست ندارد، نمی داند رسوایی خود را که با این همه مخارج هنگفت ادعای ابرقدرتی داشت را چگونه مهار کند .

این که در برابر عملیات معمولی مبارزان از فرومایه ترین تا پست ترین مهره های نظام به صدا درآمدند و باز بر همان خیال باطل خود فکر می کنند با دستگیری و اعدام مردم شاید بتوانند اقتدار خود را به نمایش بگذارند با اینکه می دانند مبارزان و مدافعان بلوچستان تا کجا پیش رفته اند و خنجرشان بر روی شاهرگهای حیاتی نظام اخوندیست ، به نوعی بر این باورند که شاید از این طریق بتوانند راهی یا کاری بازدارنده انجام دهند از حملات سهمگینی که نمی دانند از کدامین ناحیه دریافت خواهند کرد اما یقین دارند که دریافت خواهند کرد و قطعا از هر مورد مهلکتر هم خواهد بود.

از این جنایتکاران رژیم باید پرسید در عمر نامیمون خود شمایان کم ظلم و تعدی بر مردم ایران و خصوصا بر اهل سنت و ملت بلوچ و اقلیتهای دیگر نکرده اید که این کارهایتان بتواند نقش بازدارندگی داشته باشد و تنها راه برای بازدارندگی از ظلم و ستم شمایان سرنگونی شماست و این راه فقط پایانش در فروپاشی شما فاشیستهای تروریست است و ان موقع است که همه از بلوچ ،کرد،آزری ،فارس ووو نفس راحتی خواهند کشید و آنان که از همه چیز خود گذشته اند و خوشی و آسایش خود را فدای روزی کرده اند که دیگران طمع و ثمره اسایش و آزادی را ببینند ، فکر این روزها را هم کرده اند و فرزندان مبارز و مدافع بلوچستان نشان داده اند که دیگر هیچ تعدی و ستم مزدوران خامنه ای را بی پاسخ نخواهند گذاشت و نهضتی که رهبر انقلابی بلوچستان بنا نهاد را تا سرمنزل پیروزی و سعادت ادامه خواهند داد و این نهضت همانطور که تا بحال نشان داده است که این رژیم حبابی روی آب است و فقط حیاتش بر تبلیغات دورغین است و لا غیر ،سبب خواهد شد که در جای جای ایران آزادیخواهان نیرو بگیرند و کم و بیش ما شاهد خیزش و تسریع در اتحاد و انسجام مبارزان در دیگر جاهای ایران هستیم.

به هر حال این رژیم همانطور که خود متوجه است در طوفان سرنگونی و فروپاشی قرار گرفته است و در تقلاست که شاید بتواند به گونه ای این طوفان را پشت سر نهد ولی زهی خیال باطل و این بار نه خودش و نه مزدوران اجیرش راه به جایی خواهند برد و قطعا محکوم به شکست است و سرنگون خواهد شد و سرمچاران مومن و دلاور بلوچستان تا همانروز مبارزه را ادامه خواهند داد و هر بار ضربات مهلکتری بر پیکره پوسیده نظام آخوندی وارد خواهند کرد و هر ندانم کاری رژیم باعث خواهد شد تا مبارزان هوشیارانه و دقیق تر از پیش به پیش روند.


یا شهادت یا سعادت

میریونس بلوچ

اولين مصاحبه آقای عبدالرئوف ریگی پس از انتصاب به عنوان سخنگوی رسمی با روزنامه الشرق الاوسط
ادامه مطلب را در روزنامه شرق الاوسط بخوانید


اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله
به نام خدا


بدینوسیله جنبش مقاومت ایران (جندالله) به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که رژیم ولایت جهل و جور بعد از عملیات استشهادی شهید اعظم (ره) در اقدامی جنایتکارانه و وحشیانه به دستگیری گسترده مردم بی دفاع و بی سلاح بلوچستان روی آورده است.


رژیم که ضعف و ناتوانی اش برای همگان ثابت شد و سپاه پاسدارانی که رسوای جهان شد در جهت پرده نهادن بر ضعف و ناتوانی خود جوانان بی دفاع بلوچ را دستگیر نموده و احتمال می رود تعدادی از این جوانان به اتهامات واهی و پس از اعترافات دیکته ای اعدام شوند.


جنبش مقاومت ضمن محکوم کردن این جنایات به رژیم و مزدوران زابلی اش که مستقیما در جنایت دست دارند هشدار می دهد که اگر یک فرد هم به اتهام همکاری و همدستی با جنبش اعدام شود رژیم و مزدوران زابلی اش پاسخی شدید تر از عملیات شهید اعظم دریافت خواهند کرد.


همچنین باید متذکر شویم که تنها راه نجات زابلیهای جنایت پیشه خروج از بلوچستان است زیرا آنها در طول سی سال حکومت ننگین ولایت جهل و جور و فساد این نظام پلید را همراهی کرده اند و همیشه نشان داده اند که با ملت بلوچ دشمن هستند و در حالی که به آنها هشدار داده شد باز در دستگیری و اعدام رهبر شهید امیر عبدالمالک (رحمه الله) دربرابر منازل و مساجد اهلسنت به شادمانی و رقص پرداختند و دشمنی خود را با اهلسنت و ملت بلوچ ثابت کردند و شهادت رهبر مقاومت پایان کار زابلیها بود و دیگر راهی جز خروج یا کشته شدن ندارند و اگر تمام جهان هم به محکومیت بپا خیزد باز عم عملیاتهای استشهادی علیه زابلیهای متجاوز به شدت ادامه خواهد یافت.


زابلیها غیر بومیان متجاوزی هستند که سرزمین بلوچستان را اشغال کرده اند و امروز در حالی که فقط پنج در صد هستند بر نود در صد بلوچستان حکمرانی می کنند ، دین مردمان این دیار را مورد استهزاء و اهانت قرار داده اند و مقدسات را زیر پا نهاده اند و به ظلم و جنایت علیه مردمان این دیار پرداخته اند و الان راهی جز خروج از بلوچستان برایشان نمانده است.


و کشورها و سازمانها و نهادها و ملاها و ... به جای محکوم کردن عملیاتهای دفاعی و استشهادی زمینه خروج این غیربومیان متجاوز و جنایتکار را فراهم کنند تا امنیت در بلوچستان حاکم شود و مردم بلوچ بر سرنوشت خود حاکم شوند.


جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

و اما شهریاری فاشیست ،واقعا وقتت تمام است


و اما شهریاری فاشیست ،واقعا وقتت تمام است و نه تنها وقت تو بلکه وقت آن ارباب شیره ایت خامنه ای هم تمام است.داستان خیمه شب بازی کودکانه تو و نورای فاسد فقط همین قدر بود؟!

رفتی یک شب هم منقل آقا شدی و به تو گفت ای مردک بی شعور این دلقک بازیها چه هستند و بعد آمدی و بی شرمانه تر استعفایت را پس گرفتی!

ای فاشیست در مجلس ارتداد بودن تو و نبودنت برای ملت بلوچ و مبارزان و مدافعان دیار ایمان و رشادت بلوچستان فرقی نمی کند چون شغل اصلی تو چیز دیگریست و مسئول نسل کشی ملت بلوچ و اهل سنت هستی و محل کارت هم در اطلاعات سپاه است نه در مجلس ارتداد رژیم تروریستی .تو و رقیب و دشمن دیرینه ات نورای فاسد که حالا ظاهرا هم کاسه اید ولی در باطن نمی خواهید سر به تن دیگری باشد ، دنبال همین رجزخوانی خامنه ای تروریست بودید و حالا خیالتان راحت شد.

فکر می کنید که مثلا آسمان به زمین آمد و وحی نازل شد، نه، این حماسه ادامه دارد و تا تسلیم نشوید ضربات سهمگین در انتظار تو و ارباب معلولت خواهد بود و فقط اوضاع را برای خود بدتر کرده اید و شهریاری این که در چند روز گذشته اراذل حکومتی را با لباس شخصی فرستادید تا مردم را آزار دهند هرگز فراموش نکن و تقاص این عملتان را به فجیع ترین حالت دریافت خواهید کرد تا تو و ارابابانت و بچه اطلاعاتی و بسیجیهای بی ترمز بدانند ، اینجا تهران نیست که آنطور که دلتان خواست با مردم تهران کردید بکنید ، این جا بلوچستان است همان بلوچستانی که تو یک بار در یک مجلس خصوصی گفته بودی کاش یک بمبی می داشتیم تا هر چه سنی در بلوچستان است کشته شوند،دیار حماسه ،ایمان و رشادت و مردم بلوچ و فرزندان این سرزمین این موارد را هم در دفتر جنایات شما به ثبت رسانیده اند و بی شک به آن رسیدگی می شود و تنها راه ممکنی که برای خود و اربابانت گذاشتی فقط ترک و فرار بی قید و شرط غیر بومیان و متجاوزان از بلوچستان است.

راستی آن مترسک نورا که می خواست عرض اندام کند به او فقط همینقدر بسنده می کنم ای نورا تا نیایی پرونده فساد اخلاقی که با دانشجویانت داشته ای را روشن نکنی! در مورد تو حرف زدن اتلاف وقت است و برو بتمرگ سر جایت وگرنه مجبوریم خودمان آن پرونده را برای مردم بازگشایی کنیم تا دیگر نتوانی سرت را در زابل جلوی مردم بلند کنی همانطور که جلوی فرزندانت سرافکنده هستی.به هر حال شهریاری ، نمایشت در چند روز گذشته به هیچ وجه فایده نداشت و با این نمایشهای حکومتی نمی توانید نشان بدهید که مثلا این مردم بودند که چنین و چنان کردند و دنیا و همه ایران با این شبه نمایشها آشنایند و این هم برگ برنده دیگری بود برای مردم بلوچ و مبارزان و مدافعان بلوچستان تا همگان بدانند که مردم بلوچ تحت چه استعمار و استثماری قرار دارند و برای مقابله با این ظلم و ستم ، حق دفاع برای مردم بلوچ مشروع و قانونی است.

یا شهادت یا سعادت

میریونس بلوچ

خامنه ای ملعون تو در دنیا چهره ای مشهور تروریستی


خامنه ای ملعون تو در دنیا چهره ای مشهور تروریستی و تحت پیگرد بین المللی برای جنایت و تروریسم هستی و در نزد مردم ایران و ملل تحت ستم در ایران بعنوان یک جنایتکار جنگی و تحت پیگرد مزدم هستی و می دانی که اگر از شیره کش خانه خود بیرون بیایی مردم با چوب و سنگ و چماق دمار از روزگار سیاهت در می آورند و اینها همگی بخش کوچکی از مفسد فی الارض بودن تو دارند و توی ملعون عاجز و معتاد خوب باخبری چون نوکران دزد جنایتکارت بخوبی به تو گفته اند که بدبخت آخرین روزهایت هست که می گذرانی و این تهدیدهایت بیچاره برای فرزندان دیار حماسه و شهادت بلوچستان ،آیا فکر می کنی اثری دارد؟!؟!

ای خامنه ای روانی تو حتی نزد شیعیان چهره ای منفور هستی و در همان تهران که نشسته ای ، مگر نمی دانی همان مردم چقدر به خون توی مفسد تشنه اند؟!

ای بدبخت مثلا با این اراجیف مالیخولیایی می خواهی حکم حکومتی داده باشی یا فتوای شرعی؟!؟!

ای بدبخت همه مزدورانت را بفرست به بلوچستان ولی آیا فایده ای دارد؟!فرزندان بلوچستان و مردم دلاور این سرزمین به تو اعلام جنگ داده اند ، به تویی که سی سال است این مردم را خمینی ملعون و تو اعلام جنگی اعلام نشده داده بودید اما دیگر تا سرنگونی رژیم دیکتاتوری و فاشیسم مذهبی تو و محاکمه تو و نوکرانت به عنوان نسل کشی و جنایت علیه بشریت البته اگر به درک واصل نشوید تا آنروز ،نهضت آزادیخواهی در ایران و متحمل شدن ضربات سهمگین و مقتدرانه از جانب فرزندان بلوچستان متوقف نخواهد شد .

ای بدبخت فاشیست به نوکرانت درتهران و بلوچستان بگو ، فرزندان دیار حماسه و شهادت تو را انسان نمی دانند و ذره ای تردید در راهشان در سرنگونی و تادیب تو نمی کنند و این را بدان با چند مثقال شیره کشیدن و پشت تریبون رفتن دیگر نمی توانی به حکومتت ادامه دهی و روز بروز می بینی که چطور خوار و درمانده تر می شوی و تهدید و ارعاب تو اصلا و ابدا نه تنها چاره ساز نخواهد بود بلکه به همه مبارزان راه حق و انسانیت ، در راه سرنگونی تو و رژیمت نیرو ، اتحاد و انسجام خواهد داد و فروپاشی نظام تروریستی و جهل تو را تسریع خواهد کرد پس هر چه بیشتر شیره بکشی و تهدید کنی بهتر است.

تو روزهای آخرینت را داری سپری می کنی و هر روز شاهد خفت و درماندگی بیشتر خودت خواهی بود و می دانی که فرزندان بلوچستان تا به کجا پیش رفته اند و این فرزندان مومن و غیور بلوچستان را مثل شما فاشیستها عادت شعار دادن نیست و با صبر و تدبیر و خونسردی در عمل به تو نشان می دهند و همچون گذشته هر بار با ضربات سهمگین تر و مهلکتر ،دنیا را انگشت به دهان و تو و نوکرانت را خاک بر سرتر می کنند.


یا شهادت یا سعادت

میر یونس بلوچ

چهارشنبه, جولای ۲۱, ۲۰۱۰

اعتراف يكي از مقامات در باره فعالیتهای جنبش برای آزادی رهبر مقاومت


به گزارش آژانس خبری تفتان در حالی که عملیات شهید اعظم ضربه سختی به رژیم وارد نمود که موجب اعتراض شدید به اجرای حکم اعدام رهبر مقاومت شد یکی از مقامات رژیم در پاسخ به این اعتراض از برخی اخبار مهم که همیشه سعی شده بود مخفی بماند پرده برداشت.

این مقام مسئول در گفتگو با خبرنگاران گفت : اخباري مبني بر تكاپوي افراد گروه جندالله براي مقابله به مثل و ربودن برخي از مسئولان محلي و كشوري مطرح شده بود كه به عنوان تاكتيكي براي جلوگيري از اقدام آنان در اجراي حكم درباره ريگي تسريع شد...."

به گفته وي برخي از نزديكان ريگي گروه‌هايي را براي اجراي نقشه ربودن برخي از مسئولان آموزش داده و چند گروه نيز به ايران اعزام شده بودند كه پس از كشف اين توطئه دادگاه و اجراي حكم ريگي شتاب گرفت. اين مقام مسئول گفت كه نام برخي از مسئولان محلي ، كشوري و حتي ديپلمات‌ها در فهرست ويژه قرار داشته و گروه‌هاي مختلفي براي ربودن آنان آموزش ديده بودند.

جندالله سخنگوی جدیدی تعیین کرد


دبی – العربیه . نت


جندالله چند روز پس از این عملیات ، عبدالروف ریگی را به عنوان سخنگوی خود اعلام کرد.یک منبع موثق در تماس با العربیه تاکید کرد سخنگوی جدید برادر عبدالمالک ریگی رهبر سابق جندالله است.

این گروه در بیانیه ای که به امضای محمد ظاهربلوچی جانشین عبدالملک ریگی رسیده و نسخه ای از آن برای العربیه فرستاده تاکید کرده است تعیین سخنگوی جدید در راستای تغییرات تشکیلاتی گروه در زمینه های سیاسی ، نظامی و امنیتی صورت گرفته است.

ناصربلیده ای سخنگوی حزب مردم بلوچستان در گفتگو با العربیه عملیات مسلحانه جندالله را واکنشی به " عملکرد خشونت زای جمهوری اسلامی " تلقی کرد.

او گفت : " خشونت ، خشونت می آفریند ، رژیم ایران خود بنیانگذار و نظریه پردازعملیات انتحاری بوده و ما شاهد بسیاری از این نوع عملیات ها که توسط گروه های وابسته به ایران درمنطقه صورت گرفته ، بودیم.

"وی در پاسخ به سوالی در مورد دلیل انتخاب سخنگو برای رهبر جدید جندالله گفت :" با توجه به تجربه سابق و اینکه تماس های تلفنی و رسانه ای زمینه ردیابی عبدالمالک ریگی را مهیا ساخت ، رهبرجدید برای جلوگیری از وارد آمدن ضربه ای دیگر به این تشکیلات شیوه مخفی تری را برای فعالیت برگزیده و می خواهد پیام های خود را از طریق سخنگو اعلام کند.

"او افزود :" رهبر جدید کمتر دیده شده است ، او از ابتدای آغاز فعالیت گروه ، عضو شورای مرکزی جندالله و از همراهان عبدالمالک ریگی بود. این گروه از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد وی خودداری می کند."

الزعيم الجديد لجند الله يعين شقيق عبدالمالك ريغي متحدثا للجماعة


دبي – سعود الزاهد
أصدرت "حرکة المقاومة الشعبية الإيرانية" المعروفة بـ"جندالله" بيانا يحمل لأول مرة توقيع الزعيم الجديد للجماعة الحاج محمد ظاهر البلوشي تلقت "العربية.نت" يوم الأربعاء 21-7-2010 نسخة منه عين من خلاله عبدالرؤوف ريغي متحدثا باسم "جند الله".

وقال المتحدث باسم "حزب الشعب البلوشي" ناصر بليدئي لـ"العربية.نت" بخصوص هذا القرار إن جند الله يهتم كثيرا بالعمل الإعلامي من جهة، ويبدو من جهة أخرى أن هذا التنظيم المسلح وبعد إعدام الزعيم السابق عبدالمالك ريغي يحاول الحفاظ على قياداته التي ستتجنب الظهور الإعلامي فقرر الزعيم الجديد تعيين عبدالرؤوف متحدثا باسم جندالله.

وأكد بيان جند الله أن قرار التعيين يأتي في إطار اتساع رقعة أنشطة جند الله على كافة المجالات، الأمر الذي يتطلب "إحداث تغييرات تنظيمية على الأصعدة السياسية والعسكرية والأمنية".

وكشف مصدر بلوشي موثق رفض الكشف عن هويته لـ"العربيه.نت" أن عبدالرؤوف ريغي هو الشقيق الثالث لعبدالمالك ريغي وعبد الحميد ريغي اللذين أعدما مؤخرا بقرار محكمة الثورة في إيران بتهمة الحرابة وممارسة الإرهاب وقتل المواطنين الإيرانيين وتعريض الأمن القومي الإيراني للخطر.

وبخصوص الزعيم الجديد الذي يتجنب الظهور الإعلامي قال ناصر بليدئي إن محمد ظاهر البلوشي كان منذ البداية عضو المجلس القيادي لجند الله وقريب من عبدالمالك ريغي كما تلقى هذا التنظيم الدرس مما تعرض له الزعيم السابق الذي ظهر مرارا على مختلف الشاشات التلفزيونية الإيرانية المعارضة والأجنبية ولكن قرر جند الله أن يتجنب الزعيم الظهور العلني لأسباب أمنية.

قال ناصر بليدئي "نحن في الوقت الذي نرفض العنف لتحقيق الحقوق القومية للشعب البلوشي وسائر القوميات المضطهدة في إيران كالعرب الأهوازيين والكرد والترك والتركمان نرى بأن العنف هو الذي يولد العنف المضاد أما بخصوص العمليات الانتحارية، يرى تنظيم جند الله أن النظام الإيراني هو الذي أسس عقائديا وتنظيميا للعمليات الانتحارية وهذا ما شاهدناه خلال الحرب العراقية الإيرانية وعمليات أخرى نفذها الموالون للنظام الإيراني في مختلف المناطق من العالم والقائمة طويلة في هذا المجال ".

اوضاع در بلوچستان ملتهب است/خامنه ای: بیشتر بکشید

اوضاع در بلوچستان ملتهب است/خامنه ای: بیشتر بکشید
سایت روز: بعد از گذشت یک هفته از انفجارهای زاهدان، برخی منابع خبری از ملتهب بودن اوضاع بلوچستان و کشیده شدن درگیری به سطح شهرها خبر داده اند. به گفته منابع مطلع در بلوچستان "طی روزهای بعد از انفجار گروهای لباس شخصی با چاقو و باتوم در کوچه و پس کوچه های شهر به شهروندان بلوچ حمله کرده اند."
یک منبع مطلع با اشاره به زخمی شدن شماری از شهروندان بلوچ طی روزهای گذشته می گوید: "نزدیک 100 نفر بدلیل شدت جراحات به بیمارستان ها رجوع کرده اند و بیمارستان ها با کمبود خون مواجه هستند."
به گفته­ این منبع، بیشتر شهرهای بلوچستان، به ویژه شهر زاهدان در شرایطی امنیتی به سر می برند و نیروهای زیادی از دیگر شهرهای ایران به این منطقه منتقل شده اند که شمار زیادی از نیروهای لباس شخصی در میان آنها دیده می شود.
یکی از شاهدان عینی این درگیریها در زاهدان، برخورد نیروهای لباس شخصی را اینگونه بیان می کند: "آنها به هیچ فردی رحم نمی کنند، آزادنه در سطح شهر می چرخند و بدون بهانه افرادی را که به آنها مظنون هستند مورد ضرب و شتم قرار می دهند. نیروهای لباس شخصی به ماشین خود من هجوم آوردند و خسارت زیادی به اتومبیلم وارد ساختند. آنها به هیچ کس رحم نمی کنند، گویا همه مردم بلوچ قاتلند."
به گفته این شاهد عینی "این روزها شهر زاهدان به یک زندان تبدیل شده است".
او در ادامه می گوید: "گفته می شود تعدادی از کسانی که با چاقوی لباس شخصی ها زخمی شده اند، جان خود را از دست داده اند."
آتش زدن مغازها و تعطیلی بازار
درگیری ها در زاهدان در حالی ادامه دارد که بنا به گزارشات ارسالی از سوی فعالان بلوچ، همزمان با تشیع جنازه کشته شدگان انفجار هفته گذشته، شماری از افراد لباس شخصی به بازارهای شهر حمله و اقدام به آتش سوزی برخی از مغازه ها کرده اند.
بر پایه ی این گزارش در پی حمله نیروهای افراطی که شماری از لباس شخصی ها هم در میان آنها دیده می شود به مغازه شهروندان بلوچ، بازارهای شهر و به طور مشخص بازارهای سلیمانی و رسولی همچنان تعطیل است.
خامنه ای خواستار تشدید سرکوب مردم بلوچستان شد
رهبر جنایتکار رژیم اسلامی امروز با صدور بیانیه ای بمناسبت هفتمین روز کشته شدن شماری از پاسداران در انفجار زاهدان، خواستار تشدید سرکوب مردم بی دفاع بلوچستان شد و گفت، دستگاههای مسئول حکومتی موظفند فتنه گران را به سزای اعمال خود برسانند.

سه‌شنبه, جولای ۲۰, ۲۰۱۰

كه ناكس كس نميگردد بدين بالا نشينى ها – پاسخ به سيد محمود و امام خامنه اى

من از خار سر ديوار دانستم كه ناكس كس نميگردد بدين بالانشيني ها.
در فاصله 24 ساعت از زماني كه محمود احمدي نژاد را در قزوين ســــــــــيد ناميدند، سيد علي خامنه اي نيز در رقابتي عيان و ابلهانه، خود را شعبه ائمه اطهار ناميد و ولايتش را ولايت پيامبر. تو گويي آقايان در كلبه پوشالين ساخت جديد خود را آثار باستاني بنامند.
اينكه آيا منشا و مصدر آنچه را كه خود را بدان نصب ميكنند و يا شايد در روزي ديگر آنان را منصوب خود بدانند، چه جايگاهي دارد و چه ارج و مقامي، جاي بحث ديگريست اما وام گرفتن از آن تنها نشان از نداشتن مشروعيت و مقبوليت است و آويزان شدن از هر چه اندك آبرويي را برايشان به همراه آورد.
آسد علي و محمود كوته بين و سياه انديش بدانند و بشنوند سخن حافظ بزرگ را كه ميفرمايد:
گهر ناب ببايد كه شود قابل فيض، ورنه هر خار و خسي، لولو و مرجان نشود”

جـنـدالله دستگیری اعضای خود در اردبیل را تـکـذیب کرد

اختصـاصی سـایـت دووربـیــن ؛ بـه گـزارش عـبـدالـمـالـک بـلــوچ ، خـبـرنـگار سـایـت دووربــیــن ، بعد از پخش خبری مبنی بر دستگیری 8 نفر از اعضای جندالله در بیشتر پایگاه های انترنتی جمهوری اسلامی ایران مخصوصا سایت " مــشـرق " سـایـت دووربـیــن در تماسی با جندالله ، عبدالرئوف ریگی سخنگوی جندالله خبر نشر شده در سایتهای حکومتی را تکذیب کرد .
سوال سـایـت دووربـین ، می خواستیم در مورد تایید یا تکذیب خبر دستگیری 8 نفر از اعضای جنبش در اربیل مطلع شویم !عبدالرئوف ریگی سخنگوی جندالله ؛ این خبر کذب می باشد و هیچ یک از اعضای جنبش در اربیل دستگیر نشده است .رهبر جندالله حاج محمد ظاهر بلوچ ، عبدالرئوف ریگی را به عنوان سخنگوی جدید جنبش انتصاب کرده است . متن کامل این اطلاعیه به این شرح است .بسم الله الرحمن الرحیماکنون که فعالیتهای جنبش در همه عرصه ها مراحل رشد و شکوفائی را می پیماید لازم دیدم که با تغییرات در سازماندهی سیاسی و نظامی و اطلاعاتی جنبش گامهائی در سرعت این شکوفائی برداشته شود و در همین راستا با تشکر و تقدیر از مجاهدتها و خدمات ارزنده و تلاشهای بی وقفه دیگر فعالان عرصه سیاسی ؛ برادر عزیز و مکرم عبدالرئوف ریگی که از برجستگان عرصه علم و سیاست و برخوردار از جذبه کار و تلاش می باشد را طبق اصول و منشور جنبش به عنوان سخنگوی رسمی جنبش منصوب می کنم.اینجانب امیدوارم که ایشان با توجه به فعالیتهای سابق با جدیت کامل و پشتکار این مسئولیت را به نحو احسن به انجام رسانده و با تکیه بر الله در هر چه شکوفاتر کردن جنبش در عرصه سیاست گام بردارند.توفیقات خاص را برای برادر عزیز و مکرم عبدالرئوف ریگی از الله تعالی مسألت دارم.
محمد ظاهر بلوچ
8 شعبان 1431 سه شنبه 29 تير 1389

سیکل مرگ

چهره‏ی خشن جانشین فرمانده‏ی نیروی انتظامی برای بلوچستان چهره‏ای نا آشنا نیست. جانیان زیادی در این استان جان ستاندند و در مرکز به پست و مقام رسیدند. زمانی که ما صدر نشین اخبار نبودیم حجة الاسلام بدنامی بود به نام نکو نام که با هلیکوپتر و گروه تیربارانش پرواز می‏کرد و هر جا که دلش می‏خواست فرود می‏آمد و دادگاه تشکیل می‏داد و تیرباران می‏کرد. حالا رادان برای برقراری امنیت به زاهدان برگشته است. او در گفت‌وگو با خبرگزاری حکومتی ايسنا، گفته است:
برخی معابر در منطقه مسدود شده و از جمعه شب تا روز شنبه سه مورد درگيری در اين مناطق صورت گرفته و شش نفر در اين درگيری‌ها کشته شدند!
صد البته کسی را دسترسی به آن کشته شده ها نیست که شیش یا شصت نفر بودنشان را گزارش کند وعکسهای جگر خراش بگیرد و نشان بدهد که گلوله های رادانِ نادان به کجایشان خورده و با چه صحنه‏های فجیعی کشته شده‏اند. فقط جناب رادان باد به غبغب می‏اندازد و می‏فرماید:
پليس اين مناطق را خط قرمز می‌داند و هر کسی که بخواهد از اين معابر عبور کند، با قهر پليس روبرو خواهد شد.
مشکل همین قهر خانمان بر انداز است که سی و دوسال است از خمینی و شاگردانش در سراسر ایران فوران می‏کند و تمام نمی‏شود. همین قهر است که قهر می‏زاید. همین کشتنهاست که کشته می آفریند. دردا که تا جهل حکومت می‏کند، این سیکل بسته‏ی مرگ آفرین پر مرگ می چرخد

عبدالقادر بلوچ

مصاحبه رضا حسین بر با دکتر نوری زاده، روز ۱۶ ژوییه در پنجره آیی بسوی خانه پدری

پنجره اي رو به خانه پدري http://www.nourizadeh.com/
بخش اول تصوير:
Download file
بخش دوم تصوير:Download file
بخش اول صدا:Download file
بخش دوم صدا:Download file