Policijos nuotr.
Policijos nuotr.
Sausio 24-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato darbuotojai ir svečiai išklausė, kokie yra 2011 metų policijos komisariato veiklos rezultatai – vyko ataskaitinis darbuotojų susirinkimas.

Jame dalyvavo ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas S. Judas, Kėdainių rajono savivaldybės meras R. Diliūnas, Kėdainių rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyr. specialistė R. Švedienė, Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas V. Kondratjevas, laikinai einantis Kėdainių rajono apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas A. Bernotavičius, Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai.

  Bendrą policijos komisariato veiklos ataskaitą pateikė, kriminogeninę situaciją rajone apžvelgė policijos komisariato viršininkas D. Dobilas. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad iš 70 kriterijų, pagal kuriuos vertinama komisariato veikla, nepavyko pasiekti tik penkių. D. Dobilas dėkojo ne tik policijos pareigūnams, kurie atsakingai žiūri į savo pareigas, bet ir rajono savivaldybei, kasmet finansuojančiai tęstinę prevencinę programą ,,Saugios aplinkos kūrimas ir bendruomenės teisėtvarka“.

Susirinkimo metu buvo apdovanoti konkursų Saugi seniūnija – saugus Kėdainių rajonas 2011“, „Geriausias (-ia) apylinkės inspektorius (-ė) 2011“ nugalėtojai.

Komisija, įvertinusi pateiktą informaciją, nusprendė, kad saugiausia seniūnija 2011-aisiais buvo Krakių seniūnija. Jos seniūnui įteiktas sieninis laikrodis, kuriame pažymėta, kad laiką jis skaičiuos saugiausioje rajono seniūnijoje.

Kolegų plojimų sulaukė Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnysis postinis V. Masiliūnas, kuris pripažintas geriausiu 2011-ųjų metų apylinkės inspektoriumi, jam įteikta atminimo dovana.

Policijos komisariato viršininko pavaduotojas G. Tijūnaitis sakė, kad žmonės, rinkdami geriausią apylinkės inspektorių, labiausiai akcentavo žmogiškąsias jo savybes, geranorišką pagalbą, nuoširdų bendravimą. G. Tijūnaitis, apibendrindamas šiuos konkursus, prašė aktyvesnio dalyvavimo juose.

Gražių žodžių ir pagyrimų policijos darbuotojams susirinkime išsakė svečiai. V. Kondratjevas sakė, kad nors sumažėjo pareigūnų, likusiųjų darbo kokybė yra gera.

,,Noriu padrąsinti, kad rastumėte jėgų. Kiek pastangų įdėsite, tiek saugiai jausis jūsų artimieji ir visi aplinkiniai”, - sakė jis. R. Diliūnas dėkojo policijos darbuotojams, kurie pelno žmonių pasitikėjimą, ir policijos reitingai išlieka aukšti.

Jis sakė tikįs, kad ir toliau policija glaudžiai bendradarbiaus su rajono savivaldyve ir ras bendrą kalbą. A. Bernotavičius taip pat pripažino, kad, pažvelgus į policijos veiklos rezultatus, matosi, jog atliktas sunkus darbas. Už šį darbą dėkojo ir S. Judas, kuris prašė dorai ir sąžiningai vykdyti savo funkcijas, kad neišblėstų Kėdainių rajono gyventojų pasitikėjimas policija.
Vida ČetrauskienėKėdainių rajono policijos komisariato informacija

  
Griežtai draudžiama Kėdainietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kėdainietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kėdainietis.lt nuorodą.
Vardas: * 
El. paštas:  
Komentaras: * 
 
Rašyti
www.eismocentras.lt www.savastaksi.lt
Kraunama...
Populiariausios naujienos