Ayvalık Beach Otel

13 Ekim 2011 | Etiketler: , ,
Ayvalık Beach Otel

Ayvalık Beach Otel

5 yıldızlı otel keyfini yaşayacağınız Ayvalık Beach Otel de kış gelmeden önce son bir tatil için güzel bir fırsat sizi bekliyor. Sonbahar tatili ile birlikte kurban bayramı tatili yapma şansınız var. Ayvalık Beach Otel de yerinizi bir an evvel ayırtın diye Ayvalık Beach Otel detaylarından söz etmek ve size Ayvalık Beach Otel i tanıtmak istiyoruz. Ayvalık Beach Otel oda bilgileri ve konum bilgisinin dışında Ayvalık Beach Otel hizmet kalitesinden de bahsederek, Ayvalık otelleri arasından sizin için seçtiğimiz ve size önerdiğimiz Ayvalık Beach Otel hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz. İşte size Ayvalık Beach Otel özellikleri.

 

Ayvalık Beach Otel Standart Oda Özellikleri Nelerdir?

  • 17-20 metre kare arasında değişen ebatlara sahiptirler.
  • Otelin 2. ve 3. katlarında bulunan standart odalarda balkon detayı da bulunur.
  • Mini bar, uydu yayını, telefon gibi özelliklerle donatılı kaliteli odalardır.
  • Split klima özelliği ile yılın her mevsimi kaliteli, konforlu bir otel de tatil yapma şansını size vermektedir.

 

Tek başınıza veya bir arkadaşınızla yapacağınız tatiller için Ayvalık Beach Otel standart odaları son derece uygundur. Zemin seramik döşelidir ve son derece zevkli bir iç mimariye sahiptir. Bayram turları çerçevesinde Ayvalık Beach Otel değerlendirilmesi gereken bir oteldir. Odalarda kaliteye ve rahatlığa önem veren Ayvalık Beach Otel de 2011 erken rezervasyon avantajları ile kusursuz bir tatil yapma şansınızı kullanın.

 

Ayvalık otelleri içerisinde Ayvalık Beach Otel size önerdiğimiz bir otel olarak karşımızda. Ayvalık Beach Otel suit oda özellikleri, suit oda detayları ile yazımıza devam ediyoruz.

 

Ayvalık Beach Otel Suit Oda Özellikleri Nelerdir?

 

  • 30-35 metre kare ebatlarında konforlu, geniş ferah odalardır.
  • Oturma odası ve yatak odasından oluşan mükemmel bir dizayna sahiptir.
  • Standart odalarda bulunan bütün özellikler Ayvalık Beach Otel suit odalarında da vardır.

 

Ayvalık otelleri arasından sizin için seçtiğimiz Ayvalık Beach Otel de tatil yapmanın nasıl bir keyif, nasıl bir ayrıcalık olduğunu Ayvalık Beach Otel oda özelliklerine bakarak anlayabilirsiniz. Ayvalık Beach Otel konum olarak da merkezi bir özelliktedir. Tatil yapmak için, özellikle de kurban bayramı tatili için önerdiğimiz güzel bir otel olarak ekonomik tatil ayrıcalığını da sizlere sunan otel, katılacağınız bayram turları programı içerisinde göz dolduran bir oteldir.

 

Bayram tatilinde Ayvalık da olmak için bir çok nedeniniz var. Gerek Ayvalık Beach Otel özellikleri gerekse Ayvalık ın muhteşem havası, size bayram turları programınızda rotanızı Ayvalık a çevirme fırsatını verecek. En ekonomik bayram turları için, tur şirketlerinin bayram tatili programlarını takip etmenizi ve 2011 erken rezervasyon avantajlarından istifade etmeyi unutmamanızı öneriyoruz.

 

Ve unutmayın, Ayvalık otelleri arasında en kaliteli ve ekonomik olanı Ayvalık Beach Otel dir. Tatil için Ayvalık Beach Otel i seçmenizi, Ayvalık otelleri arasından doğru bir seçim yapmanızı istiyoruz.

 

Yorumlara Kapalı