: Profesionální tvorba www stránek, e-shopů a webových aplikací. Poskytujeme služby internetového marketingu s důrazem na SEO optimalizaci a PPC a bannerové kampaně.


Tvorba webových stránek Praha


Inexes – webové stránky Praha, aplikace a internetový marketing

Předchozí Další
Analýza webu zdarma!

Analýza webu zdarma!

Využíváte svůj web dostatečně efektivně? Přemýšlíte o jeho rozvoji, ale nevíte jak na to? Odpovězte na několik otázek a my pro vás zdarma zpracujeme základní analýzu vašeho webu.

 

Tvorba webových stránek Praha.

Chci vědět více
Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Atraktivní a přehledné webové prezentace. U nás není tvorba webových stránek jen realizací klientova zadání. Do projektu vkládáme vlastní nápady a nabízíme služby e-marketingu.          Tvorba webových stránek Praha, Čechy, Morava.

Chci vědět více
Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu

Láká vás podnikání na internetu? Potřebujete nový e-shop? Vytvoříme pro vás e-shop na míru. Jednoduchá správa a celá řada užitečných funkcí a modulů dá vašemu obchodování ten správný směr.

Chci vědět více
Webové aplikace

Webové aplikace

Potřebujete zefektivnit vnitrofiremní procesy nebo nabídnout zákazníkům kvalitnější služby? Využijte naší nabídky aplikací na míru, které vám zajistí náskok před konkurencí.

Chci vědět více
SEO optimalizace

SEO optimalizace

Mít web nestačí. Vaše www stránky musí být vidět. K tomu slouží internetový marketing, zahrnující i optimalizaci stránek pro vyhledávače. Kontinuální SEO i jednorázové optimalizace. Marketing nejen v Praze, ale online.

Chci vědět více

Tvorba webových stránek

Blog Inexes

 

Z referencí vybíráme

Obsah webu - základ trvalého úspěchu

7. 12. 2012

Co nejvíce hledáte na webu? Zajímavou grafiku? Ne! Zajímá vás obsah – ať už textový nebo multimediální. Zábavný nebo informativní. Obsah je prostě král a neměli byste ho podceňovat. Přečtěte si celý článek.

 

 

Kinopřenosy od Inexes

7. 12. 2012

Chodíte rádi do kina na živé přenosy? Připravili jsme pro vás nový web Kinopřenosy.cz, na němž najdete aktuální přehled akcí, zapojená kina i detailní informace o jednotlivých představeních. Stačí si jen vybrat a můžete se vypravit do kina :-).

 

 

V Českých Budějovicích vzniklo moderní Hokejové centrum Pouzar, pro nějž jsme vytvořili nový web. Nové stránky jsme zhotovili i pro hlavní klub centra - HC Českobudějovické Lvy. Návštěvníci na nich najdou informace o klubu, jednotlivých hráčích i registrační formulář pro nové zájemce o vstup do týmu

Zobrazit všechny novinky   Zobrazit všechny reference