Adwokaci i prawnicy w Warszawie, kancelaria radców prawnych
Deutsch
Deutsch
O nas Oferta Nasi klienci Kontakt

Prawnicy, adwokaci, finanse - Warszawa

Wszyscy adwokaci, prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi i pracownicy Kancelarii posiadają odpowiednie kwalifikacje, bogatą wiedzę prawniczą i doświadczenie zawodowe. Do grona konsultantów Kancelarii należą m.in. pracownicy naukowi wyższych uczelni.

Kancelarie prawne świadczą usługi na rzecz przedsiębiorców, organizacji non-profit, jednostek administracji rządowej i samorządowej a także osób fizycznych, obywateli polskich i cudzoziemców. W naszej ofercie znajduje się między innymi radcostwo prawne, kompleksowa obsługa procesów sądowych, a także profesjonalne doradztwo pozwalające skutecznie kontrolować swoje finanse i podatki. Warszawa jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, jednak obsługujemy także podmioty spoza stolicy.

Nasza działalność jest kompleksowa, ponieważ chcemy oferować więcej niż pozostałe kancelarie prawne w Warszawie - udaje nam się osiągnąć ten cel.

Szczegółowy zakres obsługi prawnej, dostosowany do indywidualnych potrzeb, ustalamy w umowach zawieranych z Klientem. Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, naszą specjalnością jest szeroko rozumiane prawo, dostosujemy się do konkretnej sytuacji, by maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę na rzecz Państwa unikalnych oczekiwań. Długo pracowaliśmy na swoją renomę w Warszawie. Porady prawne, profesjonalni prawnicy - radcowie prawni i adwokaci na najwyższym poziomie - wszystko to sprawiło, że nasza kancelaria jest jedną z najczęściej polecanych wśród mieszkańców miasta stołecznego.

Kancelarie prawne zajmują się także windykacją wierzytelności współpracując z profesjonalistami w zakresie wywiadu gospodarczego (postępowanie sądowe i egzekucyjne do wyegzekwowania wierzytelności).

Niezależnie od tego, czy przedmiotem Państwa poszukiwań jest dobry adwokat, czy potrzebujecie radcy prawnego - nasza kancelaria zapewni Państwu obsługę prawną na najwyższym poziomie.


Kancelaria prawna:

Warszawa ul. Żytnia 16 lok. 54

tel/fax (0-22) 466 41 43, 466 41 45

O nas
Nasi klienci
Oferta
Kontakt