Google Plus Twitter Facebook
Oyun Buketi Türkiye'nin Oyun Sitesi

Gizlilik Politikamız

Oyunbuketi.com sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanımı ve paylaşımının dikkatli ve hassas bir şekilde yapılması aşamasında, bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Oyunbuketi.com ziyaretçisi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır: E-Mail adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-mail ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz kişisel bilgiler, diğer ziyaretçi ya da üçüncü şahıslara açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Oyunbuketi.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilecektir.

Gerektiğinde size ulaşabilmemiz ve yeni ürünlerimiz ile kampanyalarımızdan haberdar edebilmemiz için isim, adres ve e-mail bilgilerinizi doğru girmenizi öneririz. Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişim ve ifşaatlara karşı korumak için çok sayıda araç (şifreleme, giriş kodları, fiziki güvenlik tedbirleri) kullanıyoruz. Fakat sizde bilirsiniz ki hiçbir şey mükemmel değildir. Bu nedenle bu konuda biz de herhangi bir garanti veremiyoruz.