جهاد اقتصادی و جهاد سیاسی

زمان اعلام اسامی نامزدهای انتخابات

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: اسامی نامزدهای ریاست جمهوری یکم خردادماه توسط وزارت کشور اعلام می شود.

th
‘سید صولت مرتضوی’ عصر دوشنبه  افزود: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری براساس قانون از ۲۲ اردیبهشت ماه توسط شورای نگهبان آغاز و ۳۱ اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

مرتضوی اظهارداشت: پس از پایان بررسی صلاحیت داوطلبان، براساس قانون شورای نگهبان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده را به وزارت کشور اعلام خواهد کرد و وزارت کشور نیز دو روز مهلت دارد نسبت به انتشار اسامی نامزدها از طریق رسانه ها اقدام کند.

وی ادامه داد: تبلیغات رسمی نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح سوم خرداد ماه آغاز و به مدت ۲۰ روز یعنی تا تاریخ ۲۲ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: در ۲۳ خرداد ماه نامزدها ممنوعیت تبلیغات دارند و ۲۴ خردادماه نیز شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهیم بود.

مرتضوی همچنین با اشاره به برگزاری جلسه مشترک نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با اعضای هیات اجرایی مرکزی انتخابات تصریح کرد: این اتفاق برای اولین ‌بار و با تصویب هیات اجرایی صورت خواهد گرفت.

همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که روز جمعه ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۲ برگزار می شود، انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در چهار حوزه انتخابیه شهرستان های دماوند و فیروزکوه در استان تهران، شهر ایلام در استان ایلام، تویسرکان در استان همدان و تنکابن در استان مازندران برپا می شود.در همین راستا

۱ نظر برای زمان اعلام اسامی نامزدهای انتخابات

 1. می پسندید یا نمی پسندید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  به بزرگان دین توهین می کنن ککتون نمیگزه، به شما ها هم مسلمون میگن
  تفکرات سایتتون معلوم شد.

  برای عدم حمایت ازتون باید چیکار کنیم

  خیلی…..

  می پسندید یا نمی پسندید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

ثبت نظر »

"IE92.IR" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند
لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید + به علت حجم گسترده نظرات، تایید نظرات شما ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد