U bevindt zich in:

Brugge Brugge Midden-West-Vlaanderen Midden-West-Vlaanderen Zuid-West-Vlaanderen Zuid-West-Vlaanderen Oostende Oostende Westhoek Westhoek
Logo Vlaamse RegeringLogo Provincie West-Vlaanderen
RESOC » Brugge » Contact

Contact

RESOC BRUGGE

Streekhuis Kasteel Tillegem
Tillegemstraat 81 – 8200 Sint-Michiels

Tel.: 050 40 70 40 / fax: 050 40 31 41
E-mail: resoc.brugge@west-vlaanderen.be

Voorzitter RESOC Brugge: Dirk De fauw
Ondervoorzitters RESOC Brugge: Jean-Pierre Saelen en Wim David


Team

Tine Decuypere - Coördinator tel. 050 40 70 36 - gsm 0494 53 54 85 - tine.decuypere@west-vlaanderen.be
Dany Cottyn - Projectontwikkelaar EAD tel. 050 40 70 37 - gsm 0494 53 54 84 - dany.cottyn@west-vlaanderen.be
Marthe Debrouwere - Stafmedewerker tel. 050 40 70 35 - gsm 0494 53 54 83 - marthe.debrouwere@west-vlaanderen.be
Sarah Vandekerckhove - Stafmedewerker zorg en arbeidsmarktbeleid tel. 050 40 70 36 - 0494 53 43 64 - Sarah.Vandekerckhove@west-vlaanderen.be
Kristien Verhaeghe - Projectontwikkelaar EAD Leeftijd&Werk; tel. 050 40 70 38 - gsm 0494 53 54 86 - kristien.verhaeghe@west-vlaanderen.be
Joke Verminck - Projectmedewerker 0494 53 54 89 - joke.verminck@west-vlaanderen.be
Paul Godderis - Administratief medewerker tel. 050 40 70 40 - paul.godderis@west-vlaanderen.be

Login