Posted on 30-01-2008
Filed Under (Internet) by Taylan

Size yeni bir haber vermek istiyorum. Dostum MERT internetten üzerinde bir alış veriş yapmış haa yapmışmışmı orasıda biraz meçhum o birşey almak istemiş ama satıcı taraf maselef herzamanki gibi işin uyanıklık tarafında kaçmış. Konun detayını MERT ‘in sitesinden okuyabilirsiniz. Diyecek birşey var hayatımız internet oldu fakat insanlar hep aynı eskiden insanın yüzene karşı yaptıkları düzenbazlıkları artık digital ortamda yapılar. Bende buna benzer bir olayı bu günlerde yaşıyorum. Detaylarını çok yakında sizlerle paylaşamcam. Bu gibi insanlar malesef hep var ve var olacaklar. Yapmamız gereken bu gibi insanlar veya şirketleri gerekli yerlere şikayet etmek.

Not: Bu uyanıklık yapan şirketin ismini burada vermek istemiyoum. Sizde bilirsiniz reklamın iyisi kötüsü olmaz. Benim üzerimdende rant elde etmelerini istemem..

Etiketler:
(1) Comment    Read More   

Comments

Mert ALEMDAR on 30 Ocak, 2008 at 08:57 #

Sevgili Dostum, Öncelikle desteğin için teşekkürler. Dün yaşadığınız sağlık problemine rağmen eşin ve sen yazılarınız ile yanımda oldunuz. Sanırım sorun çözülüyor. Bugün göreceğiz. Ama bu olay bence bukadar ses getirmesi ile herkese örnek olacaktır. Tekrar teşekkürler.


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments: