Львівських свободівців засудили за провокації на День Перемоги

Kyiv Post
20 июля 2011 19:22
Версия для печати

В Хмельницьку 20 липня відбувся мітинг на підтримку засуджених.
© vsim.ua

Галицький районний суд міста Львова визнав свободівців-депутатів Самбірської районної ради Михайла та Володимира Ковалівих винними у скоєнні злочину.

Постановою суду визначено засудити Михайла Коваліва до 1,3 року позбавлення волі з відтермінуванням покарання на 1 рік, а Володимира – до 1 року позбавлення волі з відтермінуванням покарання на 1 рік, повідомляє сайт ВО "Свобода".

Як зазначив адвокат засуджених Руслан Валько, він подаватиме апеляцію на рішення суду, оскільки вважає братів невинними і просив суд їх виправдати. 

Молодшого з братів – Михайла Коваліва – засудили за "організацію групових дій, що призвели до грубого порушення громадського порядку або суттєвого порушення роботи транспорту, підприємства, установи чи організації, а також активну участь у таких діях", а також за "умисне заподіяння працівникам правоохоронних органів побоїв, легких тілесних ушкоджень під час виконання ними службових обов'язків". 

Володимира Коваліва визнали винним також за "умисне заподіяння працівникам правоохоронних органів побоїв, легких тілесних ушкоджень під час виконання ними службових обов'язків"

Братів Ковалівих звільнили після виголошення вироку. Їх зустріли дружини, родичі і побратими, які весь цей час пікетували приміщення суду. Михайло і Володимир привіталися: "Слава Україні!", пікетувальники тричі відповіли "Героям слава!". Коваліви подякували усім, хто їх підтримував, і поїхали додому. У неволі їх утримували понад два місяці.

15 травня 2011 року міліція затримала і силоміць доправила до Львівського міського управління міліції двох депутатів Самбірської районної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" – братів Михайла та Володимира Ковалівих. 

Як пояснили затриманим, їх допитуватимуть як свідків у справі щодо подій у Львові 9 травня. 

У Львові 9 травня сталися сутички між представниками патріотичних сил - депутатами та активістами ВО "Свобода"  і представниками партій КПУ.

Згодом щодо депутатів-свободівців Ковалівих порушили кримінальну справу.

18 травня 2011 року Личаківський районний суд Львова постановив застосувати щодо братів Михайла та Володимира Ковалівих як запобіжний захід утримання під вартою у львівському слідчому ізоляторі №19. 

Читайте нас в или в
Последние комментарии
Kyiv Post приветствует комментарии и оживленные дискуссии. Разрешается конструктивная критика по теме. Комментарии, содержащие нецензурную лексику или личные оскорбления, будут удалены с сайта.
Если вы заметили комментарий, который не соответствует этим стандартам, пожалуйста, сообщите в редакцию. Мы примем меры, чтобы заблокировать нарушителя.

резюме
автопродажа
фильмы
телепрограмма

Партія Регіонів вдається до загрозливих для України дій , направлених на поділ країни за мовним критерієм та провокує соціальні «бунти».
Андрій Мамалига 8 июня 2012 12:18
За вироком суду, ідею розбагатіти за допомогою терактів засуджений за минулорічний терористичний акт в Макіївці Дмитро Онуфрак запозичив із фільму "Міцний горішок".
Андрій Мамалига 6 июня 2012 13:19
Сьогодні Вищий Спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ скасував вирок Баришівського районного суду Київської області у справі про вбивство Василя Кривозуба.
Андрій Мамалига 31 мая 2012 15:46
Вищий Спеціалізований Суд України призначив розгляд справи про вбивство Василя Кривозуба на 31 травня 2012 року
Андрій Мамалига 14 мая 2012 22:20
Якщо ви – турист і вже пакуєте валізи до Києва, не забудьте взяти з собою український чи російський розмовник.
Елена Гончарова 25 апреля 2012 10:01