Серцево-судинна дистонія

Серцево-судинна дистонія розвивається поступово і серйозно заявляє про себе вже тоді, коли побороти її важко. Проте, звичайно, можна.

Симптоми серцево-судинної дистонії: зниження кровя'ного тиску, млявість, біль у ділянці серця, головний біль, запаморочення, втрата апетиту і як наслідок - ваги. Знижується звичний для людини життєвий тонус, що призводить до порушення сну, подавленого настрою, дратівливості, незадоволення собою й оточенням, результатами своєї праці.

Як що діагноз "серцево-судинна дистонія" поставлений правильно, то потрібно негайно розпочати лікування, поступово виводити організм "з прориву".


Перше. Якомога більше бувати на свіжому повітрі, ходити пішки.

Друге. Щодня заварювати і пити настій шипшини, звіробою, додаючи інші потрібні вам у цей час трави. Не забувайте про чай із листків полуниці, чорної смородини, м'яти, пелюсток троянди. Ці напої поліпшать склад крові, очистять судини, поповнять організм вітамінами. У вас з'явиться апетит. Головне в цей час не відмовляти собі в їжу, багатій на страви із овочів і фруктів. Щодня натще з'їдайте ложечку меду, декілька горіхів.

Третє. Вам доведеться потурбуватись про лікувальні настої, які допоможуть позбутися болю в серці, голові, поліпшать сон, нормалізують кров'яний тиск. Візьміть по чайній ложечці глоду, собачої кропиви, кореня валеріани, якщо його нема, то листя м'яти, і залийте скляною окропу. Дайте добре настоятись, процідіть.

Серцево-судинна дистонія

Спочатку пийте тричі на день: по кілька ложок вранці і в обід, все, що залишилося, перед сном. Коли відчуєте полегшення, коли ваше тіло почне наливатися силою і здоров'ям, ще деякий час пийте по пів склянки цього настою тільки ввечері. Потім зробіть на 2-3 тижні перерву і знову повторіть для профілактики.

Серцево-судинна дистонія - сигнал про хворобливий стан вашого організму. Значить, не будьте легковажними. Стежте за самопочуттям, не допускайте нездужання, болю в серці і голові. Назавжди забудьте про вживання алкоголю і спиртних напоїв. Правилом для вас повинні стати прогулянки на свіжому повітрі.

Коментування вимкнене.