Města a obce
Hrady, zámky, zříceniny
Přírodní zajímavosti
Akce, výstavy, festivaly
Pěší turistika
Cykloturistika
Kostely a chrámy

Colours of Ostrava

Dlouho očekávaný letní festival COLOURS OF OSTRAVA je tady. Již 12. července zaplní Ostravu stovky lidí, kteří společně přivítají 11. ročník tohoto festivalu. Netradičním a opravdu originálním místem pro konání celé akce se stala Dolní oblast Vítkovice.

Colours of Ostrava se od roku 2002 stal nepostradatelnou součástí letního zpestření jak pro mladé, tak pro starší lidi. Čeká na nás opravdu bohatě nabitý program. Na 12 scénách během čtyř dnů vystoupí přes 150 kapel a zpěváků. Nejedná se jen o české umělce, pořadatelé nás lákají především na to nejlepší ze světové hudby. Těšit se můžeme na kapely The Flaming Lips, Mogwai, Rubik aj.

Bohužel si však připlatíme za vstupné. Jedna vstupenka nás tak vyjde až na 2.100 Kč za celé čtyři dny. Vstupenky lze zakoupit na místě. Jejich počet není omezen.

Pro nadšence hudby, kteří bydlí mimo Ostravu a přesto by rádi na Colours zavítali, je připravené stanové městečko, které bude po celou dobu hlídáno bezpečnostní službou. Jen malá negativní zpráva pro pejskaře, letos je vstup s mazlíčky zakázán.

Ještě malá pozvánka pro ty, kteří s finančních důvodu se letošního festivalu nemohou zúčastnit. I tady je připravená malá kompenzace v podobě ?Festivalu v ulicích?. Vstup je zcela zdarma. V pátek 13.7.2012 ožije centrum Ostravy a těšit se můžeme například na skupinu Charlie Straight, Xavier Baumaxa nebo Tomáše Kluse.

Tak se bavte, tancujte a zpívejte!

Pravdová Andrea

Komentáře: (2)
Charlie Straight Jenda 27. 5. 2013, 10:52
Re: Charlie Straight Jenda 27. 5. 2013, 10:53