СПЕЦ ТЕМА

ЄВРОМАЙДАН 2013-2014Євромайдан

24 Січня 2014

Віктор Паламарчук Фото ye.ua

2

2

3

Захоплення Хмельницької облдержадміністрації

Майданівцям наразі протистоїть міліція.

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ШТУРМУ ОДА: http://ye.ua/euromaidan_live#euromaidan_maidan


Хмельничани зайшли на перший поверх Хмельницької облдержадміністрації та скандують «Рішення», закликаючи прийняти опозиційне звернення. Близько сотні майданівців. Ззовні ніхто опору майданівцям не чинив. Протестуючі мають намір не випускати депутатів, поки ті не приймуть звернення від опозиційних депутатів.ОНОВЛЕННЯ


Під час масового входження у приміщення, нібито міліція застовувала газ. Заходити в ОДА призупинили на декілька хвилин, щоб дати депутутам можливість проголосувати по-новому.


ОНОВЛЕННЯ


До майданівців звернувся Алім Міщук: "Нам потрібно ще десять хвилин аби депутати прийняли рішення, або ні".


Далі вестибюлю людей не пропускають міліціонери, які стали на сходах. Майданівці не залишають будівлю, скандуючи "Стоїмо!"ОНОВЛЕННЯ


Трансляцію тимчасово припинено. Люди продовжують заходити в будівлю з вигуками "Час прийшов". Міліція продовжує застосовувати газ. Люди заполонили усе приміщення, дійшли до другого поверху та балконів. 


Люди продовжують прибувати в приміщення Хмельницької ОДА. Міліція намагається стримувати мітингувальників. Ті, в свою чергу, викрикують "Ганьба" та "Міліція з народом"


Сесія закінчилась і прийнято рішення шляхом таємного голосування. Проте мітингувальники залишаються в приміщенні адміністрації і прибувають нові.


ОНОВЛЕННЯ


Депутати прийняли рішення про перевибори, відставку президента повернення до Конституції 2004 року та інших вимог опозиції.


Мітингувальники очікують від губернатора заяви про відставку. За попередньою інформацією саме зараз він її пише у себе в кабінеті.


В цей час мітингувальників просять заблокувати вхід до ОДА через можливий наступ міліції. Інша частина людей іде перекривати виїзд із заду приміщенняОНОВЛЕННЯ


За звернення проголосувало 57 депутатів обласної ради


ОНОВЛЕННЯ


Депутат-регіонал, голова Волочиської райдержадміністрації Ігор Довжанський: "Якщо потрібно буде скласти депутатські повноваження заради миру, то може і складу. Але я мажоритарник, мене обирали люди".


 

Поділитися:Система Orphus

Додати коментар на сайт

Додати коментар через Facebook

Додати коментар через Vkontakte


Oстанні коментарі
Лілія Українка
25 Січня 2014 16:55


На Плазу йти? А до чого там Кольгофери?, вони ж її продали здається італьянцям. А самі благодійністю займаються - фондом.

Брати Капранови
24 Січня 2014 22:57


 

Влада обурюється штурмами обладміністрацій. А керувати так, щоб у людей не виникало бажання штурмувати адміністрації, вони не пробували?

Брати Капранови ФБ

До темиПогода,Новости, загрузка...
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»