Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

СБУ розслідує справу антисемітських листівок у Донецьку

Субота, 19 квітня 2014, 17:23
Версія для друку Коментарі2

У зв’язку з поширенням у Донецьку листівок провокаційного антисемітського характеру від імені самопроголошеної "Донецької народної республіки", Служба безпеки України розслідує ці факти.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Замовники та виконавці вчинили правопорушення, які караються згідно з українським та міжнародним законодавством", - наголошують у повідомленні.

Служба безпеки України долучила ці матеріали до кримінального провадження, розпочатого за фактом посягань на територіальну цілісність України та масових заворушень у Донецькій області.

Службою безпеки України спільно з органами МВС правопорушники викликатимуться на допити та доставлятимуться до суду, - повідомили у прес-службі.

"СБУ звертає увагу на особливу суспільну небезпеку злочинів ксенофобського характеру", - сказано у повідомленні.

Як відомо, у Донецьку появились антисемітські листівки і нагнітання ксенофобської риторики на сепаратистських мітингах.

Прем'єр-міністр Яценюк вже заявив, що уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всі передбачені законом заходи для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії.

Українська правда

Все про: СБУ, Донецьк

IP: 144.76.166.---
stork _ 19.04.2014 22:34
Ординські провокатори за роботою. Путін використовує найбрудніші технології, аби виправдати узурпацію влади для побудови диктури гебістів.
Міфічні українські "бендєровци, нацисти, фашисти і т. д." використовуються для навішування локшини на вуха лохторату. Лохторат "хаваєт".
IP: 144.76.166.---
Федір К _ 19.04.2014 20:46
Объявили охоту на украинцев, расписали листовки с требованием уничтожать жидов, устроили погром и грабёж в домах цыган и пошли на площадь горлопанить"Фашизм нипрайдёт!" и "Далой хунту!")))
Кто же эти загадочные человечки? Донбасопитеки, сэр...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте