Komentarze na temat artykułu

Gość 3 lipca 2014 roku
15:08

a temu o chodzi?

Gość 3 lipca 2014 roku
15:45

pedalski tekst. wali na kilometr agresja do pedalow.

Hunter Of Idiots 3 lipca 2014 roku
15:55

Jaką agresja? Artykuł bezbłędnie ukazuje zakłamanie dzisiejszego świata. Pod pozorem jakiejś urojonej walki o tolerancję, w tle jest walka o portfele klientów. Aktualnie sprzedaje się właśnie "na pedała" - bo jak wiadomo, takiemu odmówić nie wolno, bo jeszcze się poskarży parszywym mediom i zlecą się jak sępy do padliny, żeby wykończyć nieboraka, który odmówił "pedałowi".

Gość 3 lipca 2014 roku
15:55

Znam wielu gejow i nie kazdy szczyci sie cudownym wygladem... wrecz przeciwnie ! Natomiast maja dusze, a to jest w czlowieku najwazniejsze !

Bartosz 3 lipca 2014 roku
16:22

Ciekawe spojrzenie na homoseksualizm: pedał narzędziem konsumpcjonizmu :) Jakby nie patrzeć to coś w tym jest... Prawie każda laska marzy o swoim pedale, który będzie jej doradzał, któremu będzie mogła się zwierzać czy wyjść z nim na miasto. Wśród wielu kobiet panuje nawet przekonanie, że bez pedała to jak bez ręki... Chore czasy, pedalska rzeczywistość...

Gość 3 lipca 2014 roku
17:46

Autor jest chyba rasistą:)

Gość 3 lipca 2014 roku
20:04

albo komunistą...komuna też walczyła z pedałami

Gość 3 lipca 2014 roku
21:14

chuj ci w dupe :D

Gość 3 lipca 2014 roku
21:15

pedał to cie zrobił :D

Gość 3 lipca 2014 roku
21:15

tak słabego artykułu nie widziałem, i dodatkowo ten jad. Pewnie ma małego i mu zona nie daje :D

autor jest debilem 3 lipca 2014 roku
21:19

tyle w temacie ... a co zabawne chce poprzez kontrowersje nabijac odwiedziń. załosne. Wildstein OGARNIOJ SIE

Wildstein 3 lipca 2014 roku
21:19

Wildstein gnida :D

pokojowa chrześcijanka 3 lipca 2014 roku
21:41

Po co obraźliwe określenia? Oczywiście, że geje są obecni w mediach i są wtedy zawsze piękni młodzi i bogaci. Jeśli Pan nie zauważył, to wszyscy w telewizji są piękni młodzi i bogaci, a jeśli nie są, to ewentualnie dlatego, że zaraz ktoś (pewnie gej) im zrobi "metamorfozę". Tylko po cholerę obrażać homoseksualistów? Przy swoich znajomych gejach też Pan mówi o nich, że są pedałami? A może żadnego Pan nie zna i tylko teoretyzuje?

Gość 3 lipca 2014 roku
22:14

A czy Dawid W. ma dziewczynę?

Gość 3 lipca 2014 roku
23:11

Chyba autor dostał za dużo razy w głowę na Majdanie

Gość 3 lipca 2014 roku
23:24

niskie zagranie, i marny tekst, az dziw ze portal to umiescił

Gość 3 lipca 2014 roku
23:48

To chyba jakaś prowokacja ze strony "niezaleznej. pl"

Tzt 4 lipca 2014 roku
9:16

Jak widzę te komentarze, to aż mnie śmiech ogarnia, nikt nie załapał, że forma tekstu jest przyjęta specjalnie. Ba - nawet padł tekst o rasizmie! Rasizm - przypominam, można kojarzyć z nienawiścią do innej rasy, od kiedy homoseksualiści to inna rasa? :-) Autor świetnie nadal kształt rzeczywistości: homoseksualista, którego znacie, nie robi sobie jaj i nie lansuje się na tym, wspomagając się spodniami od projektanta. Tego oczywiście nikt nie zrozumiał, więc posypały się gromy. Jeżeli tak wygląda czytanie ze zrozumieniem, to chyba wyniki matur są prawdziwe :-) PS - o ile są wśród nas homoseksualiści, którzy nie robią z tego "zawodu", to pytam się o tych (znam takie przypadki) lansujących się ciuchami z wyższej półki, a pracujących najwyżej dorywczo dwa miesiące w roku. Skąd pieniądze? A to ci panie niespodzianka :-)

Gość 4 lipca 2014 roku
13:20

Spotkałem w Londynie żyda. żyd zaprosił mnie na obiad. Potem żyd chciał, żebym kupił dobrego drinka. żyd zasugerował też, żebym się ubrał w najlepszą kolekcję pewnej drogiej firmy. żyd polecił mi świetny klub, gdzie można się wybawić jak nigdzie indziej. żyd uznał za stosowne wyrazić swoje przekonanie o konieczności picia pewnego napoju. A potem... zaproponował mi konto w banku. żydy, gdyby ktoś nie wiedział, bywają blondynami, brunetami, czasem są łyse. Są czarne, żółte i białe. Ale nigdy nie są stare, brzydkie i biedne. Nie są nudne, religijne, konserwatywne i reakcyjne. żydy patrzą na Ciebie z reklam wszelakich. żyd jak widać sprzeda wszystko. Idealny nośnik reklamy i generator zysków i wciąż nowych potrzeb. ................................................. żydostwo to już nie moda, nie polityka, ale świetny biznes, z gigantycznymi obrotami. Tylko o to chodzi w żydostwie. O sprzedaż.

sx 4 lipca 2014 roku
15:13

Cytaty z "Synagogue of Satan" .... 23. Kontrolować krytyków sztuki i dyrektorów muzeów sztuki. „Nasz plan to promowanie brzydoty, sztuki odrażającej i bezsensownej” 24. Usunąć wszelkie prawa odnoszące się do plugawości nazywając je „cenzurą” i naruszaniem swobody wypowiedzi i wolności prasy 25. Zniszczyć standardy kulturowe moralności poprzez promowanie pornografii i obsceniczności w książkach, czasopismach, filmach, radio i TV 26. Homoseksualizm, degenerację i rozwiązłość pokazywać jako „normalne, naturalne i zdrowe” itd ...

gej 4 lipca 2014 roku
15:36

Bardzo słaby tekst. Bardzo. Chyba nawet nie do końca przemyślany. Wylewa się z niego homofobia. I błędny. Chyba bardziej chodziło o to, że na gejach da się zarobić, bo nie mają żony i dzieci na utrzymaniu. Stać ich na więcej. Modne ciuchy, modne miejsca, wycieczki i dobre lokale. Może autor czegoś zazdrości? Tak czy siak, macham Ci środkowym palcem. Pyk

Gość 5 lipca 2014 roku
12:55

Im więcej homoseksualistów tym większe zapotrzebowanie na różne dobra.Społeczeństwo nabrało się na rzekomą tolerancję dla inności,którą buduje się już świadomie w przedszkolach /gender /!

DOŚĆ POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI! 5 lipca 2014 roku
23:03

DOŚĆ i STOP HOMO OSZOŁOMSTWU i POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI!!! Tym , którzy nie zrozumieli redaktora juniora, tłumaczę: że chodzi o zakończeniu debilnej i szkodliwe politycznej poprawności, która jest nudna jak smółka! Brawo, dla redaktora! KONIEC DLA PEDALSKIEJ POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ! NIECH KAŻDY MÓWI CO CHCE I WTEDY DEBATA BĘDZIE CIEKAWA!

Mrs. klein 29 lipca 2014 roku
7:25

Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli więc wrócić do mnie teraz aby uzyskać fundusze i finansów z zarejestrowanych i rząd zatwierdzone pożyczki firmy tylko 2% stopy procentowej rocznie. Nasz kontakt e-mail jest Info.beaconloansfirm@gmail.com Pozdrawiam..

SW 4 sierpnia 2014 roku
23:33

Srał ich pies i jebała cała wieś

Gość 4 sierpnia 2014 roku
23:33

I nie chuj im w dupe bo kurwa sie bedzie cieszyc.Lepiej cipka im na ryj hahaha

14527