Club 3d GTX 560ti eco skurjeni elementi

Forum, namenjen splošni debati o raznoraznih grafičnih karticah, reševanju problemov ter navijanju le-teh.

Moderatorji: OC-Lab Support, OC-Lab V.I.P's, OC-Lab Team, Owner

Pravila foruma
Pomembno:To je forum, namenjen splošni debati o grafičnih karticah! Vaši posebni navijalski dosežki (npr.: svetovni rekordi oz. izjemni rezultati) sodijo v podforum 'OCL 3DMark Team'.

Club 3d GTX 560ti eco skurjeni elementi

OdgovorNapisal/-a rdecaluc » Če mar 06, 2014 12:59 pm

Pozdravljeni!

Imam skurjeno grafično GTX 560Ti, garancije ne priznajo zato sprašujem tu, če se morda kdo spozna na popravilo rahlo skurjene PCB tiskanine in 2 elementov. So edine vidno skurjene zadeve na celi grafični kartici, ampak se verjetno vi bolj spoznate kaj točno je šlo.

Par slikc.

Slika

Slika

Slika

Se da morda to kaj rešit? Od navpično potekajočih elementov sta se 2/4 skurila, zraven pa še majhen del tracea tiskanine.

Lp
rdecaluc
OCL Član

Kraj: Lj

Re: Club 3d GTX 560ti eco skurjeni elementi

OdgovorNapisal/-a T7ank » To mar 11, 2014 2:06 pm

to bi morali priznat za garancijo, če nisi modificiral.
tega se POMOJE ne da popravit, ker je uničena PCB
Uporabniški avatar
T7ank
OCL Odvisnik

Kraj: Ptuj

OdgovorNapisal/-a rdecaluc » So mar 22, 2014 2:48 pm

Nič ni bilo modificirano. Samo šel sem na čik, pridem nazaj in puf črn enkran. Resetiram in še vedno. Priklopim na integrirano grafo v procu in dela.

Nesem na AGT in so rabili od konca nov. do začetka mar. da so dali kaj od sebe. Klical sem jih vsak teden ali pa na dva tedna pa so zgolj rekli da nasledn teden. Pridem končno ponjo in rečejo da je skurjena in nimam kej.

Kličem Accord92, kjer je servis in me tam en aroganten pizdun napizdi kaj si pa jst mislim da sem da je to skurjen in da če nisem nič gledal preden sem dal v grancijo in me odpika.

Če se ne da popravit je pač mimo, v tujino verjetno ne bom poslal ker se mi zdi samo izguba časa. Je pa zanimivo točno pred iztekom garancije je crknila.

In skratka hudičevo dober servis v Si. Imam pred kompom prenapetostno zaščito, vendar nimam volje tožit Belkina za teh 100€.
rdecaluc
OCL Član

Kraj: Lj

OdgovorNapisal/-a T7ank » So mar 29, 2014 4:08 pm

lol. to bi morala bit garancija.
Uporabniški avatar
T7ank
OCL Odvisnik

Kraj: Ptuj

Vrni se na Grafične kartice

Kdo je prisoten