реклама

Рада на наступному засіданні розгляне скасування позаблокового статусу України

У прес-службі парламенту нагадали, що відповідний законопроект унесено до ВР ще 29 серпня
25 вересня, 18:05
861
0

фото: rada.gov.ua

Законопроект про відмову від позаблокового статусу України розглядатимуть на наступному пленарному засіданні Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба українського парламенту.

У прес-службі нагадали, що нещодавно було оприлюднено указ президента, згідно з яким Кабінет Міністрів має розробити і подати голові держави законопроект про внесення змін до деяких законів щодо відмови України від здійснення політики позаблоковості – для внесення на розгляд Верховної Ради як невідкладного.

"Стосовно цього прес-служба Верховної Ради України повідомляє, що відповідний законопроект №4561а "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення суверенітету і захисту територіальної цілісності України", в якому передбачено відмову від позаблокового статусу нашої країни, Кабінет Міністрів України вніс до парламенту ще 29 серпня ц. р. і його буде розглянуто на наступному засіданні Верховної Ради України", – сказано в повідомленні прес-служби ВР.

Нагадаємо, що раніше голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявляв, що в парламенті є голоси для скасування позаблокового статусу України.

реклама
реклама
НОВИНИ
більше новин
Читайте також
реклама
реклама
Програми ТВІ
обрати програму