English version
Рішення → Рішення за 2014 рік → Засідання Національної ради від 24 липня 2014 року

РІШЕННЯ№490 Щодо відповідності змісту іноземних програм «РТР-Планета»,«НТВ-Мир»,«Россия 24» та «ТВ Центр-Іnternational»(«ТVСІ») вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення згідно з ч.1 ст.42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення

 

 

24.07.2014          м. Київ              Протокол № 8

 

Враховуючи, що зміст іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» та «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ») містить інформацію, трансляція якої свідчить про наявність порушень ч. 1 ст. 2, ст. 28 Закону України «Про інформацію», ч. 2 ст. 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та ч. 1 ст. 7 Європейської конвенції про транскордонне мовлення, в інтересах інформаційної безпеки України, керуючись частиною 7 статті 4, статтями 42 та 70 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 13, 17 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада вирішила:

 

1. Констатувати, що зміст іноземних програм «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия 24» та «ТВ Центр-Іnternational» («ТVСІ») не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 

2. Управлінню інформаційного забезпечення оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

3. Поінформувати про це рішення провайдерів програмної послуги.

 

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації та організації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради Ю. Артеменка.

 

 

Голова Національної ради   /підпис/  Ю. Артеменко

 

Відповідальний секретар    /підпис/  К. Котенко  Додати до закладок     Роздрукувати сторінку   Повернутись до розділу  


Пошук по реєстру та архіву

Оберіть місце пошуку:

Текст:

 
 


Фотогалерея

Робоча нарада із представниками запорізьких ЗМІ, 3 жовтня 2014 р., м. Запоріжжя