panel dachowy ma rąbek

My wiemy, jak ważny jest dach Twojego domu.

Jeśli wkrótce planujesz montaż dachu – to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych firm Balex Metal i Pruszyński. W naszej ofercie posiadamy blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie, panele dachowe na rąbek oraz wszystkie dodatki niezbędne do montażu, uszczelnień i wentylacji – wkręty, kominki wentylacyjne oraz folię dachową.  Oferujemy również rynny PCV –  Gamrat i stalowe – Wijo lub Niagara, podsufitki PCV Gamrat oraz okna dachowe – Fakro, Velux, Okpol, jako jedyni w Toruniu – blachy profilowane „od ręki”. Wykonujemy również obróbki dekarskie – gięcie i cięcie blach zarówno własnych,  jak i powierzonych – standardowe lub według życzenia klienta. Obszar naszej działalności obejmuje województwo kujawsko-pomorskie. Przyjdź do nas z projektem dachu lub umów się na obmiar dachu – wycena gratis. Zapraszamy!

Firma Godna Zaufania

NASZE PRODUKTY

Nowoczesne rozwiązania, najwyższej
jakości sprawdzone materiały, atrakcyjne
ceny.

DLACZEGO BUDOMAT?

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

SPRAWDZENI PARTNERZY

Solidność i innowacyjne rozwiązania
Współpracujemy z największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce. W ofercie znajdują się kompletne rozwiązania i systemy dla budownictwa mieszkaniowego, budownictwa dla firm i budownictwa rolniczego.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Pokrywamy po sam szczyt
Gama oferowanych przez nas produktów jest bogata i urozmaicona. Nasza oferta pozwala zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały do wykonania dachu na państwa dom w bardzo atrakcyjnych cenach.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Doświadczenie i indywidualne podejście
Dokładamy wszelkich starań aby poniesione koszty dały pewność, bezpieczeństwo i zadowolenie na wiele długich lat, aby mogli się państwo cieszyć z pięknego i trwałego dachu.