Навіщо цей цирк, містер Барна?! Ніби ж тернопільський, а повадки як у…, – Сергій Притула

GD Star Rating
loading...

Ми вже повідомяли про те, що Народний депутат від Тернопільщини Олег Барна вчора під час сесії обізвав Президента Росії х**лом та запропонував прийняти цей факт на законодавчому рівні.

Сергій Притула, який родом теж з Тернопільщини, вважає, що Барна попутав трибуну Парламенту із кухнею. Про це він написав у мережі Фейсбук.

Народний депутат України з трибуни Верховної Ради просить колег прийняти на законодавчому рівні той факт, що Путін – х…йло! Я навіть не хочу вдаватись у подробиці закондавчих колізій, які унеможливлюють сам факт закріплення подібної конфігурації тексту… Я просто хочу запитати у очільників фракції БПП: “Чуваки, Ви що, трохи йоб…лись?”!!!!! Я – простий громадянин, можу собі дозволити будь-що, і то, я фільтрую свої тексти (вибачте у цьому пості трішки не стримався у Ваш бік). Але коли народний обранець трохи плутає трибуну Парламенту із кухнею на якій може собі дозволити “сьорбнути” пів-літра оковитої і “гнати бєса”, то це вже занадто. Попри те, що ми всі поділяємо думку пана Барни, але дуже хотілося б почути реакцію лідера фракції БПП і голови ВРУ на подібні заяви, не тільки тому, що це образа пfраламентаря однієї країни президента іншої (це мене менше пече, це – справа МЗС), а, хоча б тому, що парламентська трибуна, як би там не було, не місце для х…їв, пе…зд та інших генітальних зворотів. Ви, пане депутат, що, трошки їб…нулись у своїх патріотичних поривах??!!!! Чи Ви не в курсі, що Ваші промови доступні всім верствам населення доступним до ютюба?! Ну, прийме ВРУ законопроект про те, що Путін – х…ло!!! І що, бл…дь, від того легше країні стане?! Нахрін цей цирк, містер Барна?! Ніби ж тернопільський, а повадки як у…
Та Господь з Тобою…
Всіх, хто вважає, що розкидання ху..ми з парламентської трибуни – це нормально, прохання видалитись з моєї сторінки самостійно. Я теж вважаю, що Путін – х…ло, але, як каже моя мама є норма і місце. Думаю, що виборці пана Барни сподівались, що його парламентська діяльність зведеться до якихось цікавих законопроектів, а не до спроб запам*ятатись у інетмережі завдяки епатажним висловам.

Навіщо цей цирк, містер Барна?! Ніби ж тернопільський, а повадки як у..., - Сергій Притула, 4.8 out of 5 based on 4 ratings
Погода, Новости, загрузка...
 • Опублікувати в:
 • Facebook

Система Orphus

5 коментарів

 • молодець Притула. Я не люблю його, але тут п1дтримую кожне його слово. Краще не скажеш.

  GD Star Rating
  loading...
 • На сьогоднішній день і так зрозуміло,хто Путін і не обв”язково використовувати трибуну,щоб “таке” повідомити.Цирк тай годі…

  GD Star Rating
  loading...
 • Всі ці епатажні вислови про Путіна, всі ці букви на номерних заках автомобілів – ознака обмеженості людей, ознака їх примітивності. Таких осіб не можна вибирати у владу, бо ми завжди будемо жити під їх дебілкуватим керівництвом як РАБИ.

  GD Star Rating
  loading...
 • Барна хамло. Він пропонує Притулі “візьміть автомата і гайда в Дебальцево, чи Станицю Луганську”. Та Барна що не знає, що саме завдяки Притулі та таким волонтерам як Сергій Барновські побратими забезпечені тепловізорами і іншими необхідними для військових речами. Та той Барна сам втік з фронту прикриваючись депутатським мандатом.

  GD Star Rating
  loading...
 • Що один клоун, що другий. Назвіть мені хоча б одну успішну людину яка розмовляє в такому тоні?

  Спокійніше. І буде вам щастя.

  GD Star Rating
  loading...

Залишити коментар


Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.

Погода, Новости, загрузка...