360

SICACIK ATMOSFERİ; EVİNİZİN HAVASINDA

Huzurlu hissedebileceğiniz sıcacık atmosferiyle size huzur ve güven vaad eden Studio Boğaziçi hizmetinizde. Ayrıntılı bilgi için bizi arayın

KONFORUNUZ İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Studio Boğaziçi konforunuz için bir çok özellikle donatıldı. Günlük ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tüm teknolojik altyapı ve donanımlar düşünülerek tasarlanmıştır.

Hakkımızda


Tebrikler. Birçok öğrencinin hayalini  kurduğu Boğaziçi Üniversitesini kazandınız.Başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.Önünüzde başka bir şehirde,aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta, kendi ayaklarınızın üzerinde durma zamanı.Belki çok heyecanlı belki biraz endişeli olabilirsiniz.

Tam bu duygular içinde yaşarken eviniz gibi rahat, sıcak bir ortamda siz değerli öğrencilerimizi misafir etmekten onur duyarız.

Studio Boğaziçi, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamaktadır.İstanbulun en nezih ve sosyal çevresine sahip olan Etiler ve Sarıyer ilçelerinin tam birleştiği Hisarüstü mevkisinde,Boğaziçi Üniversitesi kuzey ve güney kampusüne 100mt. üniversitenin 24 saat açık kütüphanesine  150mt. uzaklıkta bulunmaktadır

Daha da önemlisi hayatı kolaylaştırmak adına metro durağına, otobüs durağına,markete ve halk pazarına 50mt.yakınlıkta olup zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Böylelikle derslerinizden başka düşünmeniz gereken birşey kalmayacak.Tek yapmanız gereken huzur ve güven içinde yeni yaşamınızı kurmak olacak.


Resim Galerisi

  • bogaz21
  • bogaz24
  • bogaz25
  • bogaz26
  • bogaz28
  • bogaz29
  • bogaz31
  • bogaz32

 

Boğaziçi öğrenci evi, kız öğrenci evi, kız öğrenci yurdu, boğaz içi öğrenci yurdu, boğaziçi kız öğrenci yurdu, boğaziçi sarıyer kız öğrenci evi, edirne apart otel, apart öğrenci evi, apart kız öğrenci evi, edirne tek kişilik yurt, tek kişilik oda Istanbul Yurt, Istanbul Öğrenci yurdu, Özel Karma Yurt, Özel öğrenci yurdu, Özel Istanbul Yurtları, Konforlu Özel Yurt, Güvenlikli Özel Yurt, Istanbul Öğrenci Yurtları, Avrupa Yakası öğrenci yurdu, Lüks öğrenci yurtları, Özel istanbul öğrenci yurtları istanbul özel ögrenci yurtlari, istanbul apartlari, istanbul kiz yurdu, istanbul erkek yurdu, kiralik oda, istanbul apart, kadiköy apart, flats for rent in istanbul, hostels in istanbul

Bilgi Almak İçin

İletişim Bilgileri

Hisarüstü Mah. Nispetiye Cad. No:115 Sarıyer/İSTANBUL

M: +90 531 409 43 95 

M: +90 543 783 52 30

T: +90 212 265 00 05

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Studio Boğaziçi - Tüm Hakları Saklıdır. 2014 - 2015©