slider1
slider2

Timuroğlu Evden eve nakliyat Ücretsiz Destek Hattı : 0850 800 13 62

Timuroğlu Nakliyat

TİMUROĞLU NAKLİYAT

  • Evden-Eve-Tasimacilik 5oQ1oA
  • Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
   Evden eve nakliye hizmetini 1954 yılından beri profesyonelce veren firmamız müşterilerinin güvenini kazanmış ve 3 nesildir tüm taşınma İşlerinde tercih edilerek takdir gören nakliye firmaları arasında hak ettiği yerini almıştır.

 

  • Ambalaj-Ve-PaketlemeJ7lypE
  • Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri
   Her eşya kamyona yüklenmeden önce mutlaka uygun şekilde paketlenir. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir.
  • Ekspertiz
  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri
   Firmamız, taşınmanın planlanması için size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlar. Eksperimiz taşınacağınız yere gelip ambalaj paketlerinden personel sayısına, taşınma tekniğinden araç sayısına kadar her detayı planlayarak en doğru fiyat teklifini verir.
  • Buro-Ve-Ofis vQpvgO
  • Büro ve Ofis Taşımacılığı
   Firmamız, büro ve ofis taşımacılığında ki bilgi ve deneyimiyle taşınma işlemlerini en etkili şekilde planlar ve sizi ticari yaşamınıza mümkün olan en kısa zamanda geri dönmenizi sağlar. Sahibi olduğu bir çok referans ile güven sağlamaktadır.
  • Sehirici-Tasimacilik
  • Şehir İçi Taşımacılık

   Şehir içi Evden eve nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.

Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe geçmişten bugüne hizmet vermeyi sürdüren nakliyat firmamız, siz değerli müşterilerimizin bize vermiş olduğu önem ve itibar ile günümüzde’de taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.

Evden eve Taşımacılık yaparak ev taşıma hizmeti sunan firmamız bununla birlikte ofisten ofise, bürodan büroya, kurumsal yada fabrika düzeyinde nakliyat hizmeti vermektedir.

1060854_545930442135112_1633620326_n 02092010195-1024x768 ambalaj2 evden-eve-nakliyat1

slider4

EVDEN EVE NAKLİYAT

PAKETLEME

DEPOLAMA

SİZDEN GELENLER

Dilovasın dan bulunan fabrikamızın taşıma işlemini timuroglu nakliyat Bekir bey tarafından yapıldı kendilerine özverili calışmalarından dolayı taktir ve teşekürlerimizi borc biliriz ileriki taşıma işlemlerimizden kendileriyle calışma sevinci içerisindeyiz.
Nilüfer AKGÜN
istanbuldan manisaya ev eşyalarımızı timuroğlu nakliyat ile taşıttığımız için asla pişman olmadık.hizmet vegüvenlik mükemmel, timuroğlu nakliyeyi herkese tavsiye ederim. teşekkürler.
Ayla KAYRAK
Şirket olarak 2 ev taşıması yapmış bulunmaktasınız özverili çalışma ekibinizden çok memnun kaldık.
Alpaslan TOPCAN/VAN
Teşekkürü Borç Biliriz